12455 відвідувачів онлайн

Єрмака звільнено з посади голови ОП, - Зеленський. ВIДЕО

Андрій Єрмак написав заяву про звільнення з посади голови Офісу Президента.

Про це Володимир Зеленський повідомив у соцмережах, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, він хоче, щоб "ні в кого не було питань до України", тож він анонсував перезавантаження Офісу президента.

Завтра, 29 листопада, Зеленський проведе консультації з тими, хто може замінити Андрія Єрмака на посту голови ОП.

Він також подякував Єрмаку за те, що під час переговорів той представляв українську позицію "саме так, як і має бути": "Завжди це була патріотична позиція, але я хочу, щоб не було чуток і спекуляцій".

"Росія дуже хоче, щоб Україна робила помилки. З нашого боку помилок не буде. Наша робота триває. Наша боротьба триває. Не маємо права не дотиснути, не маємо права відступити чи розсваритись. Втратимо єдність – ризикуємо втратити все: себе, Україну, своє майбутнє. Маємо зібратися. Мусимо триматись. Іншого вибору в нас немає. Іншої України в нас не буде. Захищаємо Україну", - додав він.

Обшуки у Єрмака

Топ коментарі
+41
Не може бути!! Коли гундосий напишезаяву про звільнення за власним бажанням?
показати весь коментар
28.11.2025 17:23 Відповісти
+38
Оп-а...
Зеневтік на черзі.
показати весь коментар
28.11.2025 17:24 Відповісти
+35
Це вже цікавіше - ЗЕблазень має бути наступним тільки в такому випадку ще буде шанс врятувати Україну!!!
показати весь коментар
28.11.2025 17:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
Всеодно за клоуном буде смотрящий, а ця хуцпа для 73% ненормальних зайде чудово
показати весь коментар
28.11.2025 18:06 Відповісти
Вчасно зрадити - це не зрадити це передбачити! 😁

Але Вовка і тут ступив - пізно...
показати весь коментар
28.11.2025 18:12 Відповісти
Хуцпа пошушукала і виріщила - хай відпочине у тіньочку. Портнов теж рулив сидячи в тіньочку, в іспанському апельсиновому садочку.
Немає нікого, хто б зараз міг рівноцінно замінити Єрмака - для цього потрібно в один день розстріляти у внутрішньому дворі на Банковій керівництво ОП, прокуратури, БЕБ, СБУ, керівництво самого гуманоідного суду і Кабмін разом зі Стефанчуком.
І шо залишиться - Порошенко із прапором Батька Махна і лозунгом "Бей зельоних поки нас не прибили"? Чи Юлька в кожанке с маузером і Турчином з максімом, який пулемьот?
Здається мені, що просто Єрмак поміняє кабінет... І може вже у якусь ВІП камеру у Лукʼянівці проводять президенську пряму вертушку...
показати весь коментар
28.11.2025 18:13 Відповісти
Ото вже мабуть американці викрутили яйця...
показати весь коментар
28.11.2025 18:13 Відповісти
такі собитія - ларьочника звільнили!
ну і як далі жити?
показати весь коментар
28.11.2025 18:15 Відповісти
поставте казла на місцє, смітуни!
показати весь коментар
28.11.2025 18:16 Відповісти
Єрмак виконав свою брудну справу, єрмак може піти поки в тінь не більше, головне що погодив від імені зе. капітуляцію, не дарма Трамп з ****** так спішать прорпхати "мирний план" а ішак ним підіграє
показати весь коментар
28.11.2025 18:18 Відповісти
і відразу поміняв громадянство?
показати весь коментар
28.11.2025 18:19 Відповісти
єрмаку ще краще,тепер буде як портнов керувати дестанційно,і хер докажеш і превличеш до відповідальності,не для того він 6 років свою імперію будував та своїх шісток на ключові посади ставив щоб так просто владу втратити. Хоча новина гарна. Питання кого замість нього поставлять.
показати весь коментар
28.11.2025 18:21 Відповісти
А як же слова, що вони підуть тільки разом? Й тут шмаркля соврамши.
показати весь коментар
28.11.2025 18:25 Відповісти
1. Стилістика виступу - текст на 90% написаний Литвином (його стилістика) - Зеленський без папірця так не говорить.
2. Різка зміна міміки Зеленського коли згадав СБУ - він не вміє приховувати емоції - підтвердження напружених зіпсованих стосунків з Малюком.
3. Багато обнадійливої риторики Зеленського щодо Гнатова - між ними точно з'явилась якась ''хімія'' - Зєля на нього серйозно розраховує.
4. Єрмак - швидше всього тепер буде позаштатним радником Зеленського - себто величезний вплив на рішення президента в нього залишиться.
5. Зеленський раніше заявляв - що він прийшов до влади разом з Єрмаком - разом вони і підуть.
Зеленський не йде - вчергове вже кілька тисяч раз Збрехав Зєля.
показати весь коментар
28.11.2025 18:28 Відповісти
Цікаво, що такого має НАБУ на Андрійборісича, що Вова вирішив його позбутися?
показати весь коментар
28.11.2025 18:30 Відповісти
Буде новий єрмак.Не пропадати ж вертикалі влади ним побудованої?Та й за зе потрібно комусь турбуватися
показати весь коментар
28.11.2025 18:31 Відповісти
розпоясалися! 😂
показати весь коментар
28.11.2025 18:35 Відповісти
Він тепер вийде у вікно погуляти? Чи вишневою кісточкою вдавиться?
показати весь коментар
28.11.2025 18:37 Відповісти
гіднісь вспом'ятали?
показати весь коментар
28.11.2025 18:39 Відповісти
Неочікувано, але хай буде. Подивимося як далі будуть розвиватися події
показати весь коментар
28.11.2025 18:40 Відповісти
Ще трошки - ще пр РЕЗИДЕНТА ГРУ ГШ рфії достати - і завдання мінімум підіння на ДНо буде виконано.
Завдання короткострокове - по манелях надавати патріотам (кримінальним гаманцям) - і не допустити їх до ЛЮБОЇ з гілок влади.
Завдання максимум - і не мрію - щоб в державі Україна з'явились ХОЧА Б проукраїнські (націоналістичні - НЕ вірю ) партії.
Тільки на такій базі можна ЩОСь говорити про спротив російській (і не тільки) агресії і геноциду етнічних українців.
УСЕ решта - немає сенсу.
показати весь коментар
28.11.2025 18:46 Відповісти
ЗЕЛЕНСЬКИЙ, тиж обіцяв шо підеш разом з Єрмаком!!!
показати весь коментар
28.11.2025 18:47 Відповісти
«Велики и чудны дела Твои, Господи Боже Вседержитель»
показати весь коментар
28.11.2025 18:49 Відповісти
А далі? Єрмак сяде до тюрми? Чи ні?
показати весь коментар
28.11.2025 18:50 Відповісти
хау їбаут серельщя на звільнену посаду?
скотиняка не менша і достойна на стирити все що бачить!
показати весь коментар
28.11.2025 18:56 Відповісти
Піде в ліс погуляє? Де вкрадені гроші?
показати весь коментар
28.11.2025 18:58 Відповісти
https://x.com/13Hellis_13



