9161 відвідувач онлайн

Розмова між міністрами країн ЄС та Віткоффом і Кушнером зірвалася,- Каллас

Кушнер, Віткофф

Сьогоднішня онлайн-розмова між міністрами закордонних справ країн-членів ЄС та представниками команди президента США Дональда Трампа не відбулася. Причиною стали технічні проблеми.

Про це на пресконференції після завершення засідання Ради ЄС із закордонних справ розповіла головна дипломатка ЄС Кая Каллас, передає "ЄП", інформує Цензор.НЕТ.

Техпроблеми завадили виступу

За словами Каллас, виступ Віткоффа та Кушнера на Раді ЄС 15 грудня не відбувся через технічні перешкоди.

"Я не маю багато чого повідомити за підсумками обговорень зі Стівом Віткоффом та Джаредом Кушнером, оскільки не знаю, чи це була кібератака, але технічні засоби точно спрацювали некоректно",- сказала вона.

З огляду на цей інцидент, за словами топдипломатки, не можна сказати, що "вони провели обговорення".

  • Раніше повідомлялося, що спецпредставник лідера США Стів Віткофф та зять Трампа Джаред Кушнер 15 грудня звернуться до учасників Ради ЄС по відеозв'язку.

Перемовини у Берліні

Топ коментарі
+19
ЗЯТЬ і прораб будуть вказувати континенту звідки вся цивілізація як жити, бо рузкіе які ще 300 років тому бігали голі по болотам пообіцяли їм бакси за жижу із боліт

ЦЕ ЖЕСТЬ
показати весь коментар
15.12.2025 18:43 Відповісти
+12
Європа маладца - нахрін давати цій парочці собою крутити .. Досить Буратіни ...
показати весь коментар
15.12.2025 18:43 Відповісти
+8
техніка відмовилась розуміти розмову між міністрами закордонних справ ЄС та девелоперами

техніку можна зрозуміти...
єто брєд какой-то в дипломатії

.
показати весь коментар
15.12.2025 18:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ЗЯТЬ і прораб будуть вказувати континенту звідки вся цивілізація як жити, бо рузкіе які ще 300 років тому бігали голі по болотам пообіцяли їм бакси за жижу із боліт

ЦЕ ЖЕСТЬ
показати весь коментар
15.12.2025 18:43 Відповісти
техніка відмовилась розуміти розмову між міністрами закордонних справ ЄС та девелоперами

техніку можна зрозуміти...
єто брєд какой-то в дипломатії

.
показати весь коментар
15.12.2025 18:48 Відповісти
Ні - жесть , що "континент" на якому мешкає пів мільярда людей і сукупний ВВП майже 20 трлн $ не може (чи не хоче?) нічого вдіяти з якимсь ****** !
показати весь коментар
15.12.2025 18:50 Відповісти
у тому-то і проблема, що у "якогось *****" ЯЗ більше ніж у 500 млн Європи
показати весь коментар
15.12.2025 20:11 Відповісти
Насправді - це не важливо !
Все оточення ***** своїх діточок , бабло , дружин і коханок , все за кордоном тримають - якщо бункерний бодай подумає про ЯЗ його свої ж моментально прихлопнуть !
показати весь коментар
15.12.2025 20:22 Відповісти
Вот потому у них такой ВВП, бо воевать не собирались и на армию положили большой и длинный. Вот у ***** с ВВП не так хорошо, но есть армия и ракеты. Вот теперь решается кто кого. Посмотрим чем закончиться .
показати весь коментар
15.12.2025 20:46 Відповісти
У https://www.obozrevatel.com/ukr/location/rossiya/moskva/ Москві ввечері в неділю, 14 грудня, пролунали вибухи. До столиці країни-агресора долетіли дрони, армії РФ довелося застосовувати протиповітряну оборонуранці й незадовго до полудня 14 грудня аеропорти Московської області РФ тимчасово закривали через загрозу БПЛА.



