13009 посетителей онлайн

США ставят мир в Украине на первое место, - советник Трампа

США ставят мир в Украине на первое место, – советник Трампа Миллер

В администрации президента США Дональда Трампа утверждают, что завершение войны России против Украины является приоритетом внешней политики страны.

Об этом сообщил старший советник Трампа по политическим вопросам Стивен Миллер, передает Цензор.НЕТ.

Приоритеты внешней политики

По словам Миллера, главная цель американского лидера – достичь мира в Европе и прекратить гибель невинных людей.

Среди других приоритетов:

  • прекращение убийств гражданского населения;

  • минимизация разрушений инфраструктуры и городов.

План действий остается неизвестным

В то же время советник президента США отказался комментировать возможные детали нового плана администрации Трампа, направленного на прекращение российской войны в Украине. Информации о конкретных шагах или сроках достижения этой цели пока нет.

Ранее издание Axios со ссылкой на американского чиновника написало, что в мирном плане президента США Дональда Трампа Украине предлагается "уступить" России Донецкую область в обмен на гарантии безопасности от США и Европы.

Издание пишет, что такой план Украина и ее сторонники расценят как огромную уступку России.

Однако, по словам источника, в Белом доме считают, что Украина в любом случае "потеряет эти территории", если война продолжится, и якобы "поэтому в интересах Украины достичь соглашения сейчас".

Согласно плану, территории на Донбассе, откуда Украина должна "уйти", будут считаться демилитаризованной зоной, и Россия якобы не сможет разместить там войска.

Также Axios пишет, что в Херсонской и Запорожской областях должны сохраниться нынешние линии фронта, а Россия "вернет определенные территории", что является предметом переговоров. Однако издание не уточняет, о каких именно территориях идет речь.

Отмечается, что к разработке плана США привлечены также Катар и Турция.

Что предшествовало

Ранее издание Politico сообщило, что США могут представить Украине рамочное соглашение о прекращении войны с Россией в ближайшее время.

СМИ также писали, что Трамп отправил в Киев представителей Пентагона, чтобы возобновить мирные переговоры.

В свою очередь агентство Reuters отметило, что Украина получила от Соединенных Штатов ряд сигналов относительно предложений по соглашению о прекращении войны. Киев участия в обсуждении не принимал.

Топ комментарии
+12
Цинічно так кажуть - мир але через капітуляцію.
Типу сусід напав на сусіда, а "добродії" пропонують не опиратися сусіду який захищається а навпаки повіситись і тоді буде мир.
Україна та українці мають самознищитися бо так захотів пуйло і зараз Трамп і тоді аж настане довгоочікуваний мир.
І ще називають це пріоритетом політики США.
Нелюди та покидьки прийшли до влади в США. Біосміття, яке навіть не варто на увагу та на їх цинічні заяви.
показать весь комментарий
20.11.2025 02:11 Ответить
+11
"Я привіз вам мир", - Чемберлен.

За Мюнхенською угодою 1938 від Чехословаччини відокремили території, на які претендували нацистська Німеччина (переважно Судети).
При цьому про зміст документу чехословацький уряд дізнався з "других рук". "Великі держави" - Британія, Франція і Італія (ну й, звісно, Німеччина) його просто "поставили до відома", а союзники (Лондон та Париж) ще й наполегливо рекомендували не опиратися й виконати по суті самовбивчі умови угоди.
Через рік Чехословаччина припинила своє існування і була повністю окупована гітлерівською Німеччиною.

