10034 посетителя онлайн

ВАКС избрал меру пресечения Тимошенко: залог 33,3 млн грн

Тимошенко избрали меру пресечения: подробности

Высший антикоррупционный суд избрал меру пресечения лидеру "Батькивщины" Юлии Тимошенко, которую подозревают в подкупе нардепов из других фракций.

Об этом сообщает Цензор.НЕТ.

Решение суда

Меру пресечения с залогом 33 млн 280 тыс. грн.

Также на Тимошенко возложили процессуальные обязанности, в частности:

  • прибывать по вызову суда, следователя, прокурора,
  • не отлучаться из Киевской области,
  • сообщать об изменении проживания или работы,
  • сдать паспорта для выезда за границу.

Обязанности носить электронный браслет не было.

Также он должен воздерживаться от общения с некоторыми депутатами.

С кем следует воздержаться от общения?

Тимошенко обязана воздерживаться от общения с такими нардепами:

  1. Арсенюк Олег
  2. Бабий Роман
  3. Богданец Андрей
  4. Божик Валерий
  5. Бунин Сергей
  6. Вагнер Виктория
  7. Васильев Игорь
  8. Галушко Николай
  9. Герасименко Игорь
  10. Горенюк Александр
  11. Грищенко Татьяна
  12. Гузенко Максим
  13. Дануца Александр
  14. Диденко Юлия
  15. Дмитриева Оксана
  16. Загоруйко Алина
  17. Задорожный Андрей
  18. Заславский Юрий
  19. Кицак Богдан
  20. Клочко Андрей
  21. Коваль Ольга
  22. Казак Владимир
  23. Колюх Валерий
  24. Копытин Игр
  25. Костюк Дмитрий
  26. Кривошеев Игорь
  27. Кузнецов Алексей
  28. Кузьминых Сергей
  29. Лис Елена
  30. Литвиненко Сергей
  31. Мазурашу Георгию
  32. Мандий Сергий
  33. Марусяк Олег
  34. Марченко Людмила
  35. Мельник Сергий
  36. Микиша Дмитрий
  37. Мокан Василий
  38. Мурдий Игорь
  39. Нагаевский Артем
  40. Никитина Марина
  41. Николаенко Андрей
  42. Новиков Михаил
  43. Остапенко Анатолий
  44. Павлиш Павел
  45. Павлюк Максим
  46. Пасечный Александр
  47. Пашковский Максим
  48. Петруняк Евгений
  49. Припутень Дмитрий
  50. Разумков Дмитрий
  51. Солодуха Ольга
  52. Соломчук Дмитрий
  53. Стернийчук Валерий
  54. Торохтий Богдан
  55. Швея Антон
  56. Шол Маргарита
  57. Скворец Любовь
  58. Черноморов Артем
  59. Юношей Иван
  60. Яковлева Нелли
  61. Якименко Павел
  62. Воробей Александр
  63. Бабий Роман
  64. Сушко Павел
  65. Любота Дмитрий
  66. Шуляк Елена

О ходе судебного заседания читайте по ссылке.

