3945 відвідувачів онлайн

Операція США у Венесуелі: Трамп заявив про удар по великому об’єкту

Трамп заявив про удар по об’єкту у Венесуелі

Президент США Дональд Трамп заявив про нанесення удару по великому об’єкту на узбережжі Венесуели. Деталі операції наразі не розголошуються.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це йдеться у матеріалі CNN.

Удар по об’єкту у Венесуелі

Журналісти, які поспілкувалися з американським президентом з'ясували, що удар було завдано по великому об’єкту або заводу, з якого виходили судна. За словами Трампа, зона забезпечення наркотиків більше не функціонує.

Президент Америки не уточнив, хто саме проводив операцію — збройні сили чи ЦРУ, пославшись на секретність деталей.

Президент США розповів, що удар було нанесено приблизно дві ночі тому, після чого відбувся великий вибух у портовій зоні, пов’язаній із завантаженням човнів наркотиками. Офіційних підтверджень з Венесуели наразі не надходило.

"Стався великий вибух у портовій зоні, де завантажують човни наркотиками. Зона забезпечення більше не існує", — зазначив Дональд Трамп.

Один американський чиновник підтвердив CNN, що йдеться про об’єкт, пов’язаний із наркотрафіком, але не надав додаткових подробиць.

"Карантин" венесуельської нафти 

Тим часом Білий дім наказав військовим зосередитися на "карантині" (блокаді) венесуельської нафти на період наступних двох місяців.

Про це пише агентство Reuters.

"Хоча військові варіанти все ще існують, основна увага зосереджена на тому, щоб спочатку використати економічний тиск шляхом запровадження санкцій, щоб досягти результату, якого прагне Білий дім", - цитує видання неназваного американського чиновника.

Що передувало

  • Нагадаємо, 10 грудня повідомлялося, що Сполучені Штати перехопили великий нафтовий танкер біля берегів Венесуели.
  • Судно Skipper перебувало під пильною увагою Вашингтона через зв’язки з іранськими енергетичними операціями.
  • У суботу, 20 грудня, США захопили ще один нафтовий танкер біля узбережжя Венесуели.
  • Згодом повідомлялося про захоплення ще одного - третього танкера.
Топ коментарі
+9
По великому? То це не трамп.
Якби це був трамп, то це був би: "найбільший з ударів по самому великому об'єкту який існує. На землі немає більш великого об'єкту і ми вдарили по ньому найкращою ************* та наймогутнішою зброєю яка є тільки в США. До мене дзвонили президенти усіх країн і питалися що це таке велике так потужно бумкнуло? Я відповів, що ми ще не починали, це був найбільший з уражених об'єктів яке знало людство. Дуже великий, непристойно великий. А якби я був президентом, то цього удару б не було."
показати весь коментар
29.12.2025 23:32 Відповісти
+8
Донні - ну нахіба ти вдарив по Валдаю, і тепер гониш на Українців?
показати весь коментар
29.12.2025 23:29 Відповісти
+3
Щонайменше три американські крилаті ракети https://www.unian.ua/world/lindsi-grem-senator-ssha-vistupaye-za-zahoplennya-korabliv-z-rosiyskoyu-naftoyu-13233171.html Tomahawk не досягли визначених цілей під час удару США по позиціях угруповання "Ісламська держава" (ІДІЛ) у Нігерії. Вранці після атаки місцеві жителі виявили уламки ракет і нерозірвані бойові частини.

Фотографії уламків https://x.com/easybakeovensz/status/2004803288353702362 опублікував дослідник конфліктів Тревор Болл, пов'язаний із групою журналістських розслідувань Bellingcat.

