11951 відвідувач онлайн

Трамп: Завершення війни в Україні "вже на підході"

Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп припустив, що невдовзі вдасться досягти завершення війни Росії проти України.

Про це він сказав журналістам перед жеребкуванням Чемпіонату світу з футболу ФІФА, інформує Цензор.НЕТ.

Що думає про мир

"Закінчення війни між РФ та Україною вже на підході", - сказав американський лідер.

Нагородження Трампа

Крім того, він отримав першу в історії "Премію миру" від ФІФА під час церемонії жеребкування.

  • Цю премію було створено в листопаді нинішнього року, а Трамп став її першим лауреатом.

У ФІФА відзначили президента США як особу, яка "сприяла об'єднанню людей у світі у дусі миру".

Переговори США та РФ

  • Раніше Цензор.НЕТ інформував, що переговори делегатів США у Москві 2 грудня закінчилися без компромісу, зустріч із Трампом не відбудеться.
  • Під час переговорів Віткофф і Кушнер представляли параметри оновленого мирного плану після обговорення з Україною у Флориді 30 листопада.
  • За даними Axios, після Москви вони мали вирушити до Європи на зустріч із президентом Зеленським.
  • Однак, як писало Euronews, 3 грудня зустріч президента Володимира Зеленського зі спецпредставником Стівом Віткоффом та зятем Трампа Джаредом Кушнером скасували.
Топ коментарі
+12
Кончене! Яке ж воно кончене!
показати весь коментар
05.12.2025 19:40 Відповісти
+8
Крім того, він отримав перш у в історії "Премію миру" від ФІФА під час церемонії жеребкування. А що хіба ФІФА з кимось воює? Це ті мразі які розказують що спорт поза політикою. Хоча як ми всі знаємо що ФІФА веде прорашистську політику і навіть зняла з Сосії санкції.
показати весь коментар
05.12.2025 19:44 Відповісти
+7
)(уйло вирішив підмазатися під Тромба за допомогою своєї кишенькової організацяї якою являється Фіфа. От і все. Яи хтось вже забув яку прорашистську політику Фіфа вела всі ці роки і даже провела чемпіонат світу на Сосії мрямо під час масових вбивств українців рашистами
показати весь коментар
05.12.2025 19:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Виявляється футболісти не такі вже й дурні як про них кажуть
показати весь коментар
05.12.2025 19:38 Відповісти
)(уйло вирішив підмазатися під Тромба за допомогою своєї кишенькової організацяї якою являється Фіфа. От і все. Яи хтось вже забув яку прорашистську політику Фіфа вела всі ці роки і даже провела чемпіонат світу на Сосії мрямо під час масових вбивств українців рашистами
показати весь коментар
05.12.2025 19:48 Відповісти
замість Нобеля старому дитя фіфа подарує м'ячик.

чим би старе не бавилось, аби не гадило

.
показати весь коментар
05.12.2025 19:52 Відповісти
Кличко вже поставив Йолку!

мабуть таки дійсно, пора наводити лад в Державі !

.
показати весь коментар
05.12.2025 19:49 Відповісти
А він НАС питався? УПа не питалося згоди ні в кого, щоб вести спротив окупантам - що німцям, що полякам, що "совітам"...
показати весь коментар
05.12.2025 19:39 Відповісти
Він що під пріходом?
показати весь коментар
05.12.2025 19:40 Відповісти
Да .В своей голове он уже помирил Израиль с Хамасом и в Газе наступил мир
показати весь коментар
05.12.2025 19:43 Відповісти
Кончене! Яке ж воно кончене!
показати весь коментар
05.12.2025 19:40 Відповісти
премія миру від ФІФА де царюють болотні істоти
показати весь коментар
05.12.2025 19:41 Відповісти
Через 24 години, два тижні, 100 днів чи півроку?
Паркінсон з Альцгеймером вже давно на місці!
показати весь коментар
05.12.2025 19:41 Відповісти
ДЕБІЛЬНИЙ ДІД....такі на жаль повсюду
показати весь коментар
05.12.2025 19:41 Відповісти
Коли б вже ти на підході будеш чи на відході рижа мразото
показати весь коментар
05.12.2025 19:41 Відповісти
Черговий підход на поцілунок дупи ху...ла
показати весь коментар
05.12.2025 19:42 Відповісти
Крім того, він отримав перш у в історії "Премію миру" від ФІФА під час церемонії жеребкування. А що хіба ФІФА з кимось воює? Це ті мразі які розказують що спорт поза політикою. Хоча як ми всі знаємо що ФІФА веде прорашистську політику і навіть зняла з Сосії санкції.
показати весь коментар
05.12.2025 19:44 Відповісти
Чим би дитя не тішилось.....
показати весь коментар
05.12.2025 19:44 Відповісти
...м'ячиком миру від фіфа.