Гарні салюти у Москві роботі Мерца на тусовках парочки ділляг зі США
показати весь коментар
15.12.2025 19:09 Відповісти
https://zn.ua/ukr/war/droni-sbu-vtretje-atakuvali-naftovidobuvni-platformi-lukojl-nizhnevolzhskneft-u-kaspijskomu-mori-zmi.html
показати весь коментар
15.12.2025 19:18 Відповісти
Європа маладца - нахрін давати цій парочці собою крутити .. Досить Буратіни ...
показати весь коментар
15.12.2025 18:43 Відповісти
Міністри мають яйці....
показати весь коментар
15.12.2025 18:46 Відповісти
Думаю просто запланована й витримана тактика. Мерц чудово провів дводенний шоу випендрьож парочки зі США. Фінський лідер піднатаскав трохи Буратінку тет-а-тет ... Все заплановано.
показати весь коментар
15.12.2025 18:51 Відповісти
оце і є дієва і виважена дипломатія....
показати весь коментар
15.12.2025 18:53 Відповісти
Яка дипломатія? Їх мета - війна до останнього українця. Вони цього вже і не приховують.
показати весь коментар
15.12.2025 20:33 Відповісти
Тауруси і не тільки допоможуть Україні, щоб це було до останнього 3.14дараса... на українській землі, в тому числі і на історичних землях України!
показати весь коментар
15.12.2025 20:43 Відповісти
Абрамси, Леопарди, Ф-16 та інша чудо-зброя вже допомогла. Перелякане куйло втік з України і благає пощади на будь-яких умовах...
ПС. Дорослішай вже і вимкни тєлємарахвон.
показати весь коментар
15.12.2025 20:50 Відповісти
Ти теж комік - комікам не вірю і тобі теж....
показати весь коментар
15.12.2025 20:51 Відповісти
Рубіо не було на цих тьорках - тому все ще попереду. Після плану 28 Рубіо просто все зламав , відмінивши зустріч з Конякою...
Тому й міністри ЄС не побігли згинатися перед двійкою ДІЛЛЯГ ...
показати весь коментар
15.12.2025 18:47 Відповісти
Тобі ж послали ***** баригу і зятька два проходимця.
показати весь коментар
15.12.2025 18:43 Відповісти
Зірвалася...
Це як рибка, яку прикормили , впіймали але вона із крючка зірвалася! Підсак забув зять (або невістка) на риболовлю взяти!
Майже до берега підтягли....
показати весь коментар
15.12.2025 18:44 Відповісти
трамповський зятьок жирну рибу-фіш впустив.
Іванка вдома Хануку святкувала

.
показати весь коментар
15.12.2025 18:51 Відповісти
Зєлєнского з Умеровим продовили, а Европу не змогли?
показати весь коментар
15.12.2025 18:46 Відповісти
Значить У та З не європейці.
показати весь коментар
15.12.2025 18:51 Відповісти
принизити більше цю парочку вже не можливо( Умєрова й Вовку) - їм вже як з гуся вода ...
показати весь коментар
15.12.2025 18:53 Відповісти
напросилася аналогія з піснею україночки МОТАНКА ... вовка це лиш символ дійсно важливої для них України , домотана Європою, в руках Європи Мотанка
показати весь коментар
15.12.2025 18:56 Відповісти
Розмова не задалась
показати весь коментар
15.12.2025 18:51 Відповісти
інакше кажучи, Європа НЕ здалась

.
показати весь коментар
15.12.2025 18:52 Відповісти
ці два щюра віткоффта, кушенир , мають дійсно щюрячу ходню ...але ЄС нас* яло їм на пику ... ....
показати весь коментар
15.12.2025 18:59 Відповісти
Як могло зірватися, якщо ці два чудика знаходяться в Берліні? Хіба до Брюсселя, якихосб 700кмі? Час льоту...
показати весь коментар
15.12.2025 19:01 Відповісти
В європейців хватає розуму не брати на себе відповідальність за причетність до капітуляції України, вони добре розуміють що це відкриває шлях до третьої світової війни і прямим текстом про це говорять, але оманській гниді з його гбшними оточенням на це плювати так як і цим трампоновським покидьками, агенти кремля в Україні разом з агентурою кремля в США узгодили капітуляцію України написану в кремлі, це повний триндець.
показати весь коментар
15.12.2025 19:02 Відповісти
Трётья мировая с кем? ***** и Европы? Так это было бы как раз для нас лучше всего. У нас наконец то появились союзники , а не спонсоры и партнёры.
показати весь коментар
15.12.2025 20:49 Відповісти
Раз Тромб постав на переговори свого зятя, Зеленському потрібно було послати на переговори свою тещу. Хай би потеревеняли
показати весь коментар
15.12.2025 19:05 Відповісти
Проженіть цих двох смердючих євреїв поганою метлою. Їхня кінцева мета - продати Україну. Шматок за шматком.
показати весь коментар
15.12.2025 19:13 Відповісти
Оптоволокно відірвалося від посланців США!
показати весь коментар
15.12.2025 19:15 Відповісти
з баригами-мародерами Трумпа мають спілкуватися не міністри країн ЄС, а прокурори та судді...