11532 посетителя онлайн

Трамп: Завершение войны в Украине "уже на подходе"

Президент США Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп предположил, что вскоре удастся достичь завершения войны России против Украины.

Об этом он сказал журналистам перед жеребьевкой Чемпионата мира по футболу ФИФА, информирует Цензор.НЕТ.

Что думает о мире

"Окончание войны между РФ и Украиной уже на подходе", - сказал американский лидер.

Награждение Трампа

Кроме того, он получил первую в истории "Премию мира" от ФИФА во время церемонии жеребьевки.

  • Эта премия была учреждена в ноябре этого года, а Трамп стал ее первым лауреатом.

В ФИФА отметили президента США как личность, которая "способствовала объединению людей в мире в духе мира".

Переговоры США и РФ

  • Ранее Цензор.НЕТ информировал, что переговоры делегатов США в Москве 2 декабря закончились без компромисса, встреча с Трампом не состоится.
  • Во время переговоров Уиткофф и Кушнер представили параметры обновленного мирного плана после обсуждения с Украиной во Флориде 30 ноября.
  • По данным Axios, после Москвы они должны были отправиться в Европу на встречу с президентом Зеленским.
  • Однако, как писало Euronews, 3 декабря встреча президента Владимира Зеленского со спецпредставителем Стивом Уиткоффом и зятем Трампа Джаредом Кушнером была отменена.
Топ комментарии
+13
Кончене! Яке ж воно кончене!
показать весь комментарий
05.12.2025 19:40 Ответить
+8
Крім того, він отримав перш у в історії "Премію миру" від ФІФА під час церемонії жеребкування. А що хіба ФІФА з кимось воює? Це ті мразі які розказують що спорт поза політикою. Хоча як ми всі знаємо що ФІФА веде прорашистську політику і навіть зняла з Сосії санкції.
показать весь комментарий
05.12.2025 19:44 Ответить
+8
)(уйло вирішив підмазатися під Тромба за допомогою своєї кишенькової організацяї якою являється Фіфа. От і все. Яи хтось вже забув яку прорашистську політику Фіфа вела всі ці роки і даже провела чемпіонат світу на Сосії мрямо під час масових вбивств українців рашистами
показать весь комментарий
05.12.2025 19:48 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Виявляється футболісти не такі вже й дурні як про них кажуть
показать весь комментарий
05.12.2025 19:38 Ответить
)(уйло вирішив підмазатися під Тромба за допомогою своєї кишенькової організацяї якою являється Фіфа. От і все. Яи хтось вже забув яку прорашистську політику Фіфа вела всі ці роки і даже провела чемпіонат світу на Сосії мрямо під час масових вбивств українців рашистами
показать весь комментарий
05.12.2025 19:48 Ответить
замість Нобеля старому дитя фіфа подарує м'ячик.

чим би старе не бавилось, аби не гадило

.
показать весь комментарий
05.12.2025 19:52 Ответить
Кличко вже поставив Йолку!

мабуть таки дійсно, пора наводити лад в Державі !

.
показать весь комментарий
05.12.2025 19:49 Ответить
А він НАС питався? УПа не питалося згоди ні в кого, щоб вести спротив окупантам - що німцям, що полякам, що "совітам"...
показать весь комментарий
05.12.2025 19:39 Ответить
Він що під пріходом?
показать весь комментарий
05.12.2025 19:40 Ответить
Да .В своей голове он уже помирил Израиль с Хамасом и в Газе наступил мир
показать весь комментарий
05.12.2025 19:43 Ответить
Кончене! Яке ж воно кончене!
показать весь комментарий
05.12.2025 19:40 Ответить
премія миру від ФІФА де царюють болотні істоти
показать весь комментарий
05.12.2025 19:41 Ответить
Через 24 години, два тижні, 100 днів чи півроку?
Паркінсон з Альцгеймером вже давно на місці!
показать весь комментарий
05.12.2025 19:41 Ответить
ДЕБІЛЬНИЙ ДІД....такі на жаль повсюду
показать весь комментарий
05.12.2025 19:41 Ответить
Коли б вже ти на підході будеш чи на відході рижа мразото
показать весь комментарий
05.12.2025 19:41 Ответить
Черговий підход на поцілунок дупи ху...ла
показать весь комментарий
05.12.2025 19:42 Ответить
Крім того, він отримав перш у в історії "Премію миру" від ФІФА під час церемонії жеребкування. А що хіба ФІФА з кимось воює? Це ті мразі які розказують що спорт поза політикою. Хоча як ми всі знаємо що ФІФА веде прорашистську політику і навіть зняла з Сосії санкції.
показать весь комментарий
05.12.2025 19:44 Ответить
Чим би дитя не тішилось.....
показать весь комментарий
05.12.2025 19:44 Ответить
...м'ячиком миру від фіфа.

