7588 відвідувачів онлайн

3419 багатоповерхівок у Києві залишаються без тепла після аварійної ситуації в енергосистемі, - Кличко

Понад 3400 багатоповерхівок Києва без тепла

Станом на вечір суботи, 31 січня, у Києві після аварійної ситуації в енергосистемі без опалення залишаються 3419 багатоповерхівок.

Про це повідомив міський голова столиці Віталій Кличко, інформує Цензор.НЕТ.

Триває відновлення після аварійної ситуації

За його словами, Київ поступово відновлює системи життєзабезпечення міста після аварійної ситуації в енергосистемі України.

"Аварія призвела до зупинки роботи систем водо- та теплопостачання міста. На лівому березі постачання води вже відновили. Наразі на пониженому тиску система водопостачання працює в Голосіївському, Печерському та Шевченківському районах", - розповів Кличко.

Наразі, як розповів міський голова, без опалення 3419 багатоповерхівок — переважно на правому березі столиці.

"Комунальники й енергетики працюють над відновленням надання необхідних послуг киянам", - додав він.

Що передувало?

  • Як повідомлялося, зранку 31 січня рух метро було зупинено через низьку напругу. Київ та Київщина перейшли на аварійні відключення.
  • За даними "Київводоканалу", весь Київ без водопостачання через аварію в енергосистемі.
  • За даними ЗМІ, в Україні блекаут через масштабну аварію в енергосистемі.
  • В Міненерго обіцяють, що електропостачання повернеться упродовж найближчих 2-3 годин.
  • Згодом у Міненерго повідомили, що енергосистема поступово відновлюється після аварії, світло повернеться упродовж найближчих годин.
Топ коментарі
+5
Зараз ще набіжуть альтернативно обдаровані, у яких Кличко буде винний у каскадному збої енергосистеми.
показати весь коментар
31.01.2026 19:45 Відповісти
+4
Не ври. Я сейчас в Киеве, нет отопления, воды и света, что может быть еще хуже? Ночью будет мороз- 26 и нет отопления и воды нет. даже холодной.
показати весь коментар
31.01.2026 19:54 Відповісти
+3
Він вже зробив забудовою хмарочосів по всьому Києву які жруть електроенергію як 3 старі панельні будівлі, тим що не забезпечив Київ комунальними службами (нікому чистити снів та лід). Зруйнував архітектуру Києва.
показати весь коментар
31.01.2026 19:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ще пару днів - і у небоксера зявиться можливість провести "хук" для боксера
показати весь коментар
31.01.2026 19:27 Відповісти
Можна зібрати аплодисменти від всієї країни
показати весь коментар
31.01.2026 19:29 Відповісти
у Віталіка довгі руки - може тримати суперника на дистанції!
показати весь коментар
31.01.2026 19:31 Відповісти
Вчора було 400. Зараз 3500. Він так само просто констатує інфу як і зеля.
показати весь коментар
31.01.2026 19:30 Відповісти
а що він ще тобі скаже? чи зробить?
показати весь коментар
31.01.2026 19:33 Відповісти
Він вже зробив забудовою хмарочосів по всьому Києву які жруть електроенергію як 3 старі панельні будівлі, тим що не забезпечив Київ комунальними службами (нікому чистити снів та лід). Зруйнував архітектуру Києва.
показати весь коментар
31.01.2026 19:39 Відповісти
бо зараз кожний тулить тепли поли у кожній кімнаті
показати весь коментар
31.01.2026 19:48 Відповісти
якщо нікому чистити сніг - ти цим можеш зайнятися. або ходи по снігу.
забудовники в ВР депутатствують, що їм той кличко?
показати весь коментар
31.01.2026 19:50 Відповісти
Ти мені будеш платити за прибирання? Я живу в багатоповерхівці.
показати весь коментар
31.01.2026 19:52 Відповісти
