5481 посетитель онлайн
2 948 32

Шевченковский райсуд рассматривает ходатайство прокуратуры о продлении сроков расследования по делу полковника Червинского. ВИДЕО+ФОТОрепортаж

Сегодня, 16 октября, Шевченковский районный суд города Киева приступил к рассмотрению ходатайства прокуратуры о продлении сроков расследования по делу полковника Романа Червинского.

Об этом сообщает корреспондент Цензор.НЕТ.

Ранее адвокат Червинского Сергей Лысенко сообщил, что прокуратура настаивает на продлении сроков расследования по делу полковника Червинского, несмотря на то, что СБУ завершила следствие.

После начала судебного заседания адвокаты экс-разведчика заявили отвод судьи.

Шевченковский райсуд рассматривает ходатайство прокуратуры о продлении сроков расследования по делу полковника Червинского 01
Шевченковский райсуд рассматривает ходатайство прокуратуры о продлении сроков расследования по делу полковника Червинского 02
Шевченковский райсуд рассматривает ходатайство прокуратуры о продлении сроков расследования по делу полковника Червинского 03
Шевченковский райсуд рассматривает ходатайство прокуратуры о продлении сроков расследования по делу полковника Червинского 04
Шевченковский райсуд рассматривает ходатайство прокуратуры о продлении сроков расследования по делу полковника Червинского 05
Шевченковский райсуд рассматривает ходатайство прокуратуры о продлении сроков расследования по делу полковника Червинского 06
Шевченковский райсуд рассматривает ходатайство прокуратуры о продлении сроков расследования по делу полковника Червинского 07
Шевченковский райсуд рассматривает ходатайство прокуратуры о продлении сроков расследования по делу полковника Червинского 08
Шевченковский райсуд рассматривает ходатайство прокуратуры о продлении сроков расследования по делу полковника Червинского 09
Шевченковский райсуд рассматривает ходатайство прокуратуры о продлении сроков расследования по делу полковника Червинского 10
Шевченковский райсуд рассматривает ходатайство прокуратуры о продлении сроков расследования по делу полковника Червинского 11

Ранее СМИ сообщали, что украинские военные несколько месяцев вербовали пилота РФ для угона самолета. В их числе, по данным СМИ, был Роман Червинский. Впоследствии, как отметили в СБУ, "операция" проводилась, несмотря на отрицание СБУ и без согласия соответствующих государственных органов. В результате враг получил данные о размещении на аэродроме "Канатово" личного состава Воздушных сил ВСУ и украинских самолетов. Это позволило ВС РФ обстрелять аэродром.

Позже Червинский дал Цензор.НЕТ эксклюзивное интервью, где рассказал об операции на аэродроме "Канатово".

В апреле 2023 СБУ сообщила о подозрении Червинскому по делу об обстреле оккупантами аэродрома "Канатово" в Кировоградской области. Его задержали в Тернопольской области. 

Генерал-майор Виктор Ганущак, в подчинении которого находилась военная часть, в которую был зачислен на должность заместителя командира полковник Червинский, рассказал в интервью Цензор.НЕТ, что операция на аэродроме "Канатово" была согласована с высшим руководством ВСУ. Однако суд отказался заслушать Ганущака и не принимал доказательства в пользу Червинского.

Роман Червинский был одним из разведчиков, которые в 2020 году организовывали операцию по задержанию российских наемников из ЧВК "Вагнер", выманивая их в Беларусь. Там наемники должны были сесть на самолет, который впоследствии украинские спецслужбы аварийно посадили в Украине. Однако операция сорвалась. 24 июня 2021 года президент Зеленский подтвердил подготовку спецоперации по "вагнеровцам". Также Зеленский заявил, что спецоперация по "вагнеровцам" - идея других стран и Украину максимально вовлекали в этот вопрос.

В декабре 2021 года разведчики ГУР МО Червинский и Семенюк рассказали об измене относительно операции. По словам Червинского, несколько человек из Офиса Президента могли "слить" информацию об операции по задержанию "вагнеровцев". Также он рассказал, что Офис Президента угрожал экс-разведчикам уголовными производствами.

ВИДЕО и ФОТО: Олег Богачук

Топ комментарии
+18
Свободу Роману Червінському і негайно ‼️‼️‼️
показать весь комментарий
16.10.2023 11:43 Ответить
+18
Просто АХРЕНЕТЬ ! А эти судьи участвующие в этом судилище , не думают что к ним будут вопросы ? После смены власти ?
показать весь комментарий
16.10.2023 11:43 Ответить
+17
Дєрьмаківщина.
показать весь комментарий
16.10.2023 11:51 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Зелений суд
показать весь комментарий
16.10.2023 11:43 Ответить
ще одне "шоу" імені ванюшки баканафффа згадалося мені: "хто стрілял в шифіра....?!" -кричав клоун по-телебаченю.... буцім-то важливіших тем в Україні не було....
"справедливість для всіх....народу-закони а нам все...."-саме це...Воно казало на стадіоні....а 73% виборців України хлопали вухами....

