4188 відвідувачів онлайн

Зустріч із Трампом в Будапешті переноситься, - Путін

Зустріч Трампа та Путіна

Російський диктатор Володимир Путін заявив, що його зустріч з президентом США Дональдом Трампом, яка мала відбутися в Будапешті, "переноситься".

Як передає Цензор.НЕТ, його заяви цитують російські медіа.

Про саміт з Трампом

За словами Путіна, саміт у Будапешті з Трампом був запропонований американською стороною і "підійти до зустрічі без підготовки було б помилкою".

"Я сказав, що зустрічі треба добре готувати й що було б недобре вийти без очікуваного результату", - каже він.

Про санкції США проти РФ

Очільник Кремля також прокоментував нові санкції США.

Путін стверджує, що вони "суттєво не впливатимуть на економічне самопочуття" Росії, і є інструментом "тиску на Росію".

"Санкції — недружній акт, вони не зміцнюють російсько-американські відносини", - додав диктатор.

Путін підтвердив що не зустрінеться з Трампом у Будапешті

Що передувало?

Нагадаємо, раніше глава Мінфіну США Скотт Бессент заявляв, що США збираються оголосити про значне посилення санкцій проти Росії 23 або 24 жовтня.

Згодом Мінфін США повідомив про запровадження санкцій проти великих російських нафтових компаній - "Роснефть" та "Лукойл". Причина додаткових санкцій - відсутність серйозної готовності Росії до мирного процесу з метою припинення війни в Україні.

23 жовтня президент США Дональд Трамп заявив, що скасував заплановану зустріч із президентом Росії Володимиром Путіним, яка мала відбутися в Будапешті.

Топ коментарі
+13
Зустріч з президентом США Дональдом Трампом "переноситься" на той світ
показати весь коментар
23.10.2025 19:04 Відповісти
+13
Путін - це сплячий агент ЦРУ, якого 24 лютого "розбудили", щоб він за кілька років знищив російську армію, перезавантажив НАТО, очистив континентальну Європу від "русского міра" і змусив її скинути російський газовий зашморг з шиї, провів дерусифікацію України, підштовхнув Україну вступити в ЄС і створити найпотужнішу армію на континенті. За законами жанру, далі в цій п'єсі сплячий агент має самознищитись, ,, а імперія остаточно розпастись.
показати весь коментар
23.10.2025 19:21 Відповісти
+11
КГБшна криса намагається петляти..здохни падаль
показати весь коментар
23.10.2025 19:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та коли ж всі клони пу! подохнуть!
показати весь коментар
23.10.2025 19:03 Відповісти
Бортанули його - то зразу про помилку почав варнякати.
показати весь коментар
23.10.2025 19:03 Відповісти
Ця тупа, прошита гебешна жаба тягне за собою в могилу всю підконтрольну територію з бурлаками. Не треба заважати. А Трамп заважає.
показати весь коментар
23.10.2025 19:18 Відповісти
Путін - це сплячий агент ЦРУ, якого 24 лютого "розбудили", щоб він за кілька років знищив російську армію, перезавантажив НАТО, очистив континентальну Європу від "русского міра" і змусив її скинути російський газовий зашморг з шиї, провів дерусифікацію України, підштовхнув Україну вступити в ЄС і створити найпотужнішу армію на континенті. За законами жанру, далі в цій п'єсі сплячий агент має самознищитись, ,, а імперія остаточно розпастись.
показати весь коментар
23.10.2025 19:21 Відповісти
показати весь коментар
23.10.2025 21:48 Відповісти
Глупа ніч у бункері ... Путін проводить спіритичний сеанс Викликав дух Сталіна і каже йому:
- Немецкие танки на Украине! Что делать?
- Да "гамно вапрос"! Набирай на фронт пабольше украинцев... Праси американцев и британцев, чтобы аткрыли тебе "ленд-лиз"... А кагда ани тебя техникай завалят - гатовь парад на Красной площади...
- М-м-м-м......... ... ... ...
показати весь коментар
23.10.2025 19:04 Відповісти
показати весь коментар
23.10.2025 20:37 Відповісти
Зустріч з президентом США Дональдом Трампом "переноситься" на той світ
показати весь коментар
23.10.2025 19:04 Відповісти
Злякався санкцій і іншого тиску і відразу маніпулює наче переноситься. Шкода що трамп ведеться на це все не роблячи висновки. Зараз відмінить ще щось «щоб не зашкодити переговорному процесу»
показати весь коментар
23.10.2025 19:05 Відповісти
два старих зношених і дірявих чобота то є пара.
А що чекати іще від трампона?
Два старезних брехливих вітрюгана знайшли один одного.
Може це коханнячко?
Хто ми такі щоб заважати коханнячку двум старим пердунам?....
показати весь коментар
23.10.2025 20:51 Відповісти
Учорашні посиденьки у Соловйова - почалися з залякування саме США новітньою ядерною зброєю.

