7424 відвідувача онлайн

Свириденко дуже часто ходить в ОП і жаліється, що ВР її не слухає, - голова Антикорупційного центру "Межа" Богуславець

свириденко

Чинна премʼєрка Юлія Свириденко провалює комунікацію з Радою, через що ключові законопроєкти досі не ухвалено.

Про це голова Антикорупційного центру "Межа" Мартина Богуславець розповіла в інтерв'ю Цензор.НЕТ. 

"Вона може зняти класний відос, презентацію, якщо ми говоримо про комунікацію з парламентом, тут починаються проблеми. У Шмигаля принаймні була налаштована нормальна робота з парламентом, про це говорять самі народні депутати. Відбулася комунікація з комітетами, головами комітетів, збиралися голоси на урядові законопроєкти. Свириденко майже ніколи не ходить у ВР, але дуже часто ходить в ОП і жаліється, що ВР її не слухає", - запевнила вона.

На переконання Богуславець, проблему з проваленням голосувань у Раді пропонують пояснювати "втомою депутатів", хоча вона пов’язується насамперед із діями Офісу президента, уряду та проваленою комунікацією з парламентом.

Більш детально дивіться за посиланням

Що передувало?

  • Нагадаємо, як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, завтрашнє засідання Верховної Ради опинилося під загрозою зриву через можливу відсутність значної частини народних депутатів.
  • За словами нардепа Олексія Гончаренка, близько 60 представників фракції "Слуга народу" та окремі депутати інших груп розглядали варіант не з’являтися у сесійній залі через погрози фізичної розправи та підготовку провокацій в урядовому кварталі.
  • 25 березня повідомлялось, що засідання Верховної Ради відбувається за відсутності більшості депутатів.
  • Згодом парламентарі прийшли до зали.
Топ коментарі
+15
А зачем ее слушать если все понимают что она ничего не решает. На ее месте мог бы быть пес Патрон - и ничего бы не поменялось. Напоминаю - у нас по Конституции Премьер-министр самый главный человек в государстве. А Верховная Рада - законодательный орган. А офиса Президента - вообще не существует.
показати весь коментар
28.03.2026 15:57 Відповісти
+13
Абіжают дєвочку, а папік нє прі дєлах!
показати весь коментар
28.03.2026 15:45 Відповісти
+10
Не поважають стюардесу Єрмака?
показати весь коментар
28.03.2026 15:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Абіжают дєвочку, а папік нє прі дєлах!
показати весь коментар
28.03.2026 15:45 Відповісти
стюардесса па імені Йуляааа , завітати до Ради ой бздЮЛЯААА!!!
показати весь коментар
28.03.2026 16:06 Відповісти
Цікаво, вона теж мала власний ключ і "хвіртку своїм ключем відмикала", коли ходила до ОПи?
показати весь коментар
28.03.2026 16:58 Відповісти
Думаю, що хтось з ОПи відмикає їі «хвіртку» своїм «ключем»
показати весь коментар
28.03.2026 17:15 Відповісти
Якась кукла маргуча, вділа ачьочькі і вважає себе Фігууурою! Недолуга, навіть не "0", а мінус "0"! 🤬
показати весь коментар
28.03.2026 17:25 Відповісти
Ні окуляри необхідний аксесуар, щоб здаватися розумною. Якщо при цьому не патякати, то може і прокотило б, але ж для цього треба розум мати!
показати весь коментар
28.03.2026 17:34 Відповісти
Кадри ермака треба усувати,де це дивиться його наступник?
показати весь коментар
28.03.2026 15:46 Відповісти
⚡️США попередили Україну: "Або йдемо на угоду, або на Великдень буде зупинка постачання зброї", - 24 канал
показати весь коментар
28.03.2026 15:48 Відповісти
Рупор ОПи. Зельоні вже давно у всю силу просувають думку, що це все клята Омерика, а Зеєлєнскій не хоче, але мусить все здати, і підписати ультиматум Пуйла.
показати весь коментар
28.03.2026 15:52 Відповісти
ліл
то, чим лякали противники створення ядерної зброї вже відбувається навіть без створення ЯЗ
показати весь коментар
28.03.2026 16:09 Відповісти
Треба скликати засідання ООН і донести до світової спільноти що США примушують Україну капітулювати всупереч волі самої України. Просто обсирати трампістів, де тільки можливо. Скільки можна терпіти ці знущання?
показати весь коментар
28.03.2026 16:14 Відповісти
Зільоним свайо рєшать надабна а Ви про Україну !!!
показати весь коментар
28.03.2026 16:36 Відповісти
24 канал- це канал бариги мера Львова та його дружини - цЕ ЄДИНРОМАРАФОН на удальонкє!
показати весь коментар
28.03.2026 16:31 Відповісти
Хто вийшов з коаліції

Як для майбутньго ЗЄвовки розвалили коаліцію

2015 рік (ключовий розпад)

Після подій навколо змін до Конституції:

