6861 посетитель онлайн

Мирные договоренности по Украине не могут приниматься без учета интересов ЕС и НАТО, - Мерц

канцлер Германии Мерц

Канцлер Германии Фридрих Мерц повторил принципиальную позицию относительно параметров приемлемого завершения переговоров о прекращении российско-украинской войны, в которых ключевую роль играет администрация Дональда Трампа.

Об этом он заявил в своем X, сообщает Цензор.НЕТ.

Мерц подчеркнул, что любое мирное соглашение должно быть "действительно надежным" и включать юридические и материальные гарантии для Украины. По его словам, решение должно учитывать также интересы безопасности Европейского Союза.

"Не должно быть мира ценой интересов ЕС или НАТО, и никакого мира, согласованного над нашими головами", - отметил канцлер.

Он подчеркнул, что позиция Германии остается неизменной: Европа должна быть полноценным участником принятия решений, касающихся ее безопасности.

Что предшествовало?

Топ комментарии
+6
Ещё бы интересы Украины в них учесть...
показать весь комментарий
11.12.2025 17:54 Ответить
+4
З якого дива?
Україна не в ЄС і не в НАТО і ніхто з них за Україну не воює. Так що чхати на їх інтереси.
показать весь комментарий
11.12.2025 18:02 Ответить
+4
Россійські ракети/дрони Європа збивати не хоче, бо буде ескалація... Тауруси на дадуть, бо це також ескалація та і взагалі є сумніви в їх наявності... Фінансування дають менше, ніж купують у рф...

Але, при цьому, повинні бути враховані їх інтереси?
показать весь комментарий
11.12.2025 18:07 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Ещё бы интересы Украины в них учесть...
показать весь комментарий
11.12.2025 17:54 Ответить
у многих интерес один , чтоб это закончилось и уехать
показать весь комментарий
11.12.2025 17:56 Ответить
Уєхать куда?
показать весь комментарий
11.12.2025 17:58 Ответить
хз куда , но люди с Львова и Ровно едут от войны и бомбежек, ради своего процветания
показать весь комментарий
11.12.2025 18:28 Ответить
Процветание как правило заканчивается в хостелах или коммуналках Германии и Польши.) И это ещё не худший вариант. Уже и это урезают. Но хоть не бомбят и свет есть. Это да.
показать весь комментарий
11.12.2025 18:54 Ответить
ну у моего друга сестра сдает свою квартиру во Львове харьковчану за 14к, а сама живет в Испании и еще получает беженские от Испании )
показать весь комментарий
11.12.2025 19:05 Ответить
показать весь комментарий
11.12.2025 18:01 Ответить
..так тоді допомагайте максимально, а то одні говорять так, інші проти і т.д. Балаболи!!!
показать весь комментарий
11.12.2025 18:01 Ответить
З якого дива?
Україна не в ЄС і не в НАТО і ніхто з них за Україну не воює. Так що чхати на їх інтереси.
показать весь комментарий
11.12.2025 18:02 Ответить
Россійські ракети/дрони Європа збивати не хоче, бо буде ескалація... Тауруси на дадуть, бо це також ескалація та і взагалі є сумніви в їх наявності... Фінансування дають менше, ніж купують у рф...

Але, при цьому, повинні бути враховані їх інтереси?
показать весь комментарий
11.12.2025 18:07 Ответить
Ну , вони ж "план 20" розробили ! Як же ж їх не слухати ...?
показать весь комментарий
11.12.2025 18:13 Ответить
Danke - пане МЕРЦ!
показать весь комментарий
11.12.2025 18:09 Ответить
Європа вже зрозуміла (не всі правда), що існуаання України є запобіжником безпеки Європи і тому намагаються заважити трумпу врятувати рашку.
І в жодному разі не повинно бути відмови від санкцій проти кацапстана, без відновлення територіальної цілосності України!
показать весь комментарий
11.12.2025 18:10 Ответить
Якщо б зрозуміли, жодне кацапське корито вже не могло б вийти з Фінської протоки, а кацапські літаки боялися б літати навіть поряд з повітряним простором країн ЄС.
показать весь комментарий
11.12.2025 18:26 Ответить
Вони ж не у стані війни. Звісно пов'язані демократичними правилами та законами, які створювались у період спокійного життя, коли закінчилась холодна війна і начебто загроза совка зникла. Тепер все це переробити теж час потрібен. А порушиш правила - позбудешся влади.
показать весь комментарий
11.12.2025 18:49 Ответить
Вони давно вже у стані війни.
Російськи дрони літають над ЄС. Російські літаки порушують повітряний простір ЄС.
Російські диверсанти вбивають урядовців та знищують інфраструктуру ЄС.
Покищо не гинуть масово люди.

