8626 відвідувачів онлайн

Трамп після розмови з Путіним: РФ "хоче, щоб Україна досягла успіху" і допоможе з відбудовою

трамп

Лідер США Дональд Трамп розповів про те, що диктатор РФ Володимир Путін нібито "хоче бачити успіх" України. Окрім того, РФ начебто буде допомагати у відбудові України.

Про це Трамп заявив на спільній пресконференції з президентом Володимиром Зеленським, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Європейську правду".

Обіцянки Путіна

У Трампа запитали, чи під час розмови із диктатором РФ вони обговорювали, яку відповідальність нестиме Росія за будь-яку реконструкцію України після потенційного укладення мирної угоди.

Так. І вони будуть допомагати. Росія буде допомагати. Росія хоче, щоб Україна досягла успіху. Це звучить трохи дивно, але я пояснював Путіну", - переконує Трамп.

За словами американського президента, Путін начебто був "дуже щедрим у своїх почуттях щодо успіху України", включно із "постачанням електроенергії та інших речей за дуже низькими цінами".

Отже, сьогоднішній дзвінок приніс багато хороших результатів", - запевнив Трамп.

Розмова Трампа з Путіним

  • Нагадаємо, що у неділю, 28 грудня, президент США Дональд Трамп провів телефонну розмову з диктатором РФ Володимиром Путіним перед запланованою зустріччю з президентом України Володимиром Зеленським.
  • Помічник Путіна Юрій Ушаков заявляв, що телефонна розмова між лідерами держав тривала 1 годину 15 хвилин.

Зустріч президентів України та США

Топ коментарі
+59
А який "успіх України" Росія хоче бачить? У поверненні в Російську імперію? А "допомагать Україні буде, в побудові концтаборів?
показати весь коментар
29.12.2025 08:38 Відповісти
+56
Свят-свят від таких помічників.
показати весь коментар
29.12.2025 08:37 Відповісти
+53
Це вже дно??? Чи ще щось чекати від доні з ******?
показати весь коментар
29.12.2025 08:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
РФ хоче допомагати Україні, як наркодилер хоче допомагати колишньому наркоману.
показати весь коментар
29.12.2025 09:28 Відповісти
Все якось "неоднозначно", якщо не сказати конкретніше, без матюків не вийде.
Воно три роки по світу каталося - домовлялися
і ось результат
показати весь коментар
29.12.2025 09:29 Відповісти
********
показати весь коментар
29.12.2025 15:16 Відповісти
зовсім *****-ся старий мерзотник
показати весь коментар
29.12.2025 19:06 Відповісти
Ja pierdolę...
показати весь коментар
29.12.2025 23:58 Відповісти
Боже! яка милота, цей трумп- миротворець просто душка
показати весь коментар
29.12.2025 09:30 Відповісти
Цинічна мразота. Може він тролить Україну? Чи може насправді він ідіот? Як в його скуйовженної голові все це живе?
показати весь коментар
29.12.2025 09:37 Відповісти
Повний маразм.
показати весь коментар
29.12.2025 09:38 Відповісти
Світом "правлять живі мерці" Одне хочеться побажати: щоб ви бистріше повиздихали Тобі і Мир настане!!!!!!!!!!!
показати весь коментар
29.12.2025 09:39 Відповісти
Нам таких добродії не треба! Пу@ло може закінчити війну так само, як і почав!
Вийти з наших територій, вилати вбивць, почати виплачувати репарації, а ми самі все зробимо!
Хай маогсосію відбудує, бо в них туалети на вулицях! Як побудує свою країну, тоді щось буде пропонувати
показати весь коментар
29.12.2025 09:42 Відповісти
Навіть не знаю, хто найдурніший
показати весь коментар
29.12.2025 09:45 Відповісти
вкраїнчики
показати весь коментар
29.12.2025 11:58 Відповісти
трамп - не людина.
показати весь коментар
29.12.2025 09:47 Відповісти
Що він курить....!?
показати весь коментар
29.12.2025 09:48 Відповісти
Вовк бажає баранчику, який пручається, успіхів?!
Хто з них з'їхав з глузду?! Чи весь світ?! 😱
показати весь коментар
29.12.2025 09:49 Відповісти
А нахера Зеленский нужен был во Флориде физически? Что нельзя было всё обговорить по видео связи?
показати весь коментар
29.12.2025 09:49 Відповісти
рижий члєн -трахнутий на всю макітру,лікуйся дятел
показати весь коментар
29.12.2025 10:56 Відповісти
Это шоу для лохтората.
показати весь коментар
29.12.2025 12:59 Відповісти
Пожерти.
показати весь коментар
29.12.2025 14:17 Відповісти
Таким же "щедрим" як баба юля, яка в 2009 році заключила "прекрасну угоду" з путіним і посадила нас на газову голку з зобов'язанням купівлі надлишкових об'ємів газу за завищеними цінами та ще й за принципом "бери або плати"?
показати весь коментар
29.12.2025 09:54 Відповісти
...дик, ющу ж у три рази низща ціна не сподобалась і що було тоді робити?
а потім ющ привів янук в прези. Так, у чому був сенс Майдану, коли любі друзі преподнесли янук Украхну на блюдечку з золотой кайомочкой?
А другий Майдан, а море крові патриотів зрадити?
показати весь коментар
29.12.2025 14:31 Відповісти
Не знаю хто такий ющ, а Віктор Андрійович яника прокатав у 2004 році. А за 2010 рік вам варто спитати у тих хто вибрав яника з тимошенчихою - в фіналі то були вибори без вибору. Можливо Ющенку б варто було проявити більше жорстокості, але народ його зрадив ще задовго до виборів, йому не було на кого опиратися, один у полі не воїн
показати весь коментар
29.12.2025 21:48 Відповісти
"Віримо"!!!
показати весь коментар
29.12.2025 09:57 Відповісти
Путін може казати правду тільки в тому випадку про відновлення України, якщо розглядати розвязану ним війну в Україні не бажання банально нас всіх вбити тому що він маніяк, а наприклад тиском на захід для зняття санкцій за віджатий Крим, за повернення знову у світову політику і спорт. Які істині цілі він переслідує можливо ми з часом все таки дізнаємось.
показати весь коментар
29.12.2025 10:00 Відповісти
Які істині цілі він переслідує можливо ми з часом все таки дізнаємось.
Я вам допоможу.Після перегляду цих двох посилань з вас зніметься туман в очах.
Хто хотів,вже давно розібрався. https://www.youtube.com/watch?v=zl0LJS8ykLQ

