7609 відвідувачів онлайн

У Раді ініціювали звільнення міністра юстиції Галущенка та міністерки енергетики Гринчук

Раді пропонують звільнити Галущенка та Гринчук з міністерських посад

Нардеп Ярослав Железняк подав до Ради заяву про звільнення Германа Галущенка з посади міністра юстиції, а також про звільнення Світлани Гринчук з посади міністерки енергетики.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"За системну корупцію, провал підготовки до захисту енергетики та звʼязки з зрадником Деркачем", - зазначив парламентар.

Гринчук Железняк назвав "представником інтересів Міндіча в Уряді".

"До цього представляла його інтереси на посаді Міністра екології", - зазначив нардеп.

Що передувало?

Раді пропонують звільнити Галущенка та Гринчук з міністерських посад
Раді пропонують звільнити Галущенка та Гринчук з міністерських посад

Топ коментарі
+17
не звільнення - а арешт і суд мав би бути ..але ))

НАЙБІЛЬШЕ покарання у зельоних гнид для вірних холуїв це інша хлібна посада ))

шо там сметанін + камишін ?
показати весь коментар
10.11.2025 14:28 Відповісти
+14
якось швидко "понеслась 3.14зда по кочкам" - але "ще не вечір"!!!
показати весь коментар
10.11.2025 14:30 Відповісти
+13
А не хочуть зняти з посади і притягнути до відповідальності хазяїна цих крадіїв, незламного лідора ********** зєльцмана?
показати весь коментар
10.11.2025 14:33 Відповісти

Завантаження...