9360 відвідувачів онлайн

Пункт про "повну амністію" вилучили з проєкту "мирного плану" США, - Стефанішина

Стефанішина: Київ обговорить розміщення військ союзників

Під час переговорів у Женеві з узгодження пунктів так званого "мирного плану" США з документа вилучили пункт про "повну амністію сторін".

Про це в інтерв’ю DW розповіла посол України в США Ольга Стефанішина, передає Цензор.НЕТ.

За її словами, у початковому документі було багато положень, які могли тлумачитися неоднозначно. "Було багато спекуляцій щодо питання амністії, і я можу однозначно сказати, що воно не входить до цих 19 пунктів. Цього пункту немає, тому що він є надзвичайно суперечливим і стосується питання справедливості", - наголосила дипломатка.

Стефанішина також зазначила, що російська сторона намагалася закласти пастки у деякі формулювання, зокрема такі, які дозволяли б подвійне або хибне тлумачення.

Водночас вона підкреслила, що переговори тривають. Йдеться не лише про українську делегацію, яка прямує до Москви, а й про роботу спеціального посланця США Дрісколла, якого вона охарактеризувала як людину з "дуже правильним моральним компасом" для виконання поставленої місії.

Мирний план

  • У неділю, 23 листопада, у Женеві розпочалися переговори делегацій України та США щодо мирного плану для завершення війни Росії проти України.
  • Раніше повідомлялося, що українська делегація вже провела зустрічі з радниками ЄС в Женеві.
  • Згодом президент Володимир Зеленський повідомив про перші результати перемовин, які відбуваються у Женеві за участі делегацій США, України, ЄС і Британії щодо американського плану завершення війни РФ проти України.
  • Секретар РНБО Рустем Умєров повідомляв, що поточна редакція мирного плану США щодо припинення війни РФ проти України перебуває на завершальному етапі узгодження, і вже відображає більшість ключових українських пріоритетів.
  • За підсумками переговорів у Женеві у неділю, 23 листопада, державний секретар США Марко Рубіо сказав, що команда Вашингтону внесе "деякі зміни" до американського мирного плану.
Топ коментарі
+24
І треба повернути пункт про незалежний аудит всієї допомоги та кредитів з 19 року.
показати весь коментар
27.11.2025 12:16 Відповісти
+10
Хрін би зелена владна опівська погань вилучила цей пункт, якби не реакція притомних європейських лідерів!
показати весь коментар
27.11.2025 12:18 Відповісти
+9
єрмак випішив родичив провідати, та відчитатися про пророблену роботу перед шефами з фсб!
показати весь коментар
27.11.2025 12:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І треба повернути пункт про незалежний аудит всієї допомоги та кредитів з 19 року.
показати весь коментар
27.11.2025 12:16 Відповісти
На ставці, чи погодинна ?
показати весь коментар
27.11.2025 12:25 Відповісти
Ті що вкрали, ті й оплатять, в багато мільйонів разів більше, ніж на то буде потрачено.
Прийдеться умєрову і йому подібним рєзніковим з міндічами і зеленськими всілякими маєтки в теплих краях продавати, а тому вони сьогодні в штанці пісяють і какають від такого пункту. про аудит.
Їм байдуже той мир, байдуже ті люди, що гинуть, їм би награбоване втримати...
Як там кажуть? Не розхитуйте човен, в слуг награбоване за борт випадає.
Ну і страшно. А ти не кради! Не грабуй, удобище!
показати весь коментар
27.11.2025 12:32 Відповісти
"...Водночас вона підкреслила, що переговори тривають. Йдеться не лише про українську делегацію, яка прямує до Москви..." - ???
Я щось пропустив???
показати весь коментар
27.11.2025 12:17 Відповісти
єрмак випішив родичив провідати, та відчитатися про пророблену роботу перед шефами з фсб!
показати весь коментар
27.11.2025 12:20 Відповісти
Дійсно агенти ФСБ поплазують до хазяїв і вже відкрито. Не потріно шифруватися, брехати як про Оман.
показати весь коментар
27.11.2025 14:58 Відповісти
Хрін би зелена владна опівська погань вилучила цей пункт, якби не реакція притомних європейських лідерів!
показати весь коментар
27.11.2025 12:18 Відповісти
Й активної спільноти українців!
показати весь коментар
27.11.2025 14:02 Відповісти
Йдеться не лише про українську делегацію, яка прямує до Москви

