12640 посетителей онлайн

"Энергоатом" проведет спецзаседание наблюдательного совета из-за подозрений в коррупции сотрудников компании

Коррупция в энергетике: Энергоатом созывает спецзаседание

"Энергоатом" созовет специальное заседание наблюдательного совета в связи с обвинениями сотрудников компании в коррупции.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на пресс-службу ГП.

"Наблюдательный совет относится с максимальной серьезностью к недавним обвинениям в коррупции, связанным с работниками Энергоатома.

Совет созовет специальное заседание, чтобы всесторонне оценить ситуацию и определить соответствующие действия. Это будет включать в себя инициирование независимой проверки соответствующих операций, а также комплексную оценку внутренних процедур и систем контроля компании", - говорится в сообщении.

Наблюдательный совет предприятия отметил, что "привержен принципам полной прозрачности, подотчетности, высочайших стандартов добросовестности в рамках организации и сотрудничества с органами власти".

Что предшествовало?

  • Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что НАБУ проводит обыски у Миндича, который выехал из Украины за несколько часов до обысков.
  • Как сообщалось, во вторник, 4 ноября, в одном из филиалов обособленных подразделений НАЭК "Энергоатом" прошли обыски по делу о коррупции.
  • Также НАБУ проводит обыски у экс-министра энергетики Галущенко и в "Энергоатоме".
  • НАБУ и САП заявили о проведении масштабной операции по разоблачению коррупции в сфере энергетики.
  • Действующая министр энергетики Светлана Гринчук фигурирует на записях НАБУ в рамках расследования коррупции в энергетике.
  • Впоследствии Национальное антикоррупционное бюро разоблачило офис в центре Киева, принадлежавший семье экс-нардепа и нынешнего сенатора РФ Андрея Деркача. Там вели "черную бухгалтерию", учет денег и организовывали отмывание.

Коррупция в энергетике: Энергоатом созывает спецзаседание

Топ комментарии
+15
Треба тариф на електроенергію підняти,ато вже красти нічого 🤑🤡
показать весь комментарий
11.11.2025 09:28 Ответить
+8
Наглядові ради?Куди ж ви наглядали,що допустили таку корупцію?Зарплати у цих рад- дай Бог кожному.Отак і Сірожа Лещенко в наглядовій раді УЗ де часто і густо виникали корупційні скандали то з дизпаливом,то з закупками.Тепер він звертається до Верховної Ради спасайте Укрзалізницю.
показать весь комментарий
11.11.2025 09:38 Ответить
+6
Ще не підозри....ще корупція та мародерства під час війни...а також співпраця з ворогом....зелені ненажерливі падли
показать весь комментарий
11.11.2025 09:28 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Треба тариф на електроенергію підняти,ато вже красти нічого 🤑🤡
показать весь комментарий
11.11.2025 09:28 Ответить
Ще не підозри....ще корупція та мародерства під час війни...а також співпраця з ворогом....зелені ненажерливі падли
показать весь комментарий
11.11.2025 09:28 Ответить
Там по 12 років з конфіскацією світить..
показать весь комментарий
11.11.2025 09:30 Ответить
Крупа не дасть збрехати)))))
Світить, світить... Дурень думкою багатіє.
показать весь комментарий
11.11.2025 12:12 Ответить
Завжди є місце надії)
показать весь комментарий
11.11.2025 13:30 Ответить
Отродясь такого не бывало, и опять то же самое
показать весь комментарий
11.11.2025 09:31 Ответить
Сподіваюся, що Тімофей Милованов розбереться
показать весь комментарий
11.11.2025 09:33 Ответить
Александр Родионович Найем:
-А кто ето сделал?
показать весь комментарий
11.11.2025 09:37 Ответить
а до цього чим та рада займалась? типу, не в курсах? а навіщо ж вона така треба? а зарплати там які, чи на дуже добровільних засадах?...
показать весь комментарий
11.11.2025 09:38 Ответить
Наглядові ради?Куди ж ви наглядали,що допустили таку корупцію?Зарплати у цих рад- дай Бог кожному.Отак і Сірожа Лещенко в наглядовій раді УЗ де часто і густо виникали корупційні скандали то з дизпаливом,то з закупками.Тепер він звертається до Верховної Ради спасайте Укрзалізницю.
показать весь комментарий
11.11.2025 09:38 Ответить
Уявляю. Мілованова в гніві, бо.він і не здогадувпвся, що йому недоблачують кешем.
Цю раду треба в мішок з каміннями і в маріїнську впадину, щоб це гімно не сплило на повнрхню В ЖОДНОМУ РАЗІ!!! Тварюки😈😈😈
показать весь комментарий
11.11.2025 09:52 Ответить
Тоді навіщо потрібні всі ці наглядові ради, ради директорів, нкрекп, дректорати, секретарі тощо, а вони ж недешеві.
показать весь комментарий
11.11.2025 09:40 Ответить
Ах#еть наблюдательный совет. Просто всех к стенке. За лям в месяц они наблюдали как воруют бабло.
показать весь комментарий
11.11.2025 09:41 Ответить
Там й рахункову палату й НБУ за зябри теж треба брати. Без них таку аферу не провернути
показать весь комментарий
11.11.2025 13:31 Ответить
показать весь комментарий
11.11.2025 09:47 Ответить
Ідіотизм як невиліковна хвороба. Амьоба!
показать весь комментарий
11.11.2025 09:53 Ответить
Глибока стурбованість... Викрили!
Наглядали вони за чим?
Шановні, безбожники будуть красти ЗАВЖДИ. Біблія вчить, що царі не повинні займатися економікою з цієї ж причини
показать весь комментарий
11.11.2025 09:48 Ответить
Обов'язки наглядової ради https://www.google.com/search?q=%D0%95%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BC%D1%83&sca_esv=c019091b52478373&ei=***********************&oq=%D0%BD%D0%B0%D0%B3%D0%BB%D1%8F%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%B0+%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0+%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BC%D0%B0+%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D0%B2&gs_lp=Egxnd3Mtd2l6LXNlcnAiO9C90LDQs9C70Y_QtNC-0LLQsCDRgNCw0LTQsCDQtdC90LXRgNCz0L7QsNGC0L7QvNCwINC-0LHQvtCyKgIIATIFECEYoAEyBRAhGKABMgUQIRigAUiZKFBIWLkecAF4AJABAJgBe6AB0ASqAQM0LjK4AQPIAQD4AQGYAgagAqAEwgIKEAAYsAMY1gQYR8ICBhAAGBYYHsICCBAAGIAEGKIEwgIFEAAY7wWYAwCIBgGQBgiSBwMyLjSgB7wesgcDMS40uAeZBMIHBTAuNC4yyAcQ&sclient=gws-wiz-serp&mstk=AUtExfCFvqal7gJfoSu7EtT0FOoO8cSyL8G5AgyrV-gYUyHQsGU3hHqPtzGWjADd1nf_GGcX9R7ixXxXFPjrFK9zweZ-UHPNnu2ZvW8LAcNKu8rrLSuQJNjUQlIPJ3KEmzqrXfk&csui=3&ved=2ahUKEwjQ59T1zemQAxUjlMMKHXZvHvkQgK4QegQIARAB Енергоатому полягають у контролі та регулюванні діяльності правління компанії, а також у формуванні стратегії її розвитку. Вона приймає ключові рішення, такі як обрання та припинення повноважень голови та членів правління, та контролює виконання стратегічних завдань.

