10032 відвідувача онлайн

У справі про розкрадання в "Енергоатомі" зафіксовано участь чотирьох міністрів, - детектив НАБУ

Керівник підрозділу детективів НАБУ

Керівник підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро Олександр Абакумов повідомив, що під час розслідування справи про розкрадання коштів у "Енергоатомі" детективи в різних ситуаціях зафіксували участь чотирьох міністрів Кабінету міністрів.

Про це він сказав в ефірі програми "УП.Чат", передає Цензор.НЕТ.

"Багато не скажу, але скажу так, що в різних ситуаціях під час розслідування цього кримінального провадження ми фіксували чотирьох міністрів Кабінету міністрів", - зазначив Абакумов.

Він уточнив, що йдеться про людей різних періодів: "Хтось раніше був міністром, хтось пізніше, тобто це не всі чотири діючі міністри". Імен посадовців він не назвав, пояснивши, що розголошення може зашкодити розслідуванню.

Абакумов також підтвердив, що у справі наразі оцінюють дії двох міністрів "на предмет достатності доказів чи вчинення ними злочинів". За його словами, детективи НАБУ вважають, що організацію очолювали двоє осіб, яких уже ідентифіковано, однак імена поки не розголошуються.

Що передувало?

  • Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що НАБУ проводить обшуки у Міндіча, який виїхав з України за кілька годин до обшуків.
  • Як повідомлялося, у вівторок, 4 листопада, в одній із філій відокремлених підрозділів НАЕК "Енергоатом" відбулися обшуки у справі про корупцію.
  • Також НАБУ проводить обшуки в ексміністра енергетики Галущенка та "Енергоатомі".
  • НАБУ та САП заявили про проведення масштабної операції з викриття корупції у сфері енергетики.
  • Чинна міністерка енергетики Світлана Гринчук фігурує на записах НАБУ в рамках розслідування корупції в енергетиці.
  • Згодом Національне антикорупційне бюро викрило офіс у центрі Києва, що належав родині екснардепа й нинішнього сенатора РФ Андрія Деркача. Там вели "чорну бухгалтерію", облік грошей і організовували відмивання.
Топ коментарі
+33
І ще скажіть - розкрадання було тільки в єнергоатомі. Залізниця, "оборонні" споруди, дрони, ракети - там все чітко.
показати весь коментар
11.11.2025 11:11 Відповісти
+32
Мабуть вже буде правильно казати не "кабінет міністрів" а "хата ворів в законі"
показати весь коментар
11.11.2025 11:08 Відповісти
+22
В Україні ще не було "такої ублюдочної влади" всіх на концерт200😃
показати весь коментар
11.11.2025 11:12 Відповісти

Завантаження...