20382 відвідувача онлайн

РФ продовжить бити по Києву "у відповідь", найближчим часом попередять дипломатів, - МЗС Росії

Росія погрожує новими ударами по Києв: що відомо?

Представниця МЗС Росії Марія Захарова заявила, що РФ продовжуватиме завдавати ударів "у відповідь" по Києву.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на росЗМІ.

Подробиці

За її словами, МЗС Росії "найближчим часом виступить зі спецзаявою, де буде детально викладено попередження закордонному дипкорпусу".

Що передувало?

Раніше повідомлялося про масований удар РФ по Києву:

  • Станція метро "Лук’янівська" зачинена після масованого обстрілу РФ: є пошкодження.
  • Також ворог масовано атакував Київщину ракетами та дронами: є поранені і наслідки у всіх районах.
  • Згодом стало відомо, що на Київщині двоє загиблих через атаку РФ, серед поранених немовля.
  • Окрім того, рашисти атакували Кіровоградщину: пошкоджено будинки.
  • У Черкасах пошкоджено багатоповерхівку, 11 постраждалих.
Топ коментарі
+30
Где миллиарды долларов на Фламиндичи? В Израиль улетели?

Антонов и КБ Луч не достойны таких денег по мнению Земрази. Но вот Шекельман и Миндич - это лапочки такие свои родные.
показати весь коментар
25.05.2026 14:37 Відповісти
+28
Коли ж вже здохне ця соска?
показати весь коментар
25.05.2026 14:36 Відповісти
+20
3000 фламінго вже готові бити по москві?
показати весь коментар
25.05.2026 14:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Коли ж вже здохне ця соска?
показати весь коментар
25.05.2026 14:36 Відповісти
Допоки кремлівська моль буде мати змогу щось ій у її немиту пащу запихувати-до тих пір будемо слухати її висери.
показати весь коментар
25.05.2026 14:46 Відповісти
Коли всмокче метила під оселедець...
показати весь коментар
25.05.2026 16:36 Відповісти
Где миллиарды долларов на Фламиндичи? В Израиль улетели?

Антонов и КБ Луч не достойны таких денег по мнению Земрази. Но вот Шекельман и Миндич - это лапочки такие свои родные.
показати весь коментар
25.05.2026 14:37 Відповісти
Мама любіт скорость, ака собачий рот рашист з команди зебіла Дубінський, на суді заявив що зебіл має з цієї компанії мільярд з комою від Данії і ще 5 міьярдів від ЄС
показати весь коментар
25.05.2026 14:40 Відповісти
3000 фламінго вже готові бити по москві?
показати весь коментар
25.05.2026 14:38 Відповісти
Гроші на ці Фламінги Міндіч відвіз до Ізраїлю.
показати весь коментар
25.05.2026 16:00 Відповісти
а з 05.00 24.02.2022 шо це були за ракетно-дронові удари?!
їпанати рашистські
показати весь коментар
25.05.2026 14:41 Відповісти
«У відповідь» за що? За те що по щщам отримали?
показати весь коментар
25.05.2026 14:43 Відповісти
Не отримали. Якби отримали - не борзіли б.
показати весь коментар
25.05.2026 15:37 Відповісти
"РФ продовжить бити по Києву "у відповідь", найближчим...".
"Про це повідомляє ...із посиланням на росЗМІ".
Що вона має на увазі "відповідь", так як рос.змі більшість не читає?
показати весь коментар
25.05.2026 14:43 Відповісти
Обнюхана потужна макака-**********, де наша балістика?
Гроші вкрав і відправив в ізраїль?
показати весь коментар
25.05.2026 14:44 Відповісти
Б"ють по мирняки - хочуть зашугати українців - внести смуту і безнадію
показати весь коментар
25.05.2026 14:45 Відповісти
Хай сосуть мовчки!
показати весь коментар
25.05.2026 14:46 Відповісти
Шмара алкоголічна, мені ***** на твої висери, кого ти рванина лякаєш? Українців, яких ви бомбите вже 5-й рік?
показати весь коментар
25.05.2026 14:45 Відповісти
що тут можна сказати? у кого діти не в Києві, тому похер. Ситий голодному не товариш.
показати весь коментар
25.05.2026 14:45 Відповісти
а ******* можна щозавгодно
показати весь коментар
25.05.2026 14:46 Відповісти
думаю, що ті, у кого діти реально знаходяться під обстрілами, а не десь там далеко в безпеці, ті реально хочуть миру якнайшвидше. Інакше, то не батьки, а дебіли.
показати весь коментар
25.05.2026 15:02 Відповісти
Ти тролль російський. Який може бути мир з негідником, який ніколи не дотримується домовленостей. Віддаси сьогодні Донбас, завтра віддаси Харьків, а через рік орки будуть під Києвом. Є час для війни, прийде колись час миру, але зараз скулити не на часі
показати весь коментар
25.05.2026 15:10 Відповісти
Як же ти хочеш, щоб війна не закінчувалась! Тому що заробляєш на цьому! Як і макака обнюхана.
показати весь коментар
25.05.2026 16:07 Відповісти
А-а-а, давайте мир за будь-яку ціну, а-а-а, плак-плак...
показати весь коментар
25.05.2026 14:47 Відповісти
Думаєш в Дніпрі, Павлограді, Марганці, Нікополі, Синельниковіта інших містах області- жити МЕД!
показати весь коментар
25.05.2026 14:48 Відповісти
Херсон, Запоріжжя, Миколаїв, Одеса, Харків, Суми, Чернігів, не кажучи вже за Констаху, Оріхів, Краматорськ....
показати весь коментар
25.05.2026 14:56 Відповісти
Да тут почти все Покровск штурмуют с дивана. Какие дети. До победного конца.
показати весь коментар
25.05.2026 15:34 Відповісти
Та да, нафронтних дегенератів, як гівна. Видно, що жоден не служив, і нікого з рідних не втратив, бо проклинав би цю війну все життя.
показати весь коментар
25.05.2026 16:22 Відповісти
У яку нах відповідь? Самі розпочали війну і ще щось варнякають, гниди.
показати весь коментар
25.05.2026 14:45 Відповісти
Так, за який черговий указ "розплачуватиметься" Київ тепер?
показати весь коментар
25.05.2026 14:46 Відповісти
За те що на фронті не можуть наступати так як планували на цей рік і постійно вигрібають ********-от за це і виконують свої погрози. Традиційно-по мирному населенню та цивільних об'єктах. Бункерна моль мститься за своє безсилля.
показати весь коментар
25.05.2026 14:51 Відповісти
По суті, удари по Києву це пропагандиська кампанія, щоб показати світу, що росія все ще виграє. Бо на полі бою прогресу немає.

