7137 відвідувачів онлайн

Трамп про мирну угоду: Якщо Зеленський не погодиться, їм доведеться продовжити боротьбу

Президент США заявив, що експорт РФ суттєво знизився

Президент США Дональд Трамп заявив, що США президенту Володимиру Зеленському доведеться прийняти план, запропонований США, або ж продовжити боротьбу.

Про це очільник США заявив брифінгу із новообраним мером Нью-Йорка Зохраном Мамдані, передає Sky News, інформує Цензор.НЕТ.

На запитання, чи розмовляв він з Зеленським про мирний план для України з 28 пунктів, Трамп відповів:

"У нас є план. Те, що відбувається, жахливо. Це війна, якої ніколи не мало бути... Ми вважаємо, що маємо спосіб досягти миру. Він має це схвалити".

На запитання журналіста, що мирний план зазнав певної критики, Трамп відповів:

"Якщо йому (Зеленському, - ред.) не подобається ця угода, то, знаєте, вони повинні просто продовжувати боротьбу".

Крім цього, Трамп згадав про суперечку із Зеленським в Овальному кабінеті 28 лютого цього року, коли сказав Зеленському: "У вас немає карт".

"У якийсь момент йому доведеться щось прийняти. Пам’ятаєте, не так давно в Овальному кабінеті я сказав: "У вас немає для цього карт". Я успадкував цю війну. Я думав, що він мав би укласти угоду рік тому, два роки тому", - сказав Трамп. 

Що передувало?

  • Раніше видання Politico повідомило, що США можуть представити Україні рамкову угоду щодо припинення війни з Росією вже найближчим часом.
  • ЗМІ також писали, що Трамп відправив до Києва представників Пентагону, щоб поновити мирні переговори.
  • Також агентство Reuters писало, що Україна отримала від Сполучених Штатів низку сигналів щодо пропозицій по угоді про припинення війни. Київ участі в обговоренні не брав.
  • Мирний план США передбачає від України поступки територіями та скорочення ЗСУ.
  • Держсекретар США Марко Рубіо заявив, що мир в Україні вимагатиме складних, але необхідних поступок.
  • Речниця Білого дому Керолайн Лівітт заявила, що запропонований адміністрацією США новий "мирний план" щодо Росії та України "відображає складну ситуацію" і передбачає вигідні умови для обох сторін.
  • Згодом президент Дональд Трамп підтвердив, що його адміністрація встановила для України крайній термін до наступного четверга, 27 листопада, до якого вона має погодитися з 28-пунктним планом Білого дому щодо припинення війни Росії проти України.
Топ коментарі
+15
Яку пiдтримку ?
показати весь коментар
21.11.2025 23:44 Відповісти
+12
По факту, Трамп, майже одразу, коли виграв вибори, зупинив майже всю допомогу Україні.
показати весь коментар
21.11.2025 23:49 Відповісти
+12
педофіли в рай не попадають.
показати весь коментар
21.11.2025 23:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
трамп ,та з тебе маск скоро живцем шкуру здере ...приготуйся головний під* філ консерваторів ...
показати весь коментар
21.11.2025 23:43 Відповісти
Яку пiдтримку ?
показати весь коментар
21.11.2025 23:44 Відповісти
Зброю не дає, з того часу , як вступив на пост президента США.
Фінансування України також відразу відмінив, ще й гроші вимагав повернути які раніше давав Байден.
Єдине що може підісрати Україні, так це не надавати нам розвідінформацію з супутників США.
показати весь коментар
21.11.2025 23:58 Відповісти
А ще ракети петріот
показати весь коментар
22.11.2025 00:31 Відповісти
та ніякої !
рудий му-дак головою хворий, забув, що зброю він нам не надає, а про-дає, а це, як кажуть в Одесі двє большиє разніци.
ВПК США може втратити мінімум десяток міліардів на продажу зброї в Україну - виборці респи рудому пригадають це.
100 млн. дол. на оновлення Петріотів та й усе, що США нам подарувала.
ЗСУ витримали, коли рудий шість місяців блокував допомогу Байдена і коли не вистачало елементарно снарядів.
зараз вистоїмо й подавно

хай йде в сраку до Дня Благоговєнія !