https://x.com/13Hellis_13

Hellis@13Hellis_13



https://x.com/13Hellis_13/status/1994366159278202918

одночасно з обшуками у Єрмака проведено обшуки у адміна "незалежного" ТГ каналу "Карточний офис", якій контролюється саме Єрмаком. Хто перший обіссявся з цих "незалежних": Іванов, або Петров? Роблю ставку на Петрова.
показати весь коментар
28.11.2025 19:03 Відповісти
Тепер Андрушці потрібно вчасно стати на "лижі", в певний момент вильнути хвостом і стартанути до фінішу. Куди, куди? Це тайна зеленого двору на Банковій.
показати весь коментар
28.11.2025 19:04 Відповісти
Агент "Буратіно" в студії на фоні хромакєя прочитав написаний кимось текст (глазкі бігають туди-сюди при читанні)
показати весь коментар
28.11.2025 19:12 Відповісти
Що це змінить? міндіч взагалі посади не мав, а призначав міністрів. потрібне усунення зеленського, а тоді всебічне розслідування щодо держзради і співпрацю з кремлем
показати весь коментар
28.11.2025 19:16 Відповісти
Не бачив його років 5, що у нього з обличчям?
показати весь коментар
28.11.2025 19:17 Відповісти
Гарант, не вздумай назначить на место главы ОП опять какого-нибудь знакомого еврея из Квартала или из Кривого рога…. А новый глава офиса пусть знает, что он на этой посаде ненадолго или до «первого свистка». Я думаю что перед назначением зеля всё-таки поинтересуется движимостью и недвижимостью а также статками семьи нового «Ермака»? А то вдруг окажется что у него жена, сестра, брат, племянники, дети или внуки, теща или тесть, пока не миллионеры, но как только отпрыск на посаде, так сразу становятся ими автоматически…. Интересно куда самого ермака послом пошлют???
показати весь коментар
28.11.2025 19:21 Відповісти
"Гарант"