8877 відвідувачів онлайн

Призначення керівника Офісу президента не є першочерговим, - Зеленський

Офіс президента України

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що питання призначення керівника Офісу президента наразі не є пріоритетним.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у коментарі глави держави щодо кадрових змін на Банковій.

Зеленський підкреслив, що війна є набагато важливішою за це кадрове рішення і додав, що ліквідувати Офіс президента легше, ніж призначити його очільника.

Кадрове питання не на першому плані

"Що стосується перезавантаження офісу, знов запитання щодо керівника офісу, багато таких запитань. Чесно: війна набагато важливіша. Тому таке відчуття, що легше, чим призначати людину, легше ліквідувати офіс", — зазначив Зеленський.

Можливі кандидати на керівника Офісу

Зеленський розглядає кілька претендентів на посаду керівника Офісу президента, серед яких: міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, міністр оборони Денис Шмигаль, очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов, перший заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця та заступник очільника Банкової Павло Паліса.

Звільнення Єрмака

Топ коментарі
+10
ТАТАРОВ на місці - все ОК! Він вправится з Майданом сьогодні, коли українці воюють ...
показати весь коментар
09.12.2025 22:58 Відповісти
+9
Тоді якого хріна, ти так тримався за Єрмака? Коли ще при Байдені ЗМІ писали, що він вже набрид всім партнерам... Як там було? "Я з ним прийшов, я з ним і піду"... Може вже час?
показати весь коментар
09.12.2025 23:07 Відповісти
+7
нафіг взагалі потрібний завгосп - і так все "закуплено" на рік наперед: і папір туалетний, і папір на принтери, протримаємося....
показати весь коментар
09.12.2025 23:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ТАТАРОВ на місці - все ОК! Він вправится з Майданом сьогодні, коли українці воюють ...
показати весь коментар
09.12.2025 22:58 Відповісти
І дєрьмак нікуди не дівся, клав він на фронт, все консультує зелю.
показати весь коментар
10.12.2025 08:20 Відповісти
нафіг взагалі потрібний завгосп - і так все "закуплено" на рік наперед: і папір туалетний, і папір на принтери, протримаємося....
показати весь коментар
09.12.2025 23:01 Відповісти
Як то нафіг, а хто буде олівці заточувати, щоб найвеличніший мав чим в вусі поколупати, зробити чергову глибинну мозкову атаку, а при потребі і між лопатками почухати... А ви думали, голова офісу це вам не щось, а ого-го 🤔🧐😁😝😝😝😜🤪
показати весь коментар
09.12.2025 23:11 Відповісти
тоді ДА
показати весь коментар
09.12.2025 23:13 Відповісти
Куди подати заявку на "завгоспа" ОПи?
показати весь коментар
09.12.2025 23:06 Відповісти
в місцеву сінагогу
показати весь коментар
09.12.2025 23:23 Відповісти
Гуморист Ви , однако....
показати весь коментар
09.12.2025 23:28 Відповісти
На Лубянку.
показати весь коментар
10.12.2025 01:06 Відповісти
Тоді якого хріна, ти так тримався за Єрмака? Коли ще при Байдені ЗМІ писали, що він вже набрид всім партнерам... Як там було? "Я з ним прийшов, я з ним і піду"... Може вже час?
показати весь коментар
09.12.2025 23:07 Відповісти
Янелох каже: ліквідувати Офіс президента легше, ніж призначити його очільника.
І що тебе зупиняє, ліквідовуй!, українці цього навідь не помітять, та й мільярди зекономлять на твоі вої і утримання жОПи! 😅
показати весь коментар
09.12.2025 23:07 Відповісти
В хто, у п'ятницю, казав "до кінця дня"?
показати весь коментар
09.12.2025 23:08 Відповісти
Так він же не "уточнив" - до кінці ЯКОГО дня?...
показати весь коментар
09.12.2025 23:17 Відповісти
він чекає п'ятницю , але не просту, а щоб було "13" число - щоб співпало і день і час...
"чорну п'ятницю"
показати весь коментар
09.12.2025 23:23 Відповісти
Єрмак тепер фрілансер, працює віддалено
показати весь коментар
09.12.2025 23:24 Відповісти
І офіційно ні за що не відповідає. Прям як Зеленський...
показати весь коментар
09.12.2025 23:27 Відповісти
ну так ліквідуй той офіс!
показати весь коментар
09.12.2025 23:25 Відповісти
І сам нехай йде з посади, разои зі всією ОПою. Його відсутність піде державі лише на користь.
показати весь коментар
10.12.2025 08:21 Відповісти
Сказав би прямо, що йому сцячно робити якісь зміни в ОПівському кублі!
показати весь коментар
09.12.2025 23:32 Відповісти
В Кремлі ніяк не утвердять?
показати весь коментар
09.12.2025 23:40 Відповісти
Все зводить до того,щоби Кривон. видав публічно,що на ермака немає достатніх доказів вини,щоб потім повернути його собі,бо як більше пояснити тривале непризначення нової особи на цю посаду.
Та і без нього,як без рук-слузі.
показати весь коментар
09.12.2025 23:42 Відповісти
чого ж Ти не ліквідував ОП(ОФІС ПУТІНА) НА ПОЧАТКУ ВІЙНИ .КОЛИ ТЕБЕ ЗАКЛИКАЛИ АМЕРИКАНСЬКІ СПЕЦИ...???куйло не дозволяв ...нє?,блн
показати весь коментар
10.12.2025 00:04 Відповісти
Якщо без нього ок,ОПа не пропаде,то треба повернути в казну кошти,всю зарплату і за закордонні поїздки.Це були зайві витрати,зайва вакансія,без жодної необхілності.
Чи там ще лишилися зами і зам.зами?
показати весь коментар
10.12.2025 01:51 Відповісти
Історія цілком зрозуміла -з ішаком немає бажаючих "співпрацювати".
показати весь коментар
10.12.2025 07:10 Відповісти
Насолоджується свободою.
показати весь коментар
10.12.2025 07:24 Відповісти