4737 відвідувачів онлайн

Угорська податкова підтвердила затримання інкасаторів: серед них колишній генерал спецслужб України

Угорщина підтвердила затримання інкасаторських авто: що відомо?

Національна податкова та митна адміністрація Угорщини підтвердила затримання сімох громадян України під час транспортування грошей інкасаторами "Ощадбанку".

Про це пише угорське видання Index, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

Там зазначили, що їх підозрюють у відмиванні грошей.

За даними видання, серед затриманих колишній генерал української спецслужби.

"Національна податкова та митна адміністрація веде кримінальне провадження за підозрою у відмиванні грошей. 05.03.2026 було заарештовано сімох громадян України, включаючи колишнього генерала української секретної служби, та два броньовані автомобілі з готівкою, які мали перевезти з Австрії до України загалом 40 мільйонів доларів, 35 мільйонів євро та 9 кілограмів золота", - йдеться в повідомленні.

Також там заявили, що лише цього року до України через Угорщину було перевезено понад 900 мільйонів доларів США, 420 мільйонів євро та 146 кілограмів золотих злитків.

У податковій заявили, що адміністрація негайно повідомила українську консульську службу про початок процедури, але жодного зворотного зв'язку нібито не отримала.

Що передувало?

Топ коментарі
+38
Була колись Угорщина. Тепер це Орбанстан.
показати весь коментар
06.03.2026 11:59 Відповісти
+37
Колишній генерал ймовірно пішов якимсь начальником у службу власної безпеки і охорони одного з двох найбільших банків України (та й ще державного). А зважаючи на суму, яку перевозили, то він цілком міг би супроводжувати вантаж особисто.
показати весь коментар
06.03.2026 12:12 Відповісти
+34
чому ні? колишній генерал очолив охоронний підрозділ великого банку. ну і особисто контролював перевезення великої кількості мат. цінностей.
показати весь коментар
06.03.2026 12:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
В мадьярів? Чи є докази? Шось якесь дивне "совпадєніє" з візитом сіярти до пуйла..
показати весь коментар
06.03.2026 12:58 Відповісти
наразі - це крадене орбаном у українського банку. а якшо це належало саме ощадбанку, то тоді крадене у держави Україна.
показати весь коментар
06.03.2026 12:58 Відповісти
100 пудів перевозили чрний нал..
показати весь коментар
06.03.2026 12:38 Відповісти
а білий нал нам санта клаус привозить)))) ЗВІДКИ БЛ гроші в обмінниках по твоєму?
показати весь коментар
06.03.2026 12:55 Відповісти
І за що тепер "дружбу "ремонтувати?
Гроші скіздили мадяри
показати весь коментар
06.03.2026 12:41 Відповісти
Так будь-які перевезення готівки можна оголосити відмиванням.
показати весь коментар
06.03.2026 12:41 Відповісти
Райфайзен банк відмиває кошти для України?
А Орбан борець з відмиванням брудних коштів, авжеж 😆
Насправді це поточна міжбанківська діяльність, коли іноземна валюта переказується на кореспондентський рахунок, а готівка завозиться для роздрібного продажу.
показати весь коментар
06.03.2026 12:50 Відповісти
Дивненьеа історія. Було б дуже не до речі, якби виявилося, що це дійсно відмиті якими-небуть міндічами-сріндічами гроші. Не думаю, що угорці б без певності хапали чесних наших перевізників, знаючи, який це здійме шум. Підозрюю, що там, на жаль, дуже не чісто.
показати весь коментар
06.03.2026 12:51 Відповісти
я вас здивую. Міндіч і подібні вкрали скоріша за все в криптовалюті і вивезли. ніхто уже не возить вагонами гроші

а кеш треба щоб народ в обмінниках мав що купляти
показати весь коментар
06.03.2026 12:56 Відповісти
А ще кеш потрібен щоб гроші не світилися.
показати весь коментар
06.03.2026 13:12 Відповісти
А що ти за той "незасвічений кеш" купиш коли люба операція через фінмоніторинг іде , а за кордон більше десяти тисяч за раз не вивезеш та й там тоді спробуй щось за них придбати .
показати весь коментар
06.03.2026 16:30 Відповісти
Тому вони всі тримають по 100 кг грошей у себе в диванах?
показати весь коментар
06.03.2026 14:56 Відповісти
Тримають бо дибіли , нахальства накрасти вистачило , а розуму як крадене зберігати немає ((
показати весь коментар
06.03.2026 16:31 Відповісти
ти би перевів в кріпту?
не красти - такої думки навіть не вozникає?
показати весь коментар
06.03.2026 17:42 Відповісти
От якраз перед виборами Орбану шум і потрібний, який він чесний та як з корупцією в Україні бореться. Воно потім все це зійде на пшик, але ж певна картинка для свого плебса буде показана.
Якщо ця шістка кацапська програє вибори то там і у нього своє "Межигір'я" вилізе не гірше ніж у овоча шапкокрада.
показати весь коментар
06.03.2026 17:18 Відповісти
Генерал працює інкасатором, особисто у Зеленського.
Все і так зрозуміло, відкрита одна з «доріжок» Зе, які він так любить. Адже їх набагато більше, і поки одні віддають останнє, хтось збагачується.

