11508 відвідувачів онлайн

Росія вітає мирні зусилля США, але відмовляється від поступок щодо війни в Україні, - МЗС РФ

рябков,сергей

У Міністерстві закордонних справ Росії заявили, що вітають американські зусилля з пошуку мирного врегулювання війни РФ проти України.

Про це інфрмує Цензор.НЕТ із посиланням на росЗМІ.

Водночас у відомстві наголосили, що жодних поступок щодо цього з боку Москви не буде.

"Ні про які поступки, ні про яку здачу наших підходів до тих ключових моментів вирішення завдань, що стоять перед нами, у тому числі в контексті СВО, не може бути й мови", - сказав заступник голови МЗС РФ Сергій Рябков.

Мирний план

  • У неділю, 23 листопада, у Женеві розпочалися переговори делегацій України та США щодо мирного плану для завершення війни Росії проти України.
  • Раніше повідомлялося, що українська делегація вже провела зустрічі з радниками ЄС в Женеві.
  • Згодом президент Володимир Зеленський повідомив про перші результати перемовин, які відбуваються у Женеві за участі делегацій США, України, ЄС і Британії щодо американського плану завершення війни РФ проти України.
  • Секретар РНБО Рустем Умєров повідомляв, що поточна редакція мирного плану США щодо припинення війни РФ проти України перебуває на завершальному етапі узгодження, і вже відображає більшість ключових українських пріоритетів.
  • За підсумками переговорів у Женеві у неділю, 23 листопада, державний секретар США Марко Рубіо сказав, що команда Вашингтону внесе "деякі зміни" до американського мирного плану.
Топ коментарі
+15
Яка несподіванка...
показати весь коментар
26.11.2025 15:13 Відповісти
+7
показати весь коментар
26.11.2025 15:24 Відповісти
+5
Все выдохнули с облегчением. Война продолжается.
показати весь коментар
26.11.2025 15:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Яка несподіванка...
показати весь коментар
26.11.2025 15:13 Відповісти
Цього не повинно було статися!
показати весь коментар
26.11.2025 15:29 Відповісти
Ось тепер побачимо, що заспіває Трампель про те, хто не хоче миру...
показати весь коментар
26.11.2025 15:36 Відповісти
Знову відкладе рішення на два місяця?
показати весь коментар
26.11.2025 15:57 Відповісти
Нічого несподіваного їх лозунг - Вся Україна, або смерть.
показати весь коментар
26.11.2025 15:54 Відповісти
https://www.5.ua/svit/tramp-vyrishyv-ne-vidpravliaty-ukraini-rakety-tomahawk-pislia-rozmovy-z-putinym-orhanizovanoi-vitkoffom-i-ushakovym-365004.html зате відстрочили, якщо взагалі не заблокували, надходження на озброєння ЗСУ штатівськими томагавками
показати весь коментар
26.11.2025 15:15 Відповісти
Ходять чутки, що сирський написав рапорт про звільнення з посади голоанокомандуючого ЗСУ.
Але зеля не приймає його відставку.
Принаймні до виводу військ з неокупованої частини Донецької області, після підписання "мирної угоди".
Звичайно це лише чутки... але диму без вогню не буває.
показати весь коментар
26.11.2025 15:16 Відповісти
і що з цього?
показати весь коментар
26.11.2025 15:18 Відповісти
Напевно сирський не хоче, щоб на нього повісили всіх собак за капітуляцію.
Хоче пошвидше зіскочити.
Бо наказ на вивід військ з Донецької області, згідно капітуляції, має віддати саме він, як головнокомандувач ЗСУ.
Може совість заїла його або боїться цього робити.
Корочше кадучи, не хоче цього робити.
От і поспішає звільнитися.
Докерувався....
показати весь коментар
26.11.2025 15:24 Відповісти
натягуєте сову на глобус.
показати весь коментар
26.11.2025 15:27 Відповісти
ні...
А ви гадаєте, що сирський хоче щоб його зеля підставив та повісив на нього всі невдачі на фронті а значить і ймовірну капітуляцію?
показати весь коментар
26.11.2025 15:32 Відповісти
