9356 посетителей онлайн

Трамп после разговора с Путиным: РФ "хочет, чтобы Украина достигла успеха" и поможет с восстановлением

трамп

Лидер США Дональд Трамп рассказал о том, что диктатор РФ Владимир Путин якобы "хочет видеть успех" Украины. Кроме того, РФ якобы будет помогать в восстановлении Украины.

Об этом Трамп заявил на совместной пресс-конференции с президентом Владимиром Зеленским, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на "Европейскую правду".

Обещания Путина

У Трампа спросили, обсуждали ли они во время разговора с диктатором РФ, какую ответственность будет нести Россия за любую реконструкцию Украины после потенциального заключения мирного соглашения.

Да. И они будут помогать. Россия будет помогать. Россия хочет, чтобы Украина достигла успеха. Это звучит немного странно, но я объяснял Путину", - убеждает Трамп.

По словам американского президента, Путин якобы был "очень щедрым в своих чувствах по поводу успеха Украины", включая "поставку электроэнергии и других вещей по очень низким ценам".

Итак, сегодняшний звонок принес много хороших результатов", - заверил Трамп.

Разговор Трампа с Путиным

  • Напомним, что в воскресенье, 28 декабря, президент США Дональд Трамп провел телефонный разговор с диктатором РФ Владимиром Путиным перед запланированной встречей с президентом Украины Владимиром Зеленским.
  • Помощник Путина Юрий Ушаков заявлял, что телефонный разговор между лидерами государств длился 1 час 15 минут.

