7613 посетителей онлайн

Рада обратилась к Зеленскому о присвоении Парубию звания Героя Украины (посмертно)

Звание Героя Украины Андрею Парубию. Рада обратилась к Зеленскому

Верховная Рада обратилась к президенту Зеленскому относительно присвоения звания Героя Украины (посмертно), бывшему спикеру ВР и экс-нардепу Андрею Парубию.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

Решение поддержали 230 нардепов.

Убийство Андрея Парубия

Напомним, 30 августа 2025 года во Львове неизвестный убил Андрея Парубия.Отмечается, что на месте преступления нашли семь гильз. Нападавший был одет как курьер службы доставки.

В ночь на 1 сентября министр внутренних дел Украины Игорь Клименко и председатель Службы безопасности Украины Василий Малюк доложили о задержании подозреваемого в убийстве Андрея Парубия.

1 сентября 52-летнему львовянину сообщили о подозрении в убийстве Парубия.

Подозреваемый в убийстве Парубия признал свою вину в разговоре с журналистами.

2 сентября во Львове суд избрал меру пресечения подозреваемому в убийстве Андрея Парубия Михаилу Сцельникову.

Топ комментарии
+12
Я авжеж все розумію, але чому було не дати Героя при житті, якщо заслужив? Чи заслужив тільки тоді, коли був вбитий?
показать весь комментарий
18.09.2025 10:59 Ответить
+12
Російскі акаунти ще мають пихатість щось запитувати 😡🤬
Бо він державний діяч!!! Повна противага міндіч-квартал
показать весь комментарий
18.09.2025 11:11 Ответить
+11
Влада - лицеміри!...
показать весь комментарий
18.09.2025 10:59 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Я авжеж все розумію, але чому було не дати Героя при житті, якщо заслужив? Чи заслужив тільки тоді, коли був вбитий?
показать весь комментарий
18.09.2025 10:59 Ответить
хайп нашє всьо!!!!!
причому з усіх боків.
і "наші" хайпують, і не наші!
отака вона політика.....
показать весь комментарий
18.09.2025 11:04 Ответить
При житті це Фронт. Але у квартальних є якась інша шкала цінностей, у них кошевой має ****** "Герой"
показать весь комментарий
18.09.2025 11:13 Ответить
Якщо взяти до уваги, що Владіміру Літвіну, Чи Бойку таке звання було присвоєно за життя, то Вас треба підтримати. Хоча моя думка наступна - Героя України варто присвоювати лише після смерті, щоб потім не плюватися і не відміняти Укази, як у ******* з Богуслаєвим. При житті деяких персон це найвище звання дається не за заслуги, а за займане урісло, чи користь діючому на той момент президенту, як це було з Литвином. І точно не Зєлєнскому вирішувати, чи присвоїти Парубію Героя - це вирішить історія і українці.
показать весь комментарий
18.09.2025 11:22 Ответить
+ +
показать весь комментарий
18.09.2025 12:25 Ответить
Дуже прикро, але під час війни Зе дав Героя України багатьом шахраям і відвертим ворогам України, а для таких як Парубій у нього нагород немає.
показать весь комментарий
18.09.2025 11:35 Ответить
Якась медалька - це спроба компенсація життя людини за ненадану охорону від влади.
показать весь комментарий
18.09.2025 12:22 Ответить
Влада - лицеміри!...
показать весь комментарий
18.09.2025 10:59 Ответить
Було б справедливо. Людина гідна.
показать весь комментарий
18.09.2025 11:03 Ответить
Відійди від мене гнидо московська!
показать весь комментарий
18.09.2025 11:53 Ответить
Навіть в теплому кабінеті (вже не кажучи про три холодних Майдани) Парубій зробив для розбудови незалежної від твого лаптєстану держави з гордою назою Україна більше, ніж деякі інші герої, які в буквальному сенсі не нюхали пороху (того, яким обстрілювали Майдан Гідності).