вийшла chatgpt://generic-entity?number=6 Радикальна партія Олега Ляшка

згодом - chatgpt://generic-entity?number=7 Батьківщина

і chatgpt://generic-entity?number=8 Самопом
показати весь коментар
28.03.2026 16:35 Відповісти
До православного чи католицького?
показати весь коментар
28.03.2026 23:36 Відповісти
Не поважають стюардесу Єрмака?
показати весь коментар
28.03.2026 15:49 Відповісти
Там її коханець, андрєй.
Там, дебілка свириденка отримує конверт.
Там, стюардеса Юля отримує інструкції.
Перестане ходити, перестане вважатися прим'єркою.
показати весь коментар
28.03.2026 15:50 Відповісти
ПрІм'єркою, прімою!
показати весь коментар
28.03.2026 17:37 Відповісти
Під час війни всі органи державного управління повинні працювати , як єдиний організм - чітко виконувати розпорядження Верховного Головнокомандувача .
показати весь коментар
28.03.2026 15:51 Відповісти
Організм. Дуже влучно.
показати весь коментар
28.03.2026 16:07 Відповісти
А зачем ее слушать если все понимают что она ничего не решает. На ее месте мог бы быть пес Патрон - и ничего бы не поменялось. Напоминаю - у нас по Конституции Премьер-министр самый главный человек в государстве. А Верховная Рада - законодательный орган. А офиса Президента - вообще не существует.
показати весь коментар
28.03.2026 15:57 Відповісти
Нам її пожаліти? Добре що хоч торби з лямами кеша не тягає!
показати весь коментар
28.03.2026 15:57 Відповісти
Ви в цьому впевнені???
показати весь коментар
28.03.2026 16:18 Відповісти
💯!
показати весь коментар
28.03.2026 17:40 Відповісти
"...дуже часто ходить в ОП і жаліється, що ВР її не слухає" - а хто кого повинен слухати?
Це стюардеса повинна уважно слухати депутатів ВР, а не навпаки.
"Кабінет Міністрів України відповідальний перед Президентом України і Верховною Радою України, підконтрольний і підзвітний Верховній Раді України у межах, передбачених цією Конституцією"
показати весь коментар
28.03.2026 15:59 Відповісти
Для неї це- вища математика.
показати весь коментар
28.03.2026 16:10 Відповісти
Свириденко -це лялька яка нічого не вирішує.
показати весь коментар
28.03.2026 16:09 Відповісти
💯!
показати весь коментар
28.03.2026 17:38 Відповісти
Вона як іде в ОП жалітися, хвіртку своїм ключем відкриває?
показати весь коментар
28.03.2026 16:13 Відповісти
Як так, соску алібаби перестали слухати у Верховній Раді??? Хай сходить до дебіла милованова, він їй платить в три рази більше, ніж держава Україна.
показати весь коментар
28.03.2026 16:17 Відповісти
Депутати втомилися? Ну то мандат на стіл і на відпочинок на нари!
показати весь коментар
28.03.2026 16:23 Відповісти
Іодні і другі аферисти роду Юди.котрі для мудрого українського "наріду" будуть розігуврувати по-черзі сцени .хто з них кращий,а хто гірший .Івсе це є ширмою для дальнішого пограбування казни українців і одними і другими...які по своїй суді ,є єдине ціле
показати весь коментар
28.03.2026 16:23 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=xypAnnkZMFY

Червінський про те, як Буданов допамагав ЄрмакОПУ здриснути з вагнергейту , про те ,як подав на суд на Безуглу саме за вагнергейт.
показати весь коментар
28.03.2026 16:28 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=EdhPVkEbPUU&t=3884s https://www.youtube.com/watch?v=EdhPVkEbPUU&t=Відставка Зеленського, ймовірність та наслідки. Арахамія - поводир "заколотників"
показати весь коментар
28.03.2026 16:39 Відповісти
Вона прийшла в Раду а там сказали - іди ти в ...опу!А не сказали в яку...От вона і прийшла в офіс президента...
показати весь коментар
28.03.2026 16:59 Відповісти
Стюардеса агента дерьмака до свого хазяїна бігає
показати весь коментар
28.03.2026 17:04 Відповісти
Тьотяйуля, заяву пиши за власним бажанням; шикарна пенсія тобі вже забезпечена.
показати весь коментар
28.03.2026 17:20 Відповісти
А кто она такая, чтобы ее слушали?
показати весь коментар
28.03.2026 18:19 Відповісти
показати весь коментар
28.03.2026 18:45 Відповісти
У Шмышаля все был налажено по финансовой линии и конвертам. У стюардессы с этим напряг. Или конверты урезали или они идут не по тем адресам.
показати весь коментар
28.03.2026 19:01 Відповісти
А ця тьотя в курсі, що це вона повинна слухати ВР, а не навпаки?
показати весь коментар
28.03.2026 20:20 Відповісти
В неї дуже сумне обличчя, можливо вона ночує вдома . Покажіть цього імпотента.
показати весь коментар
28.03.2026 20:29 Відповісти
дівчинка за викликом, яка боїться бути розумнішою за відверто тупого
показати весь коментар
28.03.2026 21:09 Відповісти
Какістократія (https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D0%B3%D0%BB%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0 англ. kakistocracy від https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D1%8C%D0%BE%D0%B3%D1%80%D0%B5%D1%86%D1%8C%D0%BA%D0%B0_%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B0 дав.-гр. κάκιστος «найгірший») - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%B5%D1%80%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%BD%D0%B5_%D1%83%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D1%96%D0%BD%D0%BD%D1%8F система управління, яка перебуває під орудою найгірших - найменш кваліфікованих або найаморальніших членів суспільства.
показати весь коментар
28.03.2026 21:20 Відповісти
Ябіда!
Таку й в серйоз нічого спрймати!
На неї лише подивитьсь, й відразу зрозуміло - ВОНО НЕДОЛУГЕ!
показати весь коментар
28.03.2026 22:17 Відповісти
що там її лондонський брат? Скільки ще будинків купив в найдорожчому районі? А виїхав же підарюга з розореної депопульованої Чернігівщини!!! Колись багатого і ситого регіону, а зараз території геноциду. І підарюга купує найдорожчу нерухомість, а його сестра шабєсгойкою влаштувалась до геноцидників.
показати весь коментар
28.03.2026 23:41 Відповісти
це тобі не ескорт