11323 відвідувача онлайн

НАБУ готує підозру Єрмаку, яка може бути пов’язана із кооперативом "Династія", - ЗМІ

Підозра Єрмаку: З чим вона може бути пов’язана?

НАБУ готує підозру главі Офісу Президента Андрію Єрмаку. Вона може бути пов'язана із його зацікавленістю одним із будинків кооперативу "Династія".

Про це пише ZN.ua із посиланням на джерела, передає Цензор.НЕТ.

Співрозмовники видання розповіли, що цей зв'язок може бути зафіксований на записах, зроблених в кабінеті бек-офісу фігуранта справи "Мідас" Тімура Міндіча.

Йдеться про будинки на території колишньої бази відпочинку "Сонячна". Влітку журналісти Bihus.Info встановили, що біля річки на 8 гектарах землі компанія, пов'язана з ексвіцепрем'єром Олексієм Чернишовим, будує чотири будинки, кожен з яких -  близько 1000 кв. м. 

До маєтку ще додаються господарські будиночки площею 300+, а то й 500 кв. м.

Також, за даними ЗМІ, там цілком ймовірно, планували побудувати й причал. За дозвільними документами, будівництво усього вищеперерахованого задекларовано на рівні 300-400 доларів за квадрат. І це без врахування всіх тих господарських літніх будинків і альтанок.

Обшуки у Єрмака

Що передувало?

Раніше ЗМІ повідомили, що Зеленський призначив Єрмака та Умєрова в делегацію, коли дізнався, що НАБУ готує їм підозру.

Топ коментарі
+17
Гребаный стыд, у ***** Озеро, у ермака Династия!!
показати весь коментар
28.11.2025 12:36 Відповісти
+13
Як же вони хотіли жити красиво.Думали,що впіймали Бога за бороду!
В цей час хлопці на нулі боронять в тому числі цих підарів при владі та їхніх отприсків-мажорів.
показати весь коментар
28.11.2025 12:39 Відповісти
+12
Кооператив династія тісно пов'язані з кооперативом озеро.
показати весь коментар
28.11.2025 12:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А може і ні? Якийсь будинок, а Оман?
показати весь коментар
28.11.2025 12:36 Відповісти
Гребаный стыд, у ***** Озеро, у ермака Династия!!
показати весь коментар
28.11.2025 12:36 Відповісти
Схоже, це одна озерна династія.
показати весь коментар
28.11.2025 12:48 Відповісти
- Андрій Борисович, Ви все сховали?
-Так.
-Хвости підчистили?
-Так.
-То які наші дії?
-Можете починати обшуки і щось там копати!
показати весь коментар
28.11.2025 12:58 Відповісти
Трохи не так. 😊 Швидше за все обшуки потрібні, щоб вилучити прослушку легально, при понятих. Шоб записи можна було використати у суді.
показати весь коментар
28.11.2025 13:01 Відповісти
Може собі позволити - під час війни - наколядував
показати весь коментар
28.11.2025 12:37 Відповісти
В цій країні, таке поняття як тайна слідства, повністю відсутнє.
показати весь коментар
28.11.2025 12:39 Відповісти
Так само як і презумція невинуватості. Ми вже не країна третього світу, а неондертальці які тілки почали ходити на двох кінцівках
показати весь коментар
28.11.2025 12:40 Відповісти
Візьми вірьовку і можеш повіситись за єрмака, поки у нього обшуки!!
показати весь коментар
28.11.2025 12:51 Відповісти
Це дякуючи Зєлєнскому. 😊 Згадайте, як Зєлєнскій був на пресусі стосовно вбивства Шеремета оголосив затримвних Антоненка, Дугарь і Кузьменко винними без суду і навіть без слідства. До речі, вина не доведена досі. Те ж стосується і справи Червінського, особистого ворога Єрмака. Та й Порошенка стосується з "превентивними заходами". Тому все справедливо - посієш вітер - пожнеш бурю. 😊
показати весь коментар
28.11.2025 12:54 Відповісти
Вивести потихеньку в ліс, подалі від людей і хрін з таємницею слідства.
показати весь коментар
28.11.2025 12:48 Відповісти
В Україні є тайна статків
показати весь коментар
28.11.2025 12:51 Відповісти
Як же вони хотіли жити красиво.Думали,що впіймали Бога за бороду!
В цей час хлопці на нулі боронять в тому числі цих підарів при владі та їхніх отприсків-мажорів.
показати весь коментар
28.11.2025 12:39 Відповісти
Кооператив династія тісно пов'язані з кооперативом озеро.
показати весь коментар
28.11.2025 12:39 Відповісти
ОДИН В ОДИН скопіювали путінську РФ з 2019 року. ВСЕ за що помирали люди на Майдані зручновано "хахламі" на виборах
показати весь коментар
28.11.2025 12:40 Відповісти
якщо алі бабу не посадять за держзраду то за держзраду треба посадити очільників набу.
показати весь коментар
28.11.2025 12:43 Відповісти
НАБУ - прохідний двір.
показати весь коментар
28.11.2025 12:46 Відповісти
ну хто його посадить ,він же зелений
показати весь коментар
28.11.2025 12:49 Відповісти
Ви праві, тільки повісити на сухій гіляці!! Це буде краще для ******!!
показати весь коментар
28.11.2025 12:53 Відповісти
думаю, що робоча версія буде - це йому Порошенко той будиночок підкинув
показати весь коментар
28.11.2025 12:51 Відповісти
Так можна преміум клас будувати за $300/кв.м?
Це так, як купити поліції двушку у великому місті за 90к грн. під час війни.

Видно, поряд існує паралельний світ
показати весь коментар
28.11.2025 12:54 Відповісти
І це все??!!
показати весь коментар
28.11.2025 13:05 Відповісти
Ще втече до Міндіча і залишить головнокомандувача самого сидіти на нарах.
показати весь коментар
28.11.2025 13:13 Відповісти
Чи може штучний інтелект ухвалювати рішення замість судді?

https://www.pravda.com.ua/columns/2025/11/26/8008920/
показати весь коментар
28.11.2025 13:22 Відповісти
" Розкопали " якісь махінації - це круто . А зрада України , то таке , пусте , дрібниці , не варто звертати увагу .
показати весь коментар
28.11.2025 13:38 Відповісти
Не густо. Зе добре посміється над цим.
показати весь коментар
28.11.2025 13:56 Відповісти