https://www.youtube.com/watch?v=7WAK1-v2vS8
показати весь коментар
29.12.2025 13:05 Відповісти
цинічнійший покидьок , такий самий , як ***** і" найвеличніший лідор " **********
показати весь коментар
29.12.2025 10:03 Відповісти
Цинізм зашкалює..Бомбити міста кожен день та при тому бажати успіху..Трамп у це вірить.другим передає цю гидоту Замість того,що сказати-Перестань блюзнірствувати. Краще припини бомбити людей.,вбивати.
показати весь коментар
29.12.2025 10:03 Відповісти
Так, щодня "любуємося" на неприховане бажання путіна нам "допомагати" і "досягати успіху". З Донбасом вже майже "поміг", мабуть, дуже хоче ще "допомогти"???
показати весь коментар
29.12.2025 10:10 Відповісти
смотрите на фото : ну ДЛБ ,реальный (((
показати весь коментар
29.12.2025 10:08 Відповісти
А він таки реально іпанутий, той ваш Трамп...
показати весь коментар
29.12.2025 10:10 Відповісти
Як цей блдський цирк задовбав. Під цим американським пдром має земля горіти під ногами, щоб це падло пролетіло з виборами, а так ця мразота ще буде пздіти й далі який він пізділєр. Це мєрзость, це реально мєрзость
показати весь коментар
29.12.2025 10:13 Відповісти
Тобто, Trump always chickens out...знову. Замість спільного контролю над ЗАЕС, який був у плані Трампа - ***** нібито погодився продавати Україні ЕЕ з ЗАЕС і це трампон виставляє як "добру волю *****", хоча ***** просто відкинув цей пункт мирного плану.
показати весь коментар
29.12.2025 10:15 Відповісти
пу вкрав укр.ЗАЕС ... і як найцинічнейший жест так званої доброї волі хоче продавати е/е Украхні, яка всі 4 роки живить ЗАЕС власною е/е, яка бракує самим. О це да! Ай да 47й!
показати весь коментар
29.12.2025 14:26 Відповісти
Як повторюється історія! Це вже було - індустріалізація, електрифікація і голодомор 1925 - 1933 роки. В далі 1939 .Хто забув?!
показати весь коментар
29.12.2025 10:18 Відповісти
Пам'ятаємо. І про його заяви на початку 22-го про те, що вони "не збираються" окупувати Україну теж пам'ятаємо. Зараз прямо дежавю з 22-м роком
показати весь коментар
29.12.2025 13:51 Відповісти
ПОВІРИТИ В ДОПОМОГУ РАШИСТСЬКОГО ЗЛОЧИНЦЯ- КРОВОПИВЦІ, КОТРИЙ ВЖЕ МАЙЖЕ ВІДКУСИВ ОДНУ ВАШУ НОГУ, ЦЕ ВСЕ ОДНО.ЩО ПОВІРИТИ ,ЩО ВІН ВАС НЕ ЗЖЕРЕ ЦІЛКОМ ,А ВІДРОСТИТЬ ВАМ ВІДКУШЕНУ ВАШУ НОГУ ,ТА ЩЕ Й ЗАПЛАТИТЬ ВАМ ЗА ЦЕ ГРОШІ....ПУСТИТИ РАШИСТА ВБИВЦЮ В УКРАЇНУ З ЙОГО "ДОПОМОГОЮ", ЦЕ ВСЕ ОДНО ,ЩО ВПУСТИТИ РАШИСТСЬКУ СМЕРТЬ ДЛЯ УКРАЇНИ І УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ...
показати весь коментар
29.12.2025 10:20 Відповісти
Це руде таки точно ї... е.
показати весь коментар
29.12.2025 10:24 Відповісти
Господи! Прибери цього рудого ідіота із нещасної Землі!
показати весь коментар
29.12.2025 10:25 Відповісти