Зараз штати пропонуть теж саме Україні, майже один до одного.
показать весь комментарий
20.11.2025 02:21 Ответить
+9
В адміністрації колишнього президента США Дональда Трампа
Джерело: https://censor.net/ua/n3585969

дякую Цензоре, за благую вєсть !!!
свєршилось!!
осанна !!!
показать весь комментарий
20.11.2025 02:14 Ответить
Комментировать
Сортировать:
в адміністрації колишнього президента США Дональда Трампа
Джерело:
https://censor.net/ua/n3585969
- в Амкриці щось відбулося ?!
показать весь комментарий
20.11.2025 01:49 Ответить
В адміністрації колишнього президента США Дональда Трампа
Джерело: https://censor.net/ua/n3585969

дякую Цензоре, за благую вєсть !!!
свєршилось!!
осанна !!!
показать весь комментарий
20.11.2025 02:14 Ответить
Ура !!!
показать весь комментарий
20.11.2025 02:24 Ответить
трамп зачинить Цензор і відсудить у нього триліон доларів, як у ВВС

.
показать весь комментарий
20.11.2025 02:38 Ответить
ЯКБИ ПРОМІЖНІ ВИБОРИ ДО КОНГРЕСУ ВІДБУЛИСЯ СЬОГОДНІ: НЕОЧІКУВАНІ РЕЗУЛЬТАТИ

Демократи мають найбільшу перевагу з 2017 року.

Демократи випереджають республіканців на 14% у загальнонаціональному опитуванні NPR/PBS News/Marist, у якому виборців запитали, яку партію вони підтримали б, якби https://zn.ua/ukr/usa/vibori-do-palati-predstavnikiv-ta-senatu-ssha-jaku-kartinu-maljujut-prohnozi-the-guardian.html проміжні вибори відбулися сьогодні. Про це https://www.axios.com/2025/11/19/democrats-midterms-generic-ballot-lead-poll повідомиловидання Axios.

Це найбільша перевага демократів у дослідженнях Marist від 2017 року - ще один позитивний сигнал для партії, яка прагне повернути втрачені позиції наступного року після низки перемог на місцевих виборах цього місяця.

Як йдеться в опитуванні, 55% опитаних зареєстрованих виборців заявили, що проголосували б за демократичного кандидата у своєму окрузі до Палати представників, тоді як 41% підтримали б республіканця. Ще 3% відповіли, що обрали б кандидата від іншої партії, а 1% вагався.

Коли виборців востаннє питали про це у листопаді минулого року, уподобання були розділені порівну - 48 на 48 відсотків.

Демократи не мали такого переконливого відриву з листопада 2017 року - приблизно з моменту першого терміну Дональда Трампа.

Це лише одне з опитувань, проте інші теж фіксують подібний тренд, хоча і з меншою перевагою демократів.

Середня оцінка FiftyPlusOne показує близько чотирьох пунктів на користь демократів, а дані RealClearPolitics - майже п'ять.

Втім, як зазначає NPR, восени 2022 року, коли Білий дім очолював Джо Байден, демократи теж мали від нуля до чотирьох пунктів переваги. Тоді республіканці з мінімальним відривом здобули контроль над Палатою.

Рівень підтримки Трампа у цьому опитуванні також https://zn.ua/ukr/usa/rejtinh-trampa-vpav-do-najnizhchoho-rivnja-cherez-tsini-ta-spravu-epshtejna-opituvannja.html впав до найнижчої позначкидругого терміну: лише 39% дорослих американців і 40% зареєстрованих виборців схвалюють його роботу.

Серед незалежних виборців лише 24% позитивно оцінюють діяльність чинного президента.

Ще більш вражаючими є результати серед незалежних виборців: демократи суттєво випереджають республіканців в цій категорії з результатом у 61%. Республіканців підтримують лише 28%.

Вибори, які https://zn.ua/ukr/usa/demokrati-zdobuli-nizku-peremoh-na-pershikh-velikikh-viborakh-z-pochatku-druhoho-terminu-trampa.html відбулися у США цього місяця, стали потужним ударом по Трампу: демократи отримали хоча й очікувані перемоги - але з результатами, що привернули увагу.

І прогресивні, і помірковані демократи останнім часом вибудовували кампанії навколо теми доступності життя - і Трамп тепер намагається наслідувати цей меседж.

В опитуванні NPR/PBS News/Marist виборці назвали лише одну тему беззаперечним пріоритетом адміністрації Трампа: зниження цін.

