10109 посетителей онлайн

"Будет блэкаут. Важно бороться со стрессами - помогают дыхательные упражнения", - советник ОП Милованов

Милованов заявил о блэкауте в Украине и дал советы

Внештатный советник главы Офиса Президента Тимофей Милованов заявил, что в этом году в Украине будут блэкауты и "уже есть".

Об этом он сообщил в Фейсбуке, передает Цензор.НЕТ.

"Как готовиться? Прежде всего, ментально, психологически. Надо готовить свою нервную систему. Конечно, генераторы, батареи, фонарики, еда, вода, отопление, связь, план А, план Б и так далее - критически важно. Но это все уже проходили. И знают что делать. Прямо по списку. У одного свой. А вот что действительно будет сложно - это терпеть. Полномасштабная война продолжается уже четвертый год и бомбардировки городов и сел усиливается. Поэтому надо готовиться психологически", - отметил Милованов.

По его словам, следует помнить, что причина - Путин и Россия, а не кто-то другой.

Что советует Милованов?

"Начинать надо не с техники, а с контроля стресса. Самое простое это дыхательные упражнения. Вдох на 4 секунды, задержка на 4, выдох на 4, еще 4 секунды паузы. Несколько таких циклов и мозг получает сигнал, что все под контролем. Для меня это не работает. Для меня работает моя жена рядом и время поспать после обстрела, а иногда просто погулять по улице. Для каждого будет что-то свое. Но управлять своим психическим состоянием можно, и тренировать его тоже можно", - пояснил советник ОП.

Также он заявил о необходимости физической активности, чтобы снизить уровень стресса.

"И все же не забывайте о простых вещах: заряженные павербанки, фонарики, запас воды, аптечку, теплую одежду, свечи. У меня все это есть. Это база, которая дает мне ощущение контроля. Может хоть и где-то обманчивое, но усиливает мое спокойствие. россия хочет, чтобы мы истощились и перессорились, впали в апатию и сдались. Давайте этого не делать. Меньше ссориться. Меньше обвинять. Больше действовать и поддерживать. Больше прощать. Быть сильными и готовыми", - подытожил он.

Милованов заявил о блэкауте в Украине и дал советы

Отключение света

Напомним, в ночь на 10 октября российские войска осуществили массированную атаку на объекты энергетической инфраструктуры Украины.

Позже из-за сложной ситуации в энергосистеме в ряде областей ввели аварийные отключения света.

По данным Минэнерго, Россия осенью 2025 года изменила тактику ударов по энергетической инфраструктуре Украины, пытаясь вывести из строя системы передачи и маневренную генерацию в отдельных регионах.

Президент Зеленский заявил, Украину ожидают проблемы с электричеством из-за атак РФ

Топ комментарии
+65
Це вже якийсь цинізм вищого гатунку. Це напевно тільки в вищих школах економії можна опанувати. Коли на вас летять герані дихайте і все буде ок. Це прекрасно.
показать весь комментарий
20.10.2025 14:22 Ответить
+64
Офіс зібрав всіх головних ідіотів країни навколо себе. Скоро з'являться шамани та розіп'яті орли як у Януковича. А працювати не пробували, щоб не було блекаута? Вам же платять гроші не за тупі заяви а за роботу по підтриманню інфраструктури країни в працездатному стані! Якщо ви вже заявляється що у вас нічого не вийде, то навіщо ви там потрібні? Звільніть місце для тих хто зможе уникнути блекаутів!
показать весь комментарий
20.10.2025 14:27 Ответить
+46
Далбайоб
показать весь комментарий
20.10.2025 14:23 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 3 из 3
Прописна істина, але ви бачили ідіота, який скаже що він ним є?
показать весь комментарий
20.10.2025 17:11 Ответить
Так це і бентежить більше всього,не каються бовдури,напевне ходити по граблях це давня традиція Українців.
показать весь комментарий
21.10.2025 07:25 Ответить
Все за планом, зебiли нам нiчого не виннi , дихаемо спокiйно.
показать весь комментарий
20.10.2025 16:39 Ответить
пошел ты на хер...!!!
показать весь комментарий
20.10.2025 17:06 Ответить
Для боротьби з блекаутами потрібно застосовувати:
1. ППО
2. захисні споруди
3. генератори та повербанки
4. дихальні вправи
показать весь комментарий
20.10.2025 17:23 Ответить
Гроши залишились тільки на дихальні справи
показать весь комментарий
21.10.2025 12:00 Ответить
А може як порадив найвеличніший?
Роздати населеню ********* палиці,і хай з зє і слуг електрику здобудуть?
показать весь комментарий
20.10.2025 17:27 Ответить
ну якщо така чмоНЯ, є радником по економіці жОПи, то хто тоді радник по ОБОРОНІ?
показать весь комментарий
20.10.2025 17:27 Ответить
Ти подивитись на бюджет школи цього шмоні , вони навіть якісь ****** з уряду платили по 100000тищ. На місяць.
показать весь комментарий
20.10.2025 18:58 Ответить
Не підпускайте цього Милованова до людей та не слухайте його порад.
показать весь комментарий
20.10.2025 17:38 Ответить
От ї*анько. Один собаку пропонує продати щоб сплатити комуналку, другий, на третьому році війни, пропонує займатися, сидячи в темноті, дихальними вправами. Як воно ще не порадило займатися йогою. Дійсно вийшло, як і мріяли в 2019: "Хоч посміємся."
показать весь комментарий
20.10.2025 17:43 Ответить
"Дышите глубже! Вы взволнованы!" (с) О. Бендер
показать весь комментарий
20.10.2025 17:47 Ответить
це триндець...