Продовжилися від кожного його спікера
Нищівними приниженнями ЄС лідерів та погрозами для Польщі у першу чергу.
Закінчилося - ПІДЛИЗУВАННЯМИ ДО ТРАМПА

А ось й результат на сьогодні від хйла...
показати весь коментар
23.10.2025 19:06 Відповісти
КГБшна криса намагається петляти..здохни падаль
показати весь коментар
23.10.2025 19:06 Відповісти
Цинічне, плєшиве, мерзенне, крисяче, підле *****! Тьфу, млядь!
показати весь коментар
23.10.2025 19:07 Відповісти
"Жодна країна, яка себе поважає, нічого не робитиме під тиском". Правильний вислів кацапа. Точого ж ти усе своє нікчемне політичне існування тиснеш на Україну ???
показати весь коментар
23.10.2025 19:07 Відповісти
З самого початку ціль всіх цих ходів пукіна було затягування часу, щоб більше захватити території України а потім представити це вже як доконаний факт, який не може бути змінений. Він все поставив на карту своєю війною в Україні і тому не піде ні на які перемовини. Тільки крах його економіки та наші вдалі дії на фронті зможуть похитнути його надію на захоплення всієї України.
показати весь коментар
23.10.2025 19:09 Відповісти
«Це їм дорого обійдеться»: Путін лишився без унітазів з ЄС і вийшов сваритись про зупинку поставки сантехніки до росії
показати весь коментар
23.10.2025 19:12 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=GdZfhTkvdtk https://www.youtube.com/watch?v=У друзів Зеленського знайшли мільйони і "російський слід". Трамп уперше "карає" Путіна | Є ПИТАННЯ
показати весь коментар
23.10.2025 19:13 Відповісти
Цікаво кого х.йло готує до цеї зустрічі (щоб пройшла без помилок), себе самого чи "двохтижневого" Донні.
показати весь коментар
23.10.2025 19:14 Відповісти
Що ***** має на увазі на рахунок підготовки? Намазати власний палець вазеліном та помасажувати власне очко?
показати весь коментар
23.10.2025 19:15 Відповісти
Дмитрий Медведев родился и воспитывался в интеллигентной профессорской семье. Он мог сделать отличную карьеру и стать доцентом. Но ему не повезло. Он встретил Путина. И стал алкоголиком. А потом ещё и ********. Родиться в "интеллигентной профессорской" в России - это много хуже, чем сыном плотника и столяра. Потому что у "кузьмичей" довольно простая система желаний, а у интеллигентных профессоров фашизм сложный, и всеобъемлющий. С отсылками к Достоевскому и Гумилёву...
показати весь коментар
23.10.2025 19:17 Відповісти
Можно подумать что Достоевский и Гумилёв -вершина интеллектуальности. Просто мыльные пузыри,предоставленные кацапское у плебсу в качестве авторитетов. Допустим,Пушкин кто? А Пушкин просто обезьяна с комплексом неполноценности. А кацапне втирают дичь,что он гений которых мир не видывал. Смех и грех.
показати весь коментар
23.10.2025 19:24 Відповісти
Ти не зрозумів, що це - АНЕКДОТ?
показати весь коментар
23.10.2025 19:31 Відповісти
Не ображайте. Судячи з виділеного тексту звісно зрозуміло що це якийсь переказ. Я просто до речі висловив думку і не більше
показати весь коментар
23.10.2025 20:03 Відповісти
А чим я тебе "образив"?
показати весь коментар
23.10.2025 20:28 Відповісти
Не переймайся. Махни ще стакан та в люлю.💪
показати весь коментар
23.10.2025 20:46 Відповісти
Я вже "махнув". Півлітровий кухоль домашнього молока... Це краще "стакана"...
показати весь коментар
23.10.2025 20:53 Відповісти
Ого. Туалетний папір тримай при собі.
показати весь коментар
23.10.2025 20:55 Відповісти
"Не сміши кота котлетою...". Це у мене, через день, така вечеря... Сплю спокійно цілу ніч...
А от у тебе, на ранок, голівка, може буть, "бо-бо"... Бо, судячи з тексту твоїх коментарів, ти на "стакан", таки наступив...
показати весь коментар
23.10.2025 21:02 Відповісти
Фу. Як негарно стрілки переводити. Ну забухав ти. .. Ну заспокойся. І поменше пи₴ди.😉
показати весь коментар
23.10.2025 21:41 Відповісти
Та я не "стрілки переводжу"... Просто твої помилки в коментарях кажуть, що "забухав" саме ти... А молоко зі спиртним, я ніколи не змішую - бо саме від такого "коктейлю" мені потрібен буде туалетний папір...
показати весь коментар
23.10.2025 21:46 Відповісти
На добраніч,падло.
показати весь коментар
23.10.2025 21:48 Відповісти
От бачиш - алкоголь провокує агресивність... А молоко, перед сном, діє заспокійливо... Тому тебе "тіпає", а я "спокійний, як удав...".
показати весь коментар
23.10.2025 21:58 Відповісти
Дмитрий Анатольевич Медведев.(Менахем Ааронович Мендель). Никакой он не Медведев и никакой не Дмитрий. Всё это не более, чем прикрытие,своего рода партийный псевдоним, такой же как, например, Ленин, Троцкий и т.п. В системе документаций еврейских общин (Ктуба - брачный договор, фиксация обрезания, совершеннолетия), в базах данных раввинских судов сей человек значится как Менахем Ааронович Мендель (по паспорту почему-то русский).
Отец - Аарон Абрамович Мендель, по паспорту Анатолий Афанасьевич, как можно догадаться, тоже записан русским. Мать - Циля Вениаминовна. Жена - Светлана Моисеевна Линник.

