8649 відвідувачів онлайн

Трамп відхилив план припинення вогню в Ірані на 45 днів, - CNN

Трамп відхилив припинення вогню в Ірані: що відомо?

Президент США Дональд Трамп не підтримав план припинення вогню в Ірані на 45 днів. Його розробили міжнародні посередники.

Про це пише CNN, передає Цензор.НЕТ.

Подробиці

План було надіслано Штатам та Ірану пізно в неділю. 

Посадовець Білогому домі заявив, що лідер США не підписав цю пропозицію.

"Це одна з багатьох ідей", – сказав він, додавши, що військова операція США в Ірані триває.

Очікується, що Трамп виступить із заявою щодо війни у понеділок о 13.00 за Вашингтоном (20.00 за Києвом) на пресконференції в Білому домі.

Що передувало?

Топ коментарі
+10
Трампон устраивает качели, а его шобла зарабатывает на скачках цен на нефть.
показати весь коментар
06.04.2026 16:54 Відповісти
+7
Якщо Трампу відрубати голову, то він ще два тижні буде визначати дедлайни Ірану по відкриттю Ормузької протоки.
показати весь коментар
06.04.2026 17:16 Відповісти
+5
Трамп сам той план придумав - і сам його відхилив...Але потім може його прийняти...або знову відхилити...або придумати щось інше...Він і інше може відхилити...або внести в нього корективи...або доповнити...І так буде до тих пір,поки світова спільнота повністю не переконається,що на американському троні сидить завершений ідіот із завищеною самооцінкою і нездатний до аналітичного мислення.Так по чуткам казала його мама Марі-Енн Трамп...При цьому ніби додавала щось про катастрофу,яка станеться коли її синок вздумає піти у політику...
показати весь коментар
06.04.2026 16:59 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Отлично мистер Трамп,нужно продолжать крушить экономику,военное производство аятолл и взять под контроль Харк.
показати весь коментар
06.04.2026 16:52 Відповісти
Примерно так и будет. Вот только Трамп жаждет капитуляции Ирана(чего не дождаться от режима религиозных фанатиков).
показати весь коментар
06.04.2026 16:57 Відповісти
Трамп жаждет сбежать с поля боя,это очевидно,остатки здравого смысла пока мешают ему это сделать.
показати весь коментар
06.04.2026 17:03 Відповісти
Скоро пожалкує, що не послухав дорослих людей
показати весь коментар
06.04.2026 16:53 Відповісти
Трампон устраивает качели, а его шобла зарабатывает на скачках цен на нефть.
показати весь коментар
06.04.2026 16:54 Відповісти
Це мафія.
Ще жоден президент так не зашкварився - що його друзі і рідня скупляє-перепродує, багатіє на сотні мільонів , а світову економіку трясе просто від цього...
Це вам не ДУС ( державне управління справами ім.Кучми) це вам не Лікарня майбутнього від Катерини..
Це глобальні лихварі !!!
П.с. від такого піZeдеця я вже навіть переосмислив та не сміюся з теорій заговору.. ( теорій змови )..
Якщо в 21 такий пеЗЕдець роблять, то чому б не допустити що і друга світова почалася через брудні ігри спекулянтів...
Тим більше є багато вигідних бізнесів в такі часи... Наприклад постачати для армії, ті ж самі консерви, шоколадки, чоботи, панамки, жилети, штани тощо тощо ... З розрахунку на мільони солдат на кілька років війни...
показати весь коментар
06.04.2026 19:10 Відповісти
Трамп сам той план придумав - і сам його відхилив...Але потім може його прийняти...або знову відхилити...або придумати щось інше...Він і інше може відхилити...або внести в нього корективи...або доповнити...І так буде до тих пір,поки світова спільнота повністю не переконається,що на американському троні сидить завершений ідіот із завищеною самооцінкою і нездатний до аналітичного мислення.Так по чуткам казала його мама Марі-Енн Трамп...При цьому ніби додавала щось про катастрофу,яка станеться коли її синок вздумає піти у політику...
показати весь коментар
06.04.2026 16:59 Відповісти
який же доні жорсткий пізділовець.
навіть, на великдень непохитний.
показати весь коментар
06.04.2026 17:00 Відповісти
Трамп ВСЁ, его политический труп уже начал потихоньку разлагаться ...ближайшие выборы в Сенат закроют крышку гроба данного персонажа а потом у старика начнётся интересная движуха в американских судах...
показати весь коментар
06.04.2026 17:02 Відповісти
Трамп поки не готовий віддавати Аляску і Каліфорнію заради миру.
показати весь коментар
06.04.2026 17:06 Відповісти
всё очень просто, в стране где начнётся хаос, лидеру практически невозможно прятаться в укрытиях. Его либо поймают, либо придётся бежать как Янукович.
показати весь коментар
06.04.2026 17:07 Відповісти
Якщо Трампу відрубати голову, то він ще два тижні буде визначати дедлайни Ірану по відкриттю Ормузької протоки.
показати весь коментар
06.04.2026 17:16 Відповісти
устроїл ромашку.
любіт нє любіт
показати весь коментар
06.04.2026 17:16 Відповісти
Трамп настільки збочений утирок що його потрібно розглядати як феномен. Цей "миротворець" перейменував міністерство оборони на міністерство війни, вступив в змову з ****** і зменшив санкції стосовно **********, ***** спільник Хаменеї та надає військову допомогу Ірану, Трамп та Нетаньяху нападають на Іран, Іран блокує постачання нафти і ціна нафти зростає, друзі Трампа заробляють на цьому, ***** теж заробляє на цьому і Іран також заробляє на цьому, а Ізраїль отримує можливість називати всіх сусідів терористами, знищувати їх безкарно в необмеженій кількості та захоплювати землі сусідів. Військовий бюджет США збільшено до 2,16 трлн. і друзі Трампа отримують держзамовлення. Думаєте в США не платять відкати Трампу і не завищують ціну на "військову гайку" в 200 разів? ... Десь так. А те що мільйонам розбомбили житла, сотні тисяч втратили рідних, десятки тисяч розірвало вибухівкою то це "похідні витрати" на шляху до отримання Нобелівської Премії Миру. І тільки ізраїльтяни тішаться кривавою оргією в регіоні як малі діти цукеркою, бо не розуміють що розплата буде страшною і справжній "холокост" наближається. А поряд з Ізраїлем вже не має жодного "праведника" який врятує, захистить, дасть напитися...
показати весь коментар
06.04.2026 17:28 Відповісти
А хороший парєнь з народу ( ні, з гольфклубу) йшов у владу з гаслами вєсна прідєт сажать.... Скоротити видатки всіх державних органів та врятувати Гамерику від Державного Боргу..
Ну якщо з Боргом ще якось ясно - надрукує біткоїнів і Борг погаситься
То з показниками бюджету якось не добре виходить ))))
показати весь коментар
06.04.2026 19:14 Відповісти
Американці боялись інфляції більше ніж довбойоба Трампа. Тепер мають довбойоба, зростання цін, зневагу всього світу, скорочення соціальних програм і робочих місць, війну і прямують "у світле майбутнє", в якому принц Саудівської Аравії цілує дупу Трампу, а за ним вишикувались ще 200 президентів країн аби теж причаститися...
показати весь коментар
06.04.2026 19:46 Відповісти
"...завищують ціну на "військову гайку" в 200 разів? ... %D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D1%89%D1%83%D1%8E%D1%82%D1%8C%20%D1%86%D1%96%D0%BD%D1%83%20%D0%BD%D0%B0%20"%D0%B2%D1%96%D0%B9%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%83%20%D0%B3%D0%B0%D0%B9%D0%BA%D1%83"%20%D0%B2%20200%20%D1%80%D0%B0%D0%B7%D1%96%D0%B2?%20...%20%D0%94%D0%B5%D1%81%D1%8C%20%D1%82%D0%B0%D0%BA. Десь так..."
показати весь коментар
06.04.2026 20:31 Відповісти
Таке враження, що ідея з іранською війною зайшла до його голови і досі наполегливо шукає мозок. Швидше за все, що в нього не було, і немає жодного плану та стратегії. Качається на гойдалці то вгору, то вниз..Нагорі одне рішення, опуститься вниз вже інше.
показати весь коментар
06.04.2026 19:14 Відповісти