УПЦ МП провела останню службу в Києво-Печерській Лаврі. ФОТОрепортаж
УПЦ (Московського патріархату) у неділю, 26 березня, провела службу у Києво-Печерській лаврі за кілька днів до того, як монахи УПЦ МП мають залишити всі приміщення святині.
Як інформує Цензор.НЕТ, фото та відео з недільної літургії опублікувала пресслужба УПЦ МП.
Очолив літургію предстоятель УПЦ (МП) митрополит Онуфрій. На останню службу УПЦ МП в Лаврі прийшло кілька сотень вірян проросійської церкви в Україні.
Нагадаємо, 10 березня у Києво-Печерській Лаврі заявили про розрив договору про оренду з УПЦ МП з 29 березня поточного року.
Згодом у Мінкульту уточнили, що розірвання договору здійснюється на підставі виявлених порушень умов користування державним майном.
Патріарх Кирил поскаржився Папі Римському й іншим релігійним лідерам через "утиски" ченців УПЦ МП та виселення їх з Києво-Печерської лаври. У відповідь Франциск закликав до "поваги" до релігійних об’єктів.
У Лаврі заявили, що ченці не залишать територію після 29 березня