"Найбільшою перешкодою для визнання суверенності України є гіпноз самого імені Росія. Цей гіпноз треба розвіяти, особливо в Америці (Північні Штати) та Франції. Справу поділу Росії треба поставити як справу покою цілого світу, як справу європейської рівноваги та реально-матеріальної вигоди держав"
Петлюра С. З листа до прем'єра А. Лівицького від 14 травня 1922 р.
Цитата із книги Симона Петлюра, "Московська воша", закінчена Петлюрою в 1925 році незадовго до смерті та видана в Парижі як частина «Бібліотеки ім. С. Петлюри» у 1966 році (сама бібліотека української діаспори була заснована в 1926 році та відкрита в 1929 році в Парижі)
показати весь коментар
29.12.2025 10:27 Відповісти
Про "гіпноз самого імені Росія" це добре сказано.
Трамп в глибокому трансі.
показати весь коментар
29.12.2025 12:00 Відповісти
даун
показати весь коментар
29.12.2025 10:27 Відповісти
показати весь коментар
29.12.2025 10:29 Відповісти
Це ж вже було-"1 лют. 2021 р. - Україна купувала електроенергію в Росії з жовтня 2019-го по березень 2020 року після чотирьох років
показати весь коментар
29.12.2025 10:31 Відповісти
Ні в якому разі до нас не можна пускати росію із будь якими "благімі намєрєніямі"
показати весь коментар
29.12.2025 10:36 Відповісти
Й.бнутий виродок.
показати весь коментар
29.12.2025 10:44 Відповісти
Мабуть "увідєл мір в єго глазах"
показати весь коментар
29.12.2025 10:45 Відповісти
Не показуйте містеру Трампу третього "Аватара"! Йому не сподобається. Події фільму радикально не співпадають із поглядами та методами вирішення подібних "конфліктів" 47-м президентом США.
показати весь коментар
29.12.2025 10:48 Відповісти
Наш -дебіл, а американець-ідіот....
показати весь коментар
29.12.2025 10:51 Відповісти
сша у фашистської рашки на підхваті... дожилися...
показати весь коментар
29.12.2025 10:58 Відповісти
Тобто допоможе із відбудовою? Підари зобов'язані сплатити всі можливі і не можливі репарації і вони у себе на болотах зобов'язані всі ходити на колінах з сотню років. Ну на....й таких помічників як трамп.
показати весь коментар
29.12.2025 10:59 Відповісти
Чи воно дійсно дурне, чи тільки прикидується? Скоріше таки перше...
показати весь коментар
29.12.2025 11:00 Відповісти
Блин, ккк в том анекдоте про дракона и рыцаря: так кто ж тебе не давал водицы попить,😀
показати весь коментар
29.12.2025 11:42 Відповісти
В Мариуполе Путин активно помогает в восстановлении города - на месте снесенных разрушенных им домов строит ипотечное жилье для россиян и для картинки красит снаружи дома, которые внутри никто не прикасался. И после этого Трамбон пытается втюхать нам благородные желания этого окончательно свихнутого психа, если он еще и живой. Помните у Л.Н.Толстого пьесу "Живой труп"????....
показати весь коментар
29.12.2025 11:47 Відповісти
@ (в перекладі):

