11745 відвідувачів онлайн

Запрацювала перша черга "білого списку" Starlink. Термінали росіян заблоковано, - Федоров

Росіянам заблокували Starlink: Білий список в Україні працює

Внесені у "білий список" термінали Starlink вже працюють в Україні. Водночас термінали росіян заблоковано.

Про це повідомив міністр оборони Михайло Федоров, передає Цензор.НЕТ.

Що відомо?

"Перша черга терміналів, які потрапили в "білий список", уже працює.

Наразі "білі списки" оновлюють раз на добу. Якщо ви подали свій термінал на реєстрацію, але він ще не працює — варто зачекати. Це дуже масштабний процес, який потребує часу. Паралельно вже зараз працюємо над тим, щоб дані надходили на перевірку в режимі реального часу", - йдеться в повідомленні.

Федоров зазначив, що цивільним потрібно верифікувати свої Starlink через ЦНАП.

Для юросіб уже незабаром буде доступна відповідна послуга на порталі Дія.

Що передувало?

Топ коментарі
+10
Цікаво, чи є захист від потрапляння кацапам у руки наших ноутбуків з встановленою Дельтою, як це було у Гуляйполі...чи вони можуть свої старлінки реєструвати через трофейні ноути?
показати весь коментар
05.02.2026 12:12 Відповісти
+9
Доповнення від Ауслендера:

Война с Ордой. Сергей Ауслендер
Вой и скрежет зубовный в Z-сегменте интернета по поводу отключения Старлинков, слышен сильно издалека. Ну, "измена", "Маск-****", "хохлы продавили" и все такое, но от отдельных представителей этого вида даже слышно нечто вразумительное вроде "это называется технологическое отставание".

Вот тут не поспоришь. Начало второй четверти 21 века, четыре года такой войны, а "вторая армия мира" так и не обзавелась нормальной системой связи (впрочем, эта проблема не решена еще со времен Второй мировой), обменивается данными и осуществляет боевое управление через Телеграмм и ворованные терминалы "Старлинк". Оно понятно, что у украинцев тоже самое, но Маск то на их стороне, да они вроде и не претендовали на высокое звание "второй армии".

Это, кстати, отличная иллюстрация того, как могут работать технологические санкции. Если их реально применять.
показати весь коментар
05.02.2026 12:19 Відповісти
+7
Підтвердження з полів:
https://t.me/stanislav_osman/10277 Говорять Снайпер ✙
Аж полегшення від того, що у підарів лягли старлінки.
Самі під собою гілку спиляли, вбиваючи цивільних, уйобки.

https://t.me/officer_33/6675 Офіцер
В цілому старлінки працюють, але йдуть перебої з терміналами в деяких користувачів.
Відверто кажучи, немає чіткої статистики, адже полягали навіть деякі старлінки, котрі подавались, а неподані працюють собі в далі, тому реєструємо тарілочки, чекаємо декілька днів, коли буде зрозуміло дієва та вся історія чи ні.

https://t.me/bahshiddemon/3106 Бахмутський Демон 👹
Підарняві без старлінків, як там в пісні Зємфіри - мама Амєріка, в 22 бєрєга, нє атпускай міня. Лохі.



https://t.me/serhii_flash/6916 Сергій FLASH | Про технології
У противника на фронтах навіть не проблема, у противника катастрофа. Все управління військами лягло. На багатьох ділянках зупинені штурмові дії.
По наших військах з'ясували, що були проблеми у тих, хто не оперативно подав списки на приватні Старлінкі. Процес обробки триває.
показати весь коментар
05.02.2026 12:06 Відповісти

Завантаження...