показати весь коментар
23.10.2025 19:38 Відповісти
В анекдоті говориться щось,про "національність" Мєдвєдєва? Таких "перевертнів" самі євреї, ще століття тому, називали "маланцями"...
показати весь коментар
23.10.2025 19:45 Відповісти
Це він про останню поїздку Зелі з Єрмаком? Попередили їх, що Трамп після розмови не в дуже хорошому стані, щоб просити Томагавки. Потрібна пауза, говорить про друге. - Натякнули нашій недолугій парочці. не дійшло. Випровадив Зелю після зустрічі не Трамп, а якийсь лівий чиновник. І прозвучала заява про відмову в Томагавках. І тепер це офіційно сказано, а не промовчано, і посунуте в часі.
показати весь коментар
23.10.2025 19:39 Відповісти
..ти кидалово, про що з тобою говорити!!!
показати весь коментар
23.10.2025 19:43 Відповісти
"Добре готувати" = "Лохам вішати локшину на вуха"

Але оскільки вони все схавають, то чому ні?
показати весь коментар
23.10.2025 19:45 Відповісти
Санкції американці тільки,тільки почали застосовувати.Даєш розвал великоскрепної чухонії !
показати весь коментар
23.10.2025 19:53 Відповісти
...санкції почнуть діяти аж через місяц
до цього часу пу ще щось тр запропонує жирненьке..
але, якщо пу буде крутити стару платівку про головне - першопричини... то отримає по повній нарешті
показати весь коментар
23.10.2025 19:59 Відповісти
Лох за океаном прочитав і з усім погодився. Як завжди. Це ж коханий владімір, він не може дурити...
показати весь коментар
23.10.2025 20:08 Відповісти
У іншу галактику, інший вимір??? Куди, пиня?
показати весь коментар
23.10.2025 20:44 Відповісти
Зустріч із Трампом в Будапешті переноситься, тому, що путіну потрібно більше часу - повзе рачки по трубі.

Мадяри нарешті вирішили проблему логістики.
Доставлять путіна в Будапешт через порожню газову трубу.
показати весь коментар
23.10.2025 20:46 Відповісти
Путен переноситься до Мавзолея Леніна..