4640 посетителей онлайн

В Европе были ошеломлены решением США приостановить поставки оружия Украине, - Bloomberg

Реакция Европы на приостановку помощи Украине от США

Решение администрации президента США Дональда Трампа о приостановке поставки некоторых видов военной помощи Украине стало неожиданным для европейских чиновников.

Об этом пишет агентство Bloomberg ссылаясь на источники, информирует Цензор.НЕТ.

По словам источников, европейские чиновники были ошеломлены решением США относительно военной помощи Украине - особенно после заявлений Дональда Трампа на саммите НАТО, который состоялся в конце июня. Тогда он не исключил поставки Украине дополнительных средств противовоздушной обороны.

"Европейские союзники обращаются к Белому дому с просьбой предоставить разъяснения относительно этого решения, некоторые из которых надеюсь, что позиция может быть смягчена или отменена", - пишет Bloomberg.

США приостановили помощь Украине

Ранее СМИ сообщили, что США приостановили отправку ракет и боеприпасов в Украину из-за беспокойства относительно состояния американских арсеналов. Впоследствии в Белом доме подтвердили приостановку поставок ракет и боеприпасов в Украину и заявили, что в приоритете - интересы США.

Журналист PBS заявил, что кроме ракет-перехватчиков PAC-3, предназначенных для систем Patriot, Пентагон также остановил поставки 155-мм артиллерийских снарядов, ракет GMLRS, предназначенных для систем M270 MLRS и HIMARS, противотанковых ракет Stinger, а также авиаракет AIM-7 и Hellfire.

В Минобороны заявили, что Украина не получала официальных сообщений об остановке или пересмотре графиков поставок оборонной помощи от Соединенных Штатов, согласованной еще при предыдущей администрации.