.
показать весь комментарий
05.12.2025 19:53 Ответить
заіьав вже цей рижий підер краснов
показать весь комментарий
05.12.2025 19:45 Ответить
88 річний мудак
показать весь комментарий
05.12.2025 19:46 Ответить
Не дадуть Україні зброї і грошей, вона сама по собі завершиться...
показать весь комментарий
05.12.2025 19:48 Ответить
Закінчится Украіна, а партизанська війна буде продовжуватись.
показать весь комментарий
05.12.2025 19:50 Ответить
При ******** технологіях про партизанську війну можеш забути. Хіба диверсійна, але вона нічого кардинально не змінить.
показать весь комментарий
05.12.2025 20:02 Ответить
а як же приклад афганiстану?
показать весь комментарий
05.12.2025 20:38 Ответить
Після приходу "миру" нас будуть бомбити лише тільки мирними бомбами і ракетами.
показать весь комментарий
05.12.2025 19:49 Ответить
за 24 години
показать весь комментарий
05.12.2025 19:49 Ответить
Сподіваюсь колись іменем Тромба назвуть якуь страшну невиліковну хворобу чи епідемію
показать весь комментарий
05.12.2025 19:57 Ответить
Позорисько на всю америку..республіканці в шоці від цього зрадника АМЕРИКИ . А наш блазень такий самий бздливий ,брехливий і злодійкуватий !
показать весь комментарий
05.12.2025 19:57 Ответить
..ти десь на Марсі живеш?
показать весь комментарий
05.12.2025 19:58 Ответить
Хворе руде лайно
показать весь комментарий
05.12.2025 19:59 Ответить
Коли почнеться третя світова, цейд довбень буде казати, шо «а при мені війни закінчувалися»
показать весь комментарий
05.12.2025 19:59 Ответить
- Двє-трі нєдєлі (с)
показать весь комментарий
05.12.2025 20:00 Ответить
а якжеж 24 години?
Це чмо все мірками бариги рівняє.
показать весь комментарий
05.12.2025 20:03 Ответить
із задоволенням зроблютурне у сша щоб посцати на могилу цього "бариги-миротворця".
показать весь комментарий
05.12.2025 20:04 Ответить
Та на могилі цього виродка не гріх і посрати
показать весь комментарий
05.12.2025 20:30 Ответить
думаю що після того що воно натворило то там просто спалять йго і розвіють самі ж родичі.
Бо кількість лайна на могилі і сечовини в землі буде лише зростати і спалювати флору на декілька десятків метрів.
А натворило воно більше ні ж дофіга.....
показать весь комментарий
05.12.2025 21:03 Ответить
Скілтки він вже прецедент ? Майже рік ?
показать весь комментарий
05.12.2025 20:04 Ответить
Абсолютний довбойоб світу.
показать весь комментарий
05.12.2025 20:07 Ответить
ЄС оштрафував Twitter на 150 мільйонів доларів. Фон дер Відьма пішла в атаку.
показать весь комментарий
05.12.2025 20:14 Ответить
Здохни,рудий вишкребок.
показать весь комментарий
05.12.2025 20:15 Ответить
ака Боброїдка.
показать весь комментарий
05.12.2025 20:27 Ответить
ФІФА потрібно перейменувати у ФУФЛО!
показать весь комментарий
05.12.2025 20:16 Ответить
показать весь комментарий
05.12.2025 20:18 Ответить
Ха- Ха!!! Цю премію якраз і створили для тупорилого рудого нарциса! Чого чекати від цього світу, якщо кругом стільки сраколизів без совісті і сорому! Тьху, ***… мерзенна гидота.
показать весь комментарий
05.12.2025 20:26 Ответить
Трамп на приходе, мир на подходе...
показать весь комментарий
05.12.2025 20:31 Ответить
Думаю, Вітькофф Трампу якийсь орден привіз від *****. А то й Зірку Героя. Тому Донні зараз просто з трусів вистрибує догодити кремлівському *****. Хоче найшвидкої поразки України щоб встигнути до смерті публічно надіти всі нагороди та посидіти на параді в Москві.
показать весь комментарий
05.12.2025 20:31 Ответить
Можливо він мав на увазі що дама з косою до нього на підході.
.
показать весь комментарий
05.12.2025 20:33 Ответить
у пантеоні всіх майбутніх нагород трампа "за мір ва всьом мірє" це буде найкрінжовіша і найсмішніша.
показать весь комментарий
05.12.2025 20:36 Ответить
премію миру за торгівлю нашими дітьми?
показать весь комментарий
05.12.2025 20:47 Ответить
Це вже футбол спонсурує гольф чи футбол буде вже з ключками !?
показать весь комментарий
05.12.2025 20:49 Ответить
Прємія Міра од ФІФА 🤣🤣🤣. Чого ми ще на цьому світі не бачили??
показать весь комментарий
05.12.2025 20:49 Ответить
Заклеїти морду скотчем
показать весь комментарий
05.12.2025 20:59 Ответить
П'яний проспиться, ідіот назавжди.
показать весь комментарий
05.12.2025 21:08 Ответить
На Трампівському підході ще з передвиборчої кампанії до другого дня після інаугурації.
показать весь комментарий
05.12.2025 21:15 Ответить