8741 відвідувач онлайн

Формат телемарафону "Єдині новини" у разі виборів потребуватиме змін, - ЦВК

Телемарафон Єдині новини

У Центральній виборчій комісії не виключають, що у разі проведення виборів формат телемарафону "Єдині новини" доведеться переглянути та адаптувати.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заступник голови ЦВК Сергій Дубовик розповів у коментарі "Радіо Свобода".

Що кажуть у ЦВК?

Він пояснив, що існування такого формату "не зовсім кореспондується" з виборчою кампанією та процесом, які передбачають вільне радіо- та телемовлення.

На сьогодні діють певні обмеження, пов’язані із загрозою ворожої пропаганди. Рішення, ухвалені державними органами, ми всі виконуємо. На момент розгортання виборчої кампанії, можливо, це має зазнати певних змін, оскільки повинно бути забезпечене вільне вираження думок", - пояснив Дубовик.

Водночас він зауважив, що будь-які послаблення обмежень повинні відбуватися виключно за умови належної безпекової ситуації. Дубовик упевнений, що про скасування обмежень не може йтися, якщо безпекові ризики зберігатимуться.

Питання виборів

  • Нагадаємо, після відповідних сигналів від партнерів в Україні заговорили про можливість проведення виборів у країні під час війни.
  • Зокрема, раніше президент США Дональд Трамп заявив, що Україна має провести вибори. Своєю чергою, Зеленський відповів, що готовий до цього.
  • У Раді формується робоча група щодо питання виборів президента під час воєнного стану.
Топ коментарі
+15
ЗЕленський: яз телемарафоном прийшов, я з ним і піду. Це моя корова і я її дою.
показати весь коментар
24.12.2025 09:10 Відповісти
+10
Вам не дадут денег, если вы свой Г. марафон не закроете.
показати весь коментар
24.12.2025 09:07 Відповісти
+9
Телемарафон потрібно буде розпустити
показати весь коментар
24.12.2025 09:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вам не дадут денег, если вы свой Г. марафон не закроете.
показати весь коментар
24.12.2025 09:07 Відповісти
А як вони будуть отримувати гроші на вибори, да і просто гроші для себе
показати весь коментар
24.12.2025 09:09 Відповісти
Не много не так, это подведение "новостей" под реалии. Сначала рассказывают, то что они знают, а вы нет, потом это, либо "потужна" перемога, либо "мудрое" решение.
показати весь коментар
24.12.2025 09:12 Відповісти
цей ..бучий марафон зробив свою справу.
по селах, особливо пристарілі люди вірять в зе...
їм його шкода...
він бідний та нещасний, не знав що його ОПа за його спиною розкрадає бюджет.
він не знає чому у владу попали 15 рил з кварталу 95
його підвели, обманули а сам він білий та пухнастий.
вибачте, але це мільйони виборців
ще мільйони уїбанів, яким нев,****** мудрий, боневтік дав бронь.
тож:
завдяки двом ходам, цей вилупок зробив собі електорат на вибори.
тобто:
узурпував владу, а другими словами, зробив державний переворот.
ось і весь куй до копійки.
а мудрий нарід, як казав мікола яновіч азіров, проковтнув.
показати весь коментар
24.12.2025 10:05 Відповісти
Телемарафон потрібно буде розпустити
показати весь коментар
24.12.2025 09:09 Відповісти
ЗЕленський: яз телемарафоном прийшов, я з ним і піду. Це моя корова і я її дою.
показати весь коментар
24.12.2025 09:10 Відповісти
Та хрен там,телехмарафон навіки з зе
показати весь коментар
24.12.2025 09:12 Відповісти
МараХВон "Дебільні новини", для зомбування піпла і піару нинішньої влади, потрібно терміново закрити.
показати весь коментар
24.12.2025 09:12 Відповісти
Телемарафон це спосіб відмивання грошей, а не засоби комунікації з народом
показати весь коментар
24.12.2025 09:12 Відповісти
Тут треба здавати собі справу з однієї неминучости: війна чи не війна, а чесних виборів Зєльонкін проводити не буде й владу за наслідками виборів не віддасть. Його треба буде виносити на вилах разом з усім кагалом.
показати весь коментар
24.12.2025 09:15 Відповісти
Це ЄС сказав взагалі єдиний марафон скасувати. Та Зеля бажає це зробити під виглядом виборів.
показати весь коментар
24.12.2025 09:16 Відповісти
Бубоча:
"Ви що, з глузду з'їхали? На СВЯТЕ закидаєте!!!"
показати весь коментар
24.12.2025 09:16 Відповісти
Попередній Голова ЦВК Магера заявив,що вибори під час військового стану неможливі.Теперешній зам. Голови Дубовик вже готується до виборів,бо ЗЕбільний "доручив" ВР готувати новий Закон чи вносити зміни до старого.Як можна під час воєнних дій вести агітацію? Скажімо,що треба зробити все щоб "найкращий" за часи незалежності Президент пішов до чортової матері і не тільки,а можливо в результаті кримінальних справ піде до місць не скільки віддалених?
показати весь коментар
24.12.2025 09:16 Відповісти
показати весь коментар
24.12.2025 09:23 Відповісти
телемарафон треба буде вимикати
показати весь коментар
24.12.2025 09:20 Відповісти
Так у нас половина населення без шмарахвону зійдуть з розуму🤣🤣
показати весь коментар
24.12.2025 09:20 Відповісти
показати весь коментар
24.12.2025 09:20 Відповісти
Zелений шмарафон повинен припинити своє паскудне існування. Доречно було б всім причетним до нього поставити на лоба тавро "Zе", а ведучим подвійне "ZеZе".
показати весь коментар
24.12.2025 09:24 Відповісти
Втрачаємо ДЕРРЖАВУ,А МИ ПРО ВИБОРИ ! Замість зміцнення ЗСУ---все крадемо і БРЕШЕМО
показати весь коментар
24.12.2025 09:25 Відповісти
показати весь коментар
24.12.2025 09:27 Відповісти
Вирубайте цю пропагандистську помилку на..!
показати весь коментар
24.12.2025 09:27 Відповісти
Взагалі їпанулись ? Які нах*** вибори ?
показати весь коментар
24.12.2025 09:33 Відповісти
Вчора мій сусід присів на вухо десь на пів годинки і видав шо його брат та кум у ЗСУ і там всі за Зеленського...аргументуючи бо якщо б не він то України вже давно не було.

