10787 відвідувачів онлайн

Зеленський прибув із візитом на Кіпр, - ОП

Зеленський на Кіпрі

Сьогодні, 7 січня 2026 року, президент Володимир Зеленський прибув з візитом до Республіки Кіпр.

Про це повідомили в Офісі Президента, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Президент на Кіпрі", - поінформував речник глави Української держави Сергій Никифоров.

Більше інформації щодо візиту глави держави на цю мить не відомо.

Що передувало?

  • Раніше повідомлялося, що Кіпр чекає Зеленського 7 січня на відкритті свого головування в Раді Євросоюзу.
  • Напередодні Зеленський прибув до Парижу для участі в засіданні "Коаліції охочих".
  • Окрім того, він провів зустріч із Макроном та заявив про важливі політичні кроки.

Засідання "Коаліції охочих"

  • Як повідомлялося, "Коаліція охочих" уклала Паризьку декларацію щодо гарантій безпеки для миру в Україні.
  • Нагадаємо, за результатами зустрічі "Коаліції охочих" у Парижі президент України Володимир Зеленський підписав із лідерами Франції та Великої Британії Декларацію про наміри розгорнути в Україні багатонаціональний військовий контингент після досягнення припинення вогню.
Топ коментарі
+28
Правильно , Владімсанич, довіряй але перевіряй, офшори потребують постійного контролю
показати весь коментар
07.01.2026 09:42 Відповісти
+17
Коли воно мандрує, чекай біди в Україні.
показати весь коментар
07.01.2026 09:44 Відповісти
+17
Щож за кошти платників податків та допомогу зарубіжних спонсерів можна розїжати от тільки користі ніякої.
показати весь коментар
07.01.2026 09:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сподіваюся на ґарантії безпеки.
показати весь коментар
07.01.2026 09:41 Відповісти
Про які гарантії безпеки ми сьогодні говоримо, коли міжнародне право зникло? Україні протрібен ще один папірець, який нічого не вартий? Сподівайтеся, що Боневтік Позорно-Брехливий через референдум не віддать ворогу Донецьку, Луганську, Запорізьку і Херсонську області і щоб світова спільнота змусила ворога відшкодувати все, що він тут наробив.
показати весь коментар
07.01.2026 09:52 Відповісти
Із ґарантіями безпеки від Кіпру дипломатична позиція України істотно посилиться.
показати весь коментар
07.01.2026 11:44 Відповісти
і шо його по світу носить,як самашедшого..
показати весь коментар
07.01.2026 11:43 Відповісти
Правильно , Владімсанич, довіряй але перевіряй, офшори потребують постійного контролю
показати весь коментар
07.01.2026 09:42 Відповісти
показати весь коментар
07.01.2026 10:06 Відповісти
Коли воно мандрує, чекай біди в Україні.
показати весь коментар
07.01.2026 09:44 Відповісти
Все шукає "звідки не видають"?!
показати весь коментар
07.01.2026 09:45 Відповісти
Щож за кошти платників податків та допомогу зарубіжних спонсерів можна розїжати от тільки користі ніякої.
показати весь коментар
07.01.2026 09:46 Відповісти
Аудіт своїх офшорниз рахунків!
показати весь коментар
07.01.2026 09:47 Відповісти
Чекаємо розгортання в Україні потужного спецназу з Кіпру?💪
показати весь коментар
07.01.2026 09:47 Відповісти
плануе там сховатися разом з вкраденим
показати весь коментар
07.01.2026 09:48 Відповісти
Поїздка на Кіпр для нього, це як для нас зайти на мобільний банкінг для перевірки стан рахунків.
показати весь коментар
07.01.2026 09:48 Відповісти
в буковель значить не захотів? ларнака - пляс 18 нормально, проти киева.
показати весь коментар
07.01.2026 09:49 Відповісти
а там і Оман поряд
показати весь коментар
07.01.2026 09:52 Відповісти
І куди ж без своїх потертих гопняцьких штанів.
показати весь коментар
07.01.2026 09:53 Відповісти
Я ніколи не вірнив і не вірю, що ці поїздки Зеленського хоч на 1% принесуть щось коричне для України. Виключно піар, понти і здача наших інтересів та використання рерурсів на літак, обслугу, непогано пожрати і пазуватьи перед какмерами світових медщіа в мілітарі, який і дня не служив у війську.
показати весь коментар
