9076 посетителей онлайн

Это задача для наших военных, - министр обороны Южной Кореи Ким Йонг Хен предложил отправить в Украину наблюдателей и аналитическую группу

Кім Йонг Хен пропонує відправити до України спостерігачів та аналітичну групу

Министр обороны Южной Кореи Ким Йонг Хен заявил о необходимости отправить в Украину наблюдателей и аналитическую группу.

Об этом он сказал во время совместного брифинга с главой Пентагона Ллойдом Остином, сообщает Цензор.НЕТ.

На фоне размещения Россией войск КНДР на территории Курской области РФ, министр обороны Южной Кореи Ким Йонг Хен предложил отправить в Украину наблюдателей и аналитическую группу.

"Это очевидная задача для наших военных ... отправить наблюдателей и аналитическую группу на российско-украинскую войну. И я бы даже сказал, что если мы не пришлем наших наблюдателей или аналитическую группу, это будет означать, что мы недобросовестно выполняем свою работу", - сказал Ким Йонг Хен.

Отметим, что на брифинге глава Пентагона Ллойд Остин выразил уверенность, что Россия не сможет победить Украину, несмотря на то, что РФ уже разместила на своей территории тысячи северокорейских военных.

Участие войск КНДР в войне РФ против Украины

Напомним, что накануне генеральный секретарь НАТО Марк Рютте подтвердил привлечение Россией северокорейских солдат в войне против Украины.

25 октября президент Владимир Зеленский заявлял, что, по данным разведки, уже 27-28 октября первые северокорейские военные будут применены Россией в зонах боевых действий.

28 октября в Пентагоне заявили, что КНДР отправила в Россию около 10 тысяч своих военных для учений и дальнейшего участия в боевых действиях против Украины, что произойдет в течение "следующих нескольких недель".

В Пентагоне сообщили, что украинские войска могут использовать предоставленное им американское оружие против северокорейских военных, если КНДР вступит в войну против Украины на стороне России.

Представитель Пентагона Пэт Райдер заявил, что примерно несколько тысяч северокорейских солдат уже отправились в Курскую область в России. Меньшее их количество уже находится в Курской области.

Топ комментарии
+12
А чого вони мають бути більшими українцями ніж мешканці україни ?
73% населення проголосувало за Ze-шапіто
Якби половина , та де там половина , чверть з них пішла у ЗСУ - то не було б проблем з комплектацією

Я не маю нічого проти тих хто не робив помилки 2019 + побачив , що влада профукала кредит довіри наданий у 2022 , але якого бісу ті хто "голосував по приколу" не бажають пожинати наслідки своїх приколів - оце питання
показать весь комментарий
31.10.2024 00:07 Ответить
+7
Вони жерти не просють, зате північних від бурятів точно зможуть
показать весь комментарий
31.10.2024 00:22 Ответить
+5
у нас і так дофіга спостерігачів і аналітиків
показать весь комментарий
31.10.2024 00:11 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Та вже надішліть декілька тисяч власних вояків зі спорядженням. Хай хоч побачать що таке ******* війна. Вам же буде краще. Чи у вас тільки хлопці пластичні операції можуть робити собі та кей поп співати?
показать весь комментарий
30.10.2024 23:57 Ответить
показать весь комментарий
31.10.2024 00:07 Ответить
Шапіто, це читати діалог двох ухилянтіві зрадників, одного з Чехії іншого з Німеччини, які розповідають хто і що кому винен Україні, і які вони патріоти сидячи за кордоном.
Які крім того, ще самі втекли з західної України, а свої квартири здають біженцям за всі гроші світу.
Моралісти всраті.
показать весь комментарий
31.10.2024 05:14 Ответить
Шапіто , це коли хлопчик , що спочатку голосував по приколу ,а потім повірив у шашлики і зараз ховається від ТЦК щось корябає про ухилянтів

А наступного разу подумай чому попри те , що ситуація була складніша у 2014-2019 народ так масово не виїзджав з України

А от коли твій хозяїн за якого ти поп приколу проголосував у 2019 розповідав , що замість оборону будуть шашлики , то мільйони українців зрозуміли , що нам з вашим шапіто - не по дорозі