думай-ТЕ....
показать весь комментарий
16.10.2023 11:50 Ответить
Болотяний з тиною
показать весь комментарий
16.10.2023 11:51 Ответить
Свободу Роману Червінському і негайно ‼️‼️‼️
показать весь комментарий
16.10.2023 11:43 Ответить
Просто АХРЕНЕТЬ ! А эти судьи участвующие в этом судилище , не думают что к ним будут вопросы ? После смены власти ?
показать весь комментарий
16.10.2023 11:43 Ответить
Судді, прокурори...
Ці маріонетки прислуговують будь-якій владі, чим будь-яка влада з задоволенням і користується.
показать весь комментарий
16.10.2023 11:48 Ответить
Ну, не пиСди про "будь-якій владі" - до 19-го вони тільки палки в колеса вставляли владі, а не прислуговували. Вони, суди і судді, як були ватно-портновськими, так ними і залишились, а після осідання зеленого гівна в перше крісло країни вони й взагалі почали жити тільки для себе, бо вся влада в країні після 19-го так і живе - їм насрати на інтереси держави, бо головне для них свої інтереси В державі, а от тих, хто їм заважає набити свої кармани, вони і переслідують - це патріотів військових, опозицію та всіх, хто завадив здати Україну кацапам, як вони розраховували.
показать весь комментарий
16.10.2023 12:12 Ответить
Якщо ви чогось не знаєте, це не означає, що цього не може бути.
Якщо вас послухати, то до 19-го року судді та прокурори були білі та пухнасті. Більшої маячні давно не чув
показать весь комментарий
16.10.2023 12:46 Ответить
"ватно-портновськими" це білими та пушистими?
показать весь комментарий
16.10.2023 12:53 Ответить
Не змінюйте тему. Я написав про те, що судді та прокурори незмінно прислуговують (і прислуговували) будь-якій владі.
/взагалі почали жити тільки для себе/ - вони завжди так жили.
показать весь комментарий
16.10.2023 13:12 Ответить
Крім того, щоб пиСдіти, треба ще й уважно читати, ЩО тобі пишуть, а не тупити на своєму.
"Вони, суди і судді, як були ватно-портновськими, так ними і залишились"
А прислуговували вони тільки тим, хто давав їм жити так, як вони хотіли! І ніколи(!!!) ківаловсько-татаровські орли в судах не тільки НЕ служили владі 2014-2019рр., а робили все щоб зламати все, та влада робила, затягували через суди любе починання, любі зміни! І особливо ті зміни, що стосувались суддів та їхньої імперії. Почитайте скільки всього портновські бики протянули через той ОАСК знаменитого уйобка судді Вовк!
Але ж вам просто це не потрібно, бо задача у вас зовсім інша.
показать весь комментарий
16.10.2023 20:13 Ответить
Free Roman Chervinskiy
показать весь комментарий
16.10.2023 11:44 Ответить
все здравомыслящие украинцы должны запомнить всерьез и надолго персонажей всех противоправных криминальных зашкваров для последующей настоящей люстрации всех участников,думаю что осознанные противоправные противозаконные действия в условиях войны должны караться только пожизненым!!
показать весь комментарий
16.10.2023 11:47 Ответить
Навіщо утримувати та годувати зрадників та посіпак. Розстріл, або на гілляку.
показать весь комментарий
16.10.2023 12:08 Ответить
Дєрьмаківщина.
показать весь комментарий
16.10.2023 11:51 Ответить
Негайно звільніть Романа Червінського з під феесбешної варти, покидькі!
показать весь комментарий
16.10.2023 11:52 Ответить
5 августа 2020 года указом Президента Украины https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9,_%D0%92%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80_%D0%90%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%81%D0%B0%D0%BD%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Владимира Зеленского назначен заместителем руководителя https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%84%D0%B8%D1%81_%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B Офиса Президента Украины https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2,_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%B3_%D0%AE%D1%80%D1%8C%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_2020-1 [1] .
Татаров в команде президента начинал с координации работы силовиков: https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D0%B5_%D0%B0%D0%BD%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D1%80%D1%80%D1%83%D0%BF%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B5_%D0%B1%D1%8E%D1%80%D0%BE_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B Национального антикоррупционного бюро Украины , https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BB%D1%83%D0%B6%D0%B1%D0%B0_%D0%B1%D0%B5%D0%B7%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B8_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B Службы безопасности Украины , https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D0%B5_%D0%B1%D1%8E%D1%80%D0%BE_%D1%80%D0%B0%D1%81%D1%81%D0%BB%D0%B5%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B9_(%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B0) Государственного бюро расследований ,
https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B0%D1%8F_%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%86%D0%B8%D1%8F_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D1%8B Национальной полиции Украины https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2,_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%B3_%D0%AE%D1%80%D1%8C%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-focus-8 [8] . Позднее ему поручили патронат над всей https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%BE%D0%B5_%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B8%D0%B7%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE уголовной юстицией - органами досудебного следствия, в частности прокуратурой и судами, рассматривающими уголовные делаhttps://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B2,_%D0%9E%D0%BB%D0%B5%D0%B3_%D0%AE%D1%80%D1%8C%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%87#cite_note-focus-8 [8] .
показать весь комментарий
16.10.2023 11:58 Ответить
В 2019 мы прыгнули в пропасть.
показать весь комментарий
16.10.2023 12:13 Ответить
В Зелену Діру.
показать весь комментарий
16.10.2023 12:54 Ответить
Окремі епізоди,які майже не визивають резонанс у суспільстві. Окремі блоги, анонси і далі тиша.....ніхто не думає, що може опинитися на місці Червінського. Не на разі- смертельно для України.
показать весь комментарий
16.10.2023 11:53 Ответить
Кишенькова філософія правління. Нема нічого дивного в тому, що носії такого психотипу стаханівськими темпами будують якраз те, що найпростіше будується в умовах моно: автократію. Бараки не потребують складних архітектурних рішень. А от демократія з системами противаг, звітністю, громадським контролем і прозорістю дій - це заскладно для них і вкрай невигідно..
Тому і паплюжать (Чесних та Порядних Людей ) на кшталт Червінського.Його Правда їх не влаштовує ! Але так буде не завше. І багато кому за це доведеться відповідати !
показать весь комментарий
16.10.2023 11:57 Ответить
"Оманський дует" - зєлєнський і єрмак - особисто злили інфу кацапам та диктатору лукашенко. Від цього їм вже не відмитися, як і військовим які досі не арештували цих державних зрадників. Але суд буде! Одні сядуть (або падуть) за зраду, а інші за сприяня зрадникам.
показать весь комментарий
16.10.2023 11:57 Ответить
З яким затяттям поспішають особи в кривосудді виконати замовлення боневтіка+татарова!!
З таким же завзяттям, ці ж особи, карали і учасників Майдану!! Татаров може засвідчити з генпрокурорами !
Беркуню з керівниуами повідпускали, ці ж суддівські та прокурорські, а Патріотів, марудили по камерам СІЗО, під патронатом того ж президента та ВРУ !!

