11179 посетителей онлайн

Ожидаем от Совбеза ООН очень конкретных шагов для прекращения российской агрессии, - постпред Мельник

Генсек ООН сделал заявление по поводу эскалации войны со стороны РФ

В понедельник, 12 января 2026 года, Совет Безопасности ООН соберется на экстренное заседание (emergency meeting) после последних российских атак на украинские города и энергетическую инфраструктуру страны.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ со ссылкой на постоянное представительство Украины при ООН.

Как отмечается, украинская сторона благодарна нашим партнерам - членам СБ ООН, которые сразу же поддержали соответствующее обращение Украины, - Великобритании, Греции, Дании, Латвии, Либерии и Франции.

Ожидания

"Ожидаем от Совбеза ООН не только очередного осуждения российских военных преступлений и преступлений против человечности в Украине, но и очень конкретных шагов для прекращения российской агрессии и принуждения Москвы к справедливому и долгосрочному миру на основе принципов Устава ООН", - заявил постпред Украины при ООН Андрей Мельник.

Ранее Цензор.НЕТ сообщал, что Совбез ООН соберется 12 января из-за удара РФ "Орешником" по Львовской области.

Удар ракеты "Орешник" по Львовской области 8 января

  • Вечером 8 января мониторинговые каналы предупреждали о возможной угрозе запуска ракеты "Орешник" по Украине. Впоследствии во Львове прогремела серия взрывов.
  • Местные власти сначала заявляли, что пока неизвестно, был ли это именно "Орешник".
  • 9 января в Минобороны РФ утверждали, что ударили по Украине "Орешнико" якобы в ответ на "атаку" по резиденции Путина.
  • В Воздушных силах ВСУ подтвердили, что РФ применила против Украины баллистическую ракету средней дальности.
  • Президент Владимир Зеленский также подтвердил, что речь идет об "Орешнике", который может нести ядерное оружие.
  • СБУ впоследствии обнародовала фото обломков "Орешника". Там заявили, что применение такой ракеты по гражданской инфраструктуре Украины является военным преступлением.
Топ комментарии
+13
Який бред несе Мельник:"Очікуємо дуже конкретних кроків від Радбезу ООН для припинення агресії" Це він серйозно?Абсолютно недієспособна міжнародна організація.Передбачений прогноз голосування постійних членів Радбезу- паРаша (небензя, проти),Китай утримаася і все,і шо ?
показать весь комментарий
11.01.2026 08:29 Ответить
+11
Ну як Радбез ООН припинить російську агресію, коли там з ''вето'' сидить кцап? Та навіть якби щось і по зняли, то засрашка нічого не буде виконувати. Скільки на всіх рівнях можна брехати цьому обездоленому при ''слугах'' народу?
показать весь комментарий
11.01.2026 08:28 Ответить
+8
Він ДЕБІЛ просто..шо з нього взяти
показать весь комментарий
11.01.2026 08:18 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Вони це серйозно?
показать весь комментарий
11.01.2026 08:10 Ответить
Він ДЕБІЛ просто..шо з нього взяти
показать весь комментарий
11.01.2026 08:18 Ответить
він шо хворий чи ого опустили
показать весь комментарий
11.01.2026 08:12 Ответить
Так пуйло само в радбези как постийний член
показать весь комментарий
11.01.2026 08:27 Ответить
Ну як Радбез ООН припинить російську агресію, коли там з ''вето'' сидить кцап? Та навіть якби щось і по зняли, то засрашка нічого не буде виконувати. Скільки на всіх рівнях можна брехати цьому обездоленому при ''слугах'' народу?
показать весь комментарий
11.01.2026 08:28 Ответить
Який бред несе Мельник:"Очікуємо дуже конкретних кроків від Радбезу ООН для припинення агресії" Це він серйозно?Абсолютно недієспособна міжнародна організація.Передбачений прогноз голосування постійних членів Радбезу- паРаша (небензя, проти),Китай утримаася і все,і шо ?
показать весь комментарий
11.01.2026 08:29 Ответить
А яких кроків мельник ояікує?Чи він просто режим бика уввімкнув?
показать весь комментарий
11.01.2026 08:33 Ответить
не бика, а дурака.
показать весь комментарий
11.01.2026 08:44 Ответить
Ні,він вимагає в майже в ультимативній і хамовитій формі.Тобто по просиому-бикує.
показать весь комментарий
11.01.2026 09:18 Ответить
Яка організація, так і розмовляє, а головне це влаштовує трампанутого, бо інакше він не висовував язика з дупи
показать весь комментарий
11.01.2026 10:38 Ответить
Що не так з організацією?
показать весь комментарий
11.01.2026 12:41 Ответить
Режим барана, для того його на цю посаду і призначили
показать весь комментарий
11.01.2026 10:40 Ответить
Так,прихначений не зажля результату
показать весь комментарий
11.01.2026 12:40 Ответить
"Засудження"- ось це ї є основним обов"язком і функцією цієї організації. 👈
А всі інши аргументи і інструменти були успішно профукани українською владою ще з початку 90-х років. 👉(тобто зброя)
показать весь комментарий
11.01.2026 08:38 Ответить
Це як від колгоспу очікувати підвищення надоїв, урожайності, приріст м'яса на одиницю поголів'я, ********* птахів...

" - У Івана Панасовича яйця маленькі і брудні" - говорив на активі другий секретар райкому КП КПСС...

У Івана Опанасовича була птахоферма.
показать весь комментарий
11.01.2026 08:38 Ответить
і звільнення мадури!
показать весь комментарий
11.01.2026 08:44 Ответить
Перший конкретний крок мав би бути це вигнати рашку із оон зовсім.Її туди не запрошували і вона там незаконно.Її і в статуті оон нема.Всі її голосування незаконні.❤️🇺🇦❤️
показать весь комментарий
11.01.2026 08:49 Ответить
А постпред Мельник ******** "чорний гумор".
показать весь комментарий
11.01.2026 09:18 Ответить
Хто ще може довіряти ООН. У ху...ло його послали, трампонутий теж, а сі ніколи не звертав увагу на цю структуру. А ми впадаємо в екстаз від цієї даремної структури, або це для лохів щоб бачили як потужно працюють наші керівники.
показать весь комментарий
11.01.2026 10:32 Ответить
Мельнику більше не наливать.
показать весь комментарий
11.01.2026 10:53 Ответить
Після того ,як адмін США, перекрив всякім гуманітарним кагалам, приплив грошей , думаю ,шо ООН це вже врахувало ,і почнуть виконувати свою місію правильно ...
показать весь комментарий
11.01.2026 11:45 Ответить
Дядя ти КуКУ ??

Ну аби що ляпнуть, ІБД
показать весь комментарий
11.01.2026 11:48 Ответить
От тільки раз,івсьо,і при...пинять
показать весь комментарий
11.01.2026 12:10 Ответить
А ты им нахами...
показать весь комментарий
11.01.2026 12:11 Ответить
Чергова заспокійлива таблетка для наріду 73%, що ось-ось щось буде добре. Ми вже попили кави в Ялті, закінчили війну за 3 місяці, зробили 3 тисячі балістичних ракет і потужно "Фламінгами" зробили блекаут в москві.
показать весь комментарий
11.01.2026 12:43 Ответить
ООН абсолютно марна та імпотентна спілка дармоїдів. Правильно Трамп робить, що виходить з подібних організацій.
показать весь комментарий
11.01.2026 16:45 Ответить
Які важелі має ООН, крім папірців зі стурбованістю?
показать весь комментарий
12.01.2026 03:14 Ответить