Тому не скавчи , жопік. Не цікаво. Цю стару зомбофонівську методичку я вже чув і не раз
Ти краще скажи , чому ти вирішив , ботва , що я з західу України ,я - з півдня
показать весь комментарий
31.10.2024 06:48 Ответить
??? Чому вони повинні посилати своїх військових хз куди на війну??? Бо кінчеіновці воюють за кацапів? Ну смішно таке читати бл. Може німці повинні побачити війну ,їм же краще буде? Чи у вас хлопці тільки можуть пиво жрать з баварськими ковбасками?
показать весь комментарий
31.10.2024 01:34 Ответить
Вони мають слати свої війська в той час як пару армійських зєднань воєнів сидить у дойчеляндії на матеріальній допомозі ?
показать весь комментарий
31.10.2024 08:16 Ответить
Так Найвєлічайший Лідор не підписав такої угоди, він підписав якийсь папірець для свого, виключно свого піару на марафоні.
показать весь комментарий
31.10.2024 08:36 Ответить
Хлопці тільки пластичні операції можуть робити? Ну-ну. В Південної Кореї одна з найбоєспособніших армій світу. Там ВСІ чоловіки проходять 2 річну обов'язкову службу, ВСІ, навіть знаменитості і діти чиновників і багатіїв. Деякі з них навіть в морській піхоті служили. І таке десятиліттями. Так що нічого за їх армію переживати.

І ще, з якого біса вони повинні приїзджати на війну? Яким боком вони до захисту України? Тут вже всі чоловіки, які хотіли "просто пєрестать стрєлять" закінчилися? Знову "нам всє далжни"?
показать весь комментарий
31.10.2024 12:47 Ответить
який Остін впевнений та рішучій.
показать весь комментарий
31.10.2024 00:04 Ответить
показать весь комментарий
31.10.2024 00:10 Ответить
у нас і так дофіга спостерігачів і аналітиків
показать весь комментарий
31.10.2024 00:11 Ответить
Вони жерти не просють, зате північних від бурятів точно зможуть
показать весь комментарий
31.10.2024 00:22 Ответить
відрізнити*
показать весь комментарий
31.10.2024 00:23 Ответить
В совецькі часи ще б необхідно було зібрати мітинг, випустити стінгазету, повісити над входом відповідний транспарант та узяти на себе підвищені соцзобов'язання.
показать весь комментарий
31.10.2024 00:23 Ответить
Ну а нам ці сростерегачі навіщо? Накуя? Який зиск?
показать весь комментарий
31.10.2024 00:25 Ответить
як нафуя ? спостерігачі то спецназ...такі як Рембо всі..круті як яйця
показать весь комментарий
31.10.2024 00:31 Ответить
Ну вони зможуть офіційно підтвердити, що воюють кімченіновці. Бо зеленим пдарасам з чашечками кофє вже ніхто не вірить.
показать весь комментарий
31.10.2024 01:37 Ответить
інвалідів відправити не пробували..?сліпих глухих
показать весь комментарий
31.10.2024 00:28 Ответить
Ковдри і шоломи. Вони з Меркель і Обамою мабуть радились.
показать весь комментарий
31.10.2024 00:32 Ответить
Якщо спостерігачів буде тисяч 50 і всі озброєні то присилайте. А чергових ,,ОБСЄ,, тільки вузькооких то непотрібно.
показать весь комментарий
31.10.2024 01:06 Ответить
Ще занепокоювачів побільше і стурбованих парк десятків. А 155мм снаряди? Та ну нах. Ескалація. Довбаний маразм.
показать весь комментарий
31.10.2024 01:22 Ответить
Ну в них працюють закони , от того і живуть вони добре . Якщо захочуть приймуть рішення надавати військову допомогу, ні - ну зобов'язань у них перед нами ніяких немає. Це не зелений шапітолій, конституція - та пох на ту конституцію , роби що хочеш.
показать весь комментарий
31.10.2024 01:41 Ответить
Ми якби то теж не зобов'язані приймати їх спостерігачів та аналітиків.
показать весь комментарий
31.10.2024 03:16 Ответить
не приймай, якщо тобі не вигідне співробітництво з Південною Кореєю
показать весь комментарий
31.10.2024 09:44 Ответить
А нам пропонують співробітництво? Чи просто пропонують прийняти состерігачів?
показать весь комментарий
31.10.2024 10:59 Ответить
а корейці зацікавлені в співробітництві? чи нам зброї не вистачає? Ми повинні першими були почати домовлятись десь з 22 року
показать весь комментарий
31.10.2024 12:01 Ответить
Співробітництво має бути взаємовигідним. Якщо південнокорейці просто хочуть поспостерігати та повчитися на українській крові, самі нічого Україні не даючи - най гребуть кудись далеко.
Там 8 мільонів снарядів, ракети і 10 тисяч військових, а тут "спостерігачі"...не просто так диктаторські режими під час війни сильнійші...
показать весь комментарий
31.10.2024 03:14 Ответить
Зараз такі війни, що й особистої присутності не потрібно для вивчення її аспектів. Все знімається і викладається в інфопростір до найменших дрібниць. І особливо цікаво читати думки, що пвд. Корея повинна прислати до на нас тисячі своїх військових або давати ******* ракет і *********** , бо кімченіновці з кацапами. Я не розумію в якому світі рожевих поні живут ті що пишуть таке. А якщо кінЧеНий пошле своє стадо десь в Африку воювати , пвд. Корея і туди повинна когось відсилати ?
показать весь комментарий
31.10.2024 10:33 Ответить
Кімчениновці до РФ вже поставили до 8 мільонів снарядів - це значно більше, ніж нам надали всі країни разом узяті.
Якщо одна малесенька вшива північна корея може поставити агресору снарядів у рази більше, ніж усе НАТО - це наводить на погані думки щодо майбутнього нашої планети.
показать весь комментарий
31.10.2024 11:02 Ответить
Добре, кацапи до вторгнення в Україну, відрізали голови та знищували міста в Сирії . Щось я не бачив щоб Україна відправляла туди свої війська, мільйони *********** і все інше про що тут пишуть. Це ж також наші вороги-сусіди як і корейців. Пвд.Корея не відповідає за дії свої неадекватних сусідів , і це вже давно дві різні країни. А от з аналітиками буде шанс ,що вони таки щось нам дадуть чи продадуть.
показать весь комментарий
31.10.2024 11:35 Ответить
кацапи поїхали в Північну корею в 23 році, домовились з ними, заплатили або передали ЯЗ, або технології, і отримали снаряди.