"Гітлер хоче бачити євреїв багатими і здоровими.

Трамп."
показати весь коментар
29.12.2025 11:52 Відповісти
Какой харошій путін! Слезі мешают мнє ґаваріть!
показати весь коментар
29.12.2025 12:10 Відповісти
Трампон або сам довбограй, або вважає такими всих решта.
показати весь коментар
29.12.2025 12:26 Відповісти
фантастический долбодятел
показати весь коментар
29.12.2025 12:35 Відповісти
https://www.youtube.com/hashtag/%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B1%D0%B5%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82 #ПолитБесПросвет
Вал Мишель:
«Слушай, Кевин, ты должен отдать комнату в своем доме, чтобы мы заключили мир»
- Сегодня в 21 час по Москве состоится встреча Зеленского и Трампа.
- А стоит ли сейчас? Ведь между российским и украинскими планами столько разногласий! -
Но ведь Трамп вполне может подписать сразу два разных мирных договора
- с Россией и с Украиной. И объявить миру, что положил конец ещё двум войнам.
показати весь коментар
29.12.2025 12:38 Відповісти
Культ Трампа трясёт гору Рашмор, банки РФ проигрывают войну, казанская "убийца" Боинга
https://www.youtube.com/watch?v=mXztrFMNam4
показати весь коментар
29.12.2025 16:48 Відповісти
Який же він ЛОООООХ!
показати весь коментар
29.12.2025 13:22 Відповісти
Він - цинічний покидьк. Лох - це ти.
показати весь коментар
29.12.2025 14:49 Відповісти
Ви обоє лохи задньоприводні. МАГА чмошник
показати весь коментар
29.12.2025 15:50 Відповісти
Рашисти повинни відповідати за злочини проти людяності! Виплатити репарації багато років, покаятись за вбивства та відсидіти в буцегарні!
показати весь коментар
29.12.2025 13:33 Відповісти
Угу як передумова припинення вогню вихід ЗСУ з донбассу, а потім з Хер і Зап обл ++++ ще з десяток умов= капітуляція

а ЗСУ вже будуть виведені з укріплених рубежив і пу з легкостю посуне далі виконувати цілі своєї сво. Нема дурних!

Якщо переговори, то припинення вогню по лінії зіткнення, інакше це все підстава і цинічне розводілово, на яке рецидивист мастак.

І головне - пу не погодиться на бепекові гарантії від зах.друзів для України і вимагатиме від них зібрати мвої манатки, як мінімум по стану на 1997 р.