Таких антиподів Парубію можна перелічити десятками, якщо не сотнею. Тут згадувались Богуслаєв і Бойко; я нагадаю футболіста Шевченка, і порівняю його з іншим футболістом - Лобановським.
показать весь комментарий
18.09.2025 12:03 Ответить
Ви можете порівняти роботу та здобутки Ради Парубія з Радою стефанчука? Про революцію Гідності питати не буду.
показать весь комментарий
18.09.2025 12:45 Ответить
Російскі акаунти ще мають пихатість щось запитувати 😡🤬
Бо він державний діяч!!! Повна противага міндіч-квартал
показать весь комментарий
18.09.2025 11:11 Ответить
ольгинець зітхай
показать весь комментарий
18.09.2025 12:03 Ответить
За вклад у розбудову Української Державності. Він це робив, коли це не було мейнстрімом.

Він був за Україну, коли більшість голосувала за януковичів, слухала російську попсу, і дивилась в сторону "таможного союзу".
показать весь комментарий
18.09.2025 11:19 Ответить
ольгинець улї бнісь
показать весь комментарий
18.09.2025 12:07 Ответить
Ніт. Квартал сценку зробить.
показать весь комментарий
18.09.2025 11:09 Ответить
Нєє
Антимайдан на це "пойтіть не могут"...
показать весь комментарий
18.09.2025 11:10 Ответить
Та да.... А от кузьма канешно достойний.... був на всі концертах регіоналів
показать весь комментарий
18.09.2025 11:21 Ответить
1300 км від кордону з Україною! БпЛА вгатили по НПЗ «Газпром нафтохім» у салаваті, башкирия
показать весь комментарий
18.09.2025 11:20 Ответить
Майданівцю від антимайданівця-Зірка?
Батьки, сім'я що кажуть?
показать весь комментарий
18.09.2025 11:22 Ответить
Є відео з Ради де депутат Тищенко пропонує перейменувати Банкову на вулицю Парубія.
показать весь комментарий
18.09.2025 11:22 Ответить
А Тайланд перейменувати в Тищенколанд!
показать весь комментарий
18.09.2025 11:37 Ответить
https://t.me/irynagerashchenko/21005 Ірина Геращенко:
Запит підтримали 139 депутатів СН, яким дякуємо.
Але на всю залу була одна червона кнопка. Депутат Брагар, який вляпався в історію тільки пропозицією продавати собак, аби сплатити комуналку. Показово…

https://t.me/officialeurosolidarity/17095 Ростислав Павленко:
Євген «Продай собаку - сплати за газ» Брагар єдиний у Верховній Раді проголосував проти запиту до Володимира Зеленського про присвоєння Андрієві Парубію звання Героя України посмертно.
Прикметно, що «слуги» на зорі «монотурборежиму» активно посилали його по ефірах. Власне, в одному з них і прозвучала фраза, яка зробила його відомим.
Однак загалом по ефірах він відзначався на цим.
Він активно проводив думку, ніби війна триває, бо «Порошенко не хотів миру». Агресивно нападав на квоти україномовного культурного продукту. Вірно ніс у маси «какую разніцу» і загалом ідеологію «антимайдану», з якою він та інші «слуги» прийшли до влади.
Судячи з коментарів багатьох «слуг» не на камери «єдиномарафону», ці настрої і ставлення у правлячій партії поділяє не лише він…
показать весь комментарий
18.09.2025 11:54 Ответить
ті люди, яких ти, зебілко, пропонуєш запитати - ховаються як ухилянти
показать весь комментарий
18.09.2025 12:07 Ответить
тоді і Фаріон вже могли б дати героя, вона вміла гарно нагнути Азарова - мені подобалося, героїчна жінка була
показать весь комментарий
18.09.2025 12:54 Ответить
Когда народ обращается -0,но видят ,что не отвертеться или будет крайне плохо для рейтинга,то лучше присвоить инициативу.Вот уже мразота зЕлена.
показать весь комментарий
18.09.2025 13:11 Ответить
Пропоную в першу чергу присвоїти звання Героя України пану міндічу за збільшення золотого запасу держави шляхом накопичення в квартирах зелених державників золотих унітазів