Що ти Південній Кореї дав, щоб вони снаряди тобі прислали? може ти заплатив? може ще щось? ах да, ***** ти не зробив, разом зі своїм презом. Навіть дипломатів не послали домовлятись хоч про щось.
показать весь комментарий
31.10.2024 12:06 Ответить
"спостерігачі", какая прелесть! нам тільки спостерігачі завадило! пiсец, уйроди. бонби давай!
показать весь комментарий
31.10.2024 05:17 Ответить
Тепер і південнокореські військові будуть вивчати тактику північнокорейців на Україні спостерігаючи, як північнокорейські війська будуть битися з ЗСУ.
Зручно, інформативно...
показать весь комментарий
31.10.2024 07:52 Ответить
несумлінно знач херово. автор не знає української, що калькою перекладає
показать весь комментарий
31.10.2024 07:56 Ответить
несомненно - безсумнівно
показать весь комментарий
31.10.2024 07:57 Ответить
Запрошуємо усіх бажаючих
показать весь комментарий
31.10.2024 08:38 Ответить
Аналітики, спостерегачі, підглядачи, яка від всіх цих фахівців користь для оборони України? Вони вирішують свої питання, дивлячись на цю мясорубку. Де зброя, де дієві санкції, де війська союзникив( чи є вони в нас - союзники?).
показать весь комментарий
31.10.2024 10:11 Ответить
А що , є хоч один воєнний договір, хоч з однією країною світу? Про наркОманські мирні плани і гарантії безпеки можна не писати.
показать весь комментарий
31.10.2024 10:35 Ответить
А де наша зброя? До речі про Нептуни - США допомогли з виготовленням головок наведення, Данія замовила у західного виробника двигуни, паливом забезпечила ще одна дуже далека країна, а "наші" 5-6 менеджерів не змогли організувати виготовлення самих корпусів...
То на*уя таким папуасам далі допомагати?
показать весь комментарий
31.10.2024 11:58 Ответить
Буба не дозволить. Точніше єрмак не дозволить.
показать весь комментарий
31.10.2024 11:54 Ответить
Так смішно читати, як насміхаються з аналітиків. Ви Бутусова давно дивилася? Знаєте, що в нашій армії практично нічого не аналізується? То може хоч корейці зроблять цю роботу і поділяться хоч чимось з нашим ГШ? Тільки ідіоти недооцінюють роль аналітики у війні