мені твій сніг не заважає. той сніг що мені заважає я прибираю, не чекаю комунальників, бо їх нема через агресивну мобілізаію і низькі з\п.
показати весь коментар
31.01.2026 19:56 Відповісти
Ти прибираєш тільки зі своєї землі в приватному будинку. А в нас більшість населення живе в багатоповерхівках. Я сам повинен за дарма прибирати за всіх?
показати весь коментар
31.01.2026 20:00 Відповісти
"Ти прибираєш тільки зі своєї землі в приватному будинку"- з чого ти взяв? я живу в багатоповерхівці.
показати весь коментар
31.01.2026 20:02 Відповісти
"Я сам повинен за дарма прибирати за всіх?" - чим ви від каапів відрізняєтесь? ну 100% адіннарот. вони теж чекають що їм ***** з їх чиновниками і жеками порядок наведе.
показати весь коментар
31.01.2026 20:03 Відповісти
Тоді за за що я комуналку плачу, якщо я сам повинен все робити? Зніміть з мене плату за їх роботу. Але ж ви зелені будете порівнювати з кацапами і мародерить нас. Ваш час доходить кінця
показати весь коментар
31.01.2026 21:40 Відповісти
В його партії у Київраді 20%.
показати весь коментар
31.01.2026 21:24 Відповісти
На виборах Київради 2014 було у 2 рази більше голосів (40%). Вони половину втратили з тих пір.
показати весь коментар
31.01.2026 21:32 Відповісти
Сьогодні щось зламали зелені рукожопи ,репетирували повний блекаут
показати весь коментар
31.01.2026 19:34 Відповісти
Путін не вдарив, але діяли за старим планом
показати весь коментар
31.01.2026 19:57 Відповісти
уран є, поклади вугілля є, в чому проблема?
показати весь коментар
31.01.2026 19:32 Відповісти
Це ж було вже!
показати весь коментар
31.01.2026 19:39 Відповісти
Да ******* вы уже. В других городах ситуация еще хуже.
показати весь коментар
31.01.2026 19:44 Відповісти
Не ври. Я сейчас в Киеве, нет отопления, воды и света, что может быть еще хуже? Ночью будет мороз- 26 и нет отопления и воды нет. даже холодной.
показати весь коментар
31.01.2026 19:54 Відповісти
Без перзидента було би ще гірше.
показати весь коментар
31.01.2026 19:58 Відповісти
Куди там без нашого потужно лєпьорда.
показати весь коментар
31.01.2026 20:08 Відповісти
Зараз ще набіжуть альтернативно обдаровані, у яких Кличко буде винний у каскадному збої енергосистеми.
показати весь коментар
31.01.2026 19:45 Відповісти
Безпосередньо у аварії він не винен, але можна було підготуватись. Три воєнні зими (початок 2022 не рахую) були дуже теплі, тож мер із заступниками сподівались, що і ця зима такою ж буде. Мабуть, авось буває не тільки "русским".
показати весь коментар
31.01.2026 20:58 Відповісти
А за відсутьніть ЕЕ теж Кличко винуватий? Чи ахметка з ДТЕК? А хто скоммуніздив 8 лярдів з бюджету Києва?
показати весь коментар
31.01.2026 21:07 Відповісти
Місто раніше отримало 5 когенераційних установок - не встановлено жодної. Якщо ДТЕК не ворушився, мер мав кричати про це ще восени. Але - авось тепер став ще й українським.
показати весь коментар
31.01.2026 21:52 Відповісти
Нехай краще наперед воду позливають, а не чекають, коли батареї і труби полопаються.
показати весь коментар
31.01.2026 19:46 Відповісти
позливай.
показати весь коментар
31.01.2026 20:12 Відповісти
Cиноптики знову прогнозують сильні морози, залишається й ризик великого обстрілу, а це означає, що роботи в аварійників найближчим часом не поменшає.
показати весь коментар
31.01.2026 20:27 Відповісти
Вже третій аварійник помер в Києві (( люди похилого, непризивного віку ж тільки залишились..

Треба визнавати - як небойові втрати та дорівнювати до загиблих на нулі..