5524 відвідувача онлайн

У Парижі привітали згоду Путіна вести діалог з Макроном

Париж про згоду Путіна вести діалог з Макроном

У Єлисейському палаці відреагували на заяву Кремля про готовність російського диктатора Володимира Путіна до переговорів з президентом Франції Емманюелем Макроном.

Про це повідомляє BFM, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

"Ми вітаємо те, що Кремль дав публічну згоду на такий підхід. Найближчими днями ми повідомимо про найкращий спосіб дій", -зазначили в Єлисейському палаці.

Водночас в офісі президента Франції наголосили, що будь-які дискусії з Москвою відбуватимуться "в умовах повної прозорості" з президентом України Володимиром Зеленським та європейськими партнерами, а метою залишається досягнення "міцного та тривалого миру" для українців.

Що передувало?

Топ коментарі
+11
А ***** крутить ними як циган сонцем...
показати весь коментар
21.12.2025 14:46 Відповісти
+8
так, ще одна причина, чому Україна для існування має стати ядерною державою.
показати весь коментар
21.12.2025 14:43 Відповісти
+8
а через три місяці у Лондоні привітають згоду путіна вести перемовини із Стармером, а потім ще через три місяці у Берліні будуть вітати згоду путіна вести перемовини з Мерцем, а потім ще через три місяці....
Робоча схема. Головне щоб привітання не кінчались.
показати весь коментар
21.12.2025 15:00 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нагодуй його трюфелями .
показати весь коментар
21.12.2025 14:30 Відповісти
з полонієм-210, щоб ***** довго здихало
показати весь коментар
21.12.2025 14:39 Відповісти
Ема вже забув, як під час останнього візиту до ***** до його літака не подали лімузин, чи взагалі якийсь транспорт і він з свитою в піджачках по холоду тьопали до аеровокзалу десь з кілометр, а потім ***** витримав Макрошу в сінях більше години (точно не пам*ятаю, але довго) і ніхто перед президентом Франції навіть не вибачився.
Горда Франція готова терпіти такі приниженн?
Яка ганьба!!!
показати весь коментар
21.12.2025 15:33 Відповісти
Чого тільки не витримає барига за дозвіл гендлювати!
показати весь коментар
21.12.2025 15:42 Відповісти
Ядерні держави спілкуються на іншому рівні...
показати весь коментар
21.12.2025 14:41 Відповісти
так, ще одна причина, чому Україна для існування має стати ядерною державою.
показати весь коментар
21.12.2025 14:43 Відповісти
нема лідера який здатний зробити з України ядерну державу. Міг би бути генерал кривонос але українці проголосують за того кого покажуть в рекламі
показати весь коментар
21.12.2025 16:02 Відповісти
а навіщо? Буде теж саме що і з тампоном.

