У Раді ініціювали звільнення міністра юстиції Галущенка та міністерки енергетики Гринчук

Нардеп Ярослав Железняк подав до Ради заяву про звільнення Германа Галущенка з посади міністра юстиції, а також про звільнення Світлани Гринчук з посади міністерки енергетики.
Про це повідомляє Цензор.НЕТ.
"За системну корупцію, провал підготовки до захисту енергетики та звʼязки з зрадником Деркачем", - зазначив парламентар.
Гринчук Железняк назвав "представником інтересів Міндіча в Уряді".
"До цього представляла його інтереси на посаді Міністра екології", - зазначив нардеп.
Що передувало?
- Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що НАБУ проводить обшуки у Міндіча, який виїхав з України за кілька годин до обшуків.
- Як повідомлялося, у вівторок, 4 листопада, в одній із філій відокремлених підрозділів НАЕК "Енергоатом" відбулися обшуки у справі про корупцію.
- Також НАБУ проводить обшуки в ексміністра енергетики Галущенка та "Енергоатомі".
- НАБУ та САП заявили про проведення масштабної операції з викриття корупції у сфері енергетики.
- Пізніше в НАБУ оприлюднили записи розмов та розповіли подробиці операції.


НАЙБІЛЬШЕ покарання у зельоних гнид для вірних холуїв це інша хлібна посада ))
шо там сметанін + камишін ?