що це за фуйня........
показати весь коментар
27.11.2025 12:23 Відповісти
Всі ці пункти пора спустити в унітаз. Це не мирний план, це план капітуляції.
показати весь коментар
27.11.2025 12:26 Відповісти
Ти проти того щоб зберегти Україну і армію?
показати весь коментар
27.11.2025 12:37 Відповісти
Капітуляція не збереже нікого.
показати весь коментар
27.11.2025 13:03 Відповісти
В якому пункті капітуляція?
показати весь коментар
27.11.2025 13:25 Відповісти
а той "мирний план" збереже Україну і армію?
показати весь коментар
27.11.2025 13:10 Відповісти
Буде Україна,поки буде армія,це всі розуміють. Україна і без певних територій буде Україною. А що буде якщо армія закінчиться в безглуздих "шикуваннях", "нагородженнях", "контрнаступах" ?
показати весь коментар
27.11.2025 13:30 Відповісти
так той план не збереже Україну чи українську армію, а навпаки, буде використаний кацапами для підготовки до нового нападу.
показати весь коментар
27.11.2025 13:32 Відповісти
А Україні не треба часу(мирного), щоб посилити,модернізувати армію? Не треба часу щоб підготуватися до того ж самого "нового нападу?"
показати весь коментар
27.11.2025 13:36 Відповісти
русня має значно більшу економіку, тож вони краще і більше підготуються
показати весь коментар
27.11.2025 13:39 Відповісти
Щось ви телемарахфон не дивитися у русні економіка вже розвалена, паливна криза, армія закінчується, а ракет на 2-3 рази ще (три роки назад) , та і взагалі рашка розвалиться ось ось, путін здохне. Ви що,аген кремля?
показати весь коментар
27.11.2025 13:46 Відповісти
Поїхав Алі-Баба із розбійниками ?
показати весь коментар
27.11.2025 12:26 Відповісти
А який міндічеподібний умєров кримсько-татарського розливу вніс цей пункт?
показати весь коментар
27.11.2025 12:33 Відповісти
З якого такого дива ця галіматья, яку кацапи підсунули трампу а воно це схавало називається планом трампа? Якщо трамп копрофіл, поїв а потім воно природнім шляхом вийшло, то це по перше не план, по друге не зовсім трампа.
показати весь коментар
27.11.2025 12:38 Відповісти
Посол УКРАИНЫ В США Стефанишина
Подозревается в Украине в злоупотреблении властью
Что привело к тяжким последствиям
От 3 до 5 лет по этой статье
САП открыло дело на Стефанишину
Она не явилась ни на одно заседание суда
Капец,полный капец...
показати весь коментар
27.11.2025 12:48 Відповісти
А пані послиця не хоче скчзати, хто цей пункт вніс?
показати весь коментар
27.11.2025 13:08 Відповісти
Добре,один пункт вилучили,а скільки пунктів прийняли(підписали)?
показати весь коментар
27.11.2025 13:29 Відповісти
Яка ще делегація прямує до мацкви? На В-52, сподіваюся? Чи двушечку довозять
показати весь коментар
27.11.2025 13:43 Відповісти
Увесь пост звели нанівець -- українська делегація яка прямує до москви.--, чи ми щось не знаємо чи ви там пороги пооббивали , га Стефанішина.
показати весь коментар
27.11.2025 14:19 Відповісти
Цитата:
''Українська делегація, яка прямує до москви''.
Слуга Зеленського спалила кантору.
показати весь коментар
27.11.2025 14:43 Відповісти
Стефанишина сама с коррупционными делами под следствием.
показати весь коментар
27.11.2025 14:50 Відповісти
Що там з пунктом про аудит фін допомоги,хтось щось знає?
показати весь коментар
27.11.2025 15:17 Відповісти
Розкажіть про амністію тим:
У кого загинули діти цілі сім'ї
Втратив що мав