Зеля тому і набрав, цих АНТИукраїнських суддівських+прокурорських, щоб ВОНИ більше нагадили Українцям, поки Захисники зайняті знищенням московського хамазу! Оманщина, себе проявляє і в цьому!
Пильнуймо Україну та контролюймо свору на посадах!
показать весь комментарий
16.10.2023 12:14 Ответить
Під час повномаштабної війни, один з накращих розвідників у клітці.
Цікаво, кому це вигідно, окрім кацапів?
показать весь комментарий
16.10.2023 12:21 Ответить
Дрібна помста дрібних людей! Я сподіваюсь, що все скоро зміниться. Ті хто зараз знущається над Романом Червінським, самі сядуть до в'язниці!
показать весь комментарий
16.10.2023 12:21 Ответить
когда мы уже будем жить в этой стране как люди?....или надо для этого на всех столбах развесить всех прокуроров и судей?...не одна ***** при власти не может навести порядок как в цивилизованной стране...когда уже вы мрази наворуетесь..гондурасы...ипучие....как хотят так и судят...фемиды нет от слова совсем, одна коррупция.....гавно какое-то не судят, а вот патриотов на ура...гниды продажные....короче твари.
показать весь комментарий
16.10.2023 12:36 Ответить
В 70-ті Італія знаходилася в подібній ситуації, але з'явилися "червоні бригади" і добре зробили щеплення від корупції, особливо судовій владі та прокурорам.
показать весь комментарий
16.10.2023 14:52 Ответить
дермаківське правосуддя по-зєлєнськи
показать весь комментарий
16.10.2023 12:52 Ответить
Що цікаво, бл, патріоти! Ніхто не наважиться прямо в залі обматюкати і сказати правду в очі суддям, що про них думають люди? Щоб , блді, не могли заснути без пігулок! і так кожне засідання! Це ж не в окопи на штурм йти!
показать весь комментарий
16.10.2023 13:06 Ответить
У мене таке враження, що у нас офіцерів рівня Каддафі не має, від слова взагалі. Над їхнім колегою патріотом України, колаборанти з ОПи фактично знищаються, а навколо тиша і навколо ні души, сумно.
показать весь комментарий
16.10.2023 14:49 Ответить
своїми бездумними діями відносно бойових офіцерів ЗСУ і ГУР, генерала Кривоноса і полковника Червінського президент зі своїми посіпаками з ОП опустили себе нижче плінтуса. Коли глянеш список співробітників ОП стає сумно за це зборище агентури ФСБ, посіпак Яника, Захарченко, партіїї регіонів, ОПЗЖ, а про суддів і прокурорів взагалі нічого говорити. А головне, що це зборище готується до чергових виборів, ще й на щось надіється.
показать весь комментарий
30.10.2023 18:04 Ответить