11573 відвідувача онлайн

Зеленський обговорив із Кубраковим надзвичайну енергетичну ситуацію в Україні

Зеленський та Кубраков

Президент Володимир Зеленський провів зустріч з радником міністра оборони, ексміністром інфраструктури Олександром Кубраковим.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це глава держави повідомив у соцмережах.

Про що говорили?

Президент акцентував: важливо, що всі в команді України готові працювати разом і максимально ефективно заради спільних результатів.

"Обговорили деякі аспекти надзвичайної енергетичної ситуації в українських містах і громадах, перспективи нашої співпраці з партнерами заради посилення стійкості та інфраструктурного розвитку України. Є речі, які готуємося реалізувати", - додав Зеленський.

Раніше Кубраков обіймав посаду віцепрем’єр-міністра з відновлення - міністра розвитку громад, територій та інфраструктури.

9 травня 2024 року Верховна Рада ухвалила постанову про звільнення Кубракова з цієї посади.

Ситуація в енергетиці

Топ коментарі
+14
Сначала цей поц створює ситуацію, а потім під камери та аплодисменти тисяч проплачених ботів, з цією ситуацією потужно "бореться" - роздає команди, влаштовує селекторні наради, все це з озабоченим хлєбалом ... А вкрадені у українців Міндічем мільярди тим часом вже давно прилаштовані в офшорах та крипті...
показати весь коментар
16.01.2026 19:28 Відповісти
+11
Зеля, так коли там вже буде обіцяний тобою блекаут в моцкві? Чи фламінги полетіли в Ізраїль а більше в тебе карт немає?
показати весь коментар
16.01.2026 19:13 Відповісти
+8
А він із кухаркою дЄрмака ще не зустрічався? Не обговорювали меню на день...?
показати весь коментар
16.01.2026 19:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А він із кухаркою дЄрмака ще не зустрічався? Не обговорювали меню на день...?
показати весь коментар
16.01.2026 19:08 Відповісти
треба було наєма з хламіндічами запросити,чого досвіду пропадати.....специалісти широкого профілю
показати весь коментар
16.01.2026 19:28 Відповісти
Зеля, так коли там вже буде обіцяний тобою блекаут в моцкві? Чи фламінги полетіли в Ізраїль а більше в тебе карт немає?
показати весь коментар
16.01.2026 19:13 Відповісти
Ну-да, обговорив... Тебе хрін переговориш
показати весь коментар
16.01.2026 19:20 Відповісти
Мы с корешами,на кухне,обговорили тоже самое.
показати весь коментар
16.01.2026 19:21 Відповісти
посиділи,поржали.....добре провели час
показати весь коментар
16.01.2026 19:29 Відповісти
Ещё бы зарплату с бюджета выдали и фотки красивые нашей компании на цн выставили,было бы вообще чудово.
показати весь коментар
16.01.2026 19:34 Відповісти
Сначала цей поц створює ситуацію, а потім під камери та аплодисменти тисяч проплачених ботів, з цією ситуацією потужно "бореться" - роздає команди, влаштовує селекторні наради, все це з озабоченим хлєбалом ... А вкрадені у українців Міндічем мільярди тим часом вже давно прилаштовані в офшорах та крипті...
показати весь коментар
16.01.2026 19:28 Відповісти
Ну он так уже шашлыки празднует четыре года. Как показала практика - Украинцам именно это и надо. Президент-борец, а не президент-решающий проблемы.
показати весь коментар
16.01.2026 19:34 Відповісти
И самое страшное
Все говорят - ОН ЗАКОННЫЙ ПРЕЗИДЕНТ
А мы должны терпеть
То есть миллионы должны терпеть
Этого проворовавшегося нарика, который предал Украину еще в Омане!!!!!
И это считается нормальным?
А я вот считаю нормальным
Когда проворовавшийся нарик сидит на зоне
Или его просто как Чашеску поставят к стенке
Зеленский принёс беды Украине
Больше чем Чаушеску Румынии - в разы!!!!!
Не нравится мне жить по законам
Которые на стороне изменников и воров
показати весь коментар
16.01.2026 20:01 Відповісти
З мідічем не обговорив? Чому?
показати весь коментар
16.01.2026 19:30 Відповісти
показати весь коментар
16.01.2026 19:31 Відповісти
а (вибачаюсь) коли Зе каже "в команді України", він має на увазі жіночій кьорлінг чи то ребредінг ОПи Презедента?
показати весь коментар
16.01.2026 19:36 Відповісти
... провів зустріч з радником міністра оборони, ексміністром інфраструктури ...
И до каких пор нам это дерьмо будут впаривать?
показати весь коментар
16.01.2026 19:37 Відповісти
Потужно обговорив?
показати весь коментар
16.01.2026 19:38 Відповісти
а че со своим кентом миндичем не обсудили вместе? желательно в тюряге
Или еще лучше на каштане на Крещатике
показати весь коментар
16.01.2026 20:12 Відповісти
Якщо вже колишнього фаворита, що попав в немилість через "підозрілі" звязки
показати весь коментар
16.01.2026 20:20 Відповісти
https://t.me/ShrikeNews/27784 Роман Шрайк:

Последнее время Зеленский систематически встречается с людьми, которых сам же и выпер под влиянием Ермака: с Кулебой (Дмитрием), Залужным, а теперь вот с Кубраковым.

Тот же Кубраков считался эффективным управленцем, но Ермак в очередной раз нашептал в уши.

Имхо, Зеленский таким образом перезагружает отношения с пострадавшими и демонстрирует совместными фотками «конец эпохи Ермака».

**************
Готується до виборів
показати весь коментар
16.01.2026 20:23 Відповісти