9012 посетителей онлайн

У Путина заканчиваются деньги, войска и идеи. РФ должна остановиться там, где она есть, - Рютте

Генсек НАТО Марк Рютте

Российский диктатор Владимир Путин почти не добивается успехов на фронте в Украине, а сотни тысяч россиян гибнут из-за его "обманчивой агрессии".

Об этом заявил генсек НАТО Марк Рютте после встречи "коалиции желающих" в Лондоне, информирует Цензор.НЕТ со ссылкой на Sky News.

По его словам, саммит был "очень продуктивным". Рютте приветствует инициативу, проявленную союзниками для усиления их поддержки Украины.

"События на поле боя показывают, что наша поддержка Украины работает, и нам нужно ее продолжать. У Путина заканчиваются деньги, солдаты и идеи... Президент Трамп очень хорошо сказал, что Россия должна остановиться там, где есть. Сейчас именно то время, чтобы усилить давление на Россию, чтобы мы могли достичь справедливого мира для Украины", - добавил генсек НАТО.

Что предшествовало?

Напомним, 17 октября президент США Дональд Трамп после встречи с украинским лидером Владимиром Зеленским заявил, что Украине и РФ пора заключить мирное соглашение и "остановиться там, где есть".

Зеленский в свою очередь заявил, что Трамп прав: важно остановиться там, где мы есть и говорить о мире.

21 октября европейские лидеры обнародовали заявление, в котором поддержали немедленное замораживание линии фронта в Украине. Президент Владимир Зеленский поддержал идею и подписал документ.

Топ комментарии
+11
Вже 4 роки закінчуються.
показать весь комментарий
24.10.2025 20:32 Ответить
+8
Не зупинитись там де є, а нах з українських територій.
показать весь комментарий
24.10.2025 20:35 Ответить
+7
100% - кацапи знають ази перемовин - вимагай максимум , аби отримати якомога більше , а наші "західні партнери" і наша влада одразу ставлять себе в програшну позицію !
П.С - схоже книжку Trump: The Art of the Deal» взагілі ніхто , навіть сам Трамп , не читав !
показать весь комментарий
24.10.2025 20:41 Ответить
Комментировать
Сортировать:
100% - кацапи знають ази перемовин - вимагай максимум , аби отримати якомога більше , а наші "західні партнери" і наша влада одразу ставлять себе в програшну позицію !
П.С - схоже книжку Trump: The Art of the Deal» взагілі ніхто , навіть сам Трамп , не читав !
показать весь комментарий
24.10.2025 20:41 Ответить
схоже книжку Trump: The Art of the Deal» взагілі ніхто , навіть сам Трамп , не читав !

