10767 відвідувачів онлайн

У Парижі привітали згоду Путіна вести діалог з Макроном

Париж про згоду Путіна вести діалог з Макроном

У Єлисейському палаці відреагували на заяву Кремля про готовність російського диктатора Володимира Путіна до переговорів з президентом Франції Емманюелем Макроном.

Про це повідомляє BFM, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

"Ми вітаємо те, що Кремль дав публічну згоду на такий підхід. Найближчими днями ми повідомимо про найкращий спосіб дій", -зазначили в Єлисейському палаці.

Водночас в офісі президента Франції наголосили, що будь-які дискусії з Москвою відбуватимуться "в умовах повної прозорості" з президентом України Володимиром Зеленським та європейськими партнерами, а метою залишається досягнення "міцного та тривалого миру" для українців.

Що передувало?

Топ коментарі
+11
А ***** крутить ними як циган сонцем...
показати весь коментар
21.12.2025 14:46 Відповісти
+9
так, ще одна причина, чому Україна для існування має стати ядерною державою.
показати весь коментар
21.12.2025 14:43 Відповісти
+9
а через три місяці у Лондоні привітають згоду путіна вести перемовини із Стармером, а потім ще через три місяці у Берліні будуть вітати згоду путіна вести перемовини з Мерцем, а потім ще через три місяці....
Робоча схема. Головне щоб привітання не кінчались.
показати весь коментар
21.12.2025 15:00 Відповісти

Завантаження...