Топ комментарии
+23
Європа в **** - а толку - від цього поставок зброї не побільшає
показать весь комментарий
02.07.2025 20:01 Ответить
+18
Якщо розуміти що Трамп путінська підстилка, то нічого дивного.
А якщо ти рожеве поні то приголомшений, канєшн...
показать весь комментарий
02.07.2025 20:06 Ответить
+15
півроку усі провідні змі про це орали, але у єс вуха позакладало. буває, коли не хочуть слухати.
показать весь комментарий
02.07.2025 20:04 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Європа в **** - а толку - від цього поставок зброї не побільшає
показать весь комментарий
02.07.2025 20:01 Ответить
Європейський **** дорогого коштує.
показать весь комментарий
02.07.2025 20:04 Ответить
зеленський **** ще коштовніший. як довгий нептун
показать весь комментарий
02.07.2025 20:06 Ответить
А ось і троампоїдна сєкта по "переводу стрілок".
показать весь комментарий
02.07.2025 20:10 Ответить
Поставки ракет до Patriot, Stinger, HIMARS, 155-мм артснаряди заблоковані.
Оце я розумію результати зустрічі Зе с Трампом на саміті НАТО
показать весь комментарий
02.07.2025 20:17 Ответить
Класика.
Так чому ти радієш, дятла? Ти настільки тупе що не розумієш що пролітатиме по тобі а не по зеленському?
показать весь комментарий
02.07.2025 20:27 Ответить
Так прилітатиме в т.ч. завдяки недолугій дипломатії ЕрЗе, нє?
Чи "ето_другоє"?
показать весь комментарий
02.07.2025 20:52 Ответить
А до чого у конкретному випадкові недолуга дипломатія якщо це постачання іще від Байдена ? ((
показать весь комментарий
02.07.2025 23:04 Ответить
ну так Трамп зупинив постачання. З ним так попрацювали:
https://uk.tgstat.com/fa/channel/WS-sxYQhm_JdVgFq/21816 Олег Шарп | Oleg Sharp:https://static47.tgcnt.ru/posts/_0/aa/aa69fdfa0647799f185958e81837f975.jpg
🍁 Єрмак прокоментував інформацію про заморозку постачання критично важливих американських ***********. Закликав дочекатися офіційної інформації.
🤔 Звертаю увагу, що це написала людина, яка 4-5 червня знаходилась у США і заявляла, що "провела плідні зустрічі з американськими можновладцями".
👉 Нагадаю, що за інформацією низки американських ЗМІ, саме у ці дні було прийняте рішення про заморозку військових постачань в Україну. Мабуть, совпадєніє...
показать весь комментарий
02.07.2025 23:12 Ответить
"Мабуть, совпадєніє..." З того як трумп і венс себе ведуть - цілком ймовірно , бо там права рука не дружить з лівою і причин цього крім українських недопереговірників безліч - вік , здоров'я , скалка в дупі , фсб, не те з маском свого часу курнув , а вчора вечором маланка з рудого дурня пореготалася ......
показать весь комментарий
02.07.2025 23:24 Ответить
в мене не прилетить. а ось по тобі прилетить. пиріжки з мене на твої 9 днів красапєта
показать весь комментарий
02.07.2025 21:17 Ответить
Ти від життя відстав , 9 днів навіть мацковські попи вже скасували , а ти і досі пиріжками обжираєшся , халявщик .
показать весь комментарий
02.07.2025 23:06 Ответить
півроку усі провідні змі про це орали, але у єс вуха позакладало. буває, коли не хочуть слухати.
показать весь комментарий
02.07.2025 20:04 Ответить
Ти побачив проблему в ЄС?
По програмі USAI за байденівським фінансуванням якраз розуміння ні в кого не було. Але тобі ті програми як мавпі окуляри.
показать весь комментарий
02.07.2025 20:24 Ответить
Среда на ЦН похожа на пятницу! Заголовок один краше другого!
показать весь комментарий
02.07.2025 20:04 Ответить
У выпускающего редактора "днюха"? Движ заказали на портале?
показать весь комментарий
02.07.2025 20:05 Ответить
так тампон попереджав що вийде від війни. Обіцяв зробив.
показать весь комментарий
02.07.2025 20:05 Ответить
А він входив?
показать весь комментарий
02.07.2025 20:25 Ответить
Він обіцяв завалити Україну зброєю, якшо пуйло не припинить стріляти.
показать весь комментарий
03.07.2025 01:17 Ответить
Якщо розуміти що Трамп путінська підстилка, то нічого дивного.
А якщо ти рожеве поні то приголомшений, канєшн...
показать весь комментарий
02.07.2025 20:06 Ответить
Кто бы мог подумать? Такая неожиданность, ничего к тому и не вело...
показать весь комментарий
02.07.2025 20:07 Ответить
Тебе , кацапе , заблокують та й по тому
показать весь комментарий
02.07.2025 23:08 Ответить
Я думаю, всі вже зрозуміли, що надіятися на американську зброю не варто. Тому європейці просто змушені будуть створити свої аналоги Петріоту, Стінгеру, GMLRS, і іншим. Штати потрібно карати через відмову від закупівлі їхньої зброї. Не думаю, що це станеться швидко, але починати треба вже.
показать весь комментарий
02.07.2025 20:08 Ответить
поки це буде створюватись то нам лопатами відбиватись? нам треба вже і зараз щоб вижити
показать весь комментарий
02.07.2025 20:19 Ответить
Свіженький бот.
показать весь комментарий
02.07.2025 20:26 Ответить
Ви сподіваюся вже наклали? 🤔
показать весь комментарий
02.07.2025 21:06 Ответить
Він зжер те що інші "наклали " , правда то не санкції були а фекалії , але кацапу так звичніше
показать весь комментарий
02.07.2025 23:15 Ответить
...І, головно, - зкріпно!
показать весь комментарий
02.07.2025 23:46 Ответить
Налажи в штанішкі, ваня. Ета же ж так скрєпна!
показать весь комментарий
02.07.2025 23:45 Ответить
думаю, что каждый член НАТО, видя такую беспринципность США, немного волнуется о будущей системе безопасности в мире. В итоге, по факту, все сводится к тому, "у кого есть ЯО - тот и прав"...
показать весь комментарий
02.07.2025 20:08 Ответить
Він там ще санкції з Рособоронекспорта зняв до компанії. Працює...
показать весь комментарий
02.07.2025 20:08 Ответить
Upd. Информация о снятии санкции с российских банков не совсем корректна.

Прошу прощения, поспешил.