Авторитарні режими нарцисичні, їм важливо підтримувати рівень ура-патріотизму всередині, показати світу відчуття переваги.

Україна не може відповісти, бо Москва добре захищена ППО. Чекати балістичну ракету на 800км до кінця року.
показати весь коментар
25.05.2026 15:11 Відповісти
Може відповісти - і нещодавні удари по Москвабаду це підтверджують .
Було сподівання , що "алаверди" , від нас , полетить до них одразу вчора вночі , але ...((
показати весь коментар
25.05.2026 15:30 Відповісти
Саме так. На типу українських тг-каналах читаєш коменти після прильотів по Києву-а там повно кацапських виродків, які аж з трусів від радощів вистрибують за свої іскандери і орєшнікі по мирняку. ***** їх отаким людожерством підгодовує, раз "Кієв за трі дня" вже 5-й рік йде. Та і демілітарізація України якась "отріцатєльная" виходить, не "по плану"-дрони вглиб ****** вже за 1700км літають. Навіть у такого зомбостада як кацапи зайва хромосома починає про щось здогадуватись. Про маскву я вже довгий час кажу-допоки в нас не буде достатньої кількості балістичних ракет для одночасного удару-немає ніякого сенсу відправляти туди сотні дронів. Максимум якийсь подольськ, зеленоград чи люберці постраждають. Але ж тут повно експертів, які вірять, що дрони на москву замість "бочок" на болотах-куди доцільніше і швидше принесе нам перемогу.
показати весь коментар
25.05.2026 15:33 Відповісти
Бункерна моль не може мститися за своє безсилля бо в своїй уяві вже перемагає і лишилося чють-чють.
показати весь коментар
25.05.2026 16:15 Відповісти
Не погоджусь. Тому що навіть попри брехню від своїх хенералів про взяття Куп'янська чи Малої Токмачки воно усе одно розуміє, що навіть Донбас повністю за 4,5 роки повномасштабки взяти не змогло, і це "2-я армія міра, ядєрная держава". Тому що наші дрони майже щодня тепер виносять основний дохід *************-нафтогазові підприємства та їх логістику. Тому що доводиться вимикати кацапам соцмережі та блокувати інтернет, і не тому, щоб дрони збивались з курсу, а щоб бидломаса не знала правду. Я не вірю що воно цього не знає. Тому що навіть прийшлося просити рудого нарциса вмовити зеленського провести парад без сирен. Воно вже навіть своє "ура !" нормально https://www.facebook.com/ssternenko/videos/4472399106363013/ виголосити не може. Чи то у-а чи то ю-ра виходить. Не думаю, що це через занадту впевненість.
показати весь коментар
25.05.2026 17:26 Відповісти
мацковський нафтовий кільцевий нафтопровід ще цілий?
показати весь коментар
25.05.2026 14:48 Відповісти
Одне і теж, тільки вони знайшли " нову фішку" кожного разу будуть посольтсва попереджувати. Як фактор залякування чи щось типу того.
показати весь коментар
25.05.2026 14:50 Відповісти
Типу бережуть іноземних послів. Їх не можна чіпати, щоб давали більше премій і Оскарів.
показати весь коментар
25.05.2026 14:54 Відповісти
