9032 відвідувача онлайн

Переговори по Україні йдуть нормально, - Трамп

Трамп: переговори України і РФ тривають

Президент США Дональд Трамп вважає, що переговори української та російської сторін тривають і "йдуть нормально".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Трамп заявив під час спілкування з журналістами.

"Між Путіним і Зеленським, величезна ненависть, і я сподіваюся, що ми зможемо це зробити. Ми розмовляємо, переговори йдуть добре, але ви знаєте, що я закінчив вісім воєн", - сказав Трамп

Американський президент додав, що "єдина війна, яку я ще не вирішив, це Росія-Україна".

За словами Трампа, він "робить усе необхідне" для можливого припинення вогню на різдвяні свята.

Що передувало?

На вихідних у США відбулися переговори представників Штатів із українською та російською делегаціями.

  • Рустем Умєров оприлюднив власні підсумки переговорів, повідомивши, що сторони детально обговорили часові рамки та наступні кроки мирного процесу.
  • Своєю чергою президент Зеленський під час відеозвернення зазначив, що наразі триває робота над документами про закінчення війни, про гарантії безпеки та про відбудову.
  • Своєю чергою, Дмитрієв натякнув на можливу зустріч у Москві.
  • Дмитрієв також назвав "конструктивними" переговори з американцями щодо мирної угоди.
Топ коментарі
+11
Рудий недоумок!
показати весь коментар
23.12.2025 06:07 Відповісти
+6
Йо🤬нутий!!!
8 воєн закінчив.🤦‍♂️
показати весь коментар
23.12.2025 06:09 Відповісти
+6
і ******** нас теж "нормально"
показати весь коментар
23.12.2025 06:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Рудий недоумок!
показати весь коментар
23.12.2025 06:07 Відповісти
Не зменшуйте проблему - там нація рудих недоумків.
показати весь коментар
23.12.2025 06:49 Відповісти
Йо🤬нутий!!!
8 воєн закінчив.🤦‍♂️
показати весь коментар
23.12.2025 06:09 Відповісти
Запитання так навіщо ти їх починав мабуть щоб як з Венесуелой дуже нафта потрібна.
показати весь коментар
23.12.2025 06:15 Відповісти
і ******** нас теж "нормально"
показати весь коментар
23.12.2025 06:09 Відповісти
З фото таке враження що ху...ло доставив йому задоволення. Невже у американців не залишилося гідності, а тільки виконувати накази ху...ла
показати весь коментар
23.12.2025 06:11 Відповісти
Трампа держить кремль дуже сильно за фаберже ,
так як у путлєра є на нього компромат !!
показати весь коментар
23.12.2025 06:12 Відповісти
За феберже що давно вже протухло
показати весь коментар
23.12.2025 06:17 Відповісти
ВІН ІМБІЦИЛ
показати весь коментар
23.12.2025 06:14 Відповісти
Ага, наразі масований обстріл України є тому "підтвердженням"....
показати весь коментар
23.12.2025 06:15 Відповісти
Трампу загрожує імпічмент у разі втрати більшості в Конгресі на виборах 2026 року, - спікер Джонсон
показати весь коментар
23.12.2025 06:19 Відповісти
Джонсон сам ще той мудак, нічим не кращий за рудого.
показати весь коментар
23.12.2025 08:21 Відповісти
В перший клас,хай научать речення скласти.
показати весь коментар
23.12.2025 06:21 Відповісти
"Між путіним і зеленським величезна ненависть " - а "владімір владіміровіч забєрітє мєня за долгі " куди поділось ,пройшла любов і ми стали ворогами ?
показати весь коментар
23.12.2025 06:25 Відповісти
Що ж! Граємо цю гру на легендарній складності.
Це нас або загартує до міцності сталі або в якийсь момент станеться надлом і станеться жахлива катастрофа на рівні 32-33 років.
Я думаю, що буде перший варіант. Надіюсь.
показати весь коментар
23.12.2025 06:29 Відповісти
в перекладі з математичної "нормально" - то перпендикулярно... і це не зустрічний рух, а таранний...
показати весь коментар
23.12.2025 06:31 Відповісти
ЦІкаво , скільки ще років він буде це повторювати?
показати весь коментар
23.12.2025 06:40 Відповісти
Ще один придурок в якого ВСЕ НОРМАЛЬНО!
показати весь коментар
23.12.2025 06:44 Відповісти
**** у трампа ідеально підходить для політичних карикатур. Навіть перебільшувати нічого не треба.
показати весь коментар
23.12.2025 06:52 Відповісти
Посланець ху...ла,дмітрієв повіз на зустріч з Віткоффом ящик червоної ікри.Був факт коли аргентинські спецслужби з будівлі посольства паРаші в Аргентині вилучили 400 кг кокаїну.Кінь лавров поставляє в кремль наркоту,а ікру "накачали"коксом.Ми гадаємо,що за "словоблудіє" набору слів не зв'язаних в речення у Трампа,у Венса,у Віткоффа - вони ікри об'їдаються.
показати весь коментар
23.12.2025 07:03 Відповісти
Відносно нормальних переговорів то таке про них може варнякати тільки ненормальний.
показати весь коментар
23.12.2025 07:35 Відповісти
Іди *****, ****!
показати весь коментар
23.12.2025 08:02 Відповісти
Посидів би в нас в укритті і тоді говорив, що це нормальний процес переговорів
показати весь коментар
23.12.2025 08:24 Відповісти
У Трампа думки йдуть по колу. Наступним згадає про 350 млрд, які нам дав.
показати весь коментар
23.12.2025 08:26 Відповісти