Удар був здійснений за наказом президента США Дональда Трампа, який раніше заявив про "потужний та смертоносний удар" по об'єктах ІДІЛ. Водночас повідомляється, що ракети впали, зокрема, в районі Оффа у штаті Квара, далеко від основних зон активності терористів.
показати весь коментар
29.12.2025 23:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
рудому обідно стало - укропи баньку хутіна на валдає спалили, а

МАГА - лох безпомічний

.
показати весь коментар
29.12.2025 23:42 Відповісти
Трамп безусловно ********. И шкура, продающая Украину путину. Но вот в том, что он расхерачит Венесуэлу, для нас прямой Профит. Россия там пасётся так же как и Китай. Больше не будут. Мадуро вовсю тянет мазу за Путиным, его вояки воюют против нас на Донбассе. Если Америка заберёт скважины у мадуро-нефть в мире, и кацапская в том числе станут дешевле. Что нам тоже на руку. Поэтому с паршивой рыжей овцы хоть шерсти клок.
показати весь коментар
30.12.2025 00:16 Відповісти
Не тільки Америка! Всі диктатури потребують "переможних війн" над слабшими противниками. Китайці "перемогли" Тібет, Туреччина "перемогла" слабку Грецію і загарбала частину Кіпру, кацапи загарбали Придністровя у Молдови, "перемогли" мікроскопічну Чечню і полізли на Україну яка в 28 разів територіально менша. Трамп відкрито погрожує Гренландії, Канаді, Мексиці, Венесуелі. Повний список забаганок США ще не оголошено і він буде зростати. Схоже що апетити США простягається на весь континент - Північну та Південну Америки... Невеличкі держави не можуть виділяти великі кошти на військові дослідження, виготовлення зброї та утримання великих армій. Єдиний спосіб протидії "великим" це розподіл праці та створення військових союзів. А ще ... тероризм та диверсії.
показати весь коментар
30.12.2025 00:19 Відповісти
Якщо чесно, якщо всі країни північної, центральної та південної Америки стануть штатами США, це добре.
показати весь коментар
30.12.2025 00:59 Відповісти
За декілька місяців з демократичної держави США стали диктатурою... Що далі? Далі лише експансія та екстенсивний шлях розвитку. А це війна з рештою світу - спершу економічна, ідеологічна, інформаційна і врешті бойові дії...
показати весь коментар
30.12.2025 01:17 Відповісти
показати весь коментар
29.12.2025 23:23 Відповісти
Хотіли нам продати,недолугі)
показати весь коментар
29.12.2025 23:30 Відповісти
Недолугий тут ти.
показати весь коментар
30.12.2025 01:00 Відповісти
Знищили завод по виробництву наркотиків? Наркотермінал? Завод по виробництву суховантажів для перевезення наркотиків?
показати весь коментар
29.12.2025 23:25 Відповісти
Донні - ну нахіба ти вдарив по Валдаю, і тепер гониш на Українців?
показати весь коментар
29.12.2025 23:29 Відповісти
а тепер трамп потужно вдарив по газону гольф-клубу мадури

.
показати весь коментар
29.12.2025 23:39 Відповісти
По великому? То це не трамп.
Якби це був трамп, то це був би: "найбільший з ударів по самому великому об'єкту який існує. На землі немає більш великого об'єкту і ми вдарили по ньому найкращою ************* та наймогутнішою зброєю яка є тільки в США. До мене дзвонили президенти усіх країн і питалися що це таке велике так потужно бумкнуло? Я відповів, що ми ще не починали, це був найбільший з уражених об'єктів яке знало людство. Дуже великий, непристойно великий. А якби я був президентом, то цього удару б не було."
показати весь коментар
29.12.2025 23:32 Відповісти
А Венесуела про це знає?
показати весь коментар
29.12.2025 23:32 Відповісти
Понеслась п..... по кочках!
показати весь коментар
29.12.2025 23:50 Відповісти
Ну і для чого там тримати авіаносне угрупованння? Щоб ловити танкери та пуляти інколи? На шо йдуть гроші платників подітків???
показати весь коментар
29.12.2025 23:51 Відповісти
На "понти"...
показати весь коментар
29.12.2025 23:58 Відповісти
По наколотих апельсинах вдарили, тепер всі ті авіаносні групи можна відправляти додому. Задачу зі знищення наркотовгівлі виконано, Трумп знову всіх спас
показати весь коментар
30.12.2025 00:06 Відповісти
Почав війну і зразу закінчив...все пі3дес ))) шнобелівську премію )))
показати весь коментар
30.12.2025 00:20 Відповісти
Для "премії миру" імені торговця смертю Шнобеля рахують тільки закінчені війни. Розпочаті - не рахуються.
показати весь коментар
30.12.2025 00:47 Відповісти