10312 відвідувачів онлайн

Відправка Віткоффа та Кушнера на переговори означає, що компроміс вже майже узгоджено, - Bild

США очікують на мир в Україні до Різдва: що відомо?

Саме зараз обговорюється сценарій, за якого угода про припинення війни може бути досягнута вже до Різдва.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише видання Bild.

Що відомо?

Видання описує, що переговори у Берліні між представниками США та України є одними з найнапруженіших від початку війни.

"До міста прибули ключові переговорники Дональда Трампа - Стів Віткофф і Джаред Кушнер. У понеділок вони зустрічаються з канцлером Німеччини Фрідріхом Мерцем та президентом України Володимиром Зеленським", - зазначається в матеріалі.

За даними Bild, саме зараз обговорюється сценарій, за якого угода про припинення війни може бути досягнута вже до Різдва.

Ознаки

Серед аргументів видання називає вселяючим надію сигналом сам візит американських переговорників. 

"У Білому домі не приховують, що Трамп не відправляє Віткоффа та Кушнера "просто так". Раніше їхня поява на переговорах щодо Гази означала, що компроміс вже майже узгоджений", - пише ЗМІ.

Другою ознакою є тиск США на Україну.

"За словами джерел BILD, США підштовхують Зеленського до болючих компромісів, пропонуючи натомість гарантії безпеки та допомогу у відновленні країни. Сам український президент останнім часом став обережнішим у формулюваннях і припустив, що питання територій може вирішуватись через вибори чи референдум", - зазначає видання.

Третім показником є майже повна тиша навколо переговорів.

"На відміну від минулих раундів, із Берліна майже не просочуються деталі. У Європі, як стверджують джерела BILD, вважають, що Трамп хоче оголосити про "мир до Різдва", - підсумували там.

Перемовини у Берліні

  • Нагадаємо, що у неділю, 14 грудня, у Берліні відбувається зустріч делегації України на чолі із Володимиром Зеленським із представниками команди президента США Дональда Трампа.
  • Також на перемовинах присутній канцлер ФРН Фрідріх Мерц.
  • 15 грудня сторони провели ще одні переговори, які наразі завершилися.
  • За даними ЗМІ, Стів Віткофф та Джаред Кушнер під час переговорів у Берліні з українською делегацією тиснули на Київ з вимогою передати РФ території Донбасу, які все ще під контролем Сил оборони України.
Топ коментарі
+9
показати весь коментар
15.12.2025 16:39 Відповісти
+7
Дозволяю трампону оголосити про мир просто зараз. Хай оголошує що всі війни в історії завершив він і швидше вип'є таблетки.
показати весь коментар
15.12.2025 16:40 Відповісти
+6
Пдддараси. Вивести війська-значить зберегти сотні тисяч життів нелюдям,які через 2-3 роки атакують решту України. Якщо Гундосий погодиться-це початок кінця України. Ніяких гарантій на практиці не буде.Рудий ідіот марить Нобелівською премією, через 3 роки він щезне з політики і тоді ***** знову піде в атаку, але наступна війна буде набагатожорстокішою, ніж зараз: захищати Україну не буде кому,- усі чоловіки виїдуть, залишаться ждуни і агентура кацапів...
показати весь коментар
15.12.2025 16:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
15.12.2025 16:39 Відповісти
Більд -це жовта преса, вірити якій собі дорожче.
показати весь коментар
15.12.2025 18:29 Відповісти
До чого тут Більд, "Енді"?
Картинка відображає усю суть цього кретина.
показати весь коментар
15.12.2025 19:02 Відповісти
Пдддараси. Вивести війська-значить зберегти сотні тисяч життів нелюдям,які через 2-3 роки атакують решту України. Якщо Гундосий погодиться-це початок кінця України. Ніяких гарантій на практиці не буде.Рудий ідіот марить Нобелівською премією, через 3 роки він щезне з політики і тоді ***** знову піде в атаку, але наступна війна буде набагатожорстокішою, ніж зараз: захищати Україну не буде кому,- усі чоловіки виїдуть, залишаться ждуни і агентура кацапів...
показати весь коментар
15.12.2025 16:40 Відповісти
Це якось нелогічно - якщо всі чоловіки виїдуть і залишиться агентура, то хто влашує жорстоку війну? Кацапи замиряться з агентурою і житимуть дружно.
показати весь коментар
15.12.2025 16:43 Відповісти
Виїдуть звісно не всі, але дуже багато хто. Я знаю, мінімум 3-х військових, 2 волонтерів, котрі не погодяться на капітуляцію і ще близько 5 чоловіків, які працюють в IT, вірять в Україну, постійно, щотижня донатять на ЗСУ. Всі ці люди, заберуть сім'ї та виїдуть з України, якщо буде "такий мирний план" як пропонується ******. Ще знаю 2-х жінок, котрі розуміють, капітуляція України - це гарантовано нова війна, а у них ростуть сини. Повторити долю їх батьків за 3 роки, тільки коли не буде кому та чим воювати, а їх дітям йти на нову війну? Треба буде швидко продавати активи та тікати, одразу після "мирного плану".
Залишаться ті у кого не має нічого за душею, ті хто не знає/не бажає вчити англійську, або не зможе влаштуватись за кордоном, ті хто не має нормальної освіти (наші юристи, та економісти в Європі й США не потрібні), та інваліди й каліки після війни, пенсіонери, наркомани, алкоголіки, та іші боржники кому суд обмежив права. Всі нормальні покинуть Україну.
показати весь коментар
15.12.2025 16:55 Відповісти
В вашем перечне нет неухилянтов, мужчин которые не одобряют действия ТЦК. Их около 0,5 лит миллионов, они выедут, или останутся?
показати весь коментар
15.12.2025 17:58 Відповісти
Ну це тобі у самого себе, спитати потрібно! Я не знаю, що зробиш ти, та такі як ти.
показати весь коментар
15.12.2025 18:02 Відповісти
Мне Устинов дембель подписывал, а тебе кто?
Я к тому что они сейчас вне закона, шхерятся по подвалам. Как они выедут?
показати весь коментар
15.12.2025 18:08 Відповісти
Дозволяю трампону оголосити про мир просто зараз. Хай оголошує що всі війни в історії завершив він і швидше вип'є таблетки.
показати весь коментар
15.12.2025 16:40 Відповісти
премія та бізнес - дві робочі легенди краснова
показати весь коментар
15.12.2025 17:16 Відповісти
Bald проснувся… Хлопці, вже всі розʼїхались і «впливові перемовники» набрали в рот води… е-е… ну або ще чогось.
показати весь коментар
15.12.2025 16:41 Відповісти
"До міста прибули ключові КОРУПЦІОНЕРИ І переговорники Дональда Трампа - Стів Віткофф і Джаред Кушнер.( ЦИХ ДВА ПРИХВОСТНІ ************ РАШИСТСЬКУ ОБІЦЯНКУ КУЙЛА ДЛЯ КОРУМПОВАНИХ ТРАМБОНІСТІВ В РОСІЙСЬКОМУ НАФТО-ГАЗОВИДОБУТКУ У ВИПАДКУ ДОПОМОГИ США В ОКУПАЦІЇ ЧАСТИНИ УКРАЇНИ .ПРО КОТРУ КУЙЛО ВІДКРИТО ЗАЯВЛЯЄ.А ТАКОЖ ПРО НЕПРИЙНЯТТЯ УКРАЇНИ В НАТО...СУЧІ АМЕРИКАНО- РАШИСТСЬКІ ПОТРОХИ...
показати весь коментар
15.12.2025 16:41 Відповісти
ну це Більд, а точніше якійсь путінферштеєр з редакції Більда так хоче думати, що компроміс узгоджено.
показати весь коментар
15.12.2025 16:42 Відповісти
Таке просте питання, Різдво то Христос., а де Христос насильно щось отбирав території , де Христос убивав, Христос казав збирайте багатства ваші на небі, не на землі, де ржа не їсть, а чого збирачі і ділячі богатства України мають якесь відношення до Христа? До його різдва?
показати весь коментар
15.12.2025 16:42 Відповісти
скажу більше, попи теж до Христа і Церкви ніякого відношення не мають
https://www.bible-for-you.org/Issleduem/kirika.php Церковь, которую создал Иисус Христос
показати весь коментар
15.12.2025 17:15 Відповісти
Мир может быть и будет. Куда девать вражду?
показати весь коментар
15.12.2025 16:46 Відповісти
там Біблія не катить ,там Тора на першому місці ...і чого наші місцеві євреї потягли руку зе своїм 🤡 в 19р...самі себе і другим життя не дали ,тепер вся світова єврейська еліта чекає на капітуляцію України ...шоб рвати її ...але хто на них пізд * чити буде ?!!! китайці ?...
показати весь коментар
15.12.2025 16:48 Відповісти
Німецьке поважне видання підіграє ідіотам ?