Чи 47й це ще не второпав?
тр, де обіцянка озброїти ЗСУ до зубів? Де Тамагавки, які реально наблизять до реальной мирной угоди?
показати весь коментар
29.12.2025 14:18 Відповісти
Україна, Біларусь, Молдова, Грузія, Ічкерія, Башкірія, Якутія тощо тоді досягнуть успіху, коли припинить існування їбанута кацапська імперія...
показати весь коментар
29.12.2025 14:25 Відповісти
Старий дятел.
показати весь коментар
29.12.2025 15:05 Відповісти
ДЕБІЛ!!!!
показати весь коментар
29.12.2025 15:09 Відповісти
Поговорив з ..... - закінчив 9 війну і почали допомагати з відбудовою.
показати весь коментар
29.12.2025 15:37 Відповісти
Санітари !!!
показати весь коментар
29.12.2025 15:55 Відповісти
Рідкісний випадок, коли президент США виглядає як дебіл, говорить як дебіл, і насправді є стовідсотковим дебілом.
показати весь коментар
29.12.2025 17:26 Відповісти
Трамп після розмови з Путіним: РФ "хоче, щоб Україна досягла успіху" і допоможе з відбудовою.

Трамп знає історію ОСВОБОДИТЕЛЬНЫХ походов (видам секрет:насправді воєн") з благородной целью исключительно ОСВОБОЖДЕНИЕ народов и відбудови. Народи Європи добре пам'ятають...

Путіним/РФ "хоче, щоб Україна досягла успіху" і допоможе з відбудовою.
показати весь коментар
29.12.2025 17:41 Відповісти
Ездят по без полезным встречам , россия ржет от этих встреч Зе и дыбилов команд Трампа. Президенту надо работать над программой ядерного оружия и пробивать оружие для Украины вместо поездок . Путин сказал , мира не будет пока идет продвижение и отжим территории
показати весь коментар
29.12.2025 17:59 Відповісти
АмеріканІдіот...
показати весь коментар
29.12.2025 19:29 Відповісти
Дід ї.анувся ...
показати весь коментар
29.12.2025 19:53 Відповісти
Сьогодні рудий бабуїн заявив, що "ми нанесли потужного удари по стратегічному об'єкту в Венесуелі, звідки виходять кораблі". Тільки Венесуела про це нічого не знає - Каракас мовчить
показати весь коментар
29.12.2025 20:55 Відповісти
Він спілкувався без перекладача ?Чи перекладач був від Віткофа?Саме так і могли перекласти слова ***** "я за працвєтающую украіну в саставє расіі"((((
показати весь коментар
29.12.2025 21:15 Відповісти
Щось мені здається, що Два нєЛоха розводять Одного Лоха....
показати весь коментар
29.12.2025 21:42 Відповісти
100%
показати весь коментар
30.12.2025 00:26 Відповісти
Зтули свого писка, про-путінске трапон-г*ндон!
показати весь коментар
29.12.2025 22:19 Відповісти
трамп **...й. тут врач нужен.
показати весь коментар
29.12.2025 23:22 Відповісти
электрику по очень низким ценам для украинцев - это Хйло очевидно говорил о фсбшных пытках. интересно о каких "других вещах"еще говорили - бесплатное жилье? охрана? диетическое питание? свежий воздух? совместная добыча редкоземельных металлов? военно-спортивные игры? национальная ходьба строем?
показати весь коментар
30.12.2025 00:13 Відповісти
Зупиніть землю...Зійду.
показати весь коментар
30.12.2025 06:16 Відповісти
Тут уже клініка у рижого. Хворе на голову і по ходу не виліковний.
показати весь коментар
30.12.2025 08:05 Відповісти
Нова реальність
показати весь коментар
30.12.2025 08:48 Відповісти
Просто *******!!!
показати весь коментар
30.12.2025 09:48 Відповісти
А може він дійсно їбан..тий?
Я не про ху..ла.
показати весь коментар
30.12.2025 10:15 Відповісти
Трамп ...: РФ "хоче, щоб Україна досягла успіху" і допоможе з відбудовою"
-------------------------------------------------------------------------------------------
Для этого не надо было объявлять войну и потерять миллионы человеческих жизней.
А насчет "відбудови", пусть пуйло сначала у себя в стране построит хотя бы систему канализации с унитазами.
А то его вооруженные придурки в Украине смотрят на унитазы украинцев как на золотое руно.
показати весь коментар
30.12.2025 10:20 Відповісти
Але для цього треба віддати Донбасс, Херсон, Запоріжжя.
показати весь коментар
30.12.2025 12:06 Відповісти
Для начала