То вони чекають коврових бомбардувань та танкових клинів?
Так їх може і не бути. Через внутрішні проблеми ЄС загине ще до них. А проблеми ці Роіся точно забезпечить, якщо її не потушити силою.
показать весь комментарий
11.12.2025 18:56 Ответить
Чекаєте, що ЄС оголосить кацапам війну?
Цього не станеться, тим паче що єаропейські сили далеко не у кращому стані, тому що довго жили розслабленими, а військову силу забезпечували США (до речі за своєю ініциативою). Та й населення тре тепер виховувати у тому розумінні, що тре бути готовими захищатись - навіть в нас, у воюючій країні це далеко не всі ще розуміють - зустрічаю купу дятлів, які гадають, що під рашкою в них залишиться їх життя,
Тому - дай Боже, якщо будуть нас і далі фінансувати та підтримуати політично у Світі.
показать весь комментарий
11.12.2025 19:08 Ответить
А кацапи комусь об'являли війну?
Коли взагалі востаннє хтось війну об'являв?
показать весь комментарий
11.12.2025 23:20 Ответить
ВПС та ВМС Європи дозволяють їм винести весь ВПК та нефтянку роісі в одні ворота за тиждень.

Роіська авіація та флот навіть поряд не стоять з європейськими.

Після цього бодалово на землі доя роісі стане просто неможливим не тільки у ЄС, а й в Україні.
показать весь комментарий
11.12.2025 23:24 Ответить
Можуть...
Можливо змогли би.
Але для того має бути єдине рішеня.
Хіба є впевненість, що НАТО виконає 5 статтю, хочаби на захист балтійських країн? Схоже, що впевненості в тому нема в самих європейців, а трумп знов почне казати, про кількість карт в руках литовців, латвійців чи естонців.
То маємо, те що маємо.
Нам би своє керівництво до ладу привести.
показать весь комментарий
12.12.2025 00:12 Ответить
Тобто, Нідерландам чи Данії потрібне спільне рішення, щоб над своєю суверенною територією збивати літаки-порушники повітряного простору?

Чи ВМС Данії, Швеції та Великобританії треба дозвіл великої морської держави Угорщина?

Вся ця фігня з спільним рішенням - відмовка, щоб нічого реального не робити.
показать весь комментарий
12.12.2025 01:49 Ответить
В тому й справа, що не всі, тому не дуже заважають, а видумують, як підсолодити пілюлю для українців, бо мови про повноцінне відновлення територіальної цілосності вони не ведуть. Але вам лайк за бачення, що "неповинно бути ...".
показать весь комментарий
11.12.2025 18:51 Ответить
Тому намагаються знайти вихід, щоби обійти тих, хто не розуміє.
%D0%84%D0%A1 ЄС дозволив безстрокове замороження російських активів | Цензор.НЕТ https://share.google/EaPAb17BRHjpSyDo5
показать весь комментарий
11.12.2025 18:58 Ответить
Ви мабуть не чули останні новини - у Франції в приватних банках виявили рашистську заначку на 18 млрд і схоже Макрон та уряд про неї знали, мовчали і навіть після оприлюднення проти арешту і використання доходів з них для підтримки України. Ось така правда.
показать весь комментарий
11.12.2025 21:57 Ответить
Всі керуються, в першу чергу, своїми інтересами - хіба вам це було невідомо?
Але рух почався у необхідний нам бік, хоч і не так жваво, як нам хочеться.
Дуже багато залежить і від фаховості нашої влади, а в нас - зєля...
показать весь комментарий
12.12.2025 00:04 Ответить
КАКИЕ ИНТЕРЕСЫ НАТОи ЕС? Ваш интерес не вызвать ЭСКАЛАЦИЮ - это вы смогли, сидите и не *******
показать весь комментарий
11.12.2025 18:17 Ответить
Другими словами- "воюйте хлопцы, мы душой за вами. Но это не точно...".
показать весь комментарий
11.12.2025 18:17 Ответить
Так не давайте Трампу взагалі займатися цим питанням.

Єдине, у чому Трамп правий, - ЄС соплежуї.
Самі нічого суттєвого не роблять і сподіваються на США.

Збийте хоча б один квцапський пепелац при порушенні повітряного простору ЄС.
Поставте роісє ультиматум, щодо введення військ та прикриття неба в Україні, і виконайте його.
Роз'їбаште балтійський флот та НПЗ у Єлабузі.

І ***** само навколішки приповзе просити миру НА ВАШИХ умовах без всякої участі Трампа.
показать весь комментарий
11.12.2025 18:22 Ответить
Интересы Украины уже особо никого не интересуют). С другой стороны чего его уже претворяться если договорняк уже вышел на финишную прямую . Осталось поделить бабки и так по мелочам порешать типа ЗАЭС и хоть каких-то гарантий.
показать весь комментарий
11.12.2025 18:51 Ответить
Ну да , своя сорочка ближче до тіла
показать весь комментарий
11.12.2025 19:18 Ответить
все - трагічні ілюзії!!!! тільки повний демонтаж тюрми народів дасть гарантії, принаймні відносно надовго. інші варіанти - злочин перед майбутніми поколіннями. це настільки очевидно, що від цього закривають очі і затикають вуха.
показать весь комментарий
11.12.2025 19:40 Ответить
Путлер чудово розрахував, що а ні ЕС, а ні Штати не будуть воювати проти рашки. Тому й відрізає по шматках в Україні. Трішки перепочине, назбирає зброї та людей й знов війною! Було б краще один раз відрізати цю гангрену миру та перепакувати ООН!
показать весь комментарий
11.12.2025 19:57 Ответить