7238 посетителей онлайн

Фон дер Ляйен не исключает возможности сбивания российских самолетов, нарушающих воздушное пространство НАТО

Фон дер Ляйен сказала, будут ли сбивать российские самолеты

Президент Еврокомиссии Урсула фон дер Ляйен считает, что после четкого предупреждения вариант со сбиванием российских истребителей, нарушающих воздушное пространство стран НАТО, возможен.

Об этом она заявила в интервью CNN, информирует Цензор.НЕТ.

"По моему мнению, мы должны защищать каждый квадратный сантиметр территории. И это означает, что если есть вторжение в наше воздушное пространство, тогда - конечно же, после очень понятного предупреждения - вариант со сбиванием такого истребителя - "на столе", - сказала она.

Напомним, 19 сентября три российских истребителя МиГ-31 без разрешения залетели в воздушное пространство Эстонии над Финским заливом, оставшись там на 12 минут.

Глава дипломатии Евросоюза Кая Каллас осудила нарушение воздушного пространства Эстонии тремя российскими истребителями.

Президент Европейской комиссии Урсула фон дер Ляйен призвала лидеров ЕС как можно быстрее одобрить 19-й пакет санкций против РФ.

Из-за инцидента Эстония попросила консультации НАТО.

В свою очередь Минобороны России заявило, что их МиГи якобы "не нарушали" воздушное пространство Эстонии.

Глава МИД Эстонии Цахкна в Совбезе ООН показал доказательства нарушения российскими самолетами эстонского воздушного пространства.

Топ комментарии
+7
Тепер треба провести багаторічні дебати з питання яке "попередження" вважати "зрозумілим", а то раптом кацапи щось не зрозуміють черекз "культурні відмінності" ... а після цього НАТО вдарить всією своєю могутністю ... точно точно ... зуб даю
показать весь комментарий
25.09.2025 08:20 Ответить
+3
Збивати можливо і будуть, але сцикотно все це. А раптом х-ло розсердиться і буде " орєшніком" лякати.
показать весь комментарий
25.09.2025 08:21 Ответить
+3
Треба провести саміт рішучих щоб створити коаліцію збивальників
показать весь комментарий
25.09.2025 08:27 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Тепер треба провести багаторічні дебати з питання яке "попередження" вважати "зрозумілим", а то раптом кацапи щось не зрозуміють черекз "культурні відмінності" ... а після цього НАТО вдарить всією своєю могутністю ... точно точно ... зуб даю
показать весь комментарий
25.09.2025 08:20 Ответить
Треба провести саміт рішучих щоб створити коаліцію збивальників
показать весь комментарий
25.09.2025 08:27 Ответить
Пригожин з Президентом Ердоганом, збивали ************ ОДРАЗУ і без проведення численних самітів щодо відпрацювання МОЖЛИВИХ занепокоєнь!!
показать весь комментарий
25.09.2025 09:01 Ответить
Збивати можливо і будуть, але сцикотно все це. А раптом х-ло розсердиться і буде " орєшніком" лякати.
показать весь комментарий
25.09.2025 08:21 Ответить
Як раз навпаки, чітко зрозуміло, що кацапи можуть сміло "порушувати" простір НАТО дронами, ракетами і кукурузниками. Слідуючий етап - це "випадкові" влучання дронів чи ракет з бойовими частинами. І знову консультації, наради, чіткі попередження
показать весь комментарий
25.09.2025 08:25 Ответить
Щось мені цей європейський сантиметр нагадує НАТОвський дюйм. Такий же гумовий.
показать весь комментарий
25.09.2025 08:27 Ответить
бл.. ну шо за куколди.. варіант можливий. цей варіант має бути не можливий, а рішуче обов'язковий.
показать весь комментарий
25.09.2025 08:29 Ответить
Я гадаю вони дадуть собі раду. Зрозуміло, що всім хочеться, щоб ворог загруз у війні з НАТО... Але якщо пригадати 2014-й рік, а саме лютий, щось я не пам'ятаю, щоб Україна рішуче і масово збивала російські борти, які пачками летіли в Крим. Пам'ятаю тільки як Тенюх (командир мінного тральщика) з мужнім обличчям доповідав в Київ - "Тримаємося, все добре"
показать весь комментарий
25.09.2025 08:45 Ответить
Але якщо пригадати 2014-й рік, а саме січень - в Криму були військові бази РФ і їх військові, з мовчазного схвалення урялу Януковича, без дозволів та попереджень, пересувались по Криму та через кордони України на чому їм заманеться.
В якій з країн НАТО є щось подібне?
показать весь комментарий
25.09.2025 09:35 Ответить
а хто мав у лютому 2014-го збивати цапські борти над Кримом? місцева кримська вата, яка волала на мітингах пуцін ввіді вайска, защіті? чи може верховний на той час яник?
показать весь комментарий
25.09.2025 10:59 Ответить
Ще довго будете кіздіти про це?, спробуйте залетіти на повітряний простір Рашці, зібють зразу.
показать весь комментарий
25.09.2025 08:36 Ответить
"Не виключає можливості"... почати розгляд вірогідності можливого прийняття рішення... про рішуче засудження і глибоку занепокоєність 🤣🤣🤣
показать весь комментарий
25.09.2025 08:58 Ответить
Про потужні консультації не забувайте.
показать весь комментарий
25.09.2025 09:03 Ответить
збивати не будуть. а то сі нападьйоть! на тайвань!
показать весь комментарий
25.09.2025 08:58 Ответить
Ну всьо. Кацапи-вам пі₴да.
показать весь комментарий
25.09.2025 09:01 Ответить