нагадало якусь американську комедію:
- прочитай цю інструкцію
- вона на німецькому
- так ти ж вчив німецьку
- я навчився говорити німецькою, читати німецькою ще не вмію
показать весь комментарий
24.10.2025 20:48 Ответить
Так давно вже зрозуміло що чукча Трамп пісатєль , а не чітатєль ...))
показать весь комментарий
24.10.2025 20:51 Ответить
Вони всі такі. Чи ти справді думаєш, що Брєжнєв чи Кучма читали книжки, які начебто самі написали?
показать весь комментарий
24.10.2025 21:14 Ответить
Про це ж і пишу - таке враження , що книжку Трампа , про перемовини , читали лише кацапи
показать весь комментарий
24.10.2025 21:17 Ответить
Звичайно піде. І який час ми ще зможемо бусифікувати по 30 000 щомісяця?
показать весь комментарий
24.10.2025 22:21 Ответить
Вже 4 роки закінчуються.
показать весь комментарий
24.10.2025 20:32 Ответить
Міжнародні закони його осудили. Все.
У міжнародних законів немае того що буде гарантувати виконання законів.....
показать весь комментарий
24.10.2025 21:07 Ответить
Не зупинитись там де є, а нах з українських територій.
показать весь комментарий
24.10.2025 20:35 Ответить
Як примусити?
показать весь комментарий
24.10.2025 20:38 Ответить
- можна повернутись з Великобританії і вступити до ЗСУ
показать весь комментарий
24.10.2025 20:46 Ответить
Мені нема звідки повертатись. Я в Києві. А до ЗСУ кожного місяця бусифікують 30 тисяч. І? Скільки ще треба? І як це допоможе вигнати кацапів? М"ясними штурмами? Сам особисто готовий загинути, звільняючи Донецьк? Чи згоден, щоб твої діти та рідня загинули?
показать весь комментарий
24.10.2025 20:53 Ответить
Ну , я там з 24.02.22 взагалі то ... це просто вихідний сьогодні , так я тут і розважаюсь ..
"бусифікують 30 тисяч." ... угу - і з них майже половина одразу йде в СЗЧ
Армія не хоче "бусифікованих" і всі , про це кажуть , але вимагати цього Армія не може ! А ті , хто в тилу - можуть ... от ви , в тилу і шукайте "золоту середину" між заворушеннями (на радість ворогу) і реальним дотриманням своїх прав !
показать весь комментарий
24.10.2025 21:01 Ответить
Не існує ніякої золотої середини. Реально привести владу до тями зможуть лише радикальні дії. Інакше гарантований програш у війні. Пошук золотої середини - це лише його відтермінування.
показать весь комментарий
24.10.2025 21:08 Ответить
Та не тобі, по Британіях без користі вештається один чотирижди уклоніст, на передку від нього більше толку буде. Може й не буде толку, але хоч не розмінує нічого під наглядом хлопців.
показать весь комментарий
24.10.2025 21:01 Ответить
Ага, в Києві. Тільки щось терикони у вікні видніються і кадирівці ;Аллаху Акбар!; кричать.
показать весь комментарий
24.10.2025 21:11 Ответить
Мені не цікаво, що там видніється в твоєму вікні і що тобі кричать твої брати-кадирівці.
показать весь комментарий
24.10.2025 21:12 Ответить
А мене смішать потуги кацапських тролів видавати себе за українців. Поки у Вінниці проксі-ферму на 2000 номерів не накрили, вам явно легше працювати було.
показать весь комментарий
24.10.2025 21:16 Ответить
Ти цей маразм постиш вже майже 4 роки. Міняй вже платівку.
показать весь комментарий
24.10.2025 21:19 Ответить
А чого за VPNом шифруєшся?
показать весь комментарий
24.10.2025 21:15 Ответить
Бо його Роскомнадзор на Цензор не пускає.
показать весь комментарий
24.10.2025 21:20 Ответить
А як ти вгадав? Твої брати-кадирівці тобі розказали? Чи санітари, які тобі гамівну сорочку надівають?
показать весь комментарий
24.10.2025 21:39 Ответить
Поводься культурно, недоросіянин, бо й цей нік деактивують. Підеш в ;шторм зе; А там ваші довго не бігають, недоросіянин.
показать весь комментарий
24.10.2025 22:09 Ответить
Варшаву вже готовий штурмувати?
показать весь комментарий
24.10.2025 22:10 Ответить
А може він тАваріШЧ майор на рАботЬЄ, тьфу, службЬЄ?
показать весь комментарий
24.10.2025 22:13 Ответить
...а також з татарських, башкирських і т.д і т.п...що тоді від неї залишиться?...нічого не залишиться.
показать весь комментарий
24.10.2025 20:40 Ответить
Це повинно бути в п.2 мирного плану.
показать весь комментарий
24.10.2025 20:56 Ответить
Ну все. 2 - 3 місяці і перелякане куйло приповзе навколішки благати помилування.
показать весь комментарий
24.10.2025 20:37 Ответить
А де європейські гроші для України, до речі ?
показать весь комментарий
24.10.2025 20:39 Ответить
Прям весь извёлся, деньги у них заканчиваются, квартальная шиза уже в Европе.
показать весь комментарий
24.10.2025 20:42 Ответить
а пуйло знает что у него что то там где то заканчивается
показать весь комментарий
24.10.2025 20:44 Ответить
Сосія повинна заповзти в ту діру звідки вона вилізла і звільнити окуповані території. А просто зупинка русофашистів приведе тільки до ще більшої війни. Бо рашисти як вже всі побачили ніколи не покинуть своїх цілей по знищенню Західної цивілізації. Тим більше що рашистів вже китай в сраку тра)(ає і підсрачниками жене зі своїх ісконно кітайскіх тєріторій
показать весь комментарий
24.10.2025 20:44 Ответить
А звільнення не приведе до війни? З якого дива?
показать весь комментарий
24.10.2025 21:41 Ответить
Якщо кацапи здуваються, то треба вимагати від них більшого і добивати. Щоб було зрозуміло, що наступна пропозиція буде ще гіршою, а потім взагалі нічого не буде.