.
показати весь коментар
22.11.2025 00:10 Відповісти
Війна це жахливо! Але ти руде падло не кажеш, якщо росія не погодиться вивести війська з України і припинити агресію проти суверенної держави, то я введу такі санкції, що очі на лоба полізуть у пуйла. Ти руда тварина тиснеш на Україну, бо стопудово агент кремля.
показати весь коментар
21.11.2025 23:45 Відповісти
Які, наприклад, санкції ви ввели б на місці президента США?
показати весь коментар
22.11.2025 00:20 Відповісти
Просто придурастий...
показати весь коментар
21.11.2025 23:48 Відповісти
Ультиматум Хкйла через свого агента Краснова.
показати весь коментар
21.11.2025 23:49 Відповісти
По факту, Трамп, майже одразу, коли виграв вибори, зупинив майже всю допомогу Україні.
показати весь коментар
21.11.2025 23:49 Відповісти
І гадив з допомогою Україні ще при Байдені.
показати весь коментар
21.11.2025 23:51 Відповісти
*****.
показати весь коментар
21.11.2025 23:49 Відповісти
Коли вже здохне ця рашиська курва.
показати весь коментар
21.11.2025 23:50 Відповісти
Пішов нах рижий мудак... чим ти нас підтримуєш?
показати весь коментар
21.11.2025 23:50 Відповісти
Боже,ну невже Америка не народила ще хоч одного Освальда?
показати весь коментар
21.11.2025 23:50 Відповісти
Я підтримую трампа. Впевнений якби зараз не вмішалося сша украна би повторила долю унр. Людина хоче попасти в рай і припинити вбивства 5т чоловік в тиждень. І правильно робить.
показати весь коментар
21.11.2025 23:50 Відповісти
педофіли в рай не попадають.
показати весь коментар
21.11.2025 23:52 Відповісти
І віддати Україну в якості колонії рашки?
показати весь коментар
21.11.2025 23:52 Відповісти
А є варіант утримати ті пару міст донбасу що залишилися? Темп втрати території збільшився вдвічі за листопад. Вони по любому дотиснуть донбас не жаліючи найманців. Але подумайте скільки тисяч життів буде врятовано. Знищується генофонд української нації. Я дуже хочу щоб це припинилося. Проведіть опитування як самим страшно прийняти рішення. Як народ вирішить так хай і буде.
показати весь коментар
22.11.2025 00:03 Відповісти
показати весь коментар
22.11.2025 00:04 Відповісти
Але про здачу мова не йде. В україни є шанс зараз при підтримці респів. Подумайте чому байден заборонив давати винищувачі з дальним радаром і також заборонив швеції продавати літаки аеророзвідки щоб україна могла збивати літаки з кабами. Вони просто хотіли щоб україна стікала кровю без шансів перемогти. Всі військові в один голос кажуть що як тільки рашики замічають якусь багатоповерхівку або позицію- прилітає каб і будинок складається. Уявіть кількість жертів від такої війни. недавно один депутат проговорився що втрати 200тими україни більше 500т. Це значить поранених півтора мільйони. Тому необхідно скористатися трампом щоб досягти прийнятного миру для україни. Хіба вам не шкода тих солдатів що сотнями вмирають на фронті? Прийдут демократи то можна закриватись.
показати весь коментар
22.11.2025 00:10 Відповісти
ти чи бот-провокатор чи просто бовдур. Мир трампа-це нова війна за півроку-рік з набагато гірших умов для України ніж зараз.
показати весь коментар
22.11.2025 00:13 Відповісти
Він тут викладає суцільні рашистськи наративи пууйла.
Пуйло вже 4 роки не може захопити всю Донецьку область, так вирішив через хитрощі "мирним планом" забрати.
А чому пуйло так швидко захотів миру, бо бачить що в нього наростають кризові явища в економіці.
показати весь коментар
22.11.2025 00:18 Відповісти
В 1920 році Україна припинила опір рашистам.
Чим це кінчилось?
Голодомором, ще більшими жертвами ніж на війні, мільйонами українців замореними голодом.
показати весь коментар
22.11.2025 00:14 Відповісти
Мове йде про твою непідмиту ср@ку після роти бурят
показати весь коментар
22.11.2025 00:18 Відповісти
Ти,смердючій кацапура,чому УКРАЇНА , пишеш з маленької літери?
показати весь коментар
22.11.2025 00:22 Відповісти
Так погодитися,а потім десяткам млн. українців звалити в Польщу.
показати весь коментар
22.11.2025 00:33 Відповісти
В ноябре как обычно в среднем 10кв км , что ты несёшь? Ты видел 28 пунктов ? Отдача Донбасса это еще цветочки
показати весь коментар
22.11.2025 00:07 Відповісти
WhiteMax В ноябре как обычно в среднем 10кв км