Как уточняет канал The Sanction Times, (https://t.me/sanctionstimes/2177) для того же "Рособоронэкспорта" действовало три режима санкций: сирийский, иранский и российский.

Сирийский режим снят, а вот иранский и российский остаются.

По такому же принципу санкции продолжают действовать и для других российских банков и компаний.

На волне новостей про остановку поставок некоторых категорий вооружения Украине понеслось и про снятие санкций с России, хотя санкции с Сирии были сняты (https://ofac.treasury.gov/recent-actions/20250630) ещё 30 июня, за два дня никто не написал, что это касается России. Западные СМИ сразу бы написали об этом. Так что ещё раз прошу прощения.
показать весь комментарий
02.07.2025 20:16 Ответить
Про зняття санкцій є інформація на сайті мінфіну США. А хто оцей канал що вибачається російською мовою - незрозуміло.
показать весь комментарий
02.07.2025 20:20 Ответить
підпишись на цей канал, будеш розуміти. він ху йні не пише. а якщо щось і перепостить деколи поспіхом, то потім все пояснює і навіть вибачається як у цьому пості. на сайті Мінфіну США пише, що зняли санкції. але зняли тільки санкції стосовно Сирії, інші санкції за Іран і за Україну не знімали.
показать весь комментарий
02.07.2025 20:27 Ответить
Звідки оце "тільки стосовно Сирії"?
Санкції або є або нема. Вони не можуть дублюватись по кілька разів...
показать весь комментарий
02.07.2025 20:35 Ответить
з Сирії зняли санкції ще кілька днів тому. про це вже всі написали.
показать весь комментарий
02.07.2025 20:59 Ответить
@ Тепер ви врешті зрозуміли, що нерішучий помічник України Байден кращий за рішучого помічника рашистської пітьми Тромба?
показать весь комментарий
02.07.2025 20:09 Ответить
Байден був вимушений балансувати тому що в спину дихало оце. Йому й так пам'ятник поставить треба...
показать весь комментарий
02.07.2025 20:12 Ответить
Нууу, у нас пам'ятники ставлять практично всім. На могилі. 😁 Декому ставлять і в громадських місцях, як то парки, сквери, бульвари, площі. Важливо!!!! не те, що по тавлять, а те, що не знесуть і не розіб' ють кувалдою, як члєніну, сраліну, Гітлєру, чи Саддаму з Каддафі.
показать весь комментарий
02.07.2025 21:12 Ответить
Ше обамкі тре поставити пам'ятник. За Крим.
показать весь комментарий
03.07.2025 01:23 Ответить
У Європі були приголомшені рішенням США призупинити поставки зброї Україні (на вимогу пуйла).
Але крім занепокоєння, стурбованість та словесних заяв про підтримку України від європейських імпотентів справа далі не рухнулась.
На даний момент тільки країни Балтії, північні країни - Фінляндія, Норвегія, Швеція, та Британія хоч якось трохи допомагають Україні зброєю.
показать весь комментарий
02.07.2025 20:12 Ответить
з європейців Німеччина на сьогодні надала найбільше військової допомоги Україні.
показать весь комментарий
02.07.2025 20:21 Ответить
Це якщо у загальному розмірі , а якщо у відсотках від ВВП , то не факт (( Чого варті винищувачі " не від Німеччини " , або всі до останньої гармати від країн Балтії . Не варто знецінювати допомогу останнім , бо вона найдорожча !
показать весь комментарий
02.07.2025 23:18 Ответить
Україні потрібен загальний розмір у натуральних величинах, тобто одиницях зброї і ***********. це ті країни забугорні можуть між собою мірятись тими піськами про відсотки від ВВП хто там з них скільки і чого надав Україні з допомоги..
показать весь комментарий
02.07.2025 23:24 Ответить
Україні потрібне все , просто коли Литва чи Латвія та Естонія тобі віддають свою останню гармату бо тільше не мають , а Німеччина у цей час дає один снаряд за шість тисяч євро , якому ціна красна триста , то тут іще варто подумати що для нас дорожче , бо ти сам кажеш про одиниці зброї , але забуваєшся що тауруси німці нам тільки обіцяють , а скальпи та шторм шедоу вже свою місію виконали , просто закінчилися (( Ну і ти вже забувся хто нам спочатку гранатомети та танки з літаками давав , а хто каски за ціною того самого гранатомета ((