Хтось дуже потужний, здається, обіцяв симетричну відповідь, але схоже що це обмежиться підпалом чергової бочки з бензином за 50 км від москви. Як, власне, було і з одностороннім блекаутом.
показати весь коментар
25.05.2026 14:52 Відповісти
Знову спалять гаражі.
показати весь коментар
25.05.2026 14:53 Відповісти
Ви не розумієте,,це високоточна аналоГовнетна зброя працювала по військовому штабу НАТО! 😁
показати весь коментар
25.05.2026 14:55 Відповісти
Коли вже нарешті будуть знищувати рашиські міста насамперед москву і знищувати всіх воєних злочинців, включаючи путіна і цю алкоголічку.
показати весь коментар
25.05.2026 14:53 Відповісти
Таке враження, що в цієї дурепи "дах поїхав"! І не в неї одної...
показати весь коментар
25.05.2026 14:54 Відповісти
Зеля а де "дзеркальна відповідь"? Кацапи он вже хочуть відповісти на неї.
показати весь коментар
25.05.2026 14:54 Відповісти
Зєля зайнятий, квартиру ремонтує, унітаз вибирає після ракетної атаки.
показати весь коментар
25.05.2026 14:58 Відповісти
Нікагда такога нєбило і вот апять. Страшно, що аж звиздець.
показати весь коментар
25.05.2026 14:55 Відповісти
Ще раз давайте дамо провемти парадобесіє
показати весь коментар
25.05.2026 14:56 Відповісти
ці залякування ЗСУ не зупинять. ВПК та енергопідприємства на МКАДі, замкаддя і навколішні території боліт будуть під вогнем постійно.
показати весь коментар
25.05.2026 14:56 Відповісти
ТЦ все одно дешевше цистерни нафти. Треба продовжувати обмін. Зеленський не з тих хто здається.
показати весь коментар
25.05.2026 14:57 Відповісти
США І КИТАЙ " ПОБЛАГОСЛОВИЛИ" РАШИСТСЬКОГО КРОВОПИВЦЮ НА ЗНИЩЕННЯ УКРАЇНИ І ГЕНОЦИД УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ,ПІСЛЯ ЗУСТРІЧІ "ТРАМПЛА" З "3,14ЗДІБІНОМ" КИТАЙСЬКИЙ ПЕС БЛАГОСЛОВИВ КУЙЛА НА ПРОДОВЖЕННЯ ВІЙНИ...
показати весь коментар
25.05.2026 15:00 Відповісти
Та все хороші. Захід виявився пусткою базикою. Іншим просто насрати. Всі тільки спостерігають. Навіть звинувачувати нікого, у всіх банально немає можливостей що-небудь зробити. Потрібно бути вдячним хоча б нескінченну балаканину. Це нервує кацапів.
показати весь коментар
25.05.2026 15:08 Відповісти
за пустопорожні погрози , куйло тільки аплодує.Він чітуо знає, що США.НАТО І ЄС ЦЕ ШАРАГА ЛИЦЕМІРНИХ БРЕХУНІВІ АФЕРИСТІВ, КОТРИХ ВІН СКУПИВ ОПТОМ
показати весь коментар
25.05.2026 15:20 Відповісти
Америка навіть у Ірані обосралась. Європейці "не створені для війни". Допомоги чекати нема звідки.
показати весь коментар
25.05.2026 15:38 Відповісти
Дайте ей селёдки.
показати весь коментар
25.05.2026 15:00 Відповісти
Ну если у нас нет ракет баллистических, а атомка под запретом, то у нас не остается выхода, как бить по членом политбюро и их семьям.
показати весь коментар
25.05.2026 15:00 Відповісти
Ну це ж вони від відчаю і вже програли і що там ще, коротше все добре.
показати весь коментар
25.05.2026 15:00 Відповісти
Придется вам как-то выживать со мной, малоросом (пошутил президент)"

