8908 посетителей онлайн
3 372 24

Враг пытается закрепиться в восточной и северной части Покровска. Ситуация сложная, - DeepState

DeepState о ситуации в Покровске

Российские войска пытаются просочиться в Покровск на Донетчине небольшими группами пехоты и закрепиться в восточных и северных районах. Силы обороны удерживают позиции на юге города.

Об этом сообщили аналитики проекта DeepState, информирует Цензор.НЕТ.

Продвижение россиян в Покровске

По состоянию на 18:00 29 октября ситуация в городе остается сложной.

Аналитики отметили, что враг действует небольшими подразделениями по 5-10 человек. Некоторые группы пехоты пытались зайти в Гришино.

ВСУ зачищают улицы на юге города

Несмотря на это, в южной части Покровска и на ряде других направлений удерживаются позиции украинских подразделений — егерей и десантников.

По данным DeepState, Покровск пока остается преимущественно в "серой зоне".

"Противник пытается не вступать в бой, а просто двигаться и накапливаться. В северной части Силы обороны проводили постепенную зачистку улиц. Россияне по рации делились этим между собой и просто начали переходить на соседнюю улицу. После завершения зачистки они снова залезли в свои укрытия на этой же улице", — рассказали аналитики.

DeepState добавляет, что ВСУ противодействуют преимущественно с помощью дронов, однако ухудшение погоды может затруднить применение беспилотников, чем враг, вероятно, планирует воспользоваться.

Что предшествовало?

  • Зеленский утверждает, что бои на фронте контролируются, украинские воины уничтожают оккупантов возле Покровска и Купянска.
  • По данным FT, РФ усилила наступление на востоке, ситуация вокруг Покровска существенно ухудшилась.
  • 27 октября в ДШВ сообщили, что в Покровске продолжаются бои с группами россиян, которые просочились и скопились в разных частях города.
  • 26 октября Зеленский сообщил, что россияне сосредоточили основную ударную группу против Покровска, в городе продолжаются жесткие бои.
  • По информации Генштаба, по состоянию на 26 октября в Покровск просочилось 200 военных РФ, продолжаются стрелковые бои.
Топ комментарии
+12
Тому що немає цих заздалегідь підготовлених позицій, всі гроші вкрали. Єдине, що залишається - використовувати міста як імпровізовані укріплення.
показать весь комментарий
29.10.2025 23:08 Ответить
+12
ну чорним же по білому написали - гроші вкрадені , фортифікації не побудовані.

війна застала зненацька на 4 рік війни
показать весь комментарий
29.10.2025 23:24 Ответить
+11
аж дивно ..як так ?!

у нас же Верховний головком Оманська Гнида . а головком - сирок з батьками на паРаші, віджимається 100 разів
показать весь комментарий
29.10.2025 22:57 Ответить
Комментировать
Сортировать:
аж дивно ..як так ?!

у нас же Верховний головком Оманська Гнида . а головком - сирок з батьками на паРаші, віджимається 100 разів
показать весь комментарий
29.10.2025 22:57 Ответить
Навіщо доводити до складної ситуації, а не відвести підрозділи на заздалегіть підготовлені рубежі, щоб в активній обороні дроноводи знищували вже без зеленки, та міських забудов наступаючого ворога далі...
показать весь комментарий
29.10.2025 22:58 Ответить
Тому що немає цих заздалегідь підготовлених позицій, всі гроші вкрали. Єдине, що залишається - використовувати міста як імпровізовані укріплення.
показать весь комментарий
29.10.2025 23:08 Ответить
Ну не в котлі ж укріплятися, а вчасно вирівнювати лінію фронту, бо основні втрати саме при переміщеннях людей, а тут з усіх сторін фактично затиснуті підрозділи
показать весь комментарий
29.10.2025 23:13 Ответить
ну чорним же по білому написали - гроші вкрадені , фортифікації не побудовані.

війна застала зненацька на 4 рік війни
показать весь комментарий
29.10.2025 23:24 Ответить
Так я повністю підтримую, що бійців заздалегідь треба було вивести, я так і писав у минулій темі про Покровськ. Просто наші дебіли-командири вміють воювати тільки згідно принципу "ані кроку назад" і на втрати їм плювати. І навіть не розуміють, що в перспективі такий підхід призведе до повного колапсу.
показать весь комментарий
30.10.2025 00:42 Ответить
Напишіть вже прямо, як є насправді: майже весь Покровськ вже захоплений, ЗСУ залишились лише в південній частині. Навіщо оці викрутаси та словоблуддя? Реальності вони ж ніяк не змінять.
показать весь комментарий
29.10.2025 22:59 Ответить
на "вчора" (26.10.25) в Покровську було 200 кацапів
на сьогодні вони (29.10.25) вони вже "інфільтрувались" на більшу частину міста
завтра, при чисельній перевазі піхоти, вони його захоплять

про-сирський просрав найважливішу ділянку фронту - Покровськ.
бої за нього йшли більше року !!
невже не вистачало клепки побачити, що кацапи знову будуть оточувати чергову "фортецю" ?

цього тупаря про-сирського треба судити військовим трибуналом !!!!

.
показать весь комментарий
30.10.2025 00:19 Ответить
какой завтра? сегодня ночью максимум
показать весь комментарий
30.10.2025 00:27 Ответить
непогано так головком сирок з батьками на паРаші зї'див в Покровськ 4 дні назад

4 days ago - сирський відвідав Покровський напрямок: "Командир, який приховує правду про ситуацію на полі бою, не має права бути командиром".

