5593 відвідувача онлайн

Буданов про можливе "впорядкування" Telegram в Україні: "Побачимо"

телеграм

Керівник Офісу президента Кирило Буданов вважає, що власники Telegram-каналів мають реєструвати їх.

Про це він сказав в інтерв'ю для "Ми - Україна", повідомляє Цензор.НЕТ.

Деанонімізація Telegram-каналів

Буданов зазначив, що ще у 2024 році виступав за регулювання Telegram. За його словами, під час війни владі варто приймати рішення щодо контролю каналів, які мають анонімних власників.

"Я не проти месенджерів, не проти навіть Telegram-каналів, але вибачте - реєструй свій Telegram-канал, показуй, хто за ним стоїть. Неси відповідальність за той контент, який ти на ньому виставляєш. А якщо ти хочеш анонімний Telegram-канал, який за всіма ознаками є класичним ЗМІ, і ще й ти ведеш через нього диверсійно-підривну діяльність, через нього йде вербування, це ж трошки про інше питання вже". - сказав керівник ОП.

На запитання, чи варто в майбутньому чекати на впорядкування Telegram, Буданов відповів "побачим".

Що передувало

Нагадаємо, що дискусія щодо заборони або обмеження Telegram в Україні активізувалася у лютому 2026 року після скоєного теракту у Львові.

Теракт у Львові 

  • Раніше повідомлялося, що вибухи пролунали у Львові: є загиблі та поранені правоохоронці, Садовий заявив про теракт.
  • За оновленою інформацією, загинула 23-річна поліцейська, поранені 24 людини, є важкі.
  • Згодом стало відомо, що затримано підозрювану в організації теракту у Львові.
  • Ввечері 22 лютого затриманій 33-річній мешканці Костополя Рівненської області повідомили про підозру у вчиненні терористичного акту, що призвів до загибелі людини, а також у незаконному поводженні зі зброєю.
  • Президент Володимир Зеленський повідомив, що теракт у Львові організувала Росія. Виконавці теракту були завербовані через Telegram.
Топ коментарі
+6
показати весь коментар
28.02.2026 23:10 Відповісти
+5
Дивись, буданов, марахфон
показати весь коментар
28.02.2026 22:51 Відповісти
+4
Мінікацапстан в Україні хочуть побудувати навіть і сліпому зрозуміло, для початку , бачиш що в тебе дружина з рашки чи ні? Ви його не зможете повноцінно заблокувати бо це не кацапстан, хоча тхне від нього на всіх рівнях починаючи з опи і вр.
показати весь коментар
28.02.2026 22:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дивись, буданов, марахфон
показати весь коментар
28.02.2026 22:51 Відповісти
Шашлики від недоЧерчіля , на "день паабеди " не побачили Каву в Криму від Буданги , не побачили зеленим гнидам вірити себе не поважати
показати весь коментар
28.02.2026 23:19 Відповісти
показати весь коментар
28.02.2026 22:55 Відповісти
Такі малюнки бєламора залиш для московії, розберемось без північних оленів і їх допомоги.
показати весь коментар
28.02.2026 23:00 Відповісти
показати весь коментар
28.02.2026 23:10 Відповісти
Тута не все собрались, мля..
показати весь коментар
28.02.2026 23:06 Відповісти
Петров і Іванов "попали"...
показати весь коментар
28.02.2026 22:58 Відповісти
Україні потрібен свій месенджер. Це не так важко зробити. Навіть кацапи до цього додумалися, хоча Телеграм спочатку був їх, але Дурова притиснули французи і не тільки.
показати весь коментар
28.02.2026 22:58 Відповісти
Що такі агресивні, Мрак Крам?🤨
показати весь коментар
28.02.2026 23:12 Відповісти
Не Україні, а ЄС. Ніхто український месенджер собі ставити не буде, довіра нульова. І він не має бути державним, знову ж таки ніхто не буде ставити.
показати весь коментар
28.02.2026 23:46 Відповісти
Потрібно вбивати в собі цей комплекс неповноцінності. Не так, як роблять кацапи, але... хоча можна і так. Головне вбити.
показати весь коментар
28.02.2026 23:52 Відповісти
Мінікацапстан в Україні хочуть побудувати навіть і сліпому зрозуміло, для початку , бачиш що в тебе дружина з рашки чи ні? Ви його не зможете повноцінно заблокувати бо це не кацапстан, хоча тхне від нього на всіх рівнях починаючи з опи і вр.
показати весь коментар
28.02.2026 22:59 Відповісти
та ******* вже весь інет, ну як кацапи,
шо там вже це лайно по дрібницях розбирати...
показати весь коментар
28.02.2026 23:02 Відповісти
... забагато бАданги в ефірі - як і гуровця раніше!
Щось із нашими генералами не те - лізуть в ефір, як на світло!
показати весь коментар
28.02.2026 23:02 Відповісти
Люблю я это слово :
ПАДРА
показати весь коментар
28.02.2026 23:04 Відповісти
Кава в Телеграм.
показати весь коментар
28.02.2026 23:13 Відповісти
Напевно давно пора перекривати всякі канали... каналізаційні. Однак, однак...