Прадавец, сколька стоіт булочка с ізюмом ? - атвєт о цєнє
А еслі ізюм виковирять из нейо? - ВИ ІДІОТ?
Да!у мєня і справочка есть!
показати весь коментар
15.12.2025 16:52 Відповісти
Заява Мерца напередодні - смисл у тому, що Європа вже доросла до того , щоб прийняти дійсність , США відходитиме й надалі до ізоляції , й не буде дахом НАТО...
1.То відмова вовки від НАТО, яке доречі, ще ні разу не довело дієвіість своєї 5 статті - то вже такоє...
2. Якщо парочка ідіотів Зятьковітькофф хочуть отримати обіцянку про референдум , а дадуть вовці гарантію Сенатом узаконеної гарантії безпеки- то нехай дає. Це ж не здійсненно у швидкому втіленні хоча б за часом проведення це як вставку- зміну в конституцію України . Це довжелезний процес , не порівнянний з швидкістю голосуванням по наданню гарантій безпеки.
показати весь коментар
15.12.2025 17:01 Відповісти
Зміна українських конституційних засад про здачу земель + правових міжнародних про неможливість під військовим тиском міняти кордони = пшик від обіцяного одного недоюриста Буратіни двом іншим ...
А коли навіть справжні юристи Путіноїди це "зрозуміють" - то може й до Трампа щось дійде , а у той час Палата вже буде в руках демократів ...
показати весь коментар
15.12.2025 17:08 Відповісти
ми в курсі, що компроміс майже досягнуто, мир ось-ось.

тільки відкриваю новини, а там:

- Одеса без світла, в деяких місцях без води
- На ніч готується обстріл України з тушок
- ушаков вже наперед каже, що план провальний
- посол параші в Британії, вимагає капітуляції

Але не переплутайте, мир близький як ніколи!
показати весь коментар
15.12.2025 17:03 Відповісти
усе в Божих руках