показати весь коментар
25.05.2026 15:01 Відповісти
показати весь коментар
25.05.2026 15:01 Відповісти
Удары по АЭС, и хаотичные удары по москве, только так эту орду можно остановить.
показати весь коментар
25.05.2026 15:02 Відповісти
Немає бажання і немає чим гатити по московіі , так як Зе чекає на довгочікувану зустріч з ху@лом і погодитись на капітуляцію ,
не дай Бог!
показати весь коментар
25.05.2026 15:02 Відповісти
Знову по Машке уіпала БРСД "Бояришнік"...
показати весь коментар
25.05.2026 15:04 Відповісти
Скажена тварюка,знову з привязі зірвалася... .
показати весь коментар
25.05.2026 15:06 Відповісти
Україна навіть без відповіді буде бити по кацапстану і знищувати їхній потенціал та живу силу!
показати весь коментар
25.05.2026 15:11 Відповісти
https://t.me/voynareal/137141 😃Русня сама по собі влупила «Орєшніком»: на кадрах відкриття бойових блоків БРСД видно недобудований ТРЦ Rose Park у окупованому Донецьку, - КіберБорошно вказує , що точний приліт снаряду визначити неможливо Додає, що камера була направлена до населених пунктів Авдіївка, Краматорськ, Слов'янськ, Ізюм, Вовчанськ, Бєлгород.
показати весь коментар
25.05.2026 15:12 Відповісти
Вова покажи фламінгу
показати весь коментар
25.05.2026 15:15 Відповісти
Почнуть карати за прояви ненависті до євреїв в Україні,
показати весь коментар
25.05.2026 15:19 Відповісти
законопроєкт
показати весь коментар
25.05.2026 15:20 Відповісти
Всі ці корумповані люди українці. Євреї живуть в Ізраїлі.
показати весь коментар
25.05.2026 15:34 Відповісти
Кацапи попереджають, Зелупа водить екскурсії по місцях руйнувань. Цих послів напевно розпирає від власної важливості.
показати весь коментар
25.05.2026 15:21 Відповісти
Час вже ********** Москву конкретно.
показати весь коментар
25.05.2026 15:25 Відповісти
ну или хотя бы прислать самокаты, к стенам кремля, миду, дому правительства, генштабу....
показати весь коментар
25.05.2026 15:28 Відповісти
До всіх не вийде.
показати весь коментар
25.05.2026 15:35 Відповісти
У кого міцніше лоб, один здохне, інший стане інвалідом. Але це того варте. Азіатський фаталізм.
показати весь коментар
25.05.2026 15:29 Відповісти
Де ви таке бачили у азіатів. Померти разом з ворогом це чистий совок.
показати весь коментар
25.05.2026 15:32 Відповісти
Самурай повинен жити так, як ніби він вже мертвий (ц)
показати весь коментар
25.05.2026 15:44 Відповісти
Пора маше на самокат.
показати весь коментар
25.05.2026 15:31 Відповісти
Хтивий сантехнік 🪘
@SantehnikHty
·
24 трав.
Вибачте за цинічне запитання, але де "чорна скринька", русориз та вся та муйня, яка завжди несеться після ударів з півнячих таблетів Притул, Лолчлені, Стегна та іже з ними?
показати весь коментар
25.05.2026 15:35 Відповісти
❗️ Удар «Орєшніком» мав силу еквівалентну прильоту 36 (!) «Шахедів» з посиленою бойовою частиною - свідчить огляд місця атаки в Білій Церкві, пише Defense Express.

Експерти уточнюють:
• Через енергію зіткнення самі блоки «Орєшніка» вже фізично не існують - відбулося їх часткове випаровування.

• По своїй силі, вибух дорівнював приблизно 52-95 кг у тротиловому еквіваленті.

• Після удару «Орєшніком» утворилися вирви три метри у діаметрі та два метри глибиною.
показати весь коментар
25.05.2026 15:36 Відповісти
Нахера слухати оцього чотириразового ухилянта?! Дозволяє не дозволяє бити, та насрати на нього взагалі, хреначте мацкву
показати весь коментар
25.05.2026 15:41 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=SpvAPnhG510 Тверь и Ялта без бензина. В Туапсе начались пикеты.
показати весь коментар
25.05.2026 15:42 Відповісти
Тоді, маша-розтєряша повія захарова та пуйло-бункерний, ваші смердючі голови висітимуть на шпілях кремлівських башт, а масковія палатиме як за часів Наполеона-Буонпарта!
показати весь коментар
25.05.2026 18:29 Відповісти