07.01.2026 09:54 Відповісти
Це набагато краще, ніж сидіти під обстрілами у Києві.
показати весь коментар
07.01.2026 10:09 Відповісти
А до чого тут Україна, турист про відпочинок думає, а може зустрітися хоче з тими кто збіг від відповідальності за скоєне. В Україні він собі таке дозволити не може
показати весь коментар
07.01.2026 10:10 Відповісти
Ну нахіба?!
Ну що воно там забуло? Що державі з того? В держави сьогодні нема ніяких проблем, щоб президент подорожував?!
Чи то скумбрія не хоче за власні (в нас вкрадені, правда) кошти туда з`їздити, економить?
показати весь коментар
07.01.2026 09:55 Відповісти
Може він хоч трохи відпочити от туристичних поїздок по всьому світу
показати весь коментар
07.01.2026 10:06 Відповісти
Оманська Гнида прилетіло вкрадене бабло проконтролювати
показати весь коментар
07.01.2026 09:56 Відповісти
Слава Богу, сьогодні перестановок не буде.
показати весь коментар
07.01.2026 10:05 Відповісти
Колись Валерію Леонтьєву глядачі кричали : Валєра, куда уєхал цирк?..
показати весь коментар
07.01.2026 10:07 Відповісти
показати весь коментар
07.01.2026 10:11 Відповісти
гундоса зе!гніда в паніці мотається по світу у пошуках притулку!!!!
перевіряє свої рахунки, бо отримав чорну мітку від трампа.
бо одна справа прихистити якогось міндіча, з умовою що всі гроші переведуться в банк ізраїлю, інша справа ховати таку всрату зашкварену пику, як коломойський чи зеленський.
показати весь коментар
07.01.2026 10:10 Відповісти
Офшори свої перевіряє?
показати весь коментар
07.01.2026 10:11 Відповісти
заодно поповнює рахунок
показати весь коментар
07.01.2026 13:21 Відповісти
точніше сказати - прибув з гастролями на Кіпр.
показати весь коментар
07.01.2026 10:30 Відповісти
Навіщо? Навіщо, я питаю всі ці поїздки які закінчуються марнотрацтвом і і нічим в плані захисту України?
Вже тошно.
«США не підписали спільну декларацію "коаліції бажаючих" щодо гарантій безпеки Україні, а з фінального тексту вилучили будь-які письмові зобов'язання Вашингтона - Politico
США не приєдналися до фінальної заяви лідерів у Парижі, яку підписали європейські союзники України, пише Politico.
Видання пише, що з початкового проекту декларації прибрали пункт, за яким США мали "підтримати сили у разі нападу" та надавати "розвідувальну і логістичну допомогу".
Попри це, лідери Європи і США публічно заявили про "надійні безпекові гарантії" і "єдність" у підтримці України під час зустрічі в Парижі.
І знов по нулям. Пливли пливли і на берегу всралися.» тг канал банкова
показати весь коментар
07.01.2026 10:34 Відповісти
От посилання на Ролітико
https://www.politico.eu/article/europe-us-ukraine-peace-deal-russia-paris-ceasefire-allies/
показати весь коментар
07.01.2026 10:49 Відповісти
Доки це безтолкове чмо безрезультатно, за народний кошт, буде вештатись світом?
показати весь коментар
07.01.2026 10:44 Відповісти
Доки буде мати стабільну електоральну підтримку більше 50% у мудрого народу
показати весь коментар
07.01.2026 11:08 Відповісти
Втомилася людина. Декілька днів меблі у будинку пересував.
Нехай відпочине.)
показати весь коментар
07.01.2026 10:52 Відповісти
Просрочений устроїв собі гастролі міліарди ховає які намародерив зі своїм шобло фсбешним
показати весь коментар
07.01.2026 10:55 Відповісти
Вирішив перевірити стан справ у своїх офшорах перед неминучою втечею?
показати весь коментар
07.01.2026 11:01 Відповісти
Ніхто, непомітив, його доволі дивну поведінку, що він майже весь минулий рік прокатався, тепер і у цьому році тільки й робить що катається по різним країнам, нахіба тоді ті дипломати в тих країнах, якщо Зеленський сам катається і щось там домовляється, це клініка якась, або він недовіряє тим кого порозставляв на посадах, або тупо боїться, що якщо більше декількох днів у Києві чи десь в Україні сидітиме, то його прикінчать або свої або росіяни.
показати весь коментар
07.01.2026 14:13 Відповісти