.
показати весь коментар
05.12.2025 19:53 Відповісти
заіьав вже цей рижий підер краснов
показати весь коментар
05.12.2025 19:45 Відповісти
88 річний мудак
показати весь коментар
05.12.2025 19:46 Відповісти
Не дадуть Україні зброї і грошей, вона сама по собі завершиться...
показати весь коментар
05.12.2025 19:48 Відповісти
Закінчится Украіна, а партизанська війна буде продовжуватись.
показати весь коментар
05.12.2025 19:50 Відповісти
При ******** технологіях про партизанську війну можеш забути. Хіба диверсійна, але вона нічого кардинально не змінить.
показати весь коментар
05.12.2025 20:02 Відповісти
а як же приклад афганiстану?
показати весь коментар
05.12.2025 20:38 Відповісти
Після приходу "миру" нас будуть бомбити лише тільки мирними бомбами і ракетами.
показати весь коментар
05.12.2025 19:49 Відповісти
за 24 години
показати весь коментар
05.12.2025 19:49 Відповісти
Сподіваюсь колись іменем Тромба назвуть якуь страшну невиліковну хворобу чи епідемію
показати весь коментар
05.12.2025 19:57 Відповісти
Позорисько на всю америку..республіканці в шоці від цього зрадника АМЕРИКИ . А наш блазень такий самий бздливий ,брехливий і злодійкуватий !
показати весь коментар
05.12.2025 19:57 Відповісти
..ти десь на Марсі живеш?
показати весь коментар
05.12.2025 19:58 Відповісти
Хворе руде лайно
показати весь коментар
05.12.2025 19:59 Відповісти
Коли почнеться третя світова, цейд довбень буде казати, шо «а при мені війни закінчувалися»
показати весь коментар
05.12.2025 19:59 Відповісти
- Двє-трі нєдєлі (с)
показати весь коментар
05.12.2025 20:00 Відповісти
а якжеж 24 години?
Це чмо все мірками бариги рівняє.
показати весь коментар
05.12.2025 20:03 Відповісти
із задоволенням зроблютурне у сша щоб посцати на могилу цього "бариги-миротворця".
показати весь коментар
05.12.2025 20:04 Відповісти
Та на могилі цього виродка не гріх і посрати
показати весь коментар
05.12.2025 20:30 Відповісти
Скілтки він вже прецедент ? Майже рік ?
показати весь коментар
05.12.2025 20:04 Відповісти
Абсолютний довбойоб світу.
показати весь коментар
05.12.2025 20:07 Відповісти
ЄС оштрафував Twitter на 150 мільйонів доларів. Фон дер Відьма пішла в атаку.
показати весь коментар
05.12.2025 20:14 Відповісти
Здохни,рудий вишкребок.
показати весь коментар
05.12.2025 20:15 Відповісти
ака Боброїдка.
показати весь коментар
05.12.2025 20:27 Відповісти
ФІФА потрібно перейменувати у ФУФЛО!
показати весь коментар
05.12.2025 20:16 Відповісти
показати весь коментар
05.12.2025 20:18 Відповісти
Ха- Ха!!! Цю премію якраз і створили для тупорилого рудого нарциса! Чого чекати від цього світу, якщо кругом стільки сраколизів без совісті і сорому! Тьху, ***… мерзенна гидота.
показати весь коментар
05.12.2025 20:26 Відповісти
Трамп на приходе, мир на подходе...
показати весь коментар
05.12.2025 20:31 Відповісти
Думаю, Вітькофф Трампу якийсь орден привіз від *****. А то й Зірку Героя. Тому Донні зараз просто з трусів вистрибує догодити кремлівському *****. Хоче найшвидкої поразки України щоб встигнути до смерті публічно надіти всі нагороди та посидіти на параді в Москві.
показати весь коментар
05.12.2025 20:31 Відповісти
Можливо він мав на увазі що дама з косою до нього на підході.
.
показати весь коментар
05.12.2025 20:33 Відповісти
у пантеоні всіх майбутніх нагород трампа "за мір ва всьом мірє" це буде найкрінжовіша і найсмішніша.
показати весь коментар
05.12.2025 20:36 Відповісти