11325 відвідувачів онлайн

США не знайшли доказів атаки України на резиденцію Путіна, - Трамп

США відкинули заяви РФ про атаку України на Путіна

Президент США Дональд Трамп повідомив, що американські спецслужби не підтвердили російські звинувачення щодо атаки дронів на резиденцію Путіна в Новгородській області.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише  Associated Press.

Очільник Білого дому під час спілкування з журналістами заявив,  що після перевірки офіційними особами США встановлено: Україна не атакувала резиденцію.

"Ми не віримо, що це сталося, тепер, коли нам вдалося це перевірити",  - зазначив Трамп.

Що відомо про "атаку" дронів на резиденцію Путіна?

  • Нагадаємо, глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив, що Україна дронами вдарила по резиденції Путіна у Новгородській області РФ в ніч проти 29 грудня. За його словами, РФ уже готує удар у відповідь, а переговорну позицію країна перегляне.
  • Президент України Володимир Зеленський згодом заперечив інформацію про нібито український удар по держрезиденції Путіна.
  • Президент США Дональд Трамп заявив, що ця інформація викликала у нього "велике обурення" і назвав можливу атаку "невчасною" в нинішніх умовах.
  • У МЗС України звернули увагу, що РФ досі не надала жодних доказів атаки.
  • У Кремлі вважають, що докази не потрібні.
  • Також у Путіна заявили, що позиція РФ щодо України після "атаки" стане жорсткішою.
Топ коментарі
+16
Американці ******** Мадуро, а ми ******** єнота з Херсона", - кацапські Z блогери (c)
показати весь коментар
05.01.2026 07:18 Відповісти
+13
Додіку, то тебе ***** у дурні пошило.
показати весь коментар
05.01.2026 07:06 Відповісти
+10
я правильно понимаю, что Трамп "был шокирован" информацией о нападении украинских дронов на резиденцию пуйла (и даже инициировал целую проверку этой информации), но уже через несколько дней сам бомбил Каракас и похищал Президента другой страны ?
показати весь коментар
05.01.2026 08:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
І шо?
показати весь коментар
05.01.2026 06:52 Відповісти
І те що сьогодні стратегам кацапів наказали не стріляти - москва боїться
показати весь коментар
05.01.2026 06:54 Відповісти
Знову прокинолусь. Ти під обстрвлами посидь спочатку. Й не вилазь звідти, куди послане. Відвали, зайвехромосомне.
показати весь коментар
05.01.2026 07:48 Відповісти
Ти незадоволена тим що ту-95 не обстріляли Україну?
показати весь коментар
05.01.2026 08:01 Відповісти
Я незадоволена тим, що ти ще не в психарні.
показати весь коментар
05.01.2026 09:37 Відповісти
"Ми не віримо, що це сталося, тепер, коли нам вдалося це перевірити", - зазначив Трамп.
Іншими словами, пуйло знов набрехав тобі.
показати весь коментар
05.01.2026 07:50 Відповісти
+++
Из соображений национальной безопасности аналитический сайт №1 Украины не полностью выложил цитату президента Америки:
Отвечая на вопрос о сообщениях об ударе Украины по резиденции Владимира Путина, президент США Трамп сказал, что не верит в то, что такой удар произошел (фактически повторив озвученную ранее прессой версию ЦРУ), и при этом заявил, что «что-то произошло поблизости», но в целом доверяет Путину, потому что "на данный момент никто ничего не знает".
показати весь коментар
05.01.2026 10:19 Відповісти
А де лендліз для України, доречі? Де томагавки?
показати весь коментар
05.01.2026 06:53 Відповісти
Томагавки на складах в Луизиане
показати весь коментар
05.01.2026 07:03 Відповісти
А чого не в Неваді, розумнику ❓
показати весь коментар
05.01.2026 07:05 Відповісти
Щодо лендлізу - питання до Байдена.
показати весь коментар
05.01.2026 07:10 Відповісти
Не тільки. Його ж весь конгрес голосував.
показати весь коментар
05.01.2026 07:11 Відповісти
Де? В країні ОЗ!
показати весь коментар
05.01.2026 07:33 Відповісти
Від ленд-лізу відмовилися Зеленський і Єрмак. Не чули?
показати весь коментар
05.01.2026 08:34 Відповісти
не бреши !
показати весь коментар
05.01.2026 08:43 Відповісти
