8835 відвідувачів онлайн

Трамп ще більше розчарувався у Росії після розмови Рубіо з Лавровим, - Axios

Трамп ще більше розчарувався у Росії. Названо причину

Місяцями лідер США Дональд Трамп заявляв, що запровадження санкцій проти РФ підірве його дипломатичні зусилля щодо припинення війни. Проте він, ймовірно, вважає, що цей підхід зазнав невдачі.

Про це пише Axios, інформує Цензор.НЕТ.

"Нові санкції з'явилися через день після того, як Трамп скасував плани зустрічі з Путіним. Це свідчить про величезне розчарування Трампа у російському президенті", - йдеться в матеріалі.

Причини розчарування Трампа

Один із посадовців США розповів, що розчарування Трампа зросло після розмови між державним секретарем Марко Рубіо та міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим у понеділок.

"Розмова завершилася без прогресу та призвела до висновку, що росіяни не перебувають у стані, який би дозволив досягти угоди про припинення війни, і тому немає сенсу проводити зустріч між Трампом і Путіним", - зазначив він.

За даними видання, цей висновок підготував ґрунт для рішення Трампа про запровадження нових санкцій проти Росії.

Що передувало?

Нагадаємо, раніше глава Мінфіну США Скотт Бессент заявляв, що США збираються оголосити про значне посилення санкцій проти Росії 23 або 24 жовтня.

Згодом Мінфін США повідомив про запровадження санкцій проти великих російських нафтових компаній - "Роснефть" та "Лукойл". Причина додаткових санкцій - відсутність серйозної готовності Росії до мирного процесу з метою припинення війни в Україні.

Скасування зустрічі Трампа та Путіна

21 жовтня ЗМІ з посиланням на джерела в Білому домі повідомили, що планування зустрічі президента США Дональда Трампа та російського диктатора Володимира Путіна в Будапешті наразі "призупинено".

Росія відмовляється від зупинки на поточній лінії фронту та продовжує вимагати взяття під контроль всієї Донецької області.

Топ коментарі
+14
Самопочуття та гарний настрій цивілізованого світу залежить від того, з якої ноги вранці встане Трамп.
показати весь коментар
23.10.2025 16:14 Відповісти
+6
Скільки він вже "розчаровується", дев'ять місяців?
А колись ми тут звинувачували Шольца у тому, що він повільно приймає рішення...
У TACO-мена ще все попереду.
показати весь коментар
23.10.2025 16:12 Відповісти
+5
Був зачарований - тепер розчарований - ковбасить Трампа не по дитячому - хотя би в ступор не впав
показати весь коментар
23.10.2025 16:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
розчаруванню немає меж 🤣🤡тобто можна розчаровуватись нескінченно без усяких моральних наслідків...
показати весь коментар
23.10.2025 16:10 Відповісти
Трампометр знову у зеленій зоні.

...до наступних двох {тижнів,місяців}.
показати весь коментар
23.10.2025 16:10 Відповісти
Рольові ігри
показати весь коментар
23.10.2025 16:56 Відповісти
Скільки він вже "розчаровується", дев'ять місяців?
А колись ми тут звинувачували Шольца у тому, що він повільно приймає рішення...
У TACO-мена ще все попереду.
показати весь коментар
23.10.2025 16:12 Відповісти
Був зачарований - тепер розчарований - ковбасить Трампа не по дитячому - хотя би в ступор не впав
показати весь коментар
23.10.2025 16:14 Відповісти
Жираф большой, ему виднее. Только вот шея слишком длинная, долго доходит
показати весь коментар
23.10.2025 16:36 Відповісти
Самопочуття та гарний настрій цивілізованого світу залежить від того, з якої ноги вранці встане Трамп.
показати весь коментар
23.10.2025 16:14 Відповісти
сьогодні любить , завтра не любить , через два три тижні знов те саме..
показати весь коментар
23.10.2025 16:14 Відповісти
Рубіо рулить! Марік наш!
показати весь коментар
23.10.2025 16:17 Відповісти
Тупер ми слідкуємо за рівнем розчарованості. Що ж буде далі, огида?
показати весь коментар
23.10.2025 16:18 Відповісти
Може ще бути занепокоєність, глибока стурбованість.
показати весь коментар
23.10.2025 17:28 Відповісти
Просто хвора на голову людина.
показати весь коментар
23.10.2025 16:20 Відповісти
До сраки дверці!!
Треба санкції та військова допомога !!
А не ці маразматики, які грізно надувають щоки
показати весь коментар
23.10.2025 16:24 Відповісти
Дони, путлер сказал, что ты лошара. Надо бы ответить.
показати весь коментар
23.10.2025 16:27 Відповісти
«Він [Трамп] - інвазивний вид… істота, яка не розуміє нічого про людство, про людей. У нього немає емпатії. Не знаю, хто чи що він, але він чужий і хоче нашкодити цій країні. Це щось глибоко психологічне в ньому. Він хоче завдавати болю людям, він хоче нашкодити цій країні. Йому байдуже», - підкреслив Де Ніро.
показати весь коментар
23.10.2025 16:40 Відповісти
просто Рубіо не конченний віткофф з чебуреком.

Рубіо простіше пояснів Трампу що розмвовляти з конячкою нема сенсу
показати весь коментар
23.10.2025 16:31 Відповісти
Ну так это не надо было додуматься чтобы с конём разговаривать сказка какая-то была с Олегом Далем на эту тему...
показати весь коментар
23.10.2025 16:46 Відповісти
Один дзвінок путлеру і знову зачарується.
показати весь коментар
23.10.2025 17:09 Відповісти
Треба сказати просто, що король... просто дурень.
показати весь коментар
23.10.2025 18:01 Відповісти
Розчарувашка.
показати весь коментар
23.10.2025 18:36 Відповісти
показати весь коментар
23.10.2025 19:09 Відповісти
Пора уже утвердить шкалу разочарований Тремпеля, официально. Приложил куй к носу, оно бац, и показало.
показати весь коментар
23.10.2025 22:46 Відповісти