Встреча президентов Украины и США

Топ комментарии
+43
Свят-свят від таких помічників.
показать весь комментарий
29.12.2025 08:37 Ответить
+42
А який "успіх України" Росія хоче бачить? У поверненні в Російську імперію? А "допомагать Україні буде, в побудові концтаборів?
показать весь комментарий
29.12.2025 08:38 Ответить
+38
Це вже дно??? Чи ще щось чекати від доні з ******?
показать весь комментарий
29.12.2025 08:38 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
вкраїнчики
показать весь комментарий
29.12.2025 11:58 Ответить
трамп - не людина.
показать весь комментарий
29.12.2025 09:47 Ответить
Що він курить....!?
показать весь комментарий
29.12.2025 09:48 Ответить
Вовк бажає баранчику, який пручається, успіхів?!
Хто з них з'їхав з глузду?! Чи весь світ?! 😱
показать весь комментарий
29.12.2025 09:49 Ответить
А нахера Зеленский нужен был во Флориде физически? Что нельзя было всё обговорить по видео связи?
показать весь комментарий
29.12.2025 09:49 Ответить
рижий члєн -трахнутий на всю макітру,лікуйся дятел
показать весь комментарий
29.12.2025 10:56 Ответить
Таким же "щедрим" як баба юля, яка в 2009 році заключила "прекрасну угоду" з путіним і посадила нас на газову голку з зобов'язанням купівлі надлишкових об'ємів газу за завищеними цінами та ще й за принципом "бери або плати"?
показать весь комментарий
29.12.2025 09:54 Ответить
"Віримо"!!!
показать весь комментарий
29.12.2025 09:57 Ответить
Путін може казати правду тільки в тому випадку про відновлення України, якщо розглядати розвязану ним війну в Україні не бажання банально нас всіх вбити тому що він маніяк, а наприклад тиском на захід для зняття санкцій за віджатий Крим, за повернення знову у світову політику і спорт. Які істині цілі він переслідує можливо ми з часом все таки дізнаємось.
показать весь комментарий
29.12.2025 10:00 Ответить
цинічнійший покидьок , такий самий , як ***** і" найвеличніший лідор " **********
показать весь комментарий
29.12.2025 10:03 Ответить
Цинізм зашкалює..Бомбити міста кожен день та при тому бажати успіху..Трамп у це вірить.другим передає цю гидоту Замість того,що сказати-Перестань блюзнірствувати. Краще припини бомбити людей.,вбивати.
показать весь комментарий
29.12.2025 10:03 Ответить
Так, щодня "любуємося" на неприховане бажання путіна нам "допомагати" і "досягати успіху". З Донбасом вже майже "поміг", мабуть, дуже хоче ще "допомогти"???
показать весь комментарий
29.12.2025 10:10 Ответить
смотрите на фото : ну ДЛБ ,реальный (((
показать весь комментарий
29.12.2025 10:08 Ответить
А він таки реально іпанутий, той ваш Трамп...
показать весь комментарий
29.12.2025 10:10 Ответить
Як цей блдський цирк задовбав. Під цим американським пдром має земля горіти під ногами, щоб це падло пролетіло з виборами, а так ця мразота ще буде пздіти й далі який він пізділєр. Це мєрзость, це реально мєрзость
показать весь комментарий
29.12.2025 10:13 Ответить
Тобто, Trump always chickens out...знову. Замість спільного контролю над ЗАЕС, який був у плані Трампа - ***** нібито погодився продавати Україні ЕЕ з ЗАЕС і це трампон виставляє як "добру волю *****", хоча ***** просто відкинув цей пункт мирного плану.
показать весь комментарий
29.12.2025 10:15 Ответить
Як повторюється історія! Це вже було - індустріалізація, електрифікація і голодомор 1925 - 1933 роки. В далі 1939 .Хто забув?!
показать весь комментарий
29.12.2025 10:18 Ответить
ПОВІРИТИ В ДОПОМОГУ РАШИСТСЬКОГО ЗЛОЧИНЦЯ- КРОВОПИВЦІ, КОТРИЙ ВЖЕ МАЙЖЕ ВІДКУСИВ ОДНУ ВАШУ НОГУ, ЦЕ ВСЕ ОДНО.ЩО ПОВІРИТИ ,ЩО ВІН ВАС НЕ ЗЖЕРЕ ЦІЛКОМ ,А ВІДРОСТИТЬ ВАМ ВІДКУШЕНУ ВАШУ НОГУ ,ТА ЩЕ Й ЗАПЛАТИТЬ ВАМ ЗА ЦЕ ГРОШІ....ПУСТИТИ РАШИСТА ВБИВЦЮ В УКРАЇНУ З ЙОГО "ДОПОМОГОЮ", ЦЕ ВСЕ ОДНО ,ЩО ВПУСТИТИ РАШИСТСЬКУ СМЕРТЬ ДЛЯ УКРАЇНИ І УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ...
показать весь комментарий
29.12.2025 10:20 Ответить
Це руде таки точно ї... е.
показать весь комментарий
29.12.2025 10:24 Ответить
Господи! Прибери цього рудого ідіота із нещасної Землі!
показать весь комментарий
29.12.2025 10:25 Ответить
"Найбільшою перешкодою для визнання суверенності України є гіпноз самого імені Росія. Цей гіпноз треба розвіяти, особливо в Америці (Північні Штати) та Франції. Справу поділу Росії треба поставити як справу покою цілого світу, як справу європейської рівноваги та реально-матеріальної вигоди держав"
Петлюра С. З листа до прем'єра А. Лівицького від 14 травня 1922 р.
Цитата із книги Симона Петлюра, "Московська воша", закінчена Петлюрою в 1925 році незадовго до смерті та видана в Парижі як частина «Бібліотеки ім. С. Петлюри» у 1966 році (сама бібліотека української діаспори була заснована в 1926 році та відкрита в 1929 році в Парижі)
показать весь комментарий
29.12.2025 10:27 Ответить
Про "гіпноз самого імені Росія" це добре сказано.
Трамп в глибокому трансі.
показать весь комментарий
29.12.2025 12:00 Ответить
даун
показать весь комментарий
29.12.2025 10:27 Ответить
показать весь комментарий
29.12.2025 10:29 Ответить
Це ж вже було-"1 лют. 2021 р. - Україна купувала електроенергію в Росії з жовтня 2019-го по березень 2020 року після чотирьох років
показать весь комментарий
29.12.2025 10:31 Ответить
Ні в якому разі до нас не можна пускати росію із будь якими "благімі намєрєніямі"
показать весь комментарий
29.12.2025 10:36 Ответить
Й.бнутий виродок.
показать весь комментарий
29.12.2025 10:44 Ответить
Мабуть "увідєл мір в єго глазах"
показать весь комментарий
29.12.2025 10:45 Ответить
Не показуйте містеру Трампу третього "Аватара"! Йому не сподобається. Події фільму радикально не співпадають із поглядами та методами вирішення подібних "конфліктів" 47-м президентом США.
показать весь комментарий
29.12.2025 10:48 Ответить
Наш -дебіл, а американець-ідіот....
показать весь комментарий
29.12.2025 10:51 Ответить
сша у фашистської рашки на підхваті... дожилися...
показать весь комментарий
29.12.2025 10:58 Ответить
Тобто допоможе із відбудовою? Підари зобов'язані сплатити всі можливі і не можливі репарації і вони у себе на болотах зобов'язані всі ходити на колінах з сотню років. Ну на....й таких помічників як трамп.
показать весь комментарий
29.12.2025 10:59 Ответить
Чи воно дійсно дурне, чи тільки прикидується? Скоріше таки перше...
показать весь комментарий
29.12.2025 11:00 Ответить
Блин, ккк в том анекдоте про дракона и рыцаря: так кто ж тебе не давал водицы попить,😀
показать весь комментарий
29.12.2025 11:42 Ответить
В Мариуполе Путин активно помогает в восстановлении города - на месте снесенных разрушенных им домов строит ипотечное жилье для россиян и для картинки красит снаружи дома, которые внутри никто не прикасался. И после этого Трамбон пытается втюхать нам благородные желания этого окончательно свихнутого психа, если он еще и живой. Помните у Л.Н.Толстого пьесу "Живой труп"????....
показать весь комментарий
29.12.2025 11:47 Ответить
@ (в перекладі):

"Гітлер хоче бачити євреїв багатими і здоровими.

Трамп."
показать весь комментарий
29.12.2025 11:52 Ответить
Страница 2 из 2