Майже троє з п'яти (57%) заявили, що це має бути головним завданням адміністрації. Лише 16% обрали контроль за імміграцією, а 10% - зменшення рівня злочинності.

Загальнонаціональне опитування NPR/PBS News/Marist серед 1 291 зареєстрованого виборця, проведене 10-13 листопада 2025 року. Похибка вибірки - 3,1 відсоткового пункту.
показать весь комментарий
20.11.2025 04:38 Ответить
Може це пророцтво?
показать весь комментарий
20.11.2025 05:08 Ответить
Хєрнєйшая хєrня!
показать весь комментарий
20.11.2025 02:00 Ответить
чому американці такі ідіоти ?

вони одночасно і опускають ЗЄлю, і нагибають українців, змушуючи їх підтримувати ЗЄлю.

якось окремо не пробували ?

.
показать весь комментарий
20.11.2025 02:40 Ответить
×уйло те саме каже - мабуть тому Трамп з ним і злягається.
показать весь комментарий
20.11.2025 02:01 Ответить
трамп із своїми вітьковими забули, що підтримка України в США біля 70% ?
у тому числі і серед республіканців.

а вибори близько-близько !

.
показать весь комментарий
20.11.2025 02:55 Ответить
Цинічно так кажуть - мир але через капітуляцію.
показать весь комментарий
20.11.2025 02:11 Ответить
нагадайте, скільки міліардів доларів США трампа дали Україні на військову допомогу ?

то чому ми маємо вірити США після невиконання Будапештського договору по гарантії захисту України ?

.
показать весь комментарий
20.11.2025 02:18 Ответить
на вільних "територіях Донбаса" живуть люди -громадяни України.

може трамп забере їх собі на ПМЖ, в США ?

.
показать весь комментарий
20.11.2025 02:42 Ответить
хто буде забезпечувати режим демілітаризації на неокупованих територіях Донбаса, зрештою, підтримувати там громадський порядок ?

може трамп введе туда американський миротворчий контингент, як в Косово, наприклад ?
слабо ?

інакше на цих "демілітарізованих" територіях виникне якась срань типу демілітарізованої зони на північ від УНР, в нинішній курській області, де сформувались совецькі ьанди щорса і була проголошена совіцька українська столиця - Суджа
.
показать весь комментарий
20.11.2025 02:51 Ответить
"Я привіз вам мир", - Чемберлен.

показать весь комментарий
20.11.2025 02:21 Ответить
Єдина різниця у тому, що рашизм у рази огидніший і мерзенніший за німецький нацизм зразка 1938-го року. А з ним досі ніхто, крім України, навіть дипстосунки не розірвав.
показать весь комментарий
20.11.2025 02:25 Ответить
і ще і вільно торгують
показать весь комментарий
20.11.2025 03:22 Ответить
Звичайна маніпуляція. Прикриваючись балачками про "мир" примушувати капітулювати жертву агресії. Чому Британію в свій час не примушували капітулювати перед гітлером? Теж настав би "мир".
показать весь комментарий
20.11.2025 03:13 Ответить
Чому ніхто не скаже цим виродкам що українці срати хотіли на їхній мир? Перемога або смерть як написав вище один колишній депутат і військовий.
показать весь комментарий
20.11.2025 04:18 Ответить
Трамп с путлером говорят, что мир в Украине превыше всего. Только не уточняют, что это руZZкий мир.
показать весь комментарий
20.11.2025 04:22 Ответить
На перше місца після чого?
показать весь комментарий
20.11.2025 06:13 Ответить
Трамп на перше місце ставить,щоб терорист пуйло не образився.
показать весь комментарий
20.11.2025 07:44 Ответить
Забули додати мир в Україні за рахунок капітуляції України.
показать весь комментарий
20.11.2025 08:15 Ответить
цей міллєр *******. Несіть іншого.
показать весь комментарий
20.11.2025 08:19 Ответить
Що таке мир? Відсутність війни? Можна мирно винищувати українців без опору?
Оце такий мир пропонує Трамп?
показать весь комментарий
20.11.2025 08:32 Ответить