9104 відвідувача онлайн

"Режим підвищеної готовності" запровадили в Іркутській області РФ через дефіцит пального

в Іркутській області обмежили продаж бензину на АЗС

В Іркутської області РФ оголосили про запровадження "режиму підвищеної готовності", щоб не допустити надзвичайної ситуації у "непростих умовах" нестачі пального в регіоні.

Про це пише телеграм-канал Astra з посиланням на заяву губернатора Іркутської області Ігоря Кобзєва, повідомляє Цензор.НЕТ.

На АЗС мережі "Роснефть" запровадили обмеження на відпуск пального фізичним особам — до 50 літрів на добу на один автомобіль за одну заправку.

Інші АЗС можуть встановлювати ліміти менше цього обсягу. Крім того, забороняється продаж пального в будь-яку тару, окрім автомобільного бака.

Також організаціям, які не пов’язані із життєзабезпеченням населення, губернатор рекомендував перевести максимальну кількість працівників на дистанційний режим роботи.

Кобзєв заявив, що основним завданням влади є "зняти гостроту питання, пов’язану з недостатнім відвантаженням пального в регіон", і висловив сподівання, що ніби з наступного тижня люди зможуть "побачити результати".

Своєю чергою Astra зазначає, що дефіцит палива зберігається по всій Росії, та додає, що глава Бурятії визнав, що причиною є українські удари по НПЗ.

Що передувало

Нагадаємо, раніше Цензор.НЕТ повідомляв:

  • Російська авіакомпанія "Азимут" заявила про серйозну кризу на російському ринку авіаційного пального та звернулася до Асоціації експлуатантів повітряного транспорту (АЕВТ) з проханням ініціювати звернення до Міненерго для термінового втручання.
  • У низці регіонів Сибіру почали запроваджувати обмеження на продаж бензину та дизельного пального через дефіцит на ринку.
  • В окупованому Криму повністю припинено відпуск пального як за готівковий і безготівковий розрахунок, так і за талонами для фізичних і юридичних осіб.
  • У Росії стрімко загострюється дефіцит пального. Обмеження на відпуск бензину для приватного транспорту вже діють у 53 регіонах країни, а також на тимчасово окупованих територіях України.
  • Також повідомлялося, що у чотирьох районах Томської області Росії виник дефіцит бензину, через що на автозаправних станціях запровадили обмеження на його продаж.
Топ коментарі
+4
Ржим "підвищеної готовності" до чого? До пі*дєца? 🤔
показати весь коментар
28.06.2026 19:33 Відповісти
+2
Слава Приморским партизанам! Мы помним. Иркутск вполне себе может отойти к будущей Приморской республике, бабру там будет лучше чем в китае.
показати весь коментар
28.06.2026 19:20 Відповісти
+1
Там Китай поруч. Можна міняти бензин на байкальську воду.
показати весь коментар
28.06.2026 19:19 Відповісти

Завантаження...