думаю, що ніхто не хоче щоб його підставили.
показати весь коментар
26.11.2025 15:33 Відповісти
Кацапа Сирського не жалко, бо він зелькин сраколиз!
показати весь коментар
26.11.2025 15:34 Відповісти
А чого він, а не верховний?
показати весь коментар
26.11.2025 15:35 Відповісти
А зеля завжди в сторонці, якщо ви помітили, коли стосується непопулярних рішень.
Він завжди він тиу не при ділах, типу моя хата з краю, я нічого не знаю.
Наприклад, очевидно що він сам особисто покривав корупцію міндіча та свого оточення.
Навіть організував міндічу коридор на кордоні для безперешкодного виїзду.
Але привселюдно заявив, що він нічого не знав про корупцію міндіча. Типу, я не при ділах.
показати весь коментар
26.11.2025 15:42 Відповісти
не згадано ще ухилення від проблем мобілізації...
показати весь коментар
26.11.2025 15:53 Відповісти
Звичайно. Це зеленський особисто має відповідати за мобілізацію, за політику мобілізацію, за форми мобілізації з дотриманням законодавства.
А не якісь там чиновники сухопутних військ.
А він бачить, що мобілізація перетворилась на бусифікацію, беспрєдєл, корупцію, мордобій, каліцтво...
Це токсична тема.
Тому мовчить, типу а нічого не знаю.
показати весь коментар
26.11.2025 16:02 Відповісти
Про яку капітуляцію ви марите?
показати весь коментар
26.11.2025 15:58 Відповісти
Здачу територій України пуйлу по договорняку.
показати весь коментар
26.11.2025 16:03 Відповісти
А що з тими територіями? І які саме "здали"?
показати весь коментар
26.11.2025 16:10 Відповісти
Що поставлять замість кацапа Сирського українця Драпатого і звалять всю вину на останього!
показати весь коментар
26.11.2025 15:33 Відповісти
Драпатого жаль.
Бо він чи не єдиний ще нормальний тямущій генерал серед цього зоопарку дегенератів та зрадників у вищому військовому керівництві.
показати весь коментар
26.11.2025 15:36 Відповісти
Ви військовий?
показати весь коментар
26.11.2025 16:11 Відповісти
Він і військовий і стратег і експерт в усіх галузях. Тільки таких тут і годують деякі українські магнати)
показати весь коментар
26.11.2025 16:16 Відповісти
Все что надо знать Западу о ************
показати весь коментар
26.11.2025 15:18 Відповісти
поки європа не направить свої війська нам на допомогу - миру не буде.
показати весь коментар
26.11.2025 15:19 Відповісти
Поки йде війна Європа не направить свої війська нам на допомогу і миру не буде - буде далі іти війна і так по колу. Ти з Марса прилетів?
показати весь коментар
26.11.2025 15:30 Відповісти
а що я не так написав? ти ж те саме пишеш.
показати весь коментар
26.11.2025 15:32 Відповісти
Ти вдумливо прочитав? Замкнуте коло виходить!
показати весь коментар
26.11.2025 15:47 Відповісти
От тобі бабка й Юрїв день - кацапи лізти не перестануть - балачки тільки для бідних
показати весь коментар
26.11.2025 15:20 Відповісти
показати весь коментар
26.11.2025 15:24 Відповісти
Все выдохнули с облегчением. Война продолжается.
показати весь коментар
26.11.2025 15:24 Відповісти
Росія вітає мирні зусилля США, ЯКІ БУЛИ РОЗРОБЛЕНІ ФСБЕ 3,14ДЕРАЦІЇ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ АГЕНТА "КРАСНОВА" КОТРИЙ СИДИТЬ В КРІСЛІ ПРЕЗА США
показати весь коментар
26.11.2025 15:27 Відповісти
Те про що неоднаразово говорили, кацапам потрібна вся Україна з ліквідованими українцями. Андрофаги не поступляться, тим паче, що вони відчули слабкість США при трампі та ще досі не роздуплену Європу.
показати весь коментар
26.11.2025 15:29 Відповісти
Чего тогда трУмп с ЗЕ и Европой так суетятся ? Какие-то пункты плана переделывают , договариваются о встречах в Женеве ?
Нахрена весь этот движ ??? 🤪
показати весь коментар
26.11.2025 15:32 Відповісти
двіж потрібен кацапам на їх умовах,