Якщо ні, давати зброю і не триндіти.
показать весь комментарий
24.10.2025 20:45 Ответить
В чому ознаки того, що кацапи здуваються? Відступають на фронті? Перестали обстрілювати Україну? Зменшили вимоги на переговорах і згодні на умови України?
показать весь комментарий
24.10.2025 20:55 Ответить
А я щось стверджував?
показать весь комментарий
24.10.2025 21:10 Ответить
А хіба ні?
показать весь комментарий
24.10.2025 22:13 Ответить
Доречі, у Першу світову Німеччина просрала війну, коли у них на фронті все зашибісь було.
показать весь комментарий
24.10.2025 21:12 Ответить
Значить перемога! Бігом в тцк, встигнеш на парад. Бо ще буряти погонять Варшаву штурмувати.
показать весь комментарий
24.10.2025 22:17 Ответить
Значить, що у тебе бінарне мислення і проблеми з логікою та знанням історії. 😁
І посилалка у тебе теж ще не виросла.
показать весь комментарий
24.10.2025 23:28 Ответить
слава тебе господи в Украине ничего не заканчивается !
показать весь комментарий
24.10.2025 20:49 Ответить
Чекаємо повернення Дмитра та інших турбозавзятих з поляндій,дойчляндій та гішпаній у штурм-бригаді для цієї захоплюючої подорожі з звільненя всіх територій.
показать весь комментарий
24.10.2025 21:13 Ответить
а йдеш ти
показать весь комментарий
24.10.2025 21:25 Ответить
все ясно з тобою пшекових йелд перенюхал і понесло
показать весь комментарий
24.10.2025 21:27 Ответить
Не чекай. Вся ця шваль з Нижніх Бабанів під VPN строчить. 😁
Хто замріяно-переможно, хто зажурено-зрадно але однаково тупо.
показать весь комментарий
24.10.2025 23:31 Ответить
Та вряд чи закінчилися гроші , пуйло фанатичне як гітлер воно буде з себе останню рубаху знімати щоб купити ракети
показать весь комментарий
24.10.2025 20:53 Ответить
Шо, серйозно? А м'ясо не закінчується
показать весь комментарий
24.10.2025 20:59 Ответить
Не хотілося б псувати свято , але кацапи , з травня , передали нам майже 10000 наших полеглих , а ми їм - менше 1000 ...
П.С - ось наприклад Україна повернула
показать весь комментарий
24.10.2025 21:14 Ответить
Тонко, але тупо тролиш. Кацапи наступають, отже тіла лишаються на окупованих територіях.
показать весь комментарий
24.10.2025 21:19 Ответить
ну сказав же китай , шо не дасть московії програти війну в Україні ...як діти ці в ЄС ...типу очі закрили ,і нас нема , але коли дорослі ,то то вже ід* оти ...
показать весь комментарий
24.10.2025 21:07 Ответить
2 - 3 тижні, місяці, роки ?
показать весь комментарий
24.10.2025 21:12 Ответить
Пан Рютте вже ототожнює такі дії, як "росія повинна зупинитися там, де є" та "досягнення справедливого миру для України". Погано на нього спілкування з "красновим" впливає.
показать весь комментарий
24.10.2025 21:15 Ответить
Фраза «зупинитись там де ми є» - поцовата як і трамп. Ми мали б казати - «забратись нафуй на кордони 91 року!
показать весь комментарий
24.10.2025 21:17 Ответить
«Русский народ не уступит.Санкции, там, нормы, права,какие? У нас была всегда норма -- 125 грамм хлеба в сутки, и право -победить ! Вот это и будет ответом на санкции их …» /А. Усманов/
показать весь комментарий
24.10.2025 21:37 Ответить
При цьому параша нарощує виробництво шахедів, удосконалює ракети і КАБи і дає по декілька десятків мільярдів кредиту тим, хто допомагає обходити санкції.
Україна в цей час воює кредитами, відосіками, вовагавками і мобілізованими.
показать весь комментарий
24.10.2025 21:51 Ответить
Бусифікованими. 30 000 щомісяця.
показать весь комментарий
24.10.2025 22:19 Ответить
А як же він нам тоді заплатить репарації та контрибуції, якщо гроші кінчаться?
показать весь комментарий
24.10.2025 21:57 Ответить
Лахта- 2 важку артилерію на цю тему кинула, дивлюся. Alex Rozhenko #597231 , Обліковий Запис #597212 , Комік Прикольний .
показать весь комментарий
24.10.2025 22:11 Ответить
Гамівна сорочка не муляє?
показать весь комментарий
24.10.2025 22:14 Ответить
Активніше працюй, бо куратор нашвабрить.
показать весь комментарий
24.10.2025 22:22 Ответить
Не буде перемоги України, поки існує псевдопровідник.
показать весь комментарий
24.10.2025 23:05 Ответить
Ніх*я!
РиФа має зупинитись там, де воно дійсно є - мезозой
Ні людей, ні Чмоскалів, ні х*я навіть схожого на це гівноподіб'я....
показать весь комментарий
24.10.2025 23:35 Ответить
між строк : у ху* ла закінчуються гроші ,давайте швиденько супинемося там де він вже окупував , і підемо русні на зустріч з перемірієм ?!!! Андони ви там в ЄС !!!..
показать весь комментарий
25.10.2025 00:15 Ответить
Які гроші,та ви всю нафту скуповуєте.А,потім в очі нам велике незадоволення ,після свого піврічного сайміту висловлюєте.?
Будете,ще гниди їсти підмочений хліб.
показать весь комментарий
25.10.2025 00:53 Ответить