брешеш ти; інакше показав би проект міждержавного договору на лендліз, направленого ОПою в БД.
показати весь коментар
05.01.2026 08:52 Відповісти
я так розумію ти в ермака під столом сидів ? сонний Джо не збирався по справжньому озброювати Україну , все давалось з піпетки зі зривами строків постачання . наведу приклад з Абрамсами коли 30 іржавих танків їхали більше 9 місяців .
показати весь коментар
05.01.2026 09:18 Відповісти
дебіл ти, хоч танки справді, були іржаві - але це була політика Байдена: надавати Україні списану зброю для утилізації на полі бою. А тому така зброя мала пройти чи не капремонт перед відправкою; і танки - теж. В СЩА до біса такої зброї, і морально і фізично застарілої (але яку хочуть придбати чи не половина країн світу) - та Трамп припинив такі поставки саме для України.
показати весь коментар
05.01.2026 09:31 Відповісти
А лендліз до старих танків жодним боком не тулиться; це ти суперечку по фактам заводиш на манівці - типова тактика троля з ОПи. Тому далі на манівці з а тобою йти відмовляюсь.
показати весь коментар
05.01.2026 09:34 Відповісти
"Єрмак пояснив, чому ленд-ліз для України не запрацював. За словами глави ОП, як тільки Україна розумітиме, що їй потрібен ленд-ліз і це виправдано, він запрацює, а для використання цієї програми немає жодних запобіжників і перешкод.
"Ленд-ліз обов'язково запрацює для України. Однак, не варто забувати про економіку, оскільки програма не є безкоштовною. Про це заявив керівник Офісу Президента Андрій Єрмак в інтерв'ю Forbes. "Ленд-ліз - не безплатна допомога. Сьогодні все, що отримуємо, ми отримуємо як допомогу. Наразі Україна не зможе оплачувати всі постачання зброї, треба ще не забувати про економіку, держава сплачує пенсії та заробітні плати", - заявив Єрмак."
показати весь коментар
05.01.2026 10:04 Відповісти
хто такий єрмак ? він чиновник США ? саме американці винні в тому що Україна не отримала зброю ! а обмеження про застосування іноземної зброї це не забаганка сонного Джо ? всі ці пояснення єрмаків це прикривання власної дупи і оправдання власного безсилля вплинути на позицію партнерів . по Ленд Лізу Україна мала отримати нову зброю ,а не стару і списану і наносити удари по кацапії на власний розсуд . американцям не потрібна перемога України не вже досі не дійшло ?
показати весь коментар
05.01.2026 10:30 Відповісти
Коли Байден 9 травня 2022 року підписав закон про ленд-ліз і потім відмовився його виконувати, де ви всі були? Ви дружно заявляли, що ленд-ліз Україні не потрібний, бо його доведеться повертати. А на шару і чайна ложка допомоги від Байдена солодка. Після закінчення терміну дії закону про ленд-ліз 30 жовтня 2023 року конгресмени у 2024 та 2025 роках подавали законопроекти про продовження його дії, але вони були відхилені більшістю голосів. Який стосунок до цього має Трамп?
показати весь коментар
05.01.2026 10:00 Відповісти
шо перший раз він тебе дурить
показати весь коментар
05.01.2026 07:01 Відповісти
Це перша констатація від Трампа того факту, що пуцин його таки дурить.
показати весь коментар
05.01.2026 07:38 Відповісти
Якби він був Президентом, він би не був лохом
показати весь коментар
05.01.2026 07:47 Відповісти
Куба заявила, що 32 її громадян загинули під час вивезення Мадуро з Венесуели
показати весь коментар
05.01.2026 07:03 Відповісти
а кацапів скільки ?
показати весь коментар
05.01.2026 07:04 Відповісти
двері металеві порізали газовими різаками
показати весь коментар
05.01.2026 07:06 Відповісти
Мадура своє отримав від США!
1. ему объяснили что он и его жена крышевали наркотрафик используя государственную власть
2. ему предложили оставить пост в обмен на снятие обвинений
3. его не похитили, а задержали после предупреждения и доставили в суд.
4. ему дали время на ознакомление с обвинениями с его адвокатами.
5. ещё в 2015 году при Обаме, Венесуэла была объявлена угрозой нац. безопасности США из за крышевания наркотрафика

Да, соглашусь что есть нарушение международного права.