тим часом віткофф запхоплюється ху8лом та мріє стати громадянином рф та отримати плюшки від ху*ла та одночасно від трампа що принудив підписати мирний план.
показати весь коментар
26.11.2025 15:34 Відповісти
Тогда б уже говорили конкретно - Ультиматум от каЦапстана !
А то договора …. гарантии безопасности ….
В итоге : «Никто некуда не идёт» …
показати весь коментар
26.11.2025 15:41 Відповісти
очевидно ради Трампа
показати весь коментар
26.11.2025 15:36 Відповісти
Що зробить тампон ? правільно Обмежить продаж зброї для України.
показати весь коментар
26.11.2025 15:32 Відповісти
Кремль буде вимагати тільки капітуляцію, а рудий агент буде в цьому допомагати, зелений бабуїн буде виконувати оманські обіцянки і всіляко шкодити Армії. Вся надія, що Європа упреться і буде допомагати поки в рашці економіка розвалиться (хоча там вівці ще мало стрижені, є ще запаси), а інакше Україні гаплик.
показати весь коментар
26.11.2025 15:33 Відповісти
что то он долго выполняет оманские
показати весь коментар
26.11.2025 15:38 Відповісти
Що за примара така - "оманские"?! Фігурують у кожній темі, але ніхто не може сказати - що то таке? Домовлялися про лімон дохлих кадрових кацаповоїнв?
показати весь коментар
26.11.2025 16:01 Відповісти
Я сам не знаю ) но некоторые верят что Зеля в 21 году договорился в Омане сдать Донбасс и вот уже почти 4 года сдаёт)
показати весь коментар
26.11.2025 16:08 Відповісти
... пошло не по плану....
показати весь коментар
26.11.2025 16:15 Відповісти
Зебільня виповзла, свого гундосого глиста виправдовувати. В бан.
показати весь коментар
26.11.2025 16:46 Відповісти
Імітація мирних переговорів по-трампівські не пройшла!
Але хоч єрмаки-умєрови засвітились, а може ще хтось зі зрадників проявиться! Он, навіть, льоша гончаренко засвітився по повній!
показати весь коментар
26.11.2025 15:33 Відповісти
Короче, будь-які мирні угоди мають відповідати нормам міжнародного права
Такий документ не може містити визнання територій, захоплених силою, бо це категорично заборонено міжнародним правом. Згідно з нормами:
- Статті 2(4) Статуту ООН - існує абсолютна заборона застосування сили для зміни кордонів;
- Резолюції Генеральної Асамблеї ООН 2625 - декларації про принципи міжнародного права;
- Резолюції ES-11/4 (2022) - пряма заборона визнання будь-яких змін статусу українських територій.
Будь-яка угода всупереч з такими положеннями стає юридично нікчемною відразу після підписання.
Такий документ не може порушувати права України на самооборону (стаття 51 Статуту ООН).
В такому мирному договорі неприпустимі амністії за міжнародні та воєнні злочини. Документ, який пропонує амністію, не може суперечити:
- Статті 29 Римського статуту Міжнародного кримінального суду;
- Статтям Женевських конвенцій про обов'язок розслідувати військові злочини
Важливо відзначити: корупція в оборонному секторі, включаючи енергетику, згідно з Женевськими конвенціями, є військовим злочином і не підлягає амністії.
Такий мирний договір не може бути легітимним, якщо він укладається під примусом. А загроза припинення військової та розвідувальної допомоги у разі непідписання є формою примусу. Відповідно до статті 52 Віденської конвенції про право міжнародних договорів: договір, укладений під тиском чи загрозою, є недійсним. У випадку з Україною загроза має військовий характер, оскільки позбавляє країну можливості чинити опір агресору в умовах війни, що триває. Агресором є росія, а Україна - захищається, раптом що.
Мирний договір не може ігнорувати європейську архітектуру безпеки. Такий договір не повинен ігнорувати інтереси Франції, Німеччини, Польщі, Великої Британії та всього Європейського Союзу як прямо зацікавлених сторін в касапсько-українській війні. Як цілком вірогідних наступних сторін агресії з ьоку росії.
Таке можливе ігнорування порушує:
- Гельсінський акт 1975 року;
- Паризьку хартію 1990 року;
- Документи ОБСЄ.
Усі ці угоди забороняють формування європейської безпекової архітектури без участі європейських країн.
і т.д.
показати весь коментар
26.11.2025 15:36 Відповісти
, только траМпон и его «молодая команда» походу об этих законах , нормах и резолюциях ничего НЕ знают …
Либо знаю , но исполнять не хотят . Итак понятно , что сша на стороне агрессора .
показати весь коментар
26.11.2025 15:59 Відповісти
Міжнародне право виявилося іллюзиею.
показати весь коментар
26.11.2025 16:44 Відповісти
ну тоді йдем на 43-й виток цієї епопеї Трампа під назвою "Миротворець". Може на 100-й раз до нього дійде. Хоча він своє грає
показати весь коментар
26.11.2025 15:39 Відповісти
Грай далі у гольф руде чмо!! Черговий раз тобі показали,чого ти вартий...США - скільки ще цей дегенерат буде над Світом та вами знущатися ??
показати весь коментар
26.11.2025 15:43 Відповісти
У МЗС РФ запевняють, що Росія не збирається нападати на Україну, а ризики повномасштабної війни в Європі відсутні
19.01.22 14:20 Рябков )
показати весь коментар
26.11.2025 15:43 Відповісти
Передайте це рудій,обіссяній собаці,та його шавці-"Вітьку".
показати весь коментар
26.11.2025 15:44 Відповісти
Хто б сумнівався!Трамп,включай план "Б" - па-Раша спонсор,або держава терорист.За цим-повне ембарго на ввесь експорт.
показати весь коментар
26.11.2025 15:44 Відповісти
кацапам потрібно окупувати Україну,
трампу потрібно сказати що він зупинив 9 війн та отримати премію
віткофф заради дупи трампа їздить до кацапів за рахунок США та мріє отримати ще від ху*ла щось
кітай та індія хочуть купляти дешеву нафту