Просто ху*ло черговий раз скаже що ві не в ізоляції, і що з ним спілкуються....
показати весь коментар
21.12.2025 14:42 Відповісти
Наївні .
показати весь коментар
21.12.2025 14:44 Відповісти
А ***** крутить ними як циган сонцем...
показати весь коментар
21.12.2025 14:46 Відповісти
Чтобы общаться с ху*лом нужно быть тем же!!!Это как не крути но факт!!!
показати весь коментар
21.12.2025 15:41 Відповісти
Я даже догадываюсь- о чем пойдет разговор по душам
Вольдемар скажет - только попробуй ,***** французский
Деньги российские ,лежащие во французских банках
Отдать Украине
Вольдемар умеет разговаривать с французскими президентами
И найти для них ВЕСОМЫЕ АРГУМЕНТЫ
Особенно запомнились воспоминания тех
Кто написал - как разговаривал путин с президентом Саркози
Он говорил сплошным русским матом
И угрожал убить
И очевидцы писали - как был напуган этими угрозами Саркози
Разговор происходил в августе 2008
Когда кацапские танкисты весело катались по Грузии
показати весь коментар
21.12.2025 14:46 Відповісти
Угорець саркозі відсмоктував @уйлу коли це ще не було меінстрімiм...хоча не хочу відбілювати іншіх матт харей ,напріклад потвору шредера
показати весь коментар
21.12.2025 15:15 Відповісти
Кацапи вже щось задумали.
показати весь коментар
21.12.2025 14:48 Відповісти
Даже как-то поздновато. Думал первыми немцы будут. Ну потом подтянуться. Озабоченцы поняли что договорняк без них уже идёт полным ходом. Они вроде как вообще не при делах. Будут выбивать и для себя условия. За чей счёт уже и так понятно. Для ***** это очередная победа. Теперь с ним все общаются. Китай, США, ЕС. И только наш турист мотается между столицами и пилит видосики.
показати весь коментар
21.12.2025 14:55 Відповісти
Та ні. Всі були рішучі і непохитні. Особливо німці. Макрон підклав їм свиню.
показати весь коментар
21.12.2025 15:02 Відповісти
а через три місяці у Лондоні привітають згоду путіна вести перемовини із Стармером, а потім ще через три місяці у Берліні будуть вітати згоду путіна вести перемовини з Мерцем, а потім ще через три місяці....
Робоча схема. Головне щоб привітання не кінчались.
показати весь коментар
21.12.2025 15:00 Відповісти
Потім пуйло буде жалітися :"Апять надули " .
показати весь коментар
21.12.2025 15:01 Відповісти
пуйло водить макарона навколо члена
показати весь коментар
21.12.2025 15:07 Відповісти
БЛ !!!! Як дітей....це РЕАЛЬНО ЛОХИ

- він буде імітувати переговори продовжуючи вести війну таким чином будуючи з себе миротворця
- буде далі стояти на своїх умовах або і погіршувати потроху
- але буде брехати їм в лице весь цей час

ДЕ БЛІН БЕРУТЬ ТАКИХ ДЕБІЛІВ? Таке враження що більшість европейської цивілізації виродилась в щось дебільне
показати весь коментар
21.12.2025 15:08 Відповісти
"ДЕ БЛІН БЕРУТЬ ТАКИХ ДЕБІЛІВ?"
Там же, де українці взяла Зє зі "слуґамі урода".
показати весь коментар
21.12.2025 15:46 Відповісти
це погана новина.. Велика вісімка готується до повернення Волдеморта і вчиться цілувати дупу ху..ла
показати весь коментар
21.12.2025 15:11 Відповісти
Віl Аляски до тепер, куйло з трамбоном"" світові куйню втирали.чергова куйня "куйла" з макароном пов'язана. Після мабуть з німцями, або британцями...рашистська гебнява тактика окупації України через імітацію переговорів про мир.який для кровопивці куйла потрібний так само.як зайцю тріпер....
показати весь коментар
21.12.2025 15:15 Відповісти
***** ще рік буде вести перемовини з усіма европейскіми лідерами по черзі й продовжувати вбивати Українських громадян та захвачувати наші теріторії.
показати весь коментар
21.12.2025 15:20 Відповісти
Жаб їдять галюциногеннних.
показати весь коментар
21.12.2025 15:20 Відповісти
"Підсвинки" вітають...
показати весь коментар
21.12.2025 15:30 Відповісти
Що ж, молодець кацапутін.

Буде ще перед французьким віслюком тримати морквинку. Щоб відтерміновувати санкції та затягувати перемовини, не припиняючи вогню.
показати весь коментар
21.12.2025 15:31 Відповісти
Все це не потрібно і даремно.
показати весь коментар
21.12.2025 15:56 Відповісти
Це так шанувальники жабячих лапок задобрюють пуйло,
щоб їх помилував у випадку чого!
показати весь коментар
21.12.2025 17:10 Відповісти
Діалог?
З ким?

З терористом, якого треба кинути за грати?
Хто веде діалог з тероистами, наразі є зрадник!
показати весь коментар
21.12.2025 17:09 Відповісти