O tempora, o mores! (с https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%8F%D0%B7%D1%8B%D0%BA лат. - «О времена, о нравы!»)
показати весь коментар
06.03.2026 13:11 Відповісти
На вибори підуть гроші, маржу за нафту Бубон заморозив. Ось Вітюша і крутиться. Прогнози на вибори кепські, навіть зараз пару голосів бовтається. І партнери скоріш за все вимагають гроші вранці перед виборами.
показати весь коментар
06.03.2026 13:23 Відповісти
Не треба зайвих емоцій . Гроші вийшли з австрійського "Райфайзену" і були затримані на території ЄС - от Райфайзен нехай і цим і займається !
показати весь коментар
06.03.2026 13:29 Відповісти
Дивно, що 900 млн пропустили, а ці 80 ні. Десятина Орбана?
показати весь коментар
06.03.2026 13:43 Відповісти
судячи як мичить кібєрполюція своїми ботами тут відбілюючи інкасаторів все може бути...
показати весь коментар
06.03.2026 13:45 Відповісти
а до чого тут ця структура ?
показати весь коментар
06.03.2026 19:12 Відповісти
Бред какой-то. Как налоговая и таможня одной страны может задерживать транзитных инкассаторов третьей страны? Это чушь полная. Они никакого отношения не имеют к этой инкассации. Это тупо вооруженный захват. Интересно, как на это отреагирует ЕС?
показати весь коментар
06.03.2026 16:33 Відповісти
Після такого Україна в рамках переговорів про вступ до ЄС може європейців мордою у їх же лайно тикати. Такий подарунок для України від угорців навіть очікувати не доводилося. Використати силові органи для задоволення політичних інтересів без наявності законних підстав. Корупція в ЄС схоже не менша ніж в Україні.
показати весь коментар
06.03.2026 16:38 Відповісти
Да мало того, венгры превысили любые полномочия какие-то только возможно, они не имеют права задерживать инкассацию третьей страны, ржака, налоговая и таможня Венгрии задержала инкассацию из Австрии в Украину, да они даже смотреть не имеют права в сторону этих авто.
Это тупо вооруженное ограбление. Те, кто задержал, должны быть наказаны по криминальной статье. Я буду очень удивлен, если не будет реакции ЕС.
показати весь коментар
06.03.2026 16:45 Відповісти
Поки у нас в країні третя світова 4ий рік, угорські виродки вирішили вдарити нас в спину. Той газопровід дружбу треба на молекуми розвалити, тоді може жаба орбан угомониться
показати весь коментар
06.03.2026 17:00 Відповісти
ну, если то двойные граждане то без проблем, можно, это внутренние дела
показати весь коментар
06.03.2026 18:26 Відповісти
Австрію йОрбан вже заарештував за підозрою у ≪відмиванні≫ грошей ?
показати весь коментар
06.03.2026 19:08 Відповісти
Чомусь воняє зеленим болотом
показати весь коментар
06.03.2026 19:32 Відповісти
Бачив кадри затримання, де мадяри сіділи в бусі, та чекали на буси інкасаторів, а потім кадри як тих інкасаторів мордою до полу...у зв"зку з цим запитання -броньвані буси, гадаю, що і інкасатори не без зброї, чимала сума грошей і мордою до полу? Змогли мад"ри це зробити, чому якись бандоси це не змоглиб зробити..а відповідь проста -ліві люди без будь -якої підготовки катаються за державний кошт Європою, по типу розвіятись..нащо тоді спецтехніка, інструкції тощо..?
показати весь коментар
06.03.2026 19:37 Відповісти
На мою думку, ця вся постанова була спланована ФСБ раши параши. Зараз трамп, ***** і zeоманський прикладають всі зусилля, щоб жаба орбан виграв вибори...Чому, коли зараз напружен відносини з Угорщиною, не змінити маршрут в об'їзд її?
показати весь коментар
06.03.2026 20:11 Відповісти
Сторінка 2 з 2