7673 відвідувача онлайн

Зеленський про "атаку" на резиденцію Путіна на Валдаї: Це фейк, ніхто туди не бив

Зеленський

Інформація про удари по валдайській резиденції диктатора Путіна –– це фейк, який вигадали самі росіяни для зриву мирних переговорів.

Про це заявив президент Володимир Зеленський, відповідаючи на питання журналістів, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Спростування фейку росіян

Голова держави припустив, з чим може бути пов’язаний фейк, запущений самими ж росіянами.

"Спробуймо подивитися, що відбулося. Удари по валдайській резиденції Путіна – це фейк, ніхто туди не був. Чи пов'язано це з санкціями? Може трішки пов'язано, але, на мій погляд, це більше пов'язано з тим, що була доволі успішна розмова і позитивна зустріч наших команд упродовж місяця. Фіналом якої була наша зустріч з президентом Трампом", - зазначив Зеленський.

Водночас у відповідь на питання, чи не пов’язано це зі спробою зірвати можливу передачу Україні далекобійних ракет "Томагавк", глава держави відповів, що не знає. Мовляв, він не хоче фантазувати.

"Я бачу тільки те, що є позитив від зустрічі, є позитив від підготовки документів. І є Росія, яка не хоче жодного позитиву ні для кого в цьому форматі. Тому вони роблять такі закиди. Це факт. А те, що вони били до цього по нашому кварталу, по Кабінету міністрів України, по Банковій, по цьому району. Вони щодня б'ють по всіх наших регіонах. Вони б'ють по людях, по дітях, по цивільній інфраструктурі. Не тільки ж по військових цілях. А вони ж виправдовують це тим, що там нібито військові. Де військові? В дитячих садочках?", - додав Зеленський.

Реакція інших країн

Глава держави відзначив, що найбільше у цій історії його засмутили заяви деяких країн, які засудили неіснуючі удари: 

"Знаєте що, якщо чесно, викликає нерозуміння і неприємні відчуття, – це те, що деякі представники, як Індія, Емірати, ще кілька держав засудили начебто наші удари дронів по резиденції Путіна, яких не було".

Що передувало?

  • Нагадаємо, глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що Україна дронами вдарила по резиденції Путіна у Новгородській області РФ в ніч проти 29 грудня. За його словами, РФ уже готує удар у відповідь, а переговорну позицію країна перегляне.
  • Президент України Володимир Зеленський згодом заперечив інформацію про нібито український удар по держрезиденції Путіна.
  • Президент США Дональд Трамп заявив, що ця інформація викликала у нього "велике обурення" і назвав можливу атаку "невчасною" в нинішніх умовах.
  • У МЗС України звернули увагу, що РФ досі не надала жодних доказів атаки.
  • У Кремлі вважають, що докази не потрібні.
  • Також у Путіна заявили, що позиція РФ щодо України після "атаки" стане жорсткішою.
Топ коментарі
+15
А Я як українець питаю - А ЧОМУ НЕ БИВ????

Володя чому не били? Чи тобі чхати що нація уже зменшилась вдвічі при тобі? - риторичне питання для еврея звичайно
показати весь коментар
30.12.2025 18:31 Відповісти
+8
Ніхто і не сумнівається!
Всі знають, що ти нікчема!
показати весь коментар
30.12.2025 18:34 Відповісти
+8
До речі, жодного уламку в кончі заспі!
За весь час бомбардувань.
показати весь коментар
30.12.2025 18:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А Я як українець питаю - А ЧОМУ НЕ БИВ????

Володя чому не били? Чи тобі чхати що нація уже зменшилась вдвічі при тобі? - риторичне питання для еврея звичайно
показати весь коментар
30.12.2025 18:31 Відповісти
його там не було
показати весь коментар
30.12.2025 18:33 Відповісти
судити Зеленського будуть за бездіяльність, за те що не бив, за те що не мобілізовував, за те що розформовував підрозділи які можуть бити!
показати весь коментар
30.12.2025 18:41 Відповісти
Бо зосередився на організації блекауту на москві
показати весь коментар
30.12.2025 18:54 Відповісти
Невже не зрозуміло що немає сенсу в цьому, не долетять туди жоден засіб ураження який в нас є, бо це найзахищений обєкт зараз на раші. Істеричка.
показати весь коментар
30.12.2025 19:38 Відповісти
Так, ці диванні вояки такі суворі
показати весь коментар
30.12.2025 20:40 Відповісти
путлєр сказав шоб ударити в відповідь
показати весь коментар
30.12.2025 18:31 Відповісти
До речі, жодного уламку в кончі заспі!
За весь час бомбардувань.
показати весь коментар
30.12.2025 18:36 Відповісти
А ти звідки знаєш? Тобі про всі уламки особисто допоповідають?
показати весь коментар
30.12.2025 20:42 Відповісти
вибачаюсь!
уламки знайшлися у чувака чи чувіхи під впн Garry #588614
показати весь коментар
30.12.2025 20:45 Відповісти
показати весь коментар
30.12.2025 20:48 Відповісти
Ніхто і не сумнівається!
Всі знають, що ти нікчема!
показати весь коментар
30.12.2025 18:34 Відповісти
Обісралася гундоса зе!гніда!!!
Мовчи, ****! За розумного зайдеш!