Ключові обов'язки та функції

Контроль та управління: Наглядова рада контролює діяльність виконавчого органу (правління) та регулює його роботу для забезпечення ефективності компанії.

Стратегічне планування: Затверджує стратегію розвитку "Енергоатому", включаючи залучення інвестицій та підвищення операційної ефективності.

Формування правління: Здійснює обрання та звільнення голови та членів правління.

Затвердження рішень: Приймає рішення, які стосуються діяльності компанії, шляхом голосування.

Забезпечення ефективності: Підвищення операційної ефективності, прозорості та забезпечення безпечної роботи компанії.
показать весь комментарий
11.11.2025 09:50 Ответить
Всім членам пожиттєве ув'язнення і негайно!!!!
Чому Клименко не проводить в кожно з цих покидьків ОБШУК?!!!
показать весь комментарий
11.11.2025 09:55 Ответить
Схоже на кпсс: ті теж ********* планувати, покращувати, вирішувати, прискорювати, розширювати, поглиблювати ну і так далі.
показать весь комментарий
11.11.2025 12:19 Ответить
"Енергоатом" буде заслуховувати самі себе? Цирк, а точніше продовження серіалу "95 кварталу". Андрюха Деркач сидить в москві, рахує американські долари із резервного фонду США, які вкрнали в нас і рже до всирачки з дурнів, які вибрали таку владу, що всі стратегічні об'єкти віддали таким як він та навіть не думали їх захищати.
показать весь комментарий
11.11.2025 10:14 Ответить
Як би ще в прямому ефірі...Це серіал кращий за любий інший. Жаль, немає світла...А то б всі зедібіли зараз сиділи біля телевізора з попкорном, дивились на круто завернутий сюжет, інтрига прямо страшна!
показать весь комментарий
11.11.2025 10:41 Ответить
Яка ганьба 🙈 жах. Всі мають понести відповідальність, яка нахрін наглядова рада, вони скомпрометовані. Весь парламент має йти у відставку, а президент буде під підозрою після завершення війни.
показать весь комментарий
11.11.2025 10:14 Ответить
показать весь комментарий
11.11.2025 10:23 Ответить
Треба терміново призначити нових "смотрящіх"!!!
показать весь комментарий
11.11.2025 10:27 Ответить
найефективніший менеджмент енергоатому на наради ходить з повербанками із стразіками
показать весь комментарий
11.11.2025 10:34 Ответить
Зберуться новий схематоз придумати?!
показать весь комментарий
11.11.2025 10:37 Ответить
Це включатиме - ініціювання незалежної перевірки відповідних операцій, а також комплексну оцінку внутрішніх процедур і систем контролю компанії", - "деркач і Q" ревізори, аудитори...
показать весь комментарий
11.11.2025 10:47 Ответить
Перш за все потрібно звільнити з роботи фінансового директора і головного бухгалтера "Енергоатому", які за відкати виконували вказівки енерго-аферистів кому платити, а кому ні.
показать весь комментарий
11.11.2025 11:00 Ответить
Їх саджати треба.
показать весь комментарий
11.11.2025 13:33 Ответить
Наглядова рада давно замінена на учасників схеми. На нараді будуть вирішувати куди ховати докази.

показать весь комментарий
11.11.2025 12:07 Ответить
В 2024 році Тимофій Милованов був членом наглядової ради АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРАЇНСЬКА ОБОРОННА ПРОМИСЛОВІСТЬ" ("Укроборонпром").
Зарплата за 2024 - 3 395 806 грн.
З 21 червня за с-у-м-іс-н-и-ц-т-в-о-м є членом наглядової ради АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ".
Зарплата до з 21.06.2025 до 10.10.2025 - 352 000 грн.