9954 посетителя онлайн

"Агентура на Банковой начала демонтаж Украины изнутри", - Каленюк

Каленюк заявила о демонтаже Украины изнутри

Россияне будут пытаться сломать Украину изнутри и парализовать дух борьбы через саботаж, коррупцию и откат реформ.

Об этом сообщила исполнительный директор Центра противодействия коррупции Дарья Каленюк, передает Цензор.НЕТ.

"Агентура на Банковой включила план демонтажа Украины изнутри. Писала об этом сценарии в мае.

"Параллельно враг попытается сломать волю украинцев бороться. Уникальное единство украинского общества в 2022 году стало несокрушимой, никому не понятной стихией, которая остановила наступление врага и удивила мир, родив нестандартные инновационные решения. Весной 2022 года враг осознал, что наша воля к борьбе важнее оружия", - отметила она.

По словам Каленюк, россияне будут пытаться сломать Украину изнутри и "парализовать наш дух бороться через саботаж, коррупцию и откат реформ".

"Они имели три года, чтобы адаптировать свои методички и нарративы, которые нас раскалывают изнутри и ослабляют. Поднимет выше голову вражеская агентура и коррумпированные полезные идиоты.

Будет усиливаться деградация государственного аппарата, который по своему дизайну не способен масштабировать на национальном уровне рожденные снизу инновационные оборонные решения. Будет действовать негативный отбор на ключевые государственные должности. Система пяти менеджеров в дальнейшем будет ценить лояльность, послушание, аморфность больше инициативности, профессионализма, добропорядочности. Будет углубляться нездоровое межведомственное и междолжностное недоверие. С целью концентрации и сохранения власти будут применяться авторитарные механизмы. Охота ручного ГБР за военными, активистами, политическими оппонентами - яркий пример начала тенденции.

Безнаказанно будет бурлить коррупция в наиболее социально чувствительных темах, как возможность откупиться от ТЦК, сбежать за границу от расследования, дерибанить государственные деньги на оружие. Параллельный паралич принятия критических для войска изменений и решений, несмотря на уже очевидную усталость и крик военных", - цитирует она свое майское сообщение.

Также, добавила Каленюк постепенный откат реформ, принятых еще после Революции Достоинства, окончательно нас отбросит от быстрой евроинтеграции.

"Не говоря уже о неспособности государства пяти менеджеров воплощать десятки сложных национальных реформ ежегодно, если мы хотим быть в ЕС до 2030-го. Это подорвет и так шаткую волю Европы нам помогать и даст сильные антиукраинские аргументы европейским сателлитам рф. На этом этапе большинство украинцев остро почувствуют, что такое грузинский сценарий поглощения страны врагом", - подытожила она.

Каленюк заявила о демонтаже Украины изнутри

Обыски в НАБУ и САП

Ранее сообщалось, что 21 июля 2025 у сотрудников НАБУ без постановлений суда проходят следственные действия, которые проводят работники СБУ и Офиса Генерального прокурора.

Впоследствии СБУ сообщила, что одного из руководителей межрегиональных управлений детективов НАБУ Руслана Магамедрасулова разоблачили на ведении бизнеса с Россией.

Служба безопасности заявила о разоблачении действующего нардепа от ОПЗЖ Федора Христенко. Его подозревают в госизмене. По данным правоохранителей, он работал на направлении усиления российского влияния на НАБУ.

Служба безопасности Украины также пришла в Специализированную антикоррупционную прокуратуру.

Топ комментарии
+29
«В своїй хаті своя правда, і сила, і воля», смерть, московітам та їх Оманським прихвостням!!
Зеленський, вирок Україні!! Зло, має бути знищеним!
показать весь комментарий
21.07.2025 12:44 Ответить
+23
В ОПі демонтують Україну краще за кацапів.
показать весь комментарий
21.07.2025 12:52 Ответить
+21
Зеленського оточують зрадники? Та він ними керує!
показать весь комментарий
21.07.2025 13:12 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Це ти про кого?
показать весь комментарий
21.07.2025 12:44 Ответить
«В своїй хаті своя правда, і сила, і воля», смерть, московітам та їх Оманським прихвостням!!
Зеленський, вирок Україні!! Зло, має бути знищеним!
показать весь комментарий
21.07.2025 12:44 Ответить
Так і є
показать весь комментарий
21.07.2025 12:45 Ответить
так демонтіруйте банкову !
показать весь комментарий
21.07.2025 12:48 Ответить
Дар'я живе в якійсь своїй далекій космічній реальності. Бо це не :

росіяни намагатимуться зламати Україну зсередини та "паралізувати наш дух боротися через саботаж, корупцію та відкат реформ". Джерело: https://censor.net/ua/n3564376

