8515 відвідувачів онлайн
1 879 24

Договір на підйом танкера Delfi підписано, почалися підготовчі роботи, - Криклій

Договір на підйом танкера Delfi підписано, почалися підготовчі роботи, - Криклій

Підготовчі роботи з підняття затонулого біля одеського узбережжя танкера Delfi стартували.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, передає Цензор.НЕТ.

"Одна з приватних компаній звернулася з пропозицією здійснити роботи з підняття судна без використання державних коштів. Роботи з підйому судна виконуватиме ТОВ "Краншип", а ТОВ "Бруклін-Київ" виступили з ініціативою профінансувати угоду, за що їм дуже вдячні", - написав глава МІУ.

Нагадаємо, 22 листопада 2019 року поблизу Одеси сів на мілину танкер "Делфі". Власник не дозволяв екіпажу покинути судно, а рятувальні катери не могли підійти через шторм.

Через кілька годин рятувальники змогли евакуювати екіпаж.

Відразу після аварії в.о. глави Держекоінспекції Єгор Фірсов повідомив, що вміст нафтопродуктів у районі танкера, що сів на мілину, перевищує норму в 53 рази. У суботу, 23 листопада, концентрація була перевищена вже в 157 разів.

Раніше мерія Одеси повідомила, що затонулий біля Одеси в листопаді танкер пролежить поруч із пляжем до кінця літа.

16 червня глава Одеської ОДА Максим Куций пообіцяв, що роботи з підйому танкера завершаться до 25 червня.

21 червня із затонулого біля одеського узбережжя танкера почало виливатися паливо. Пляма досягла чималих розмірів і поширилася в бік пляжу з відпочивальниками.

Під час візиту в регіон президента Володимира Зеленського 4 липня місцева влада пообіцяла, що до 20 липня судно приберуть.

У липні танкер декілька разів намагалися підняти, але безуспішно . З танкера продовжує виливатися паливо. Ситуацію з танкером визнали надзвичайною, і тепер вирішувати її буде держава. Договір на евакуацію танкера планують підписати з підрядником до кінця серпня.

За даними Держекоінспекції, танкер завдав шкоди екології майже на $20 тис.

Договір на підйом танкера Delfi підписано, почалися підготовчі роботи, - Криклій 01

Топ коментарі
+3
Тендер проводили? І які умови договору? Яка оплата?
показати весь коментар
11.08.2020 12:51 Відповісти
+2
Договор на подъем танкера Delfi подписан, начались подготовительные работы, - Криклий - Цензор.НЕТ 3075
показати весь коментар
11.08.2020 12:52 Відповісти
+1
это коррупция от бубочки
показати весь коментар
11.08.2020 12:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тендер проводили? І які умови договору? Яка оплата?
показати весь коментар
11.08.2020 12:51 Відповісти
это коррупция от бубочки
показати весь коментар
11.08.2020 12:53 Відповісти
Договор на подъем танкера Delfi подписан, начались подготовительные работы, - Криклий - Цензор.НЕТ 3075
показати весь коментар
11.08.2020 12:52 Відповісти
что б не волонтеры и пожертвования частного сектора у нас бы и масок в стране не найти б было днем с огнем
год не могли поднять, а щас хвалятся... лучше думали почему вы не смогли, и что всех достало это, а частный бизнес за свои его вытянуть решил.
позорища
показати весь коментар
11.08.2020 12:53 Відповісти
Усіх вітаю!
Нарешті озвучено нову дату, якщо все буде вдало- глава Одеської ОДА Максим Куций, проведе СЕППУКУ, оскільки державні Зе!Біли- слів на вітер не кидають?
показати весь коментар
11.08.2020 13:13 Відповісти
Надо было еще пол годика поподымать своими силами - не все причастные еще себе квартиры новые купили.
Соевая падла в своем репертуаре - лижет жопу Лолитке за гроши)))
показати весь коментар
11.08.2020 13:18 Відповісти
Зря радуетесь !! Ни хрена у этих воров от Зеленского ничего не получится!! К этому мероприятию надо отнестись немного посерьёзнее, по -инженерному, а не на хапок!!. Хотя откуда у безмозглой команды кухарок и баянистов Зеленского мозги инженеров??
показати весь коментар
11.08.2020 13:24 Відповісти
У воров попаредника получится?

"Работы по подъему судна будет выполнять ООО "Краншип", а ООО "Бруклин-Киев" выступили с инициативой профинансировать сделку", так зачем им это нужно, если не получится?
показати весь коментар
11.08.2020 14:15 Відповісти
Беззубая и никчемная власть! Фак!
показати весь коментар
11.08.2020 14:03 Відповісти
Власть этим не занималась до этого - этим занимался владелец, очевидно по закону у него было такое право.
показати весь коментар
11.08.2020 14:11 Відповісти
Вы хорошо знаете законы по этому поводу?!
показати весь коментар
11.08.2020 15:21 Відповісти
Мы говорим не о возместить, а об убрать. Он пытался, и на это ему было дано время. После этого государство решает проблему, а владелец оплачивает издержки. Хотя, он может и оспаривать сумму в суде.
показати весь коментар
12.08.2020 03:38 Відповісти
Так понятно, что не он выполняет эти работы, а нанимает тех, у кого есть эта лицензия. Было сделано 3 попытки. Вы думаете это делала компания без лицензии?!
показати весь коментар
13.08.2020 08:59 Відповісти
На цензоре есть вся инфа, две последние попытки были недавно: https://censor.net/search/advanced/1/all/01-01-2000/14-08-2020/date/titles/0/delfi