показать весь комментарий
02.07.2025 23:33 Ответить
якщо всю військову допомогу оцінити у грошовому вимірі, то Німеччина тут є лідером з надання військової допомоги Україні. після Штатів. це об'єктивна реальність. ясно що по відношенню до ВВП Німеччина тут вже не є лідером, тут лідером може бути Естонія чи Литва. Українці мають бути безмежно вдячні всім країнам за надану нам військову допомогу. тут навіть мови нема. і подяка має бути щирою усім країнам незалежно від того, хто і скільки нам надав допомоги. тому далі вести тут якісь суперечки взагалі не бачу сенсу.
показать весь комментарий
02.07.2025 23:40 Ответить
От і порозумілися ! Щоб усі кацапи подохли !
показать весь комментарий
02.07.2025 23:45 Ответить
а тут і мови навіть нема. ) це було би просто чудесно.
показать весь комментарий
02.07.2025 23:48 Ответить
Німці, голандці. Північна європа в ширшому розумінні.
показать весь комментарий
02.07.2025 21:11 Ответить
приголомшення для ЄС ВІД "ТРАМБОНА І США " буде згодом,"Сполучені штати ,зброю.котра призначалася для України ,для захисту України ,вирішили в знак допомоги направити куйлу,для прискореної її окупації """
показать весь комментарий
02.07.2025 20:12 Ответить
В начале апреля американский ВПК понес громадные убытки из-за остановки потавок оружия в Украину потом бегали их представители по всему ЕС и просили прекратить отказываться от размещения заказов на их заводов.Теперь репутация ВПК будет добита окончательно и деньги на новое оружие уйдут к конкурентам.
показать весь комментарий
02.07.2025 20:12 Ответить
Поки ще є час, необхідно створити власну ядерну та хімічну зброю, щоб створити стратегічну загрозу для русні на випадок, якщо вони продовжать наступ.
показать весь комментарий
02.07.2025 20:13 Ответить
Геніально
показать весь комментарий
02.07.2025 21:12 Ответить
Нідерландам створити?
показать весь комментарий
03.07.2025 01:29 Ответить
Україні, в Нідерландах все нормально.
показать весь комментарий
03.07.2025 10:18 Ответить
Роль США в світовій геополітиці сильно переоцінена. Своя сорочка ближча до тіла.
показать весь комментарий
02.07.2025 20:14 Ответить
американцы доиграются, что каждая страна захочет иметь свою маленькую яо...
показать весь комментарий
02.07.2025 20:16 Ответить
Україні давно пора розробляти свою плутонієву бомбу.
показать весь комментарий
02.07.2025 20:18 Ответить
Зеленький казав що не хоче щоб було так як з Байденом, ось і має.
показать весь комментарий
02.07.2025 20:17 Ответить
@ На саміті НАТО Тромб пообіцяв українській журналістці BBC Мирославі Пеці, в якої чоловік на війні, що подумає про поставки ракет Patriot Україні.
Сьогодні він подумав і припинив взагалі всі поставки озброєння.
показать весь комментарий
02.07.2025 20:20 Ответить
Допомогу припинили з початку червня. Коли він "обіцяв подумати" то точно це вже знав...
показать весь комментарий
02.07.2025 20:30 Ответить
Про асфальт вже був вихлоп?
показать весь комментарий
02.07.2025 20:24 Ответить
"Вова - класний хлоп!", але "я засмучений, що він атакує під час перемовин". "Обидві сторони повинні проявити стриманість". "Санкції вводитись не будуть (а якщо і будуть, то м'якенькі) бо кремляді прагнуть миру".
І таких (чи подібних) заяв від трампона - безліч! Його "послали" КНДР, Іран, московія, ЄС, Канада, Мексика, КНР, Індія... Єдиние, що лишається - натиснути на Україну для припинення московитсько-української війни (і "нобєлівка" за мир в кармані). А оскільки Україна бореться, то треба зробити так, щоб Україні було вигідно (або не було іншого вибору) підписати капітуляцію на кремлівських умовах для "збереження державності" (а по факту лише назви). Але з іншого боку на це працює найграндіозніший завгосп найвеличнішого янєлоха і вся команда з міжнародних відносин від ОПи.

