8371 відвідувач онлайн

"Енергоатом" проведе спецзасідання наглядової ради через підозри у корупції працівників компанії

Корупція в енергетиці: Енергоатом скликає спецзасідання

"Енергоатом" скличе спеціальне засідання наглядової ради у зв'язку зі звинуваченнями працівників компанії в корупції.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу ДП.

"Наглядова рада ставиться з максимальною серйозністю до нещодавніх звинувачень у корупції, пов’язаних із працівниками Енергоатома.

Рада скличе спеціальне засідання, щоб всебічно оцінити ситуацію та визначити відповідні дії. Це включатиме – ініціювання незалежної перевірки відповідних операцій,  а також комплексну оцінку внутрішніх процедур і систем контролю компанії", - йдеться в повідомленні.

Наглядова рада підприємства зазначила, що "віддана принципам повної прозорості, підзвітності, найвищих стандартів доброчесності в межах організації та співпраці з органами влади".

Що передувало?

  • Раніше Цензор.НЕТ повідомляв, що НАБУ проводить обшуки у Міндіча, який виїхав з України за кілька годин до обшуків.
  • Як повідомлялося, у вівторок, 4 листопада, в одній із філій відокремлених підрозділів НАЕК "Енергоатом" відбулися обшуки у справі про корупцію.
  • Також НАБУ проводить обшуки в ексміністра енергетики Галущенка та "Енергоатомі".
  • НАБУ та САП заявили про проведення масштабної операції з викриття корупції у сфері енергетики.
  • Чинна міністерка енергетики Світлана Гринчук фігурує на записах НАБУ в рамках розслідування корупції в енергетиці.
  • Згодом Національне антикорупційне бюро викрило офіс у центрі Києва, що належав родині екснардепа й нинішнього сенатора РФ Андрія Деркача. Там вели "чорну бухгалтерію", облік грошей і організовували відмивання.

Корупція в енергетиці: Енергоатом скликає спецзасідання

Топ коментарі
+15
Треба тариф на електроенергію підняти,ато вже красти нічого 🤑🤡
показати весь коментар
11.11.2025 09:28 Відповісти
+8
Наглядові ради?Куди ж ви наглядали,що допустили таку корупцію?Зарплати у цих рад- дай Бог кожному.Отак і Сірожа Лещенко в наглядовій раді УЗ де часто і густо виникали корупційні скандали то з дизпаливом,то з закупками.Тепер він звертається до Верховної Ради спасайте Укрзалізницю.
показати весь коментар
11.11.2025 09:38 Відповісти
+6
Ще не підозри....ще корупція та мародерства під час війни...а також співпраця з ворогом....зелені ненажерливі падли
показати весь коментар
11.11.2025 09:28 Відповісти

Завантаження...