Даааааа (як у тому мемі з Коломойським) навіть не став йому шось доказувати. Оце і є результати марафону у тому числі
показати весь коментар
24.12.2025 09:40 Відповісти
Вы шо там придурки, совсем с ума посходили, какие нах выборы могут быть во время войны, они совершенно бесполезны раз и чрезвычайно опасны два, бесполезны потому что власть в такой ситуации сможет обеспечить себе любые результаты а опасны тем что могут вызвать страшный раскол общества вплоть до гражданской войны, что ***** собственно и надо, да и Трампу похоже тоже...,поэтому НИКАКИХ ВЫБОРОВ до окончания боевых действий.
показати весь коментар
24.12.2025 09:40 Відповісти
Тільки щоб люди трошки відійшли від "облизування зеленої наволочі" потрібно як мінімум два роки свободи слова. Мова йде вже про те що за 6 років "зелоної влади" велика кількість громадян втратила здатність адекватно реагувати на внутрішні та зовнішні події, які подаються в "зеленому світлі" хуцпи. Які на фіг можуть бути вибори під час війни та інформаційної блокади будь якої опозиції?! А перестати цензурувати отримаємо канали "раша тудей" під блудливим гаслом "свободи слова" і цільову пропаганду в регіонах, що може спричинити навіть не Майдан, а Коліївщину. Саме цього і домагаються ***** з трампом.
показати весь коментар
24.12.2025 09:42 Відповісти
Памятаєте конкурс на "Євробачення" і повну фальсифікацію голосування за кандидатів в "Дії"? То було тестування... Саме для цього і створювалася "Дія". Ніякої іншої мети вона не має. Це цифрове гетто.
показати весь коментар
24.12.2025 09:46 Відповісти
показати весь коментар
24.12.2025 09:54 Відповісти
Змін у вигляді закриття цього гівна - Україна ПОТРЕБУЄ ВЖЕ!
показати весь коментар
24.12.2025 10:11 Відповісти
Я так зрозумів що Конституцією України вирішили підтертися.
показати весь коментар
24.12.2025 10:12 Відповісти
Вирішили не припиняти підтератися.
показати весь коментар
24.12.2025 14:43 Відповісти