???
показати весь коментар
22.11.2025 00:26 Відповісти
В среднем они захватывают 10кв км в день , что не ясно ?
показати весь коментар
22.11.2025 00:31 Відповісти
А чого це ти розпоряджаєшся долями людей?
Ти спитав жителів Краматорська, Слов'янська, Дружківки, ітд... а чи хочуть вони, щоб їх передали рашистам разом з їх містами, згідно капітуляції яку нав'язують нам трамп та пуйло?
показати весь коментар
22.11.2025 00:12 Відповісти
Я проти передачі любої території але який є вихід? Вбити сотню тисяч українців і віддати з боєм? Тому що для путіна якщо він не досягне мінімум як він вважає в цій війні це фізична смерть і капітуляція яку фсбшники ніколи не допустять. тому потрібно опиратися на штати і вибрати нарешті президента реформатора який не буде так залежний від європейської аристократичної і фінансової олігархії. Антисоросятко так би мовити хоч сорос це табличка просто.
показати весь коментар
22.11.2025 00:17 Відповісти
Але ти не проти язиком зробити приємне роті бурят, шалунішка
показати весь коментар
22.11.2025 00:20 Відповісти
його жінка таке вже давно робить своєму польському пану....
показати весь коментар
22.11.2025 00:22 Відповісти
Гребень поправь, и подмойся после рамзана
показати весь коментар
22.11.2025 00:17 Відповісти
ти примітивна польська вівця. війна не зупиниться,вірніше Раша отримає передишку,Рудий отримає Нобеля і війна через пару років відновиться але Рашка буде діяти не так,як зараз а жорстоко і швидко. зрозуміло,що польські мийники сортирів і чистильники свинарників у панів рольніків,на перших порах сидітимуть у безпеці,а от залишки українців в Україні Рашка винищить,потім настане черга Балтії і Польші. куди мудрі і миролюбні мийники унідазів дременуть з Польщі? думаю ,буде єдина можливість чкурнути кудись у Парагвай-Уругвай,там можна буде чистити стайні для худоби....
показати весь коментар
22.11.2025 00:21 Відповісти
Як ви думаєте, якій країні більше потрібен перепочинок? Тієї, у якої чоловік може сісти в літак і відпочити в Туреччині, або тієї, у якої 80% мобілізованих йдуть в СЗЧ і ховаються в темряві, тому що електрика дається за графіком?
показати весь коментар
22.11.2025 00:34 Відповісти
Ну да ) он спаситель Украины
показати весь коментар
21.11.2025 23:56 Відповісти
ботяра, ти переплутав Байдена та трампа!

Україну врятувала допомога Байдена, а не рудої курви, яка весь час блокувала допомогу

ми втрачаємо те, чого ніколи НЕ мали - допомогу трампа.

.
показати весь коментар
22.11.2025 00:15 Відповісти
"Містеру Фікс, у вас є план?"
показати весь коментар
21.11.2025 23:51 Відповісти
Пид... Трамп - иди на ....й!
показати весь коментар
21.11.2025 23:52 Відповісти
США це друг України якого ніколи не було. І це не тільки скотиняка Трамп.
показати весь коментар
21.11.2025 23:52 Відповісти
Янки-це товстодупі мародери!!! Вони й тут про себе не забули. Несуть маячню про якісь 50 відсотків прибутку для себе.
показати весь коментар
22.11.2025 00:27 Відповісти
Американський полісмен після того як умовив жертву віддати грабіжнику смартфон каже - Завтра зайду до тебе віддаш мені половину ціни того смарту.
показати весь коментар
22.11.2025 00:31 Відповісти
Це до жертви зайду, мав наувазі.
показати весь коментар
22.11.2025 00:33 Відповісти
Ну он особо ничего не скрывает и раньше не скрывал, вопрос в другом, что будет если прекратит поддержку. Плана Б как я понимаю ни у кого нет, кроме лозунгов? Это я конечно больше про Европу, с нашими миндичами и так все ясно.
показати весь коментар
21.11.2025 23:53 Відповісти
Пво не будет и разведданных, а у него думаю рейтинг еще упадёт хотя ему все равно на него, ну и плюс даст демократам повод больше давить на респов
показати весь коментар
21.11.2025 23:59 Відповісти
показати весь коментар
21.11.2025 23:53 Відповісти
значи патологічну жадібність рудого, це, ймовірно, стало трігером його бздура з планом