Україна відбивається від кацапів на фронті, та дипломатичнно від конченого рудого трампа

ось така ху*ня малята

а друзі Зе крадуть гроші, а зе вдає що нічого не знає
показати весь коментар
26.11.2025 15:44 Відповісти
"Росія вітає мирні зусилля США, але відмовляється від поступок щодо війни в Україні, - МЗС РФ"
У перекладі на людську мову:
"Поки нам не дадуть по морді, ми будемо воювати"
показати весь коментар
26.11.2025 15:47 Відповісти
Не буде ніяких "мирних договорів", тому що мета рашенфашистів - капітуляція і знищення України.
(Окрема подяка виборцям Зе і зеленій владі, що допустили такий розвиток подій)
Не буде ніяких поступок і підписів з боку рашенфашистів, тому що якщо вони погодяться на поступки, то об них будуть ноги витирати всі, кому не гидко.
Надіятися можна на ті всякі санкції, але це на роки, якщо ВСУ вистоїть.
показати весь коментар
26.11.2025 16:40 Відповісти
В ЄС і КНР полегшено зітхнули, в США знизали плечима - "як ні то й ні", Україна продовжує рухатися до перемоги. Всі погнали далі.
показати весь коментар
26.11.2025 15:50 Відповісти
До якої ***** перемоги. Ми відступаємо скрізь.
показати весь коментар
26.11.2025 16:45 Відповісти
Пам'ятаєте як ми гигикали над москальським "запомнітє загадочний тактіческій прійом - когда ми отступаєм ето ми впєрьод ідьом". Ну от до такої.
показати весь коментар
26.11.2025 16:51 Відповісти
шо ця голова гов'яжья там замріялась - а як йому варіант що ми його повісимо і заберемо все що в нього є?
показати весь коментар
26.11.2025 16:00 Відповісти
Для американського бариги винні будуть все одно українці і українська влада. Бо він у мішку!
показати весь коментар
26.11.2025 16:19 Відповісти
Ну так рыжий так и сказал, мое дело предложит а вы воюйте если хотите . Другой вопрос что будет с помощью. Исходя из заявлений, что "долго это продолжаться не может", да и на горизонте война в Венесуэле судя по всему, перспективы так себе. Можно сколько угодно его нах посылать, но компенсировать американское оружие и разведку ЕС не способна в принципе.
показати весь коментар
26.11.2025 16:34 Відповісти
*******, яка нікого у війні не втратила, та яка бабло на ній заробляє, і сидить за кордоном - в екстазі - війна продовжиться!
показати весь коментар
26.11.2025 16:47 Відповісти
Чего и требовалось доказать . . .
россияне - упыри, которым нужна кровь, а не мир.
надо из этого раздуть скандал и обвинить россию в срыве мирного плана Трампа (пусть отплёвывается рыжий от журналистов)
показати весь коментар
26.11.2025 16:57 Відповісти