Отаке падло плазує перед трампом та ******, вирішує долю цілої, чужої для нього нації!
показати весь коментар
30.12.2025 18:35 Відповісти
Зеленський заявив, що Україна обговорює з США присутність їхніх військ, як гарантію безпеки
показати весь коментар
30.12.2025 18:38 Відповісти
Трамп сказав, що друг Владімір (*****) хоче скорішої перемоги України та миру.
А якесь падло спалило Валдай, та зірвало всі домовленості.
От, як так?
показати весь коментар
30.12.2025 18:46 Відповісти
Який ж дбл...
показати весь коментар
30.12.2025 18:36 Відповісти
"Дружній вогонь",
показати весь коментар
30.12.2025 18:38 Відповісти
Може хтось і бив. Наприклад, самі кацапи, які тільки й роблять, що протягом всього свого існування влаштовують провокації.
Совєтській мальчік Вова Зе просто нє_в_курсє.
показати весь коментар
30.12.2025 18:41 Відповісти
Може "вагнеровці за пригожина мстять,або РДК за свого командира, тай ворогів у пуйла по світі не мало. Я думаю,як би продавали білети на шоу "потримати Пуйла за горло" то черга вистроїлася на кілька років вперід
показати весь коментар
30.12.2025 18:47 Відповісти
Бо є домовленість- " воюють халопи" а взірці ведуть бої на картах вдома " у центрАх решений"
показати весь коментар
30.12.2025 18:42 Відповісти
То ще й тепер виправдовуватися ? Я просто в шоці,навіщо так принижуватися. Ну можна було сказати,що дрони продаються в воєнторзі і кожен може собі купити,а якщо і били,то це російські ополченці,або привид прігожіна, а ми то ще навіть нічого не починали
показати весь коментар
30.12.2025 18:43 Відповісти
То за звичкою, рефлекс як у собаки Павлова.
показати весь коментар
30.12.2025 18:48 Відповісти
То рефлекси коли півжиття працюєш в РФ і на РФ і ще недавно заглядав і бачив мир у задній частині Путіна.
показати весь коментар
30.12.2025 18:51 Відповісти
А по юрті Шойгу теж ми попали?
показати весь коментар
30.12.2025 18:44 Відповісти
Прицілились, але осечка.
показати весь коментар
30.12.2025 18:49 Відповісти
На таке лайно дрона шкода,воно і так наказане вже природою, що родилося таке убоге.
показати весь коментар
30.12.2025 18:59 Відповісти
Що за "виправдовування перед старшим братом"?
показати весь коментар
30.12.2025 18:50 Відповісти
Вони 2 сапога пара з Трампом.
показати весь коментар
30.12.2025 18:54 Відповісти
Ще б сказав "Я категорично заборонив до мого Шефа й близько наближатись!"
показати весь коментар
30.12.2025 18:55 Відповісти
Це фейк, ніхто туди не бив )) Джерело: https://censor.net/ua/n3593124
Так ото ж і погано !! Скільки вже можна на це чекати ?
показати весь коментар
30.12.2025 19:10 Відповісти
Мені дивно, чому (при всій моїй зневазі до кварталівської тусовки і ії провідного гравця на роялі) обговорюють як винуватця лише його, забуваючи і про справжнього, не до порівняння, ворога - путіна, і його бидлоту, яку чомусь називають "народом", і на жаль насправді дебільного президента країни, яка до нього вважалася взірцем демократії? Не зе, і ані його попередник, і мабуть навіть не всі президенти України, як би до них не ставилися, навряд чи незалежно від свого особистого менталітету і бажання могли б змінити, перевиховати, не знаю, як ще сказати, але багатовікову схибленість манією величі, і не лише всіляких путлерів, а на жаль переважної більшості населення оцієї втраченої для цивілізованого світу території, яку називають "росією", до речі теж, як все, із вкраденим навіть ім'ям країни.
показати весь коментар
30.12.2025 19:13 Відповісти
Пуйло дуже переживав за дітей і Кабаєву бо її будинок рядом з резиденцією бункерного,хоча те що вони заявили то фейк.
показати весь коментар
30.12.2025 19:30 Відповісти
Окурок звернувся до першоджерела -Майніла. Сталіну сподобався Глейвіц, то теж розіграли виставу. Фінни заперечували будь-яку артилерійську стрільбу в тих районах. Але ноту НКіД викотив і почалося вторгнення.
А це спроба натравити главу театру маріонеток Рудого Донні особисто на Україну.
показати весь коментар
30.12.2025 19:44 Відповісти
Рудий підер²с повірив словам вбивці мільйонів *****,а не власній,найбільшій,найтехнологічнішій американській розвідці це раз.І два - а хто сказав,що хйло не ціль?(((
показати весь коментар
30.12.2025 19:53 Відповісти
Зебоневтік пепелякався за такі діі ,
навіть більше ху#ла
Ох і притирок 😡
показати весь коментар
30.12.2025 19:58 Відповісти
показати весь коментар
30.12.2025 20:12 Відповісти
Ішак виправдовується перед ******.
показати весь коментар
30.12.2025 20:50 Відповісти
Ссикло і пишається цим.
показати весь коментар
30.12.2025 23:09 Відповісти