9337 відвідувачів онлайн
24 629 120

УПЦ МП провела останню службу в Києво-Печерській Лаврі. ФОТОрепортаж

УПЦ (Московського патріархату) у неділю, 26 березня, провела службу у Києво-Печерській лаврі за кілька днів до того, як монахи УПЦ МП мають залишити всі приміщення святині.

Як інформує Цензор.НЕТ, фото та відео з недільної літургії опублікувала пресслужба УПЦ МП.

Очолив літургію предстоятель УПЦ (МП) митрополит Онуфрій. На останню службу УПЦ МП в Лаврі прийшло кілька сотень вірян проросійської церкви в Україні.

УПЦ МП провела останню службу в Києво-Печерській Лаврі 01

УПЦ МП провела останню службу в Києво-Печерській Лаврі 02

УПЦ МП провела останню службу в Києво-Печерській Лаврі 03

Нагадаємо, 10 березня у Києво-Печерській Лаврі заявили про розрив договору про оренду з УПЦ МП з 29 березня поточного року.

Згодом у Мінкульту уточнили, що розірвання договору здійснюється на підставі виявлених порушень умов користування державним майном.

Патріарх Кирил поскаржився Папі Римському й іншим релігійним лідерам через "утиски" ченців УПЦ МП та виселення їх з Києво-Печерської лаври. У відповідь Франциск закликав до "поваги" до релігійних об’єктів.

У Лаврі заявили, що ченці не залишать територію після 29 березня

Топ коментарі
+118
показати весь коментар
26.03.2023 22:06 Відповісти
+85
показати весь коментар
26.03.2023 22:03 Відповісти
+77
Паству необходимо поставить на учет как полуколаборантов.
показати весь коментар
26.03.2023 22:04 Відповісти

Завантаження...