Це роблять українці ,руками українців і голосами українців. Жодна московська агєнтура не зробила в плані корупції ,розвалу армії та держави ,як власні злодії та брехуни +корисні ідіоти ,які їх підтримують .
показать весь комментарий
21.07.2025 12:51 Ответить
Ви праві. Дар'я яскравий представник тих, і навіть очільник, хто робив все аби Україна крок за кроком втрачала незележність в управлінні державою. Але гранти річ переконлива, плюс захист пінчука і різні нішяки у вигляді безмежної влади, вседозволеність і повна секретність і захист власних статків наїдених на грантах.
Що рашка що Європа, що США мають.на увазі нашу незалежність.
Саме тому ОУН, УПА та всі провідники незалежності України, розуміли, що незалежність це воля, коли ми самі вирішуємо свою волю.
показать весь комментарий
21.07.2025 13:31 Ответить
Весела, то ти ще не нариготалася з 2019 року???
бо такі як ти, дуполизи зЄрмаків і є корисною зЄботвою в 73% цікаво, що ж ти заспіваєш коли американці і європейці припинять фінінсування України і ваше зЄкорито висохне? бе ж такі як ти будуть їсти з рук подоляків???
показать весь комментарий
21.07.2025 13:51 Ответить
https://www.youtube.com/watch?v=CvGLeBy0Vew Тут Червінський багато чого оповів.
показать весь комментарий
21.07.2025 15:36 Ответить
Назвіть хоча одного етнічного українця при цій владі?
показать весь комментарий
21.07.2025 14:18 Ответить
Для початку назвіть хоча б 5 посадовців з топів які були б українцями, чи декількох яких зеля призначив на посаду. А після подивіться список тих хто втік за кордон і лише після втечі їм оголошували підозри. Це шобла інородців які ніколи не рахували Україну своєю батьківщиною, від них чекати чогось доброго не варто, це п'явки.
показать весь комментарий
21.07.2025 17:24 Ответить
В ОПі демонтують Україну краще за кацапів.
показать весь комментарий
21.07.2025 12:52 Ответить
Ми пожинаємо плоди посіянного в 2019 році.До влади прийшли пройдисвіти,бездарні люди,навіть не політики.Перетусовка влади нідочого не призведе."ОПЗЖопа " та "Уродливі слуги",об'єднавшись вершать свої "справи"ЗЕленського оточують зрадники та агенти кремля .
показать весь комментарий
21.07.2025 12:52 Ответить
Зеленського оточують зрадники? Та він ними керує!
показать весь комментарий
21.07.2025 13:12 Ответить
чому без імен?
показать весь комментарий
21.07.2025 12:57 Ответить
Просто так они не уйдут. И выборов, на которых у них будет шанс проиграть - тоже не будет.
показать весь комментарий
21.07.2025 12:58 Ответить
Дивлячись, як на річницю вбивства Ірини Фаріон, влада не згадала її жодною відзнакою, а Лісовий далі в кріслі міністра, вірю цій пані, що описує недалекі події майбутнього.
показать весь комментарий
21.07.2025 12:59 Ответить
орден сутулого її доньці не видали? яка трагедія.
тут країну хитають із середини, а дебіли далі за свою іпануту комуністку торочать
показать весь комментарий
21.07.2025 13:13 Ответить
Мали б встид,як совісті нема, таке писати. Фаріон зробила для українців більше,ніж ви й вам подібні,за все своє життя
показать весь комментарий
22.07.2025 09:02 Ответить
В Україні кацапські воши замаскувались під українських гнид...
показать весь комментарий
21.07.2025 12:59 Ответить
І не тільки кацапськи
показать весь комментарий
21.07.2025 13:32 Ответить
Зелену мерзоту давно пора стерти!
показать весь комментарий
21.07.2025 13:00 Ответить
Щось вони дуже вже довго "валять" Україну, вам не здається? Здається я ці "прогнози" ще з 2019 року чую. І хто така ця "пророчиця" Каленюк і чим конкретно вона відома окрім своїх "передбачень"?
показать весь комментарий
21.07.2025 13:04 Ответить
довго валять? Ну не знав вавасік що українці не дадуть свою країну злити за 3 дні як в Омані договорилися, не розрахував трохи. Буває.
показать весь комментарий
21.07.2025 13:14 Ответить
Так сильно хочеться красти, що навіть війна не стримує владу, а ще більше мотивує на дерібан державних грошей. Різні держслужбовці патологічно не вірять в Україну та не вміють працювати без відкатів, тому готують собі власні золоті запаси та мріють жити закордоном.
показать весь комментарий
21.07.2025 13:06 Ответить
хай відповідають ті ,хто привів до влади зеленське 🤡 шобло...їм подобається все ,навіть те шо мапа України зменьшиласі в половину ...але теми для вкиду суспільству, зелені БЕБи , НАБи, ДЕБи... борцуни імітують ...
показать весь комментарий
21.07.2025 13:11 Ответить
Опять на те же грабли. Снова во время возможного исторического момента, внутри страны 5 колонна у власти делает за кремль всю грязную работу лучше чем их агенты. Если зелю, татарова и ко не устранят в ближайшее время то будет вторая Грузия
показать весь комментарий
21.07.2025 13:13 Ответить
Покажіть ій сценарій від Портнікова, який він написав ще в 2019 році