Однако страну не захватывали, власть передана легитимному вице-президенту, войск США на территории Венесуэлы нет,
разрушений городов нет, жертв среди гражданского населения нет.
Главное что в ходе СВО США Унитазы, стиральные машины, ТВ итп не тронуты
--
PS
За всю историю войн США потеряли меньше человеческих жизней чем из за передозировок
сегодня теряются жизни людей средний возраст которых 32 года.
Если Ковид унёс жизни людей средний возраст которых более 65 лет ( т.е. по сути пенсионеров),
то 32- это возраст работоспособного челове
показати весь коментар
05.01.2026 08:52 Відповісти
показати весь коментар
05.01.2026 10:01 Відповісти
Несмотря на публичный тон, Родригес легла под Трампа ОТ ОЛЕГ ПОНОМАРЬ Источник: https://www.ponomaroleg.com/nesmotrya-na-publichnyj-ton-rodriges-legla-pod-trampa/
показати весь коментар
05.01.2026 10:36 Відповісти
Додіку, то тебе ***** у дурні пошило.
показати весь коментар
05.01.2026 07:06 Відповісти
багато разів
показати весь коментар
05.01.2026 07:07 Відповісти
Віцепрезидентка Венесуели змінила тон і закликала США до "співпраці"
показати весь коментар
05.01.2026 07:08 Відповісти
Американці ******** Мадуро, а ми ******** єнота з Херсона", - кацапські Z блогери (c)
показати весь коментар
05.01.2026 07:18 Відповісти
...сначала был унитаз....
показати весь коментар
05.01.2026 08:59 Відповісти
Бл. цирк містечкових унтерменшів з Кривого Рога. Виявляється, зеленим хенералам не можна атакувати самого Путіна, тому що, е-е-е, ну тому що комплекс меншовартості потомственних малоросів.
показати весь коментар
05.01.2026 07:52 Відповісти
Та яких там малоросів? То інша категорія населення…
показати весь коментар
05.01.2026 10:32 Відповісти
Керівник меморіалу пам'яті жертв Голокосту 🇮🇱 "Яд Вашем" Дані Даян заявив, що "в Україні були не лише жертви Голокосту, українці також були співучасниками, а в деяких випадках і Головними Винуватцями". Посол нашої 🇺🇦 країни в Ізраїлі Євген Корнійчук https://www.obozrevatel.com/ukr/politics-news/**********-slova-posol-v-izraili-vidreaguvav-na-antiukrainsku-zayavu-golovi-memorialu-golokostu.htm відреагував
показати весь коментар
05.01.2026 08:29 Відповісти
Ну вони таке і про поляків, наприклад, теж казали...
показати весь коментар
05.01.2026 08:57 Відповісти
То їх тіпає, що до Умані приїхати до Цадика на Рош Га-Шан приїхати бояться.
показати весь коментар
05.01.2026 09:46 Відповісти
И правильно говорили так и было!И выдавали и в польском ГЕТТО работали и убивали даже после того ,как война закончилась.Целое село вырезали исторический факт.Только поляки не хотят об этом вспоминать а вот о Волыни хотят и привезти к украинцам имеют!
показати весь коментар
05.01.2026 10:55 Відповісти
Претензии
показати весь коментар
05.01.2026 10:57 Відповісти
Но это правда украинцы так же сотрудничали с немцами и в Киеве именно они собирали людей в Бабьем Яру и расстреливали это в архивах Германии и доку съёмки.А также Украинцы спасали Евреев.Тоже самое было в Литве и Эстонии и Польше!Есть разные люди и в Германии тоже прятали у себя и рисковали своими жизнями и в Голландии.Что в этом странного,что в Украине были полицаи !От таких людей никто не застрахован.Украинцы не исключение.Более того евреи в Германии выдали более 30тыс евреев, чтобы самим остаться живыми ,но их потом тоже расстреляли последними.Тоже такой докум.фильм был
показати весь коментар
05.01.2026 10:51 Відповісти
Таки видавив з себе, що ка@апи тебе намахали
показати весь коментар
05.01.2026 08:42 Відповісти
показати весь коментар
05.01.2026 08:52 Відповісти
я правильно понимаю, что Трамп "был шокирован" информацией о нападении украинских дронов на резиденцию пуйла (и даже инициировал целую проверку этой информации), но уже через несколько дней сам бомбил Каракас и похищал Президента другой страны ?
показати весь коментар
05.01.2026 08:54 Відповісти
показати весь коментар
05.01.2026 09:14 Відповісти
Странно, а зачем он менял главу Пентагона? Раз друг сказал была - значит в чипе координаты совпадают
показати весь коментар
05.01.2026 08:56 Відповісти
Так нахіба ти це озвучував на весь світ??? А на питання про докази казав, що тобі про це розповів *****??? Не міг дочекатися підтвердження?

Але найбезглуздіше у цій ситуації виглядають індія, пакистан та оае
показати весь коментар
05.01.2026 09:12 Відповісти
Ах ты лживое *****.
Это врешь ты мне на зло?
показати весь коментар
05.01.2026 09:16 Відповісти
Ну то й що? Все одно Путлер "гарний хлопець, який прагне миру". Славімо його...