Подозрение Юлии Тимошенко

  • Напомним, поздно вечером, 14 января, в НАБУ заявили о разоблачении руководителя одной из фракций Верховной Рады Украины на предложении дать взятку ряду нардепов, не принадлежащих к его фракции, за голосование за конкретные законопроекты.
  • Как сообщили источники Цензор.НЕТ, НАБУ и САП проводят обыски в офисе партии "Батькивщина". Обыски проходят в офисе партии "Батькивщина" на Туровской в Киеве.
  • Впоследствии СМИ заявили, что НАБУ и САП разоблачили Юлию Тимошенко в подкупе нардепов в Раде.
  • НАБУ подтвердило, что сообщило нардепу о подозрении.
  • Специализированная антикоррупционная прокуратура будет просить о мере пресечения для Тимошенко в виде залога в 50 миллионов гривен и определенных обязанностей.
Топ комментарии
+25
А Зе влада як називала Порошенка і його команду? Прямо в унісон з пуйлом.
показать весь комментарий
16.01.2026 14:46 Ответить
+20
Я не виправдовую Зе-владу, але на цьому засіданні жюля обізвала її фашистською - прямо в унісон з пуйлом. Совпадєніє ілі нє думаю?
показать весь комментарий
16.01.2026 14:36 Ответить
+20
хочеться щоб ця жуля була засуджена ! дуже багато горя вона принесла укр народу
показать весь комментарий
16.01.2026 14:46 Ответить
Комментировать
Сортировать:
Страница 2 из 2
Зразу видно,що ви пишете з дурки.
показать весь комментарий
16.01.2026 17:37 Ответить
Це менше ніж коштує іх коляска !
показать весь комментарий
16.01.2026 17:34 Ответить
За Тимошенку проголосують ті ж самі 73%.
показать весь комментарий
16.01.2026 18:51 Ответить
Знову Юлі треба каталку інвалідну купляти. ...такі розтрати ...такі клопоти ...
показать весь комментарий
16.01.2026 18:13 Ответить
ЗА ЩО ? 40000 долярів нормального мерседеса не купиш , а ти про каляску з підігрівом .
показать весь комментарий
16.01.2026 19:18 Ответить
Якби доларів,то нехай,навіть як втече то хоч на дрони б було.А це на сміх курям((
показать весь комментарий
16.01.2026 18:30 Ответить
жЮля,

Чом знов заплетена коса ?
Чом на щоці бринить сльоза ?
І в бєлоє пальто одєта ?