а якщо українці почнуть відповідно "платити податки", як ці "обранці" виконують свої обов'язки?
показать весь комментарий
20.10.2025 17:47 Ответить
Є така вправа:
заткнути рота та носа зебобіку типу "ядебілованов",або "какаязедніца",
і воно потужно-незламно повинно дихати дупою,
потужність незламно зросте на 73%
показать весь комментарий
20.10.2025 18:35 Ответить
Дихайте глибше, посполиті - патужно та нєзламно
показать весь комментарий
20.10.2025 18:38 Ответить
Справжній FAGGOT!
показать весь комментарий
20.10.2025 18:42 Ответить
Це Чумак чи Кашпіровський. Як близько потрібно сідати до екрану телевізора, чи може телефон з мілфовановим класти під подушку.
показать весь комментарий
20.10.2025 18:55 Ответить
Оце дядько круто написав. Розбурхав так розбурхав людей. А не звертати на висер ідіота слабо? Шо Ви робите з МАЛОванова нового ЗЕ-піониста.
показать весь комментарий
20.10.2025 19:19 Ответить
А я не роздивився, спочатку думав що це Кашпіровський!
показать весь комментарий
20.10.2025 19:45 Ответить
...навіть Кашпіровський, до такої муйні не додумався би.)))
показать весь комментарий
20.10.2025 20:27 Ответить
вони мародерять і будуть мародерити
, а ви - дихайте, пока не сконаєте від холоду.....
показать весь комментарий
20.10.2025 22:31 Ответить
скоріше від голоду.
показать весь комментарий
21.10.2025 08:12 Ответить
От чертяка! Харашо сцить!
показать весь комментарий
20.10.2025 20:27 Ответить
Ну що зебобіки. Дихайте рівно, і буде вам щастя.
показать весь комментарий
20.10.2025 20:29 Ответить
Питання одне до цього з дозволу сказати Пана, скількі воно отримає доходу так би мовити за свою "роботу"?, у двух державних наглядових радах одна із якіх, якщо не помиляюся "Енергоатом", а друга у "Укроборонпром", як працює "Укроборонпром" всі знають- одні питання, Енергоатом теж непогано заробляє на українцях, тількі куди йдуть ці кошти? теж питання. Невже 1 грн., як пан Черновецький мером Київа, а потім зясувалося що він обікрав Київ на мільярд долл і спокійно седить собі без санкцій у Грузії. Так і тут менеджери в Енергоатомі отримують по 1 мільону зарплатні в місяць за непрозорі закупки на мільярди і за такі кошти якось можуть себе вберігти від блекауту в особистому автономному котеджі, а нам радять під час блекауту щоб не нервувати займатися дихальними вправами. Може цей пан який ще був міністром економікі України пішов би з державних посад і наглядових рад, тому що з нього користі для держави і народу нуль, одні убитки і блекаути.
показать весь комментарий
20.10.2025 20:46 Ответить
Приберіть цього Зепдрса, бо дихать вже нічім
показать весь комментарий
20.10.2025 21:01 Ответить
Ой дурак....не дурак,а Дебіл
показать весь комментарий
20.10.2025 21:04 Ответить
показать весь комментарий
20.10.2025 21:20 Ответить
Він точно довбо.об ...
показать весь комментарий
20.10.2025 21:46 Ответить
було би добре щоб блекаут стався в опі
щоб зебіл в ефір не виходив
показать весь комментарий
20.10.2025 22:11 Ответить
Первое место в мире занимает ...одна країна...по количеству длбв на 1 кв. километр. И єто вдохновляет, значит дно еще не пробито. Воли, воли, волали про ярмо і про ярило.
показать весь комментарий
20.10.2025 22:17 Ответить
Діагноз Мілованову, поставлений Коломойським, щоразу підтверджується
показать весь комментарий
20.10.2025 22:53 Ответить
Сделал, что он говорит и захотелось п@срать.
показать весь комментарий
20.10.2025 23:13 Ответить
Кашпіровський - 2.
показать весь комментарий
21.10.2025 00:59 Ответить
Я понимаю удивление Трампа. Я вот тоже удивлен как мы с такими имбецилами при власти в первые пару недель войну не проиграли. Тупо на энтузиазме и патриотизме вытянули. Но на 4ре и более лет войны этого точно не хватит.
показать весь комментарий
21.10.2025 02:36 Ответить
не зашкодить, в принципі. Панічні атаки добре попереджує корвалол, барбовал. Перевірено на домашніх.
показать весь комментарий
21.10.2025 03:35 Ответить
«Потужний менеджер», слів немає, які дебіли у владі…
показать весь комментарий
21.10.2025 03:47 Ответить
Ага.
Цей фрік уже виліз та й поговорив ротом. Тепер залишилося дочекатися іншого фріка - того, котрий чи то Слимако, чи то Молюско... Щоб теж ротом поговорив. От тоді на всіх нас має зійти неймовірна радість із благодаттю разом.
Але це неточно.
показать весь комментарий
21.10.2025 07:34 Ответить
Безугла,мілованов,тищенко і т.д. цирк на дроті
показать весь комментарий
21.10.2025 08:06 Ответить
Подведу итог комментариям. "Будет блэкаут. Важно бороться со стрессами - помогают дыхательные упражнения", - советник ОП Милованов. Советник ОП Милованов- иди *****!
показать весь комментарий
21.10.2025 12:28 Ответить
іще одне й*бане чмо із опи зьормаків - мабуть вчилося у арестовича