З огляду на увесь цей треш якось вже не виглядають "московитьским ІПСО" чи "всесвітньою змовою" так звані "оманськи договорняки".
показать весь комментарий
02.07.2025 20:28 Ответить
Давайте честно, за последние пол века минимум амеры кидали всех своих союзников( ну может кроме евреев, но там тоже есть нюансы) и мы не исключение
.
показать весь комментарий
02.07.2025 20:28 Ответить
Ну южную корею и тайвань пока еще не кинули
показать весь комментарий
02.07.2025 20:51 Ответить
Якшо шо, ми амерам ніколи не були союзниками. Бо роками НАТО нам було нє нада. Байден чисто за власним вибором розгорнув допомогу. Жодних зобов'язань у нього не було.
показать весь комментарий
02.07.2025 21:17 Ответить
Мерц де тауруси?
показать весь комментарий
02.07.2025 20:40 Ответить
ну як завжди, лівацька газета кидає скандальний заголовок і всі гризуться
але можливо, трамп просто вирішив продати решту того, що раніше поставлялося безкоштовно?
тоді питання до зєлєнского : "як і коли платитимеш ?"

до речі, щойно в США прийняли новий бюджет, дуже неоднозначний, трамп і маск "разосралісь" ізза нього, в Сенаті він пройшов 51:50 тільки за рахунок того, що венс проголосував "за", зараз такий період, що треба вичікати, поки вони там порахують "хто кого кинув", все це внутрішня американська політика, вона має ритм танго : зараз пауза, а потім ще крок

ну це все так, слова на вітер ...
показать весь комментарий
02.07.2025 20:51 Ответить
Залізь, звідки виліз, опудало.
показать весь комментарий
02.07.2025 21:18 Ответить
хай горять в пеклі з таким танго
показать весь комментарий
03.07.2025 00:29 Ответить
Не розумію як америкососія збирається воювати з Китаєм, якщо навіть на рашку з іраном в неї зброї не вистачає. Дивуюсь як вони умудрились виграти холодну війну.
показать весь комментарий
02.07.2025 20:58 Ответить
Та с каким Китаем? Ахах, они обосрались Ирана. Который их размотает с израилем за полгода
показать весь комментарий
02.07.2025 22:15 Ответить
стало несподіваним для європейських чиновників

показать весь комментарий
02.07.2025 21:06 Ответить
Приголомшені? Бідосі...

Але уряди Європи хай трумпа не дуже ***єсосять, бо багато з Європеських країн зав'язані на F-35, наприклад.

От візьме руде мудило і скасує поставки, наприклад, Фінляндії 64-х штук цих літаків (і всієї наземної інфраструктури). Що тоді робить?

P.S. Куди дійшли Штати -- не піддається опису притомними словами........
показать весь комментарий
02.07.2025 21:37 Ответить
Всі ж помітили, як після самміту НАТО до США вилетів один з особистих літаків путіна? Завезли особисто Трампу чемодан брюліків, за це рішення.
показать весь комментарий
02.07.2025 21:41 Ответить
А що вони очікувати від приголовшуватого!
показать весь комментарий
02.07.2025 22:04 Ответить
Кто-то уже выразил обеспокоенность? Или заявил про рішучі дії і нищівні санкції?
показать весь комментарий
02.07.2025 22:14 Ответить
Нехай мої коменти читають. Все всоте наголошую, що все по методичці краснова робить рудий
показать весь комментарий
02.07.2025 22:38 Ответить
Приголомшені. Далі що - чергові 100500 занепокоєнь з приводу кацапських обстрілів?
показать весь комментарий
02.07.2025 22:40 Ответить
Невдовзі й того вже не буде.
показать весь комментарий
03.07.2025 01:37 Ответить
трамп фсб, зеленський фсб, не зрослося тому ,шо зеленська шобла розграбувала ох...ні граші ,які дали США Україні ...йому запропонували піти тихо у ліс ...але 🤡 водить козу і тримається за владу , тому Європа прийме естафету ,і буде допомагати Україні , це врятує їх на деякий час , поки китайська армія не піде відкрито по Україні ...