відразу справи пішли на лад (анус)
показать весь комментарий
29.10.2025 23:22 Ответить
нахрєна він туда їздив ?

його візити завжди як чорна мітка для оборони

.
показать весь комментарий
30.10.2025 00:20 Ответить
гадаю час замовляти пісню фортеця Покровськ
показать весь комментарий
29.10.2025 23:23 Ответить
хрєн із ним !
тримали кацапів там більше року

треба виводити людей !!!!

.
показать весь комментарий
30.10.2025 00:22 Ответить
чтоб еще какой то город уничтожили ?
показать весь комментарий
30.10.2025 00:28 Ответить
унічтожат,
і не один,
з таким командуванням

.
показать весь комментарий
30.10.2025 01:15 Ответить
https://telegram.me/share/url?text=%D0%97%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9%3A%20%D0%9A%D1%83%D1%80%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B0%20%D0%BE%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%96%D1%8F%20%D0%B2%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B0%20%D1%81%D0%B2%D0%BE%D1%94%20%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D0%B4%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F&url=https%3A%2F%2Fsuspilne.media%2F970955-zelenskij-kurska-operacia-vikonala-svoe-zavdanna%2F%3Futm_source%3Dtelegram%26utm_medium%3Dps viber://forward?text=https%3A%2F%2Fsuspilne.media%2F970955-zelenskij-kurska-operacia-vikonala-svoe-zavdanna%2F%3Futm_source%3Dviber%26utm_medium%3Dps https://www.facebook.com/sharer/sharer.php?u=https%3A%2F%2Fsuspilne.media%2F970955-zelenskij-kurska-operacia-vikonala-svoe-zavdanna%2F%3Futm_source%3Dfacebook%26utm_medium%3Dps

Президент Володимир Зеленський вважає, що https://suspilne.media/tag/operacia-ukraini-v-kurskij-oblasti/ Курська операція виконала своє завдання - відтягнула російські війська з Покровського, Харківського та Сумського напрямків.

Про це він сказав на зустрічі із журналістами, передає кореспондентка Суспільного.

"Ситуація зараз дуже складна. Я можу лише подякувати нашим воїнам за цю операцію. Вона своє завдання виконала. Першим спав тиск на Харківському напрямку, потім вони почали забирати свої війська зі Східного напрямку. Я думаю, що на Покровському напрямку зараз ситуація стабільна, і їм буде дуже непросто знову знайти можливість окупувати Покровськ", - сказав президент.
показать весь комментарий
29.10.2025 23:32 Ответить
герасім сказав, що в котлі 5 тис зсу.....
сирський сказав, що не моєна брехати.....

зе!гнида виключно бреше з будь якого приводу. як відкриває свою гундосу помийку, відразу бреше!
показать весь комментарий
29.10.2025 23:33 Ответить
Так наші генерали весільні і не навчилися воювати.Небуло,немає і не буде порядку в цій державі.А все через те,що чиновники не несуть відповідальності перед народом.
показать весь комментарий
29.10.2025 23:44 Ответить
І Було колись - в Україні
Ревіли гармати;
Було колись - Залужний.
Вмів панувати.
Панували, добували.
І славу, і волю;
Минулося - осталися.
Могили на полі.

.
показать весь комментарий
30.10.2025 01:32 Ответить
Мар"їнка, Сєверодонецьк, Лисичанськ, Соледар, Бахмут...
показать весь комментарий
30.10.2025 08:10 Ответить
Підрозділи в районі села Лисівка заблоковані. Це найглибші околиці Покровська, де 25 окрема повітрянодесантна Січеславська бригада
понад рік тримають позиції.
Окупанти тим часом просочують в район Грішино. Це вище Покровська і перекривають трасу в бік Павлограда. Саме там сьогодні встановили на стелі свій триколор. Потім наші дроном його збили. Але піхота ворога там лишилась.
Росіян, в районі залізниці більше ніж достатньо. Їх без упину фіксують наші коптери-розвідники. Вони встановлюють мінні загородження, окопуються і займають оборону.
Ворог зайшов у Покровськ крізь розрахунки 32 омбр. Напевне командири знову вчасно не сказали правду сусідам. А потім, коли «течію» ворожої піхоти було не спинити, вже стало не пізно.
Ворог намагається розділити Покровськ на дві частини. Ситуація виглядає більш ніж критично. І для Покровська і для Мирнограду, де сьогодні наші війська відбивали російські дрг.
Путін каже що Покровськ вже повністю зайнятий. Це не правда. Частина міста-ще не все місто.

📝https://t.me/usivoho/39630 Юлія Кирієнко-Мерінова
показать весь комментарий
30.10.2025 01:41 Ответить
Деякі групи піхоти намагалися зайти в Гришине.

це біля 8 км від нуля !!!!! по діп стейту на сьогодні !
інфільтруються кацапи крізь нашу оборону як через друшлаг

нестача піхоти !!!

.
показать весь комментарий
30.10.2025 01:52 Ответить
Если не будет плана как орков там уничтожить или окружить то вопрос времени навсегда уйдет россии
показать весь комментарий
30.10.2025 03:42 Ответить
А мережа рясніє фотосиками,які робив найвеличніший на фоні міста.
показать весь комментарий
30.10.2025 08:01 Ответить