"Ключовою темою засідання було обговорення загроз національній безпеці, пов'язаних із використанням месенджера Telegram, особливо під час повномасштабної війни рф проти України"- РНБО.

Ще б агентуру Кремля вивести! Заступниця керівника ОП Верещук пропонує обмеження Tелеграм після теракту у Львові". Це на якому році війни?

Отакої! Телеграм винуватий. Україна жертва Телеграм? А бездарна влада? А де СБУ і все інше "ліверна" складова режиму ?

Опозиціонерів, всіх "не своїх", непродажних журналістів і навіть своїх, злодіїв-корупціонерів придворних, які "стали брать не по чину", які перестали ділитися - короче, "вийшли с под контроля",... прослуховують - моніторять, а для агентури Кремля "вух" не стає ? "Сперва думай о себе, а уже потом...

А те, що у Львові був "Пентагон" - штаб Прикарпатського військового округу, найпотужнішого округу у СССР. Скільки у Львів законсервованої агентури? Всі папочки у Москві - витягують потрібну і розконсервовують. А Парубія де вбили? Хіба не у Львові, серед білого дня? А Фаріон...

Прийнято вважати, що Львів найпатріотичніше місто України... Львів - гніздо агентури.

І що не той є Львів насправді. Львів - гніздо агентури ФСБ. Львів як крашанка - шкарлупа патріотична, а в середині...

А переключити СБУ та інші внутряні органи з кришування бізнесу на охорону тилу? Та і Садового дещо притормозити по бізнесу - недавно той Садовий про відсутність у лікарнях дизельгенераторів... на всю Україну - у його маєтках, напевно, незалежна генерація, як у його бізнесі родинному є, у торгових центрах, магазинчиках, при ларьках є , а при лікарнях немає.

Взагалі, хтось у тому ОП, чи у Львові знає що таке ОХОРОНА ТИЛУ.
показати весь коментар
28.02.2026 23:13 Відповісти
Росія, Ірвн, а тепер і Україна
показати весь коментар
28.02.2026 23:21 Відповісти
Буданову Татаров в ОП не муляє? Цінічна, брехлива потвора.
показати весь коментар
28.02.2026 23:25 Відповісти
Буданов закриє телеграм так як і випив кави в Криму.
показати весь коментар
28.02.2026 23:33 Відповісти
та вы уже упорядкувалы телевидение
показати весь коментар
01.03.2026 00:04 Відповісти
Еммм...
А цей дядя точно в курсі своїх повноважень?
Бо Єрмак №2, який лізе усюди, Україні нафіг не потрібен.
показати весь коментар
01.03.2026 00:32 Відповісти
тварі можуть бути на любих месандраджах і навіть президенти,
як виявилося, теж можуть бути тварі... - зелена пурга....