показать весь комментарий
21.07.2025 13:20 Ответить
100%
показать весь комментарий
21.07.2025 13:24 Ответить
з 2019 року
показать весь комментарий
21.07.2025 13:28 Ответить
S 1991 röku
показать весь комментарий
21.07.2025 14:06 Ответить
Що вона має на увазі ? Невже ОП ?
показать весь комментарий
21.07.2025 13:36 Ответить
Так а что ни так?
Сегодня СБУ пришла с обысками в НАБУ, завтра НАБУ возьмут в оборот какого нибудь продажного СБУшника.
Конеуренция двигатель прогресса.
показать весь комментарий
21.07.2025 13:52 Ответить
Бо вона зрозуміла , що завтра прийдуть і до неї , а там - невідомо що приховується ...
показать весь комментарий
21.07.2025 14:02 Ответить
спам'яталися. Це було питанням часу
показать весь комментарий
21.07.2025 14:17 Ответить
Вони це роблять з 2000х років!
Тільки в 2019 "муТрий нарІТ" ,у кількості 73%,надав їм всю повноту влади,якої не було нівкого з 1991 року!
показать весь комментарий
21.07.2025 14:28 Ответить
а що зробило нАБУ за роки свого існування корисного ? святе *****.в чому тут державні монтажі з набу ?
показать весь комментарий
21.07.2025 15:37 Ответить
Тільки почала? Ой-вей, рожеві наївні поні... Демонтаж України вона вже успішно завершує.
показать весь комментарий
21.07.2025 18:07 Ответить
А для чего был поставлен смотрящим над бениним Оманским Нариком фсбєшник Елдак в Омане 20 года патрушевым....да и сам членограй это проект кремля Буратино!!!
показать весь комментарий
21.07.2025 19:02 Ответить
Мені сумно бачити прозріння тих, хто ще 7 років тому фактично сприяв проходженню Зеленського до влади. Ви ж казали: "головне, аби не Порошенко, а цього, якщо що, ми поженемо". Погнали?
показать весь комментарий
21.07.2025 19:54 Ответить
шкодувати треба, що тебе в місці з Порошенком не відправили на нуль. Такі як порохи дозволили Стрєлкову та його банді безперешкодно покинути Слов'янськ. Коли їх можна було знищити на виході. І була можливість взяти Донецьк відразу не ваш порох зупинив і заборонив це робити. А Зеленський прийшов колись у нас уже назрівали купи проблем.
Було ясно, що розсія розв'яже воїну проти України.
показать весь комментарий
22.07.2025 09:41 Ответить
Це все конвульсії ішака та його зеленого шапіто. До кінця року все це бидло буде на смітнику історії.
показать весь комментарий
21.07.2025 21:42 Ответить
можливо ти ішак чекаєш на російський світ , краще відразу Ж-+астрелись
показать весь комментарий
22.07.2025 09:35 Ответить
Нарізка чи як...з 2019 демонтують..а мо , й1991
показать весь комментарий
22.07.2025 09:07 Ответить
Закрити кордон для всіх не має значення при владі або з баблом, потрібно кожного третього ждуна і з апарату влади та верховної ради плюс ТЦК вивести на майдани та розстріляти прилюдно інші самі
розбіжаться.
показать весь комментарий
22.07.2025 09:33 Ответить
Як є бачимо як буде побачимо а кацапам смердючим пісюн в рило поки живі україн
ці на нашій землі смердіти оркам недамо. Нечисть кацапська.
показать весь комментарий
22.07.2025 12:44 Ответить
Когда людей, как тупой скот, гнали на мины в так называемом контрнаступлении, в ЦПК молчали. Про Крынки молчали, про Курск молчали. Про беспредел ТЦК в ЦПК молчали, потому что их западных хозяев все устраивало - там чхать хотели на то, сколько украинцев умрет.

Но стоило задеть обнаглевшего Шабунина и НАБУ, выполняющее заказы из-за бугра.... Короче: ЧУМА НА ОБА ВАШИХ ДОМА!
показать весь комментарий
22.07.2025 17:55 Ответить
Патріоти в рабстві, звичайно тепер можна робити що хочеш. Тріждинєсудімий там вагон ручок мабуть переламав від заздрощів. А ЧО, ТАК МОЖНА БУЛО??? (С)
показать весь комментарий
22.07.2025 17:58 Ответить
Агент "козирь"- розбушувався?
показать весь комментарий
22.07.2025 23:04 Ответить
Корупціонерів мають здо хнути, всі. Але поясніть, як мажори захопили НАБУ ? Звідки в них мільйонні статки ? Як НАБУшники підкорили САП ? Знаю зсередини, не витримав, звільнився.....
показать весь комментарий
23.07.2025 07:45 Ответить
Людям зрозуміло....хто чим займається...видно по ділах ....розпустити ,вірніше поповнити ЗСУ на кількість депутатів,ментів,прокурорів,адміністраторів у яких вишиванка лізе через шкіру...хай покажуть як треба захищати ..а не розвалювати чи щось інше комбінувати. .
показать весь комментарий
25.07.2025 12:08 Ответить