.
показать весь комментарий
16.01.2026 18:32 Ответить
Тільки бракує червоне серце .
показать весь комментарий
16.01.2026 19:15 Ответить
тобі регіоналці цього ніколи не зрозуміти.
показать весь комментарий
20.01.2026 15:15 Ответить
Весь інформаційний простір забитий забутою Тимошенкою. Вибори тут ні до чого?
показать весь комментарий
16.01.2026 18:48 Ответить
А що з Петром Порошенком може спілкуватись , яке неподобство та та це зрада всіх зрад .
показать весь комментарий
16.01.2026 19:13 Ответить
Ну й сума застави - 333.уже б 7.40 назначили,чого боялись.
показать весь комментарий
16.01.2026 19:18 Ответить
Я сидел(а) при Александре Втором «Освободителе», при Александре Третьем «Миротворце», при Николае Втором «Кровавом». При Керенском я сидел(а) тоже. При военном коммунизме я, правда, совсем не сидел(а), исчезла чистая коммерция, не было работы. Но зато как я сидел(а) при нэпе) Как я сидел(а) при нэпе! Это были лучшие дни моей жизни. За четыре года я провел(а) на свободе не больше трех месяцев.
показать весь комментарий
16.01.2026 19:23 Ответить
показать весь комментарий
16.01.2026 21:50 Ответить
Просто пристрелити буде дешевше.
показать весь комментарий
16.01.2026 21:24 Ответить
а родичам вислати заказним листом рахунок на вартість 1(одного) патрону.
показать весь комментарий
16.01.2026 21:51 Ответить
більш як 30 років ця мафіозна особа обманює та грабує українців. на неї вина за загибель сотен тисяч громадян України.
показать весь комментарий
16.01.2026 21:26 Ответить
шо, навіть більше вина ніж на гундосому чмі?
показать весь комментарий
17.01.2026 00:28 Ответить
ви дійсно хочете копирсатись у лайні
щоб відмінності смаку та смердіння розпізнавати
показать весь комментарий
17.01.2026 10:50 Ответить
Тю.... для Юлії це дрібнички, це навіть не лимон баксів.
показать весь комментарий
17.01.2026 00:22 Ответить
МИНДИЧА С ТИМОШЕНКО В ОДНУ КАМЕРУ !)
показать весь комментарий
17.01.2026 01:48 Ответить
а якщо діти будуть???? та ви шо!!!
показать весь комментарий
17.01.2026 10:48 Ответить
Що за перелік зелених прізвищ? 65 потенційних запроданців? Давно потрібно використовувати справжні назви ворогів України. Не УПЦ МП, а РПЦвУ (ФСБ). Не "СЛУГИ НАРОДА", а."СЛУГИ ТОВСТИХ КОНВЕРТІВ"
показать весь комментарий
17.01.2026 01:56 Ответить
Дє поруч продавці бракованих снарядів, міндічіви, ермак?
показать весь комментарий
17.01.2026 02:32 Ответить
Ось таким чином відволікають народ від справи Міндіча і Ко. Юля - найбільша корупціонерка за всі часи незалежності ! Браво !
показать весь комментарий
17.01.2026 04:05 Ответить
Тільки що вона вкрала,де вирок хочаб один за вкрадене у України і у розумних українських виборців?оце і є стоп запитання для брехунів регіоналів і різних шмакодявок.Якщо у вас є якісь докази прошу скиньте посилання
Дякую за увагу.
показать весь комментарий
20.01.2026 15:24 Ответить
коли євросоюз вставив кіздюлєй за закон проти набу і сап увесь зелений шапітолій і вся подтанцовка зеленим хробакам дружно перевзулися і мигом переголосували --- тільки жюлька з своєю кодлою не переголосувала і визжала як свиня недорізана про ..зовнішнє управління.. вона вже тоді як ..вор в законі.. знала що висить на гачку у набу і що скоро прийдуть за нею
показать весь комментарий
17.01.2026 07:08 Ответить
А чому вони за єрмаком,татаровим,умєровим, резніком не приходять,оте твоє героїчне набу і сап, а яку держ.посаду займає самий-самий головний "корупціонер" України міндич, де це твоє сапонабу здулося з підозрами для топпосадовців які надали йому держ.ресурси? Що щезли як роса на сонці? Оце тобі і є зовнішнє управління, для тебе банду корупціонерів на шию щоб ти годував їх вічно, собі дійну ,покірну корову під постійним шантажем кримінальної відповідальності, і срати вони хотіли на Україну.
показать весь комментарий
17.01.2026 12:29 Ответить
жюлька це істота двунога яка срала на всіх коли підписала з ****** контракт газовий по 450 долл. за 1000 кубов ..бери або плати.. а в європу ***** продавав тоді по 250 долл за 1000 кубов от і підра-хуй скільки ця тварь наварила разом з ****** . називалась ота фірма рога і копита ..РОСУКРЕНЕРГО.. а ще раніше жюлька мутила газові схеми з павлом лазаренком який тянув срок в сша за себе і тую ..дєвочку.. з косою і тепер вся ***** біла і пушиста не знає сердешна де взяти 33 лімона гривень на заставу . та з рахунків за кордоном і візьме а соратнікі-подєльнікі скажуть шо то члени партіі скинулись
показать весь комментарий
17.01.2026 14:54 Ответить
Навіщо мені твоя жюлька, що вона зараз вирішує,чого оце героїчне сапонабу покриває нинішніх злодіїв при владі,нахєра мені оцю жюльку замість банди зелених феесбешних мародерів підсовують,толку з неї.
показать весь комментарий
17.01.2026 20:59 Ответить
Юля завжди йшла до кінця коли знала,що вона права і це на користь Україні,а не панам фіалі,соросу і транснаціональним корпораціям.
показать весь комментарий
20.01.2026 15:31 Ответить
ви усі дурні та не лікуєтесь!
а я одна у білому пальту стою тута!
показать весь комментарий
17.01.2026 10:47 Ответить
Така в нас влада, а Юлю просто чомусь висмикнули з цієї шеренги з мізерними 40 тисячами. Підкуп депутатів існує навіть на рівні ОТГ. Схоже хтось із "святош" дав команду брати Юлю.
показать весь комментарий
17.01.2026 11:46 Ответить
Кожемякін гггенерал традиційно в комуфляжі..Веселий генерал... Як тільки починається щось у ВРаді, він одягав мундир... Перед виборами, в зону АТО відвіз казенного БМП військовим, чи мо свій з гаража вигнав..Виступив перед військовими і учхав..Ну справжній генерал