.
показати весь коментар
22.11.2025 00:19 Відповісти
Придется Европе засучить рукава…
показати весь коментар
21.11.2025 23:55 Відповісти
Раніше США рухали шахматними дошками у світовій залі. Зараз пішаками.
показати весь коментар
21.11.2025 23:57 Відповісти
картонними дурилками сша рухають, такими як отой план рудого

.
показати весь коментар
22.11.2025 00:26 Відповісти
Зараз так.
показати весь коментар
22.11.2025 00:27 Відповісти
А що за підтримка, хтось знає ? Бо я лише в курсі, що сша продають зброю Європі за кеш, ну і дають Україні доступ до розвід даних. Якщо це забанять, штати втратять солідні гроші...яка в сраку підтримка, що трамп лякає?
показати весь коментар
21.11.2025 23:57 Відповісти
шість місяців блокувати допомогу Байдена - ото й уся підтримка

а зараз - "підтримка за гроші", але це ж звиняйте базар !
ото на базарі, заплативши гроші, можна сміливо казати "дякую за підтимку, щиро дякую !" і кланятись продавцю в ноги !

.
показати весь коментар
22.11.2025 00:30 Відповісти
Про яку підтримку йдеться? США не надає нам зброю, а продає Європі яку вона для нас купує. Єдине чим допомагає США - ділиться розвідданими але ми пам'ятаємо що цей, трамп вже припиняв цю підтримку, після скандалу у Овальному кабінеті. Чи це важлива? Так але не настільки, щоб дарувати Україну ху...лу.
показати весь коментар
21.11.2025 23:57 Відповісти
Трамп напялив собі "будьоновку" з розмашистим надписом mr. Krasnoff
показати весь коментар
21.11.2025 23:57 Відповісти
.... ще й парашюта причепив, штирлиць сраний !

.
показати весь коментар
22.11.2025 00:31 Відповісти
Правда сейчас пересмотрел оригинал видео и не нашел там такого где он говорил про то что сократи или прекратит поддержку. Типа нужно что-то подписать и прочую обычную косноязычнуб ересь, но такого не нашел я
показати весь коментар
21.11.2025 23:58 Відповісти
Понятно что прекратит , это считай его обидят если откажут от такого мирного плана
показати весь коментар
22.11.2025 00:01 Відповісти
Сенсу викогнувати бредятіну рудого дебіла все одно нема. Бо е такє лайно, як РФ, їм до жопи мирні угоди американського педофіла. Нокоплять танчиків та ракет і вперед.
показати весь коментар
21.11.2025 23:59 Відповісти
А якщо погодиться, США нададуть йому політичний притулок?
показати весь коментар
22.11.2025 00:00 Відповісти
Ізраіль Зеленського теж влаштовує!!
показати весь коментар
22.11.2025 00:11 Відповісти
У цьому винне навіть не руде чмо з США, а одне квартальне чмо з України. За якого проголосували 73% імбецилів. Більшість не помиляється, так тоді казали, правда?
показати весь коментар
22.11.2025 00:02 Відповісти
Тобто війна через Зеленського? Дивна думка, навіть незважаючи якою негативною постаттю є Зеленський. А як щодо *****?
показати весь коментар
22.11.2025 00:10 Відповісти
Частково так. Південь сам не розмінувався, і війська наші самі не розпустились. І це все лайно в більшості по вині зе.
*****? А що *****? Тут треба розписувати яке воно *****?
показати весь коментар
22.11.2025 00:26 Відповісти
Якщо Україна капітулює, %%%ло заспокоїться і почне жерти Прибалтику та поляків. А так все гаразд...
показати весь коментар
22.11.2025 00:04 Відповісти
Трамп заявив сьогодні, що пуйло пообіцяв йому при зустрічі (в Анкоріджі), не напади на країни Балтії.
Цікаво, чим він поклявся? 😀
показати весь коментар
22.11.2025 00:27 Відповісти
Якщо у Меркель звання полковника російських спецслужб то яке Кремль запропонував Трампу? Для нарцисів це дуже важливо.
показати весь коментар
22.11.2025 00:06 Відповісти
Кончений підар
показати весь коментар
22.11.2025 00:08 Відповісти
Це відвертий шантаж Трампа щодо підписання цієі ганебної угоди
з погрозами для Украіни + цим намагається примусити нас до
капітуляції !!
Руда дрянь , а не президент 😡
показати весь коментар
22.11.2025 00:09 Відповісти
Старе кончене лайно...
показати весь коментар
22.11.2025 00:10 Відповісти
Той, на кого напали-нехай погоджується на капітуляцію. Повну. Це ж так справедливо. ***** на статути оон, на усе взагалі *****. Сотні тисяч життів, території, втрата суверенитету, втрата національності. Я так хочу, я так сказав. "Світовий жандарм". Руда потвора зробила з країни-лідера-світове посміховисько. От розстелити червону доріжку руками військових "світового жандарму" головному терористу планети-от тут ми перші. Навіть "потужні" нафтогазові санкції-тільки для збагачення власного бюджету, щоб усі купували їх нафту та скраплений газ. Тьху, позорище, "світовий жандарм".
показати весь коментар
22.11.2025 00:12 Відповісти
Торгуй Америкой
показати весь коментар
22.11.2025 00:14 Відповісти
Що цікаво: а що буде з угодою про рідкоземельні метали, якщо ці землі відійдуть касапам?
показати весь коментар
22.11.2025 00:16 Відповісти
Бабло на декілька гольф-полів та бальних зал-і питання вирішено. Це ж усе одно так далеко від штатів, пох.
показати весь коментар
22.11.2025 00:23 Відповісти
Ось тільки Вітьков вже розпатякав, що то не американський мирний план, а план від срюріка кабаєва, який йому привіз Дмітрієв.
показати весь коментар
22.11.2025 00:17 Відповісти
Нагадайте, що сталось у Афганістані із афганцями, які повірили у США свого часу....
показати весь коментар
22.11.2025 00:18 Відповісти
народ, наобиравший собі президентом кремлівського скомороха, не має права чимось обурюватись, бо всі жахіття які він зараз має це на 100% його заслуга... Не Трамп є президентом України, не Трамп закатав в асфальт мільярди доларів перед широкомасштабною війною, не Трамп зупинив наші ракетні програми, не Трамп призначив агентів фсб на керівні посади в СБУ, не Трамп зараз мародерить зі своїми кумами-друзями Україну. ВСЕ ЦЕ РОБИТЬ ЗЕЛЕНСЬКИЙ і саме зеленський відповідає за таке скотське відношення до України, ніхто інший.
показати весь коментар
22.11.2025 00:19 Відповісти
Тобто народ винен
показати весь коментар
22.11.2025 00:32 Відповісти
Ой бл*дь, йди ти нах*й!
показати весь коментар
22.11.2025 00:19 Відповісти
Шкода не та вже Америка,
показати весь коментар
22.11.2025 00:19 Відповісти
Рыжую обезьяну скоро пнут под зад с вылетом на зону с длительным сроком...
показати весь коментар
22.11.2025 00:21 Відповісти
Почув,що Трампон грубо повідомив Зюзіка і Ко: або підписуєте цей план або вас чекає тюрма за розкрадання амеродопомоги і корупцію. Ті заметушилися і внесли в план пункт про непритягнення їх до відповідальності за їх дії під час війни....
показати весь коментар
22.11.2025 00:25 Відповісти
Рудий поплічник..Епштейна...те що ти приймаєш...такі рішення в угоду ...сатані...Не є дивно...
А що тобі скаже твій духовний пастор?!...
Пекло!!! Тобі . та твоїм ...поплічникам...
8 воїн ...в регулював...та 9-та Твій ПОЗОР!!!
показати весь коментар
22.11.2025 00:30 Відповісти
Поганий мир краще гарної війни так було на початку,3.5 роки тому...
показати весь коментар
22.11.2025 00:31 Відповісти
Стопудов раша слила компромат Трампону на Зе банду клоунов, т. к. это их последний шанс... Но эти ****** не учли что ЗСУ вне ихней игры!
показати весь коментар
22.11.2025 00:32 Відповісти
да это все чушь.
показати весь коментар
22.11.2025 00:34 Відповісти