9457 відвідувачів онлайн

Начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков подав у відставку після теракту в Києві

Начальник патрульної поліції Жуков подав у відставку

Після теракту в Києві начальник Департаменту патрульної поліції Євгеній Жуков подав у відставку.

Про це він заявив під час брифінгу, передає кореспондент Цензор.НЕТ.

Подробиці

Відомо, що Жуков очолював Департамент патрульної поліції Національної поліції України з вересня 2015-го року.

"Я, як бойовий офіцер, ухвалив рішення подати рапорт на звільнення мене з посади. Думаю, так буде справедливо", - сказав він.

Стрілянина в Києві

  • Нагадаємо, що 18 квітня у Голосіївському районі Києва невідомий відкрив стрілянину по людях. Після чого він увірвався у супермаркет та взяв заручників.
  • Його ліквідували під час затримання.
  • За останніми даними, відомо про 6 загиблих та понад 10 постраждалих.
  • Розпочато розслідування за статтею про терористичний акт.

Втеча поліцейських

  • Раніше повідомлялося, що поліцейські після пострілів втекли, лишивши без допомоги постраждалу під час теракту в Києві: Клименко вимагає службового розслідування.
  • Вигівський повідомив, що поліцейських, які втекли під час теракту в Києві, відсторонили. Розпочато службове розслідування.
  • Як інформує генпрокурор Руслан Кравченко, відкрито провадження проти поліцейських за службову недбалість під час теракту в Києві.
Топ коментарі
+41
був один порядний поліцейський, а тепер і його не буде...

Євгеній Олександрович Жуков (позивний «Маршал») - український військовий та поліцейський, генерал поліції 3-го рангу, начальник Департаменту патрульної поліції Національної поліції України з вересня 2015 року. «Кіборг», учасник боїв за Донецький аеропорт, відомий своєю проукраїнською позицією та реформуванням патрульної служби.

.
показати весь коментар
19.04.2026 17:05 Відповісти
+23
+100 !

у відставку має йти кліменко !

.
показати весь коментар
19.04.2026 17:06 Відповісти
+22
А ішаківський прихвостень клименко коли подасть у відставку?
показати весь коментар
19.04.2026 17:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
совковая традиція - призначати винних
показати весь коментар
19.04.2026 17:02 Відповісти
+100 !

у відставку має йти кліменко !

.
показати весь коментар
19.04.2026 17:06 Відповісти
Его не для того туда поставили чтобы снимать. Так что обойдутся цапом-відбувайлом...
показати весь коментар
19.04.2026 17:16 Відповісти
Не у відставку треба йти , а на фронт, разом з підлеглими.
показати весь коментар
19.04.2026 17:43 Відповісти
був один порядний поліцейський, а тепер і його не буде...

Євгеній Олександрович Жуков (позивний «Маршал») - український військовий та поліцейський, генерал поліції 3-го рангу, начальник Департаменту патрульної поліції Національної поліції України з вересня 2015 року. «Кіборг», учасник боїв за Донецький аеропорт, відомий своєю проукраїнською позицією та реформуванням патрульної служби.

.
показати весь коментар
19.04.2026 17:05 Відповісти
"хороший парень" - це не професія. Саме він відповідав за кадровий відбір і підготовку патрульної поліції. Хто не знає, що зараз в поліцію набрали за хабарі ухилянтів, ось і результат. Так що які б заслуги він не мав в мсинулому, але зараз патрульна поліція - це ганьба і відповідати має він, ну і інші теж.
показати весь коментар
19.04.2026 19:05 Відповісти
Наскільки мені відому---в патрульній поліції---великій недобор,тому--не брешіть ну ідіть самі,як що підійдете.то без хабаря
показати весь коментар
19.04.2026 19:11 Відповісти
А хто цей гнидник ствооив, як не він, хай би хоч тричі кіборг.
показати весь коментар
19.04.2026 19:23 Відповісти
А ішаківський прихвостень клименко коли подасть у відставку?
показати весь коментар
19.04.2026 17:08 Відповісти
Когда дерьмак свистнет.
показати весь коментар
19.04.2026 17:13 Відповісти
Якраз відставки цієї людини я б не хотів.
показати весь коментар
19.04.2026 17:09 Відповісти
Подати мав би його шеф: підлеглі тріщать по всій країні у ловлі,прикривають вказаний бізнес.
показати весь коментар
19.04.2026 17:10 Відповісти
А Виговський залишається?
показати весь коментар
19.04.2026 17:11 Відповісти
Євген а я тобі казав ще в 2014 не лізь в мусарню, військо то твоє майбутнє.
показати весь коментар
19.04.2026 17:13 Відповісти
Якщо б тобі в 2014 році сказали, що через пять років мудрий народ вибере промосковського українофоба собі президентом - ти б теж не повірив
показати весь коментар
19.04.2026 17:30 Відповісти
Я в це не вірів ще в 2019.
показати весь коментар
19.04.2026 17:40 Відповісти
Який сенс у цій відставці? Мабуть всі поліціянти одразу стануть чесними,порядними та виконуватимуть присягу - служитимуть народу України.
показати весь коментар
19.04.2026 17:20 Відповісти
Це вчергове підтверджує давно відоме правило - в міліції/поліції люди не приживаються, там зосереджені виключно злочинці та хабарники.
показати весь коментар
19.04.2026 17:38 Відповісти
А 20000 тыс ментов, что массово сразу переходили под кацапию начиная с 14 г это как? А налоговая, а районо, горздравы, райисполкомы? Вся госслужба сгнила очень давно, совковщина! Система не работает, потому, что это не система. Абсолютная коррупция снизу доверху. И мы все это знали тоже давно. Если дотянем до какого то мира, то только внешнее управление страной возможно спасёт народ и страну.
показати весь коментар
19.04.2026 17:42 Відповісти
А фраєр зеленського, вигівськой, що каже?
показати весь коментар
19.04.2026 17:21 Відповісти
"Стрєлочника" знайшли швидко а головний ЗЕбандит "ні прі чьом"!!!
показати весь коментар
19.04.2026 17:28 Відповісти
а що 1000% зєльоний Кравченко і Клименко? ще на поваді!!!!???????
ze-ІМБІЦИеЛКИ
одразу шукають "крайніх, так же як і їх "НЕДО-лідор".
ze-жлобла, МАЄ ЗНИКТУТИ інакше України, як держави з майбутнім, не буде.
жлобо-ферми будуть метати гівна в паперєднікав і аж то Байдена. АЛЕ з 2019 року (вже сім років!!!!!!) ці "слуги", проости Господи, "народу", є 100% відповідальними за державу. і УСЕ що ми зараз маємо робилося їх дієвою-бездіяльністю.
Розумна людила визнає свої помилки, вибачається і виправляє їх. а ze-імдіцєлкі крадуть і руйнують та шукають крайніх сім років поспіль.
показати весь коментар
19.04.2026 17:35 Відповісти
Это ж он проводил отбор новых патрульных.
показати весь коментар
19.04.2026 17:35 Відповісти
Отставка - это ход для мирной и процветающей страны,сейчас война - поступки должны соответствовать воренному времени.
показати весь коментар
19.04.2026 17:36 Відповісти
Гідний вчинок, що вказує на порядність людини.

Нажаль дійсно покидькам у різних структурах навіть не дотичних до силових (політичних/економічни), це не буде прикладом для наслідування.
показати весь коментар
19.04.2026 17:36 Відповісти
Середина 70-х .Мы на базе в Аль-Хаалеб. Местный аксакал так говорил
( перевод нашего толмача- нахичеванец - офицер) :
« Хочешь узнать человека - дай ему власть!». ……….
Потом переехали на Д. Восток. На Д. Востоке имел контакт со старым маньчжуром. Он так говорил -- : " Хочешь жить спокойно, дай власть тому, кому она не надо." Я не понял, но потом , через много лет её вспомнил, когда имел контакт по работе с чехами( они уже разошлись со словаками). А у них президент тогда был Гавел. Они его уважали, потому ,что он не гнался за деньгой, а сказал,что если помру, то не вспоминали как плохого. Гавел умер и вся Чехия его оплакивала.
показати весь коментар
19.04.2026 18:12 Відповісти
А Клименко з сирком і ішаком коли?
показати весь коментар
19.04.2026 18:00 Відповісти
Всі поліцейські повинні піти у відставку , на їх місце ветеранів , інвалідів АТО-ООС , які дійсно здатні захистити мирне населення . Повернутися поліцейські працювати по фаху , зможуть виключно після служби в зоні бойових дій не менше 2-3 років .
показати весь коментар
19.04.2026 18:02 Відповісти
Чисто формальна подія ,нажаль(Просто не поталанило людині : не в той час і не на тому місці(Призначать нового і що змінять?(((Проведуть товариські збори,інструктаж,жорсткіше візьмуться до контролю та виконання циркулярів...?(((Що? Та нічого(((((
показати весь коментар
19.04.2026 18:05 Відповісти
А скільки , вбито військових , фінансуванням ЗеІудою (шефірами ермак міндіч татаров галущенко цукерман ) ойго права рука -ліва нога " "двушечками на москву"???? Чому мовчать , так звані ЛСД , журналісти 6- й місяць СБУ , ДБР плює в очі украінцям , не розслідуванням Фінансуванням ТЕРРОРИЗМУ - " двушечка ушла на москву" Цє як ⁉️Уявіть , щоб справжній Черчіль , відправляв мільйони Берліну Не Держава , а зеленогнійний абсурд
показати весь коментар
19.04.2026 18:14 Відповісти
Після тієї ганьби всі керівники поліції і МВС мають самі подати у відставку і йти геть.
показати весь коментар
19.04.2026 18:24 Відповісти
Дуже шкода що він подав у відставку. Знаю його тільки з кращої сторони, але думаю він знайде своє місце і принесе ще багато користі. Головне щоб не зазнавався.
показати весь коментар
19.04.2026 18:32 Відповісти
Пішов з посади бойовий офіцер, Народний Герой України, який має Гідність, а без честі та гідності різні там вигівські та клименко будуть і далі справно служити зеленим гнидам, а не Народу України....
Цікаво, що з 2015 року, 10 років Жуков так і залишився на своїй посаді, а різні поціновувачі зелених дуп 🤮🤮🤮 швиденько просуваються в кар'єрних сходинках
показати весь коментар
19.04.2026 18:33 Відповісти
Жуков поступив,як офіцер що має честь і гідність Це патріот і відважний воїн Але біда ,що як-раз він найменьше заслуговує цю ганьбу Повторю--НАЙМЕНЬШЕ.!!!!!
показати весь коментар
19.04.2026 19:15 Відповісти
Напевно єдиний порядний поліцейський...
показати весь коментар
19.04.2026 19:44 Відповісти
Доволі пристойна поведінка пана Жукова.
... може треба почати з відставки татарова ,гогілашвілі та інших...
показати весь коментар
19.04.2026 19:51 Відповісти
Читаючи це все бачу що все переводять просто у дешевий базар брифінг та хоч би час звірили з подіями про які говорив бігли по аптечку тупіщої відмазки я ще не чув відставка тут усе просто викинуть найменш потрібного що до карабіну є сумніви що ві легальний він може і в системі мвс но наврядчи на нього зареєстрований магазин великої ємності на 33 набої і знайома рукоятка з переді на цивю він знав що робить і як робити а те що поліція тікає, а в інші частині столиці тцк стріляє по машині в присутності поліції це клименко не побачив що людина в цивільному на відео збирає гільзи з асфальту